298
  • Szuni
    #257


    Ezt fejlesztettem ki, mást nem látok. Ennek ellenére nem engedi a harmadik duplikálást, csak a másodikat..
  • hawkie22
    #256
    Valószínüleg még nem fejlesztetted ki a 3. skill lehetöséget a városodban
  • ToxiMaxi
    #255
    Ugyan még nagyon messze vagyok a max. szinttől, de hiányolom a nehézséget az endgame-ben. Hiába húzom fel a legnehezebbre mégis piszok egyszerű, leszámítva azt a néhány FPS droppot, amikor nem vagyok ura a játéknak. Más is úgy érzi, hogy a story boss harcok nehezebbek voltak mint az endgame?
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.03.26. 08:28:36
  • Szuni
    #254
    Valaki meg tudja mondani, hogyan érem el hogy három egyforma skillt tudjak használni egyszerre? Summoner buildet követek, három lényt kéne egyszerre idéznem. Duplikáltam egyszer a skillt, így van kettő lényem, de a harmadikat nem engedi, látom a lehetőséget Demetra-nál, de valamiért nincs ott az aktív gomb, hogy megint duplikáljam. Van ennek valami feltétele még, amit nem látok?
  • ROMOTO
    #253
    Tegnap kiütöttem a trial övet, mentem vagy 30 runt 200 körüli magic find-el (korábban kiesett egy +47% magic findes relic öv hozzá) 160 lure szinten minden 6-8 körben esett relic a végén a ládából, néha 2db. is. Közben elértem a 80 as szintet, heal potit nem is viszek egy jó ideje, 100% block, 75% effivel, 2500 resistek, csak a sebzésem csirke, sima mobok elpukannak de a bossoknál elfogy dmg, így 180 szint felett kénytelen vagyok kivárni pár percig amíg valahogy maguktól meggebednek...
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2020.03.23. 16:09:04
  • ToxiMaxi
    #252
    Vagy nem elég a szinted hozzá.
  • ToxiMaxi
    #251
    Asszem azért nem megy fentebb, mert benyomod a modifiernél a lure-t.
  • Mephike
    #250
    Jelenleg egy második karit húzok éppen, a storyban viszem, gyorsan kattintok, gyorsan haladok, és egy raklap magas szintű gemekkel segítem a több HP + több sebzés dolgot.
  • PunkZoli
    #249
    tegyék rendbe, tőlem is kapott egy negatív rivjút, amit persze átírok, ha legalább béta lesz már :D (49%on áll most az össz)
    Szintezéshez mi a leghatékonyabb szerintetetek?
  • Mephike
    #248
    Komoly tartalommal ne számoljon most senki a közeljövőben. Rengeteg bugot kell még kigyomlálni, és át is kell dolgozni még pár dolgot. Tervek szerint a következő 3-4 hónapban az új anyag nagyon minimális lesz.
    Itt tudsz tájékozódni. Tudom, hogy ez most csalódást keltő, de muszáj rendbe vágniuk a játékot, illetve ha javítanak valamit, azt tesztelniük kell, nem olyan kapkodósan, mint azt az első pár hétben tették. Ehhez idő kell.
  • hawkie22
    #247
    Jön valamikor egyébként valamilyen tartalom? Mert most tényleg nagyon üres. Igaz még csak 65-ös vagyok, lvl94 a max expedition, amit tudok csinálni, valamiért nem megy feljebb, de alig esik valami. Narancsot már napok óta nem láttam, a liláról már ne is beszéljünk, a sárgák meg baromi rosszak, egyik se upgrade nekem. :(
  • mumoka 2012
    #246
    csak nagyon rövid semmi tartalom sajnos
  • ToxiMaxi
    #245
    Mintha kicsit javult is volna a játék. Utóbbi napokban elment tőle a kedvem, de most egész jól lehet vele játszani.
  • mumoka 2012
    #244
    jaja
  • Mephike
    #243
    Jaja, és végre megcsinálták az ékszerésznél a normális tárgy kivétel és betétel dolgot. Nagyon furcsa volt elsőre :)
  • mumoka 2012
    #242
    Wolcen.Lords.of.Mayhem.Update.v1.0.10.0 már kint van
  • unusual79
    #241
    Rendben,köszönöm a válaszokat. :( Akkor marad az egyesével való dolog.
  • hawkie22
    #240
    Nekem ez úgy van, hogy csak akkor jelentek meg Friend listben, ha a játékon belül is felvettem öket. A steames haverok nem jelentek meg automatikusan a játékban, akkor sem, ha már játszottak a játékkal.
  • Mephike
    #239
    Itt a jövő hetek terve/üteme.
  • ToxiMaxi
    #238
    Akkor lehet fel kell venned egyesével.
  • unusual79
    #237
    Nem. Alapból nem volt. Másoknak meg ahogy fel tették a gamet,ott voltak a barátok.
  • ToxiMaxi
    #236
    Felvetted őket és eltüntek?
  • Nomad90Hun
    #235
    Én csapatoznék szívesen, bár a nagy karim még csak 50 körül van. Ha valakinek van kedve privátban meg tudjuk dumálni.

