1275
banner
  • Alanw
    #1195
    elso reszt vettem mindket dlcvel....amugy G2A
  • pett3rson
    #1194
  • Gilmoor
    #1193
    vezetés közben halgass egy kis metallica-t :) hátha jobban megy majd
  • DevLupius
    #1192
    A fegyverekkel nincs gond, mind 6 embernél puska van 7,62 lőszerek hangtompítóval, bajonett, eü csomag.
    Ha ma lesz időm keresek még 1 túlélőt és beveszem a csapatba, úgy látom, hogy jobban ment a bázis védelme amikor heten voltunk, csak ismerkedés közben nehogy szellőzőnyílást lőjön a fejembe :)
    Nekem annyian vannak az utakon, hogy sehol sem tudok megállni nyugodtan tankolni és kocsit javítani.


  • pett3rson
    #1191
    Ezt élmény volt végigolvasni :DDD Nem semmi kalandjaid vannak.

    Nekem ennyire nem osztja, bár Én sem voltam annyira aktív, de nekem közel nincs ennyi zombi a pályán. Úgy kell keresni az utak mentén, hogy kit lehetne elütni végre :)
    Az NPC-k nem okosak, de ha van belőlük 5-6 a bázison, azért azok már tudnak segíteni...bááár Nálad még ennyi is kevés lehet. Túlerőbe vannak a zozók :)
    Egyébként Én is tudok majd segíteni, nyomhatjuk 3-asba is akár. Majd megoldjuk valahogy.

    Ja, igen, a Plague Heart-ok kiütéséről szólni fog, mert utána jön a Legacy küldetés-sorozat.

    Fegyvereid milyenek vannak? Kellene egy kis tűzerő is, azzal csak jobban lehet irtani :)
  • DevLupius
    #1190
    Köszi az infókat.
    Nem virágboltival tolom.
    Az a helyzet, hogy csak eset van időm picit játszani vele ami arra elég, hogy 1-2 küldit meg fejlesztést gyorsan megcsináljak.
    Nem tudom mennyi plague lehet még, de a héten talán végzek velük :) eddig hatot vagy hetet végeztem ki.

    Van valami statisztikai napló a játékban ahol látom, hogy hány napot éltem túl, kik a halottaim, mennyi plaugeheartot és fertőzött helyet irtottam ki, hány zombit öltem meg és milyeneket, mennyi kilométert futottam, mennyi kaját fogyasztottam, mennyi és milyen betegsége voltak, zombitámadásokról egy szám, megszerzett autókról lista, mennyi az idő stb...
  • Gilmoor
    #1189
    - ha az adott térképen felszámolnád az összes plague heartot, akkor a piros zombik mind megszűnnek.
    - ha térképet váltasz, viszed a raktárad is.
    - vannak olyan épületek a térképen, amit nem tudsz felderíteni kilátótornyokból. Azokat a térképet scrollozva kell megkeresned (foltok, telkek amiken nem rajzolja ki az épületeket) oda kell menned, hogy felderítsd. Szereti oda rakni a palgue heartokat a program.

    virágbolti verzióval tolod? Mert ha nem, akkor szívesen segítek valamelyik délután.
  • DevLupius
    #1188
    Ha az adott térképen felszámoltam az összes PlagueHeart-ot, akkor azt tudatja velem a játék?
    A helyzet nyugaton még változatlan, takarítom a térképet, járkálom a kilátó pontokat és keresem a plagueheartokat, majd likvidálom őket, de valahol még még mindig lehet mert iszonyat sok zombi van még mindenhol.
    Egyébként olyan érzésem van, mintha a program direkt ki akarná nyírni a karaktereket, túl sok a véletlen benne.
    Tegnap robbantanám a plague heartot és pont akkor a semmiből rám ugrik egy zombi, lefog majd felrobbantunk én éppen túléltem, majd menekülök ki és ott áll szemben velem egy robbanó zombi ami arcomba robbant, mire felocsudok már hárman vannak rajram. Fertőzötten a beleimet húzva eljutok az autóig majd irány haza, közben rohamozzák az autót. Az első kanyarban az úton álló autók között elhaladva már későn vettem észre, hogy gázos zombi fekszik pont az átjáróban. Az autó lestrapálva, üldöz a horda és éppen a kénsavas gáz marja szét a testemet, kiszállni öngyilkosság lenne, bent maradni a kocsiban meg halál, a Q mint gyógyítás a kocsiban nem működik, ezért 0.01% életerővel és 0.01% staminával irány a bázis. A kocsi már füstöl, amire már koporsóként tekintek és még hátravan pá mérföld. Kerülgetve a zombikat végre megérkezem a bázishoz, szállok ki a kocsiból mikor mögöttem egy ismerős ordítást hallok, igen kaptam egy feral zombit, hogy biztos ami biztos ezt már azért nem illik túlélni. Tudtam, ha egyszer a feral kispéciz magának, akkor nekem ilyen állapotban reszeltek. Már keresetem a pap telefonszámát amikor sikerült az autóba visszaszállnom és egy hátramenetes félfordulással elsodornom a feralt, majd óvatosan elcsaltam és sikerült visszamennem a bázishoz, de ekkor még nem sejtettem, hogy a [email protected] csak most kezdődik. Amint beléptem a kapun egyből jött a figyelmeztetés, hogy megtámadja a bázisomat a horda készüljek rá, de közben már pár zombi be is verte az ajtót és bejött. Gyorsan karaktert váltottam mert ez a karakter már egy nagyobb fingásba is belehalt volna. Átváltottam egy másik karira, de akkora már betörtek a bázisra a zombik, éppen sikerült úgy átvennem az irányítást, hogy öten ütik szegény embert, akivel éppen csak sikerült egy létrára felmennem. A bázis másik oldaláról kiabálnak, hogy sikoly zombik vannak a bázison, konkrétan ott állnak közöttük, de egy szerencsétlennek sem jutna eszébe, hogy lelője őket, ezért azok visítanak egyfolytában, a horda özönlik miközben megérkezik a feral és robbanós zombi...
    Végül is sikerült veszteség nélkül túlélni ezt a napot is. A harc végére a bázison annyi zombi hulla volt, hogy nem lehetett látni a talajt sehol. Az fps is a felére esett vissza. Az a játék a túlélős játékok új dimenzióját nyitotta meg számomra :)
    Amikor majd az új térképre költözök, akkor a raktáramban tárolt cuccok átkerülnek majd?

  • Zozzer
    #1187
    Köszönöm! Mondjuk a google translate-et is hasznalhattam volna, de sokszor azt se értem mit mondd! Úgy irigylem akik beszélnek angolul. Persze a lehetőség adott, rá kellene szánnom magam. Pár hete piszkàlgatom a Doulingo-t :D Meglátjuk mire lesz elég...
  • Gilmoor
    #1186
    Both expansions are included with State of Decay 2: Ultimate Edition, making them a main draw of the premium $49.99 bundle. This edition is currently the only way to pre-purchase the content, with no standalone season pass or add-ons available at launch. Undead Labs has told us it plans to allow standard edition owners to purchase DLC at a later date.
    aki ultimate edition-t vásárolt, annak mindkét leendő DLC ingyen lesz elérhető. Ez az egyetlen lehetőség volt elővásárolni a tervezett DLC-ket. Egyébként fizetni kell majd érte.
  • Zozzer
    #1185
    Én előrendelő voltam. 15k-ba került a játék. Jól gondolom hogy a dlc-k ingyenesek lesznek nekem?
  • pett3rson
    #1184
    Immortal? az igen :) a többi se kutya, de ez különösen tetszett :D
  • Gilmoor
    #1183
    Fura karaktert kaptam a játék elején:
  • hympyke
    #1182
    Thx.. soha nem jutott volna eszembe hogy invertory-t kell nyitni hozzá :D Érdekes mert más tárgyakat számolatlanul eldobálok ugyanígy.
  • Sunsetjoy
    #1181
    Az R gombbal, mutatja alul is az inventory menüben, hogy drop. Csak nem kocsinál kell, hanem úgy álló helyedben valahol "üresben".
  • hympyke
    #1180
    Valaki meg tudja mondani hogy a hátamon cipelt cuccot hogyan tudom ledobni mint az első részben? Ha tele van az autó csomagtartója nem tudok cserélgetni. Arra lenne szükség hogy kint, a terepen mondjuk questhez amikor valaki kaját, lőszert vagy ilyesmit kér akkor elő tudjam kapni a kocsiból akkor is amikor van a vállamon egy és tele a kocsi. Jelenleg szétbontom a csomagot de ez nem valami kultúrált megoldás. A platform PC.
  • Gilmoor
    #1179
    remélem nem ennyi lesz az első DLC a játékhoz
  • pett3rson
    #1178
    és a legjobb amikor benyomod a szirénát , tolatsz és nyomod az egyik irányba a kormányt...tarolás....

    olyan madmax köröket nyomatok, hogy öröm nézni. így a legegyszerűbb kiirtani bármilyen fertőzött helyet :D
  • Gilmoor
    #1177
  • Gilmoor
    #1176
    szerintem a legjobb járgány a police cruiseer és annak fejlesztett verziója. Brutál páncél, gyors mint a villám, és keveset fogyaszt.
  • pett3rson
    #1175
    jaa, az a Military truck, ezt keresem már egy ideje. Nem tudom, hogy minden autó elérhető-e minden pályán vagy van olyan ami csak egy adott területen van, pl azért, mert ott van katonai bázis vagy mittomén.

    Amúgy itt a link a Járművekhez. Nem teljes lista, de érdemes átnézni.
  • pett3rson
    #1174
    Ezért érdemes vinni magaddal egy társat, elvonja a zombik és az NPC-k figyelmét, ha már másra nem jó. Meg néha át szoktam váltani - amennyiben engedi a mission - ,hogy felszedjek pár cuccot, mert a fő amivel megyek éppen fullon van :)

    Ezt a kocsit még nem találtam meg, de tényleg brutálul néz ki :) Ennek mekkora a raktere? 6 vagy több?

    Egyébként van ilyen. Eddig egyszer, de már velem is előfordult. Ráadásul megszereztem nekik amit kértek, aztán egyszer csak nekünk ugrottak 4-en..csak lestem. Muszáj voltam legyilkolni mindenkit, mást nem tehettem..de azt hiszem ilyenkor már nincs esély semmi beszélgetésre, meg egyébként is, Ők lőttek előbb, szóval kapják be :)
    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2018.06.18. 12:38:15
  • DevLupius
    #1173
    Köszi az infót.
    Közben a vezetővel elmentem segíteni egy bajbajutottnak. Kipucolom a házat és a környékét, utána odamegyek hozzá, hogy dobja a hátizsákot, erre pirosra vált a feje felett a jel, majd a nagykalapáccsal akkor [email protected] a fejemre, hogy az ember kifeküdt a földön. A többi csak mozizás volt, a kalapáccsal olyan gyorsan csapkodott, hogy felállni elugrani kitérni sem tudtam. Szegény vezéremet ki egy jól megtermett állat volt, ki egyedül pucolta ki a plaguhertokat, egy nyikhaj 20 dekás csaj egy 20 kilós samuval péppé verte.
    No de minden rosszban van valami jó, miközben a cuccaiért mentem útközben belebotlottam a felrobbant autómba és észrevettem, hogy meg lehet javítani, és akkor már fel is tuningoltam kicsit, így EZZEL azért már lehet aratni :)
  • Ninju
    #1172
    Van új patch. Végre nem tűnnek el a társak!
  • pett3rson
    #1171
    hali,

    Pár dolog már le lett írva korábban is, valamint ajánlom a külföldi oldalakat, azok is sokat segítenek, hogy mit hogyan is kellene csinálni ebben a zombis világban. Azért válaszolok is, hogy megint legyen egy kis tipphalmaz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Amint már mondtam korábban, menjetek fel minden kukkolós helyre mert azokkal minden Plague Heart-öt meg lehet találni. Neked most ez a fő problémád, túl régóta vagy a pályán és nem ütötted ki a gócpontokat, ezáltal elszaporodtak a zombik. Ez egyfajta beépített motiváció vagy hogy mondjam, muszáj vagy felkutatni és kinyírni a heartokat, mert különben eltapos a tömeg. Azt nem tudom, hogy a pirosak eltűnnek-e, de kevesebb zombi lesz elvileg :)
    2. Igazi főszál azok a Legacy küldetések, legalábbis úgy tudom, ennek csak egy része vagy előjátéka a Heart-ok elpusztítása, anélkül nem lehet befejezni az adott section-t (szakaszt). 10 PH-ot kell likvidálni, aztán adja be a vezetőd kasztja szerinti küldetéseket, az utolsónál pedig megkérdezi, hogy tényleg ezt akarod-e, mert ha igen, akkor nincs visszaút, vége lesz az adott résznek és kezdhetsz majd egy újat, ahova 3 embert vihetsz magaddal a régi csapatból vagy akár választhatsz magadnak 3 teljesen újat is. Persze érdemes a régieket használni, mert amiket hozzájuk odapakolsz a hátizsákba, azokat a következő pályán már azonnal tudod is használni. Yaraer ezt már kifejtette egyszer korábban.
    3. Minden autónak csak egyféle upgrade-je van, a típusától függ, hogy melyik kell hozzá, light, medium vagy heavy. Ha van egy ilyened a raktárban, akkor vidd rá a kurzort, legalul írja, hogy milyen járművekhez jó. Heavy az pl többek közt a nagy furgonhoz, a mentőautóhoz és a katonai teherautóhoz jó.
    4. ha felrobbant az autó azt is lehet javítani, legyen Nálad javítócsomag és menj az elejéhez, simán megjavítja. Fejreállásból is "talpra" lehet állítani, itt minden varázslat be van kapcsolva :)
    Amúgy nagyon kell vigyázni, hamar el lehet akadni. Nekem sikerült beszorulni egy pótkocsi alá és két fa közé is valamint az egyik kerítésre is felmásztam. Mindháromszor másik járművet kellett használni, hogy kiszedjem a szorult helyzetből a kis kedvenc furgonomat...Most éppen a mentőt akarom megszerezni, hogy abból csináljak upgradeltet, kíváncsi vagyok milyen lesz :)


    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2018.06.17. 19:26:43
  • DevLupius
    #1170
    Érdekes, a zajszintnél nem jelöli a generátort és a vízhálózatot.
    Kb 24. napnál járok, az első térkének talán a 20% van kifosztva.
    PlagueHeartot nem jelöl a térkép és ha végignézem a házakat, azok között sincs fertőzött. Lehet, hogy a fel nem derített részeken vannak.
    Ha az adott térképen felszámolom az utolsó plague hertot, akkor eltűnnek a piros szemű zombik?
    Jelenleg annyi zombi és csorda van a világban, hogy az út túloldalára sem tudok átmenni. Számolgattam, mintha a program látótávon belül kb. 20 zombit dobna be.
    A játék fő szála az, hogy számoljam fel mindhárom térképen a plague heart-okat?
    Amint kész az első térkép, (gondolom jelzi majd) akkor irány a következő?
    Most az élet könnyebb lett nálunk, végra tudok lőszert gyártani, a CNC géppel pedig dupla annyi alkatrészt kapok lebontásból, valamint a kereskedőktől megveszek minden fegyvert hogy lebontsam azokat is.
    A terepjárót felhúztam medium armorra, így már jobban bírja a darálást.
    Egy autót csak egyszer lehet fejleszteni? mert medium után nem volt lehetőség heavy-re.
    Ja, ezzel a terepjáróval átmentem egy kis kék homokozón egy kertben, erre felborult és felrobbant :)
    A rádió torony kapott +2-es post módot. Pár képesség könyv még hiányzik, de majd az is meglesz gondolom.
    Van olyan bázis valahol amit nem támadnak egyfolytában? oda szívesen átköltöznék mert ez így már zavaró.
  • Gilmoor
    #1169
    1. áram, víz ellátása zajjal jár. Nagy létszám, nagy zaj. Facility-k használata zajt generál. (builder boon áramot és vizet ad outpost nélkül, zaj és üzemanyag használat nélkül)
    2. lootolni kell, ha üres a térkép, válts következőre.
    3. hányadik napnál tartasz? sokadik nap, több horda. Van még plague heart a mapon? A térkép nem mindíg mutatja sárgán a fertőzött házakat. Ha a térképen átviszed az épületek felett az egeret, pingeled a helyszíneket. A fertőzött épületeknél más a ping, mélyebb. És persze ki is írja, hogy infested... de sajnos nem világít sárgán.
  • DevLupius
    #1168
    Pár kérdés...
    1, Hogyan lehet a bázis alapzaját csökkenteni?
    Folyamatosan támadják a bázist a kóborló hordák és napi 1x jön összehangolt bázis támadás is.
    2. Hogyan lehet nagy mennyiségben alkatrészekhez "parts" jutni?
    Jelenleg ez a szűk keresztmetszet, nem tudok javítani, nem tudok gyártani. Már lebontok minden fegyvert, szerszámot, az építőanyagot is átalakítom, de folyamatos harcok miatt nincs alkatrész a javításhoz.
    3. Az előző részben ha tisztán tartottam a várost a fertőzésektől akkor kevesebb zombi volt, most annyi van mintha az esővel esnének, két lépést nem lehet anélkül, hogy nem botlanék egybe. Lassan 7 napos érzésem van, megfordulok és ott egy sereg zombi. Arra van valami megoldás, hogy ne ész nélkül teremjenek méterenként ha tiszta a város?

    A programozók kitettek magukért a direkt nehezítéssel, pl. ha valakit el kell kísérnem valahova, akkor mindig pont előttem keresztbe vonulnak a csordák és pont ott jön dagi valamit éppen a feral is pont oda akar menni. A játékmenetben zavart érzek az erőben :(
  • Gilmoor
    #1167
    kimaxolt skillek
  • Gilmoor
    #1166
    Tegnap volt alkalmam kipróbálni a multi player részt barátokkal. Érdekesebb, de sajnos sokkal kisebb a kihívás.
    Nekem eddig nem volt világos, hogyan is működik ez Microsoft környezetbe, akinek van Xbox-a, annak ez sokkal egyértelműbb. MS Win 10 Xbox application, ezen keresztül tartod nyilván a barátokat. Ha egy barát meghív játékba, ezen az applikáción keresztül tudod elfogadni a meghívást. Az elfogadás egyúttal el is indítja a játékot, majd ( ha több közösséget is indítottál már, ki kell válaszd valamelyik közösséged, és annak egy karakterét) a kiválasztott karakterrel becsatlakozol a másik játékoshoz. Az MS Win 10 jobb alsó sarkában van egy kis üzenet panel, alapesetben az óra mellett jobb oldalt. Ott fogod látni, ha kapsz üzenetet az Xbox applikáción keresztül.
    A játékgazda bázisának funkcióit úgy tudod elérni, hogy konkrétan a helyszínt (szobát, műhelyt) fel kell keresned, és ott tudod használni az adott létesítmény funkcióit. A gazda játékos lerakata helyett a saját közösséged lerakatát fogod látni, így van lehetőség cuccokat cserélgetni a másik játékossal. Sajnos a földre kell dobálni és felszedni, ezt azért megoldhatták volna szebben is. Miközben segítesz a másik játékosnak, multi player jutalmakat kapsz, amiket a saját játékodba visszatérve tudsz beváltani.

    MS Win 10 Xbox applikációnak van saját voice csatornája, így a játékba belépve azonnal működik a mikrofonos kapcsolat. Aránylag jó minőségű kommunikációt biztosít, sajnos push to talk-ra nem lehet állítani. Emiatt én biztosan hanyagolni fogom.
    Utoljára szerkesztette: Gilmoor, 2018.06.16. 08:06:26
  • pett3rson
    #1165
    nem lett volna nagy gond, mert kapsz egy csomó pontot, legalábbis annyit, hogy egy alap bázist el tudjál foglalni.
  • Zozzer
    #1164
    ...és majdnem átnéztem tegnap este mikor a környéken portyáztam. Abból lett vilna qnyázás :D Épp elköltöttem az összes befolyáspontot egy nagy ipari áramos outpostra. Lehetett volna hentelni egy ideig mire be tudok költözni egy bázisra.
    Utoljára szerkesztette: Zozzer, 2018.06.15. 16:20:53
  • Sunsetjoy
    #1163
    Átmész, ottmaradsz, Kikerültök parkolóba, semmi ágy, semmi fedél, ott álldogál mindenki a szabadban. Rögtön bázist kell keresni beköltözésre.
  • Zozzer
    #1162
    Áhhhh dejó! Nagyon szépen Köszönöm szépen a fejtágítást, segítséget! Lenne még egy kérdésem!

    Még van jó pár kifosztandó hely/épület a kezdőn, de már nyitva van a másik két térképhez is a két kijárat a térképen. Most úgy vagyok vele, hogy amíg itt van mit csinálni, addig elvagyok itt is. Majd ha át akarok menni másik térképre, annak mi a menete. Már most át lehetne járni portyázni, vagy azzal kell számolni, hogyha átmegyek, akkor ott bázis alapítással kell kezdeni egyből?

