298
  • Mephike
    #97
    Segítek, ahol tudok :)
    1. Tartsd nyomva az Alt-ot, és látszani fognak a dolgok a földön.
    2. Nyomd meg a TAB-ot és lesz minimapod. (Sajnos még nem mozgatható.)
    3. Ha távolról akarsz harcolni (nem akarod, hogy a karid odamenjen, ahová lősz) tartsd nyomva a Shift gombot.
  • Nomad90Hun
    #96
    Ami a loot kérdést illeti a beállíytásokban a gamplay résznél van egy "display item type of dropped items", bár néha én is nehez látom, hogy mi van.

    Térképnézetet tekintve olyasmi van mint a Poe-ban, vagy a Diablo 3-ban, Tab-al előhívod, és a főküldi irányát jelzi egy sárga bigyóval, azt a minimapon is látod.

    Mage auto attack-re ebbe belefutottam én is, szerintem lagg okozza, nálam laggoláskor volt ilyen, amúgy gyönyörűen "üti" az ellent külön tetszik, hogy a mage auto attackja tovább pattog másik ellenfelekre, bár egy idő után nem az auto attack lesz a fó sebzésed.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2020.02.23. 07:31:01
  • Mofarguru
    #95
    Eddig tetszik a játék, de azért vannak vele gondjaim.

    - Csak engem zavar, hogy a loot a földön nem látszik? Azaz csak akkor írja ki, hogy mi az, ha fölé viszem a kurzort. Ez így ebben a formában igen csak zavaró.
    - Ami viszont jobban zavar, az a térképnézet azaz annak a hiánya. A jobb felső sarokban lévő mini map jó, hogy van, de sokra nem megy vele az ember, mert ott nem látszik, hogy merre jártál és mit kell még felfedezni. Kinagyítani nem lehet így nem sok haszna van. Persze kell, mert különben végképp nem látod merre kellene menni, de csak erre jó semmi másra.
    - Ez a skilltree egy kicsit kaotikus elsőre (a PoE-ban ez jobban meg van oldva, amúgy szerintem onnan koppintották) de idővel bizonyosan átlátható lesz.
    - Nem tetszik, hogy (varázslóval megyek) ha nem varázslatot használok hanem mondjuk a staff-ot ami távolsági fegyvernek minősül mivel lövedékeket lő ki, akkor nagyon nehéz vele a mobokat eltalálni. Ahelyett, hogy eltalálná többnyire mellé megy a lövés, és ilyenkor úgy érzékeli, hogy oda akarok menni és oda navigál. Ez igen zavaró tud lenni.

    Ezeket leszámítva viszont nincs más gondom vele. Amúgy nagyon szép a játék, és nagyon hangulatos.
  • Running
    #94
    Megvettem én is. Király játék. Akinek a Diablo bejött ebben sem fog csalódni. Bugok vannak benne, de semmi komoly eddig.
  • Sunrider924
    #93
    List of broken passives, ebbol tudtommal 4et javitottak az utolso 1.0.4-es patchben.
  • Phara
    #92
    Jah hogy akkor ez sem jó,fasza.Így már 2 skill kiesik az ágamból...
  • Sunrider924
    #91
    wudijo buildje 180+ Primordial Insightrol kerdeztel.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2020.02.21. 20:28:31
  • Phara
    #90
    Köszi!Az utolsó mondat az Omnitempestre vonatkozik?
  • Sunrider924
    #89
    Nem azt jelenti, hanem hogy az atack ami-re beadja az ailment-et az ha crit akkor a dot is crit-elni fog. Tudniilik egy atack vagy crit-el vagy nem, es az atack-ra vagy proccol az ailment vagy nem. Ferrocity-vel novelled az atack crit chancet mig Wisdommal noveled az ailment chance-t. Az a bugos node nem lett meg kijavitva tudtommal, de ha van kedved kiserletezhetsz.
  • Phara
    #88
    A passzív 2. körön a lila Cabalist-nál a Primordial Insights azt jelenti amire gondolok?Vagyis hogy a karakter critjei aktiválják az ailmentet és nem is igazán kéne a Wisdomra rakni így csak a Ferocity-re?
  • j0nNyKa
    #87
    írja a játék :) próbálj meg rányomni egy spellnél a duplicate gombra
  • Mephike
    #86
    Köszönöm, ez így már érthető! Még csak annyi, hogy ez mikortól lesz elérhető? Mert most a skill ablakban a duplicated skill fül nem aktív, és nem tudom ugyanazt a skillt kétszer is betenni a skillbar-ra. Vagy én értek félre valamit?
  • Gruth
    #85
    Mekkora hülye vagyok...azt hittem, hogy karakter kreálásnál kőbe van vésve a prioritás. Már csináltam 4 kezdőkarit, hátha az a sorrend jön ki amit szeretnék.
  • j0nNyKa
    #84
    akkor rakj azokra?
    az hatarozza meg a primaryt meg a secondaryt hogy mire mennyit raksz, az lesz a primary amire a legtobb pontot rakod, secondary amire a 2. legtobbet, stb.
  • Gruth
    #83
    Nem. A karakter atribut pontokat 4 felé lehet osztani. Ha csinálsz egy karit akkor meg lesz határozva ezeknek a tulajdonságoknak a priorritása.
    Primary , secundery... Ennek az a jelentősége, hogy minél magasabb a prioritás, annál nagyobb a total bonus damage from attributes.
    Olyan karit szeretnék ahol a Primary-Ferocity Secondary-Toughness Tertiary-Wisdom Quatemary-Agility.
  • j0nNyKa
    #82
    ez a kerdes mit jelent? azt akarod tudni hogy mi alapjan KELL neked osztani a stat pontokat? ugye nem?
  • j0nNyKa
    #81
    hat hogy lehet 2 peldany ugyanabbol a spellbol, masik passzivokkal erositve
    mittudomen a golem idezesbol az egyik tanky, a masik meg dps, es akkor 2 golemmel rohangalsz
  • Gruth
    #80
    Hol dől el hogy mik a prioritások? A 4 fő képesség közül melyik a Primari Secondary ?
  • Mephike
    #79
    Áhh, duplicated skillek! Na azok mire jók, hogyan működnek? Bocs ha túl noob dolgot kérdezek, de még nem értem a story végére, és még nem jöttem rá, hogy miként lehet azt a részt/rendszert használni.
  • Terawatt
    #78
    *Eyeroll* a duplicated skillt lehet lvl1ről húzni :D Vígasz: gold->primordal affinity majd ha megvannak a fontosabb dolgok.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2020.02.20. 23:54:34
  • Phara
    #77
    Tök jó, hogy első passzív retalent után derül ki: Nem működik az Omnitempest passzív a 3. kör Trinity ágon.
  • j0nNyKa
    #76
    nyílik ja
  • Jabar
    #75
    Ha 1 karival letolom a story-t akkor a többinél is megnyílik az adventure mode (nem jut eszembe mi itt a neve) mint d3-ban vagy mindel végig kell tolni?
  • j0nNyKa
    #74
    a spoileredre: igen, és csak érintettem azt a részt, mert én még offline toltam végig, és amint megjavult az online, kezdtem ott új karit
  • Terawatt
    #73
    Első végigjátszák kb 12 óra volt, úgy hogy azért szétnéztem de céltudatosan törtem az utat. Most lvl 48, sztori vége lvl40 volt nekem. Csinálgatom az endgame tartalmat. Egy két inkább kozmetikai bugot leszámítva teljesen játszható volt. Multi nekem már jó volt amikor elkezdtem. Több száz órát mint a PoE nem fog kitartani, de nem rossz game.

    Arra leszek kíváncsi, hogy a közösséget hogy fogják össze rázni úgy hogy nincs egy nagyobb lobby kereső vagy bármi. Ez lehet a bukó itt.

    Jonnyka:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te is kezdésnek kb csak a palace-t upgradeled a nagyobb productivityért? Ki kéne találni milyen vonalon érdemes fejlesztgetni / minek van értelme egyáltalán.
  • j0nNyKa
    #72
    nem talaltam en se, erdekel engem is + kerestem
  • Mephike
    #71
    Megvettem, és nagyon bejön a játék. A jövőjéről tudunk bármit is? Tudom, most örülnek a fejlesztők a nagy érdeklődésnek, és gondolom meg fog történni a játék bugtalanítása, stb. De az utána következő tervekről van valahol infó?
    Ezt azért kérdem, mert nálam a Dio3 ezen csúszott el, hogy SZERINTEM nem kapott a játék később annyi törődést, amennyit megérdemelt volna.
  • j0nNyKa
    #70
    + occult alatt shadow
  • Nomad90Hun
    #69
    Amit nekem eddig sikerült kiderítenem:
    A skilleknek van több fajtája material, phisycal, elemental és occult, illetve ezeknek vannak állapot hatásai.

    A matertial-ba tartozik:
    rend - ez vérzést avagy bleedinget okoz
    poison - mérgezés (helyenként toxic-nak említik), majdnem ugyanaz mint a bleed

    A phisycal alá tartozik:
    A fegyverek fizikális sebzése amit közvetlen bekap az ellen mikor odacsapsz neki, vagy meglövöd

    Az elemental alá sorolják:
    fire - tűz - az állapot hatása, hogy felgyullad az ellen és ég 1 darabig
    ice - jég - megfagy az ellen az állapothatástól
    electric - elektromos - ez sokkolja az ellenséget

    Az occult alá tartozik
    Aether - éter sebzés (pl. az annihiltaion skill ilyen) - ennek az állapothatása elvileg a stázis ami szintén egyfajta fagyás

    Ami nekem eddig az állapothatásokról lejött, hogy van a ailment chance (állapot esély, hogy mennyi esélyed van "rárakni az ellenfélre"), a wisdom növeli, illetve a passzív fában is lehet növeli, illetve az ailment (állapot?) sebzés, elvileg wisdom stat ezt is növeli, a passzív fában lehet még talentből stack-eket azaz "csomagokat" pakolni az ailment sebzésből az ellenfelekre. A sebzés növelés külön van + ailment (állapot?) sebzés, + spell (varázslat) sebzés, + melee (közelharci) sebzés, illetve + attack (támadás) sebzés (ez valószínűleg erősít mindent ). Valamit tuti kihagytam, nyugodtan ki lehet egészíteni ha igen.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2020.02.19. 19:10:14
  • savior666
    #68
    Nem lehet visszavonni, de később kapsz meg pontokat.
  • Elderblood
    #67
    Na nagy nehezen sikerült legyőzni Eldricet most már tudok átalakulni viszont túl hamar választottam ilyen átalakulóst nemtudom valahogy visszavonni hogy ne az első legyek?
  • j0nNyKa
    #66
    ezek ott vannak a karakterlapokon, meg pl a spelleken feltuntetve, hogy milyen sebzesekbol mennyi van rajtad
    altalaban elemental spelleknel van olyan modosito hogy csinal belole masikat, azokkal tudsz jatszani hogy specializalni tudj
    aliment az a.. shock, freeze, poison, burn es tarsai
  • Elderblood
    #65
    Olyan kérdésem lenne, hogy ugye van többféle %os dmg növelő van occult, elemental,material ha én spelldmgra gyúrok akkor ezek közül melyik kell nekem?
    ja és a status aliment az mit jelent?
    Utoljára szerkesztette: Elderblood, 2020.02.19. 12:23:39
  • j0nNyKa
    #64
    steam/steamapps/commom/wolcen/Game
  • mumoka 2012
    #63
    g:\Games\Wolcen Lords of Mayhem\Game\ ide tetem a kicsomagolt könyvtárat umbra de nem látom a játékban
  • j0nNyKa
    #62
    idezek a linkedrol

    HOW TO INSTALL : Put Umbra folder into ...\common\Wolcen\Game
    - OFFLINE ONLY !!! -
  • mumoka 2012
    #61
    lenne 1 kérdésem a a mod hogy kell hozzá adni a játék hoz mert találtam csak nem akar működni mod valami kép kéne hogy hova kell tenni és a játékban hol található.
    Utoljára szerkesztette: mumoka 2012, 2020.02.19. 11:43:50
  • j0nNyKa
    #60
    gyanus hogy az elso kiegeszito feature lesz, mert igen nagyon illene ide
    egyebkent lehet kombozni, pl pisztoly + mage offhand, ugy kombozhatsz
  • LaposElem
    #59
    A2 boss főleg az, summoner lényei csak állnak, bosst nem ütik... nem elsőre volt meg azt elárulom :)
  • Nomad90Hun
    #58
    Ez nekem is bejött, az egyetlen amit hiányolok azok a fegyver szettek, mondjuk 1 staff egyesben, a másodikban egy dupla dagger pl. mert van egy csomó skill amikkel tök jó kombókat lehetne nyomni ha lehetne váltogatni, de jelenleg én nem láttam hogy lehetne. Btw én egy poisonos - bleedes hibrid bruiser - assa karit kezdtem mikor sikerült végre online-ra szenvedni magam, egyelőre azt nem tudom ranged v melee legyen majd.