298
  • nxs
    #298
    Nekem Grim Dawn nagyon bejött,ez ilyen egynek elment. Az endgame szar volt GD-be és itt is az,viszont ha lesz új act lehet visszanézek :)
  • Sir Cryalot
    #297
    https://wolcengame.com/forum/announcements/official-news/wolcen-chronicle-1-bloodtrail-coming-soon/
    ÉS LŐN ....

    NA még az is lehet hogy a PoE szellemi örököse lesz :D :D
  • Sir Cryalot
    #296
    Elég érdekes dologra bukkantam, mert az történt hogy nekifogtam egy turret build-hez amit globe explosion buildből fogok kiágaztatni. Utóbbival eléggé gyorsan leradíroztam a kampány boss-t (immortal offering, which time cannot heal, holy gift, plusz sovereign shout skill felrobbantotta, ja meg találtam a ládámban frostweave-t és winter's grasp buff-ból lett 80% + crit chance ha attól volt sorryka)

    SZÓVAL AZ TÖRTÉNT , hogy merengtem a credits képernyőn és nézegettem a neveket ki lehet érdekes :)

    És miért is ne kezdjük a LEAD animátorral , mert gondolom sokat csesztették aki látta a játékot , és hát igen , április óta nem dolgozik ott :D
    https://www.linkedin.com/in/albanvilaseca/?originalSubdomain=fr

    Szerintem ha jön ACT 4 , amit egyre valószínűbbnek tartok az elmúlt napokban akkor lesznek új animációk minden téren.

    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2020.11.16. 21:07:26
  • chris0000
    #295
    hi. tényleg kár lenne érte.. rengeteg balancolást kapott a megjelenés óta... még magyar lokalizációt is kapott, hála Lostprophetnek... ami biztos, h meg fogom venni csak később... üdv.
  • Sir Cryalot
    #294
    Úgytűnik nagyobb fába vágta a csapat a fejszét mint remélték, valószínűleg sokan visszakérték a pénzt és szerintem csapatostól elegük is lett , kár lenne.
  • chris0000
    #293
    hi. én még várok vele...van mit javítani, patchelgetni... üdv.
  • ToxiMaxi
    #292
    Nem sok aktivitás van ebben a topicban. Játszik még vele valaki?
  • ToxiMaxi
    #291
    Kicsit félretettem a játékot az elmúlt hónapokban. Történt valami említésre méltó dolog mostanában?
  • Mephike
    #290
    A következő patch úgy tudom már nem csak bugfix lesz, szóval még lehet belőle bármi.
  • PunkZoli
    #289
    és félő, hogy soha nem lesz belőle játék. :(
  • Ainz
    #288
    A játék halott, mikor kijött akkor sokan nyomták hogy POE killer, de valójában inkáb meme volt.
    600 ember játszik vele daily : D
  • jarlaxxe
    #287
    Hol olvastál jókat? mert elég középszer lett a játék a steamen is 55%-ot adnak neki.
  • Rita79
    #286
    Sziasztok, megvettem ezt a játékot, mert jók voltak a vélemények róla. Másfelől meg Diablo rajongó is vagyok és ezt ahhoz hasonlították. Viszont az online résznél egy embert nem látok a public chat-ben. Ez ennyire kihalt lenne, vagy én csinálok rosszul valamit?
  • savior666
    #285
    Annak pl summonernél van értelme, mert egyszerre lehet több csontvázad vagy gólemed (már nem emlékszem mi a nevük).
  • xyz123xyz
    #284
    Köszi.

    Lemásolt képességek pontosan mi változik? lemásolt képesség erősebbek ?
  • savior666
    #283
    Haladj elore. Majd egyszer csak nagyobb esik. A cuccok amugy erosodnek, mert alapbol nem az item level irodik ki(azt be kell kapcsolni), hanem a level requirement.
  • xyz123xyz
    #282
    Hogy szerezhetek erősebb cuccokat ? végigtoltam a story-t,de utána minden cucc ami esik item level 41-nél nem magasabb,pedig a szintem 57-es.
  • bajtokarpi
    #281
    Szia!

    Köszönöm a munkádat!
  • Maxtreme
    #280
    Épp akartam írni :) Köszönjük szépen!
  • lostprophet
    #279
    Kijött az új patch, benne a magyar nyelvvel. Jó játékot!
  • PunkZoli
    #278
    szerintem várj még vele. Bár én nem bántam meg, hogy megvettem, mert nagyon frissnek hat, de részemről nem találtam benne endgame tartalmat, vagy legalábbis nem áramvonalas a fejlesztés(várost is lehet, bár nem vettem észre, hogy lenne grafikai, vagy asset része, ami változik), így 1-2 évet adnék neki, vagy egy izmosabb leértékelést. Most is 30 körül van, de ha bemegy 15 alá, simán ajánlott.
  • xyz123xyz
    #276
    Értem,köszi.
  • lostprophet
    #275
    Nem fog felkerülni az oldalamra, mivel hivatalosan benne lesz a játékban.
  • xyz123xyz
    #274
    Addig fel sem kerül a http://lostprophet.hu oldalra ?
  • lostprophet
    #273
    Jelenlegi terv szerint a 1.0.15-ös patch-csel érkezik majd a magyar nyelv valamikor júniusban. Sajnos a mostani patch-hez május 5-ig végeznem kellett volna mindennel.
  • chris0000
    #272
    hi. írta Lostprophet, h most kezdte el a tesztelést… #269 türelem... üdv.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.05.13. 21:38:11
  • xyz123xyz
    #271
    14-es patchben,sajnos nincs magyar felirat pedig vártam :(
  • Maxtreme
    #270

  • lostprophet
    #269
    Tegnap értem az átnézés végére, és még csak most tesztelem, de valóban, patch még nem érkezett.
  • Maxtreme
    #268
    Gondolom Te már elkészültél, csak épp patch nem jött csak a 10 eurós soundtrack. Valóban ez volt a legfontosabb, mindenki erre várt :))
  • chris0000
    #267
    hi. várjuk... várjuk... üdv.
  • xyz123xyz
    #266
    Lehet tudni mikor lesz elérhető a magyarosítás mert akkor fwl is pakolom újra a gamet.
  • lostprophet
    #265
    Lassan az átnézés végére érek.

    Utoljára szerkesztette: lostprophet, 2020.05.05. 17:13:12
  • unusual79
    #264
    Üdv. Szép munka! ;) Köszönöm előre is. ;)
  • chris0000
    #263
    hi. Óriási vagy! thx. üdv.
  • lostprophet
    #262
    A Wolcen: Lords of Mayhem fordításának végére értem (alább pár kép), viszont még át kell néznem a szöveget, és tesztelnem. Remélem a május 6-i patchig végzek.
  • Mephike
    #261
    Itt a friss javítások listája.
  • ToxiMaxi
    #260
  • Mephike
    #259
    A távlati tervek:
    1. kijavítani a rengeteg hibát, ez még kb 3 hónap.
    2. Act 3-at gatyába rázni.
    3. Behozni az alfában is használt nyílpuskát és dárdát.
    Majd ezek után jön a szezonális játékmód.

    Most pedig itt az új patch. Hibajavítások, és pár új tárgy lvl 65 fölötti szinteken. Többre / nagyobbb dologra a közeljövőben senki se számítson.
  • ToxiMaxi
    #258
    Volt a héten valami bejelentés azzal kapcsolatban, hogy mi várható jövő hétre/közeljövőben? A távlati tervek elég homályosak nekem, mert szinte semmi konkrétumot sem említ.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.03.29. 09:05:11