298
  • KalamMekhar
    #57
    Ha sima elementál mágust akarsz aki sebzésre épít akkor teljesen jó a ferocity, nekem kifejezetten tetszik hogy csomó irányba fejlesztheted a karaktert.
  • KalamMekhar
    #56
    Amiről a srác beszél az act 1 bossa ott még nincs átalakulás, egyébként a bossok tényleg szopatósak de ha jól fejleszted a karaktert nem lehet nagy gond, huszas szint körül kéne itt lenned, ha az meg van és mégse megy akkor gyakorolj vagy nézz buildeket neten és oszd át a pontjaid
  • Elderblood
    #55
    Hát nemtudom mi ez az átváltozás de nekem nincs középen látom azt a csikot de nekem fekete. nemtudom legyőzni sajnos ezt az eldric faszt.
  • j0nNyKa
    #54
    staffal nem lenne jo wisdomra fokuszalni? meg endurance-ra
  • Elderblood
    #53
    Fejlesztem a skilleket igen, statot ferocityre fokuszáltam de van a többin is. Én staffot használok. Csak nemtudtam hogy át is lehet alakulni. Spellek: infinity blade, plague, egy ilyen lila kör, egy jégtömb ami leesik fentről, meg egy gyógyitó channeles skill.
    Utoljára szerkesztette: Elderblood, 2020.02.18. 15:16:39
  • savior666
    #52
    r betű az átalakulás, de csak ha már megkaptad es középen van elég a sárga csíkból.
  • j0nNyKa
    #51
    oooooooooo wtf? na varj, lepjunk egyet vissza
    milyen fegyvert hasznalsz? milyen statjaid vannak? milyen passziv skillek? es melyik spelleket hasznalod? azokat szoktad fejleszteni?
  • Elderblood
    #50
    Hogy alakulsz át ? én erről lemaradtam hogy ezt is lehet...
  • j0nNyKa
    #49
    dolgozz a micro playeden, gyakorold a spellek kikeruleset - elvileg nem is nagyon kene hogy megsebezzen
    meghat alakulj at, az ingyen sebezhetetlenseg egy csomo ideig
  • Elderblood
    #48
    Hali! Eldrice-t kinyirtam 2x de 3iknál nemtudom kinyirni kérjek meg valakit segitsen vagy ilyenkor mivan szintezzek még elöző mapokon hogy letudjam verni?
  • j0nNyKa
    #46
    lehet(ett) 100% magic find-ot epiteni, es akkor beragadt a rendszer es vegtelen cuccot dobott
  • T800
    #44
    Az viszont hatalmas pozitívum, hogy olyan karaktert generálsz amit csak szeretnél, nem ez a lerágott: barbár,amazon,necro stb... előre kitalált kaszt van. Mindenképp érdekel, de várok még vele egy fél évet, hogy mit hoz neki a jövő!
  • j0nNyKa
    #43
    az jo mer teljesen mas, leirtam par hsszel lentebb nagyjabol
    van egy boss ami mondjuk 1:1 masolas dio3bol, de amugy tokmas jatek
  • T800
    #42
    Nem vagyok egy nagy Diablo fan (a 3. rész óta) de ez nekem kísértetiesen hasonlít a D3-ra természtesen jobb köntösbe bújtatva... :) Kicsit jobban is megerőltetették volna magukat a fejlesztők. (Ezt úgy mondom, hogy csak néhány Gameplay videót néztem eddig róla, míg valaki halálra nem ítél itt a fórumról! :))
  • j0nNyKa
    #41
    ezt meg nem sikerult letesztelni, hisz folyton szar, de elvileg 4 jatekossal kene mukodnie, es ugyanugy kepzeld el mint egy diablonal

    mas, vicces exploit
  • T800
    #40
    Sziasztok!

    Hogy néz ki a játék online része? Hányan lehet tolni egyszerre?
  • j0nNyKa
    #39
    alapjáték lepörgött, end game-et megnéztem, eddig kurvára bejön, nem akarom ellőni hogy milyen, mindenki magának fedezze csak fel, lényeg hogy baró lett, ösztönöz rá hogy grindeljek

    ja egyébként valszeg elkiabálom, de közben az online play is helyrejött, farmlandsig el tudtam menni egy karakterrel crash nélkül, ott én léptem ki magamtól
  • lostprophet
    #38
    Szerverkarbantartás van már egy ideje. Offline rész megy, online részhez várni kell, amíg helyreállítják.
  • Elderblood
    #37
    Tudja valaki mit kell csinálni, ha azt irja ki amikor rámegyek, hogy online játék cloudservererror maintenance? a képernyő közepén irja ki.
    még mindig csinálják ezek szerint vagy csináljak egy helyifájl ellenőrzést?
  • j0nNyKa
    #36
    na 2. act végén vagyok, pár gondolat