    Más: Nekem is ellenőriztetnem kellet addig egyszerűen nem tudott online game-et kreálni.


    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2020.03.12. 23:42:59
  • unusual79
    #234
    Üdv mind. Olyan problémám lenne,hogy nincsenek friendlistemen. Pedig steam-es barátok kb 10-12 is játszanak a game-el. Ha esetleg volt már,akkor elnézést. Van rá esetleg valami megoldás? 2xer raktam újra a game-et.
    Utoljára szerkesztette: unusual79, 2020.03.12. 20:01:08
  • Gruth
    #233
    Letöröltem, újraraktam+1.0.8.0 patch és stabil lett...egyenlőre.
  • hawkie22
    #232
    Nálam ma elég sokszor levágott, utána újraellenöriztem Steammel a fájlokat, meg új NVidia-drivert raktam fel, azóta stabil.
  • ToxiMaxi
    #231
    Tegnapi szervet patch nálam nem sokat javított. Nálatok mi a helyzet?
  • ToxiMaxi
    #230
    Holnap necces lesz, de látom bejelöltél te is, szóval látjuk majd ha a másik online.
  • hawkie22
    #229
    Ma este nem leszek online, de holnap egész nap vagyok, hacsak nem jön közbe beteg a melóban (mentözés), de egyébként online leszek.
  • ROMOTO
    #228
    Nem tudom van még-e az az exploit, hogy a mapon random felbukkanó csajszi árus mindig új relicet ad annak aki ki-be lépked amíg a másik benn van, ha más miatt nem is, de ezért megéri összeálni valakivel.
  • ToxiMaxi
    #227
    Ha valakinek lesz estére kedve (7-8 körül) nyomni pár kör expeditiont az írjon.
  • ToxiMaxi
    #226
    Én is privát játékot szoktam indítani. Random emberrel nem feltétlenül játszanék együtt, de aki fent van a barátlistán, azzal igen. Gondolom sokan vannak így.
  • j0nNyKa
    #225
    magam neveben tudok, en privatot inditok igen
  • hawkie22
    #224
    Azt mondja már meg nekem valaki, hogy miért nem találok senkit online? Public game-t indítva "órákig" keres, majd bedob egy játékba engem egyedül. Ennyire kihalt a game vagy mindenki private game-t indít?
  • ToxiMaxi
    #223
    Ha valaki esetleg akarna coopban játszani az vegyen fel mortein.6792
  • hawkie22
    #222
    ok
  • ToxiMaxi
    #221
    Melóból nem tudom megmondani, de ha minden jól megy, akkor 5-6 körül ráérek és felveszlek. TS és Discord is van fent.
  • hawkie22
    #220
    Mi az ingame neved? Nekem gambithun.2044. Felveszlek, azt tolhatjuk együtt, ma elég sokáig leszek.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.03.09. 09:52:43
  • hawkie22
    #219
    Közben megoldódott, ma beléptem, elsöre meglett. :)
  • ToxiMaxi
    #218
    Legrosszabb az volt, amikor 3 fázisban búra alatt egyszerre jött a meteorit és a robbanós sebzés, választhattam melyikben halok meg. 2x haltam meg úgy, hogy már csak pár ezer életereje volt a Boss-nak és nem volt látható semmi (piros kör alattam), aztán egyszer csak full életről halál.