    Hihetetlen jó a játék továbbra is. Pedig már benne van vagy 30-40 órám minimum.
  • pett3rson
    #1161
    Térképen ha már felfedezted az adott területet, akkor mutatja azt is mit találsz majd ott. Van hogy kérdőjelet ad, de ott is meg lehet próbálni. Benzinkutakon is van néha, de legjobb a gyógyszertár..nem is értem miért :D
    viccet félretéve, menj fel a kilátókba és nézz szét, biztos, hogy lesz a városban olyan ahonnan összeszedhetsz MED-es zsákot.
    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2018.06.15. 13:09:04
  • pett3rson
    #1160
    Végső esetben, ha van farmod, akkor át lehet állni MED készítésre is, +2 egységet kapsz minden nap. Persze akkor a kajád annyival kevesebb, de azt talán könnyebb is találni...
  • pett3rson
    #1159
    Pár tipp, de még nem teljes:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. Dagadt zombit el kell kerülni a terepen, ha már közel van a bázishoz akkor legjobb becsalni, mert akkor a többiek segítenek kinyírni. A fejlövés gyengíti legjobban és van egy pont amikor térdrerogy, akkor kell a nyakába ugrani, (úgy mint amikor fekszik a sima zombi, alapból a Ctrl + bal egérgomb) akkor szétszúrkálja a fejét és megdöglen:)
    2. Személy szerint mindig autóval megyek mindenhova, pót-benzin és javítócsomag a csomagtartóban, ha esetleg beütne a gebasz.
    3. Érdemes összeszedni minél több autót, mert ha leparkolod a bázis körül, akkor plusz raktárnak lehet őket használni. Van hogy azért esik a morál mert minimumra fogyott valamiből a készlet, akkor csak kimégy az autóhoz és bedobod a zsákot (T-vel, ha parkolóba van, de ha nem ott akkor szerintem nem engedi, ezt nem próbáltam még)
    4. Érdemes felmászni minden kilátóba, mert így a legegyszerűbb és legolcsóbb a Plague Heart-okat kiszúrni.
    5. Plague heart-nél hasznos a petárda, a rádió, a tűzijáték vagy az a bomba ami sípol és aztán robban, mert odatereli az összes zombit és addig Te simán szétkapod a Heart-ot. Amikor elpukkan, akkor minden zombi meghal a környéken. Problem solved...
    6. Autókat mindig fejlesszétek fel amint lehet, mert akkor több a páncél rajta, több a benzintank vagy kevésbé fogyaszt és több a csomagtér is. Bár autója is válogatja...mindegy, fejlesszétek, megéri.
    Upgrade-et vagy Auto shop-ban lehet csinálni (nem olcsó) vagy másoktól lehet venni, néha a garázsokban esetleg benzinkúton találni, de ez ritka.

    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2018.06.15. 12:52:40
  • pett3rson
    #1158
    Nem. Ha azt kéred, hogy keressenek neked cuccot (med, ammo, material stb), akkor pár másodperc múlva mutatni fog 3 helyet a térképen (egy csomóban vannak) ahol ha keresel előbb-utóbb beadja a zsákot. Akkor is beadja, ha azt a helyet már kifosztottad, de értelemszerűen olyankor mást már nem találsz, csak az adott típusút. Ha még nem jártál arra, akkor akár ugyanazt megtalálod egy másik szekrényben, vagy bármi mást persze.

    Természetesen outpost-ot is lehet csinálni belőle, de ez nem kötelező.

    Ha segítesz bajbajutott embereknek akkor is kaphatsz zsákokat, akkor általában ki tudod választani mit kérsz. 3-4 félét lehet többnyire.
    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2018.06.15. 12:12:27
  • Zozzer
    #1157
    Bocsánat, csak vissza kellett volna olvasni egy kicsit. Tehát ha jól értem... Ha rádión kérek le med ellátmányt, akkor nem közvetlen fogok ott táskát találni, hanem vagy kereskedőről van szó, vagy el kell menni az adott helyre és valami küldetést kell végre hajtani, amièrt cserébe fogok kapni med hatizsákot? Sajna nem megy az angol, általában vagy magamtól jövök rá a dolgokra vagy segítséget kérek :)
  • Zozzer
    #1156
    Segítséget szeretnék kérni. Hogyan tudok rádió med táska lelőhelyet kerestetni. Amire eddig kattintottam, az csak outpost helyet kínált fel. Hiába van 3 med outpostom, kifogytam a med készletből. Elég para így nekivágni portyázni. Számtalan helyet fel/át kutattam random keresgélve de nem találok med hátizsákot.