    összefoglalva:
    - az árát így még nem éri meg, ha működne a multi akkor bőven
    - szórakoztat, akarok mindig egy waypointtal tovább menni
    - nagyon sok bug van, inkább idegesítőek mint gamebreaking-ek, de van jócskán
    - a hangulata fasza, a játékmenet fasza, egyben van az egész
    - a karakter fejlesztés miatt pár újrajátszás bőven van benne, egyébként viszonylag csőjáték
    - end game-et nem tudom, nem járok még ott

    grafika, performansz:
    - szép, semmi különleges, cryengine
    - a "tájak", tereptárgyak, területek hátterei kiemelkedően jól néznek ki, a többi átlagos
    - stabil 160 fpsen fut, bár ehhez ki kellett kapcsolnom 1-2 effektet, egyébként leugrált 100 körülre

    hangok:
    - rendben vannak, semmi egetrengető, kicsit keveslem a zenét úgyhogy raktam be sajátot
    - hangeffektek ilyesmik működnek, frankók

    irányítás:
    - ha nem lenne bugos a show items, és nem kéne gombot mashelni hogy mindig lásd a földön a tárgyakat, akkor ~tökéletes lenne
    - szokásos arpg gombok, plusz van benne gurulás, frankós az egész

    story:
    - szokásos arpg "démonok támadnak és mindenki ellenem van" sztori, nem unom, de nem is epikus
    - a frakciók, mindenféle fajok meg ilyesmik okésak, van egyfajta hangulata a világnak, megint semmi extra, működik

    játékmenet:
    - a karakter fejlesztése a kedvenc dolgom, szabad kezet kapsz teljesen
    - fegyver(ek) határozza meg, hogy milyen "kaszt" vagy, azaz hogy melyik spelleket használhatod épp, én pisztoly + pajzs kombóval nyomom, így a szokásos arpgs íjász, meg assa spelleket tudom használni (és mellesleg kurvajó, hogy a pajzs shotgunt csinál az auto attackodból)
    - spellek fejlesztése nagyon nagyon nagyon fasza, csillagos ötös
    - statok... meh, olyan mintha kicsit súlytalan lenne, főleg hogy tárgyakhoz se kellenek
    - passzív skillfa nagyon fasza, ha jól rémlik a PoE-ban valami hasonló, illetve a grim dawnban is
    - harc fluid, élvezem, működik
    - a tárgyak mintha picit súlytalanak lennének, bár eddig nem dobálja a játék a legendarykat, kicsit olyan mintha a fegyveren kívül a többi nem igazán számítana
    - amit arpgtől várni lehet, az van, waypoint rendszer, town portal, gem/socket rendszer, dungeon-ök, shrine-ok, stb

    TLDR: jó lesz ez nagyon, kell még némi bugfix, meghát stabil működő multi
  • j0nNyKa
    #35
    mármint mi tudjuk-e hogy a készítők mikor fixálják az online playt? igen tudjuk
    egyébként működni már működik, de kidobál sűrűn úgyhogy nem nagyon érdemes rámenni
  • Elderblood
    #34
    Sziasztok!

    Online mikor lehet menni még mindig azt csinálják?
  • bajtokarpi
    #33
    Szia! Köszönjük szépen a nép nevében! Nagyon várjuk.
    Utoljára szerkesztette: bajtokarpi, 2020.02.13. 20:34:11
  • Maxtreme
    #32
    ohh ez szuper, köszi! :)
  • lostprophet
    #31
    A magyarítás vissza fog kerülni, csak épp jelenleg 84%-on áll (az irdatlan mennyiségű új szöveg miatt). Szóval bízom benne, hogy néhány héten belül a végére érek, és tudom tesztelni.
  • jarlaxxe
    #30
    Szerver hiba miatt játszhatatlan,most is hozzák az egész projektre jellemzö évek óta tartó balfaszságot...
  • grebber
    #29
    Lesz ez még olcsóbb bőven, várom ezerrel
  • Maxtreme
    #28
    nem rossz, de nagyon más lett mint aminek indult anno :)
    Ez tényleg 1 szimpla diablo klón de annak egészen jó. Viszont a jelenlegi 35 eurós árát szerintem nem éri meg. (én még valami 12-ért vettem anno)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.02.13. 18:50:48
  • KalamMekhar
    #27
    Végre megérkezett, évek óta csücsül a könyvtáramban, nagyon kíváncsi vagyok milyen lett. Úgy várok hogy frissítsen mint egy kisgyerek karácsonykor mikor bonthatja már ki az ajándékot.
  • Maxtreme
    #26
    Anno 2016 körül mikor megvettem még láttam benne magyar nyelvet, de aztán eltűnt. (a steamen sincs már feltüntetve) Mi történt? Nem sikerült megegyezni a fejlesztőkkel?
    Iszonyat ami e körül a játék körül zajlott az elmúlt években, szal gondolom valami ilyesmi állhat a dolog hátterében :)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.02.13. 15:36:23
  • chris0000
    #25
    várós... néztem a hsz-eket...te jó ég, h eltelt 7-8 év...remélem nem csúszik már tovább...üdv.
  • LaposElem
    #24
    Megint csúszik a megjