298
  • ToxiMaxi
    #217
    Segítek szívesen. Mondjuk csodát ne várj, de legalább többen leszünk :)

    Engame party-hoz ha valakinek van kedve írjon.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.03.09. 09:22:26
  • Running
    #216
    Ugyanez, kb 13.-ra sikerült. Nem segített a lag, a random halál, meg egyéb finomságok.
  • hawkie22
    #215
    Valakit felveheted friendsbe játékon belül, aki tudna segíteni föbossnál 3. fejezetben? A tököm kivan, mindig az utolsó fázisban hullok el, 5-10% élete van még a bossnak, de ott valahogy mindig elfogyok.
  • j0nNyKa
    #214
    a három boltból az egyik a gemes bolt, és a tutorial kötelez is rá hogy beszélj vele
    nincs eldugva, ott van a városban
  • lostprophet
    #213
    Pár hét még biztosan, dolgozom rajta.
  • Szuni
    #212
    A kisebb gemekből itt nem lehet nagyobbat csinálni, upgradelni azokat? Vagy csak én nem találtam meg hol kell :) Gyűjtögetem szorgalmasan, de ha nem, akor kuka, mindig veszek inkább nagyobbat ahogy haladok...
  • gohanangry
    #211
    Sziasztok
    Aziránt érdeklődnék hogy a magyarításról lehet-e tudni valamit hogy kb mikorra várható?
  • ToxiMaxi
    #210
    Jelenleg ezt a buildet használom:
    Link DoTs Archer
    Jonnykának igaza volt, altot lehet húzni expeditionben. Az ott szerzett productivity pedig a közösbe megy, a vault is közös.
  • ToxiMaxi
    #209
    Végre, 27 órányi játékkal végigvittem a story-t. Végső bossfightnak vagy 10x nekifutottam kb. 3-4 óra volt mire sikerült megcsinálni. Volt random halál, volt olyan, hogy nem tudtam sebezni a boss-t, mert nem találtam el, aztán olyan is volt, hogy a gömböket becélozni se tudtam pedig aktív volt de a végére csak olyan volt a csillagok állása, hogy sikerült. Azóta retalentoltam AOE dot buildre íjjal, így legalább a sebzés problémák kikerülhetőek és tudok haladni az endgame-mel is.
  • Mephike
    #208
    Igazad lett!
    Itt az 1.0.8.0 Patch Notes!
  • lostprophet
    #207
    Wolcen fordítók Discordját olvasom, onnan van az infó.
    Utoljára szerkesztette: lostprophet, 2020.03.06. 14:52:15
  • ToxiMaxi
    #206
    Reméljük, mert hq a pénteki patch nem sikerül jól, akkor a hétvége kuka. Nem hinném, hogy hétvégén lesz hotfix.
  • Mephike
    #205
    Van erről valahol hivatalos infó? Csak mert a patch előtti napon eddig mindig kiadták az előzetes patch notes-ot, hogy mi lesz majd az új patch tartalma. Ez eddig nem történt meg. De ha lemaradtam, akkor bocsesz.
    Amúgy szerintem annyi változott, hogy talán tesztelik is a javítást, amit csináltak, nem csak kiadják :)
  • lostprophet
    #204
    Igen, holnap 1.0.8.0
  • ToxiMaxi
    #203
    Felnéztem discordjukra is ott sincs semmi infó, csak dühös emberek meg pár fanboy, akik minden erejükkel próbálják védeni a játékot, mondjuk az legalább vicces.
  • ToxiMaxi
    #202
    Hivatalos fórumon semmi infót nem találtam, sajnos egyáltalán nem kommunikálnak vagy csak én nem tudom, hogy hol.
  • j0nNyKa
    #201
    multheti 1.0.7.0 hotfix ota nem jott patch, ugye? ha ez igaz, tudjuk, melyik nap johet az uj?
  • MrStokes
    #200
    Ez teljesen rendben van, jol hangzik.
  • Mephike
    #199
    Készült egy interjú a fejlesztőkkel a német GS-nál. A lényege a cikknek, hogy most ahogy azt sejteni lehetett az új tartalmak érkezését eltolták és várhatóan a következő 4 hónapban a játékot akarják rendbe tenni (bugfix, balance, etc).
    Az új tartalmak viszont ingyenesen fognak jönni majd.
  • lonvard
    #198
    Nem vagy egy szószátyár típus, azt meg kell hagyni. :)
  • j0nNyKa
    #197
    nem vagy.
  • lonvard
    #196
    De pedig érdekel. Az alapok. Hogy Stormwallhoz képest most ellenség vagyok, vagy mi? Mi volt az invázió célja?
  • j0nNyKa
    #195
    amit ir - az alignmenteket erositi, azok listajat pedig szinten a karakterlapon megtalalod - burn, stun, poison, ilyesmik

    a sztorival ne foglalkozz, en banom hogy raszantam az idot hogy vegig kovessem, semmi izgi nincs benne
  • lonvard
    #194
    Próbálgatom. Tulajdonképpen tetszik, de a sztorit nem értem. Szóval megjelenünk a parton, mint inváziós erő. Jönnek valamiféle barbárok, azokat legyőzzük. Utána bekeveredünk egy tengerparti kővárosba, ami nem a barbároké. Akik ott vannak, azok a lényinváziótól félnek. Kérdéseim:

    Hova tűnt az inváziós erő? Egyáltalán Stormwall szövetségese az inváziós erőknek, vagy ellensége?
    Ha ellensége, mért nem félnek tőlünk is? Szó nincs arról, hogy ott kajtatunk a kertek alatt, ezek csak a kétéltű halgyíkoktól félnek.
    Tulajdonképpen mi a tökömet keresünk mi ott? Stormwallt akartuk elfoglalni? Ha nem, akkor mit?

    Egyéb szakmai kérdésem:

    A Wisdom képesség fejlesztése mit is segít elő? Kissé zavaros. Mágussal tolom, csak azért kérdem. Egyelőre a kritikalt növelem, kicsit rápakoltam a wisdomra, de azt nem igazán értem.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.03.04. 12:53:07
  • ToxiMaxi
    #193
    Kipróbáltam reggel kicsit, talán egy fokkal jobb a helyzet és játszható, de a tökéletestől még messze van.
  • Phara
    #192
    Téged az írásjelek hiánya zavart,engem meg ez...
  • Mephike
    #191
    Az 1.0.7.0 patch nem lesz, hanem már van.
    A következő patch valamikor jövő héten érkezik, várhatóan szerda/csütörtök magasságában.
    Jelenleg a legnagyobb baj az, hogy ha jön egy patch, ami javít valamit, az elállít/elront valami mást. Jelenleg talán ez a legrosszabb az egészben. Gondolom addig heti szinten fog jönni a patch, amíg teljesen rendbe nem teszik a játékot.
  • mumoka 2012
    #190
    1 kérdés a tálcára hogy lehet kihúzni 2 egyforma skilt a skilem még duplikálva is van de ne-megy úgy sem pedig kilehet tenni.
  • mumoka 2012
    #189
    ohh pedig kosár búg van .
  • j0nNyKa
    #188
    btw az 1.0.7.0 csak egy hotfix lesz, nem javítják benne pl. az untargetable mobokat
  • j0nNyKa
    #187
    nem tökmind1 hogy elírta-e? számít?
  • Phara
    #186
    Tudtommal 1.0.7 van.Mindjárt 1.7-re ugranánk?
  • ToxiMaxi
    #185
  • mumoka 2012
    #184
    jön az 1.70 patch hamarosan
  • ToxiMaxi
    #183
    Sajnos reggelre se történt csoda. Nálam a köv. pathcig pihen a játék.
  • Phara
    #182
    Üdv!
    60-as szinttől kb csak online multiztam és úgy néz ki nem én voltam a leader ezért csak 59-es expeditionra tudok menni ami nekem a legnagyobb.Viszont simán toltuk a 120-asokat is.Ha egyedül megyek akkor valahogy nem tudom kikerülni, hogy minden egyes szinten végig kelljen mennem?
  • j0nNyKa
    #181
    igen valami a 2. részből is hiányzott, sose tudtam megmondani mi, pedig elvileg nagy kedvencemnek kéne lennie - de nem, nagyon nem
    ez a wolcen lehetne esélyes hogy beleszeretek, de a rengeteg bug között van 1-2, amik miatt egyelőre ez se nyert
  • ToxiMaxi
    #180
    Alfa verzióra kaptam kulcsot. Jelen pillanatban jobb állapotban van, mint ez, de egyébként játék nem hoz semmi újdonságot, persze ettől nincs baj vele, csak mostanság szerintem több kell.
  • j0nNyKa
    #179
    wait, Torchlight 3? mármint, van annak bármiféle játszható verziója?
  • ToxiMaxi
    #178
    Elég kiábrándító, mert játszanék de így kb. lehetetlen. Remélem azért összekapják magukat, mert a játékban van potenciál és összehasonlítva a Torchlight 3-mal és a Pagan online-nal, sokkal jobb játék. Poe2 meg Dio 4 ki tudja mikor jön (meg milyen lesz). Szóval ARPG piacon itt a lehetőség nekik.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.02.28. 22:56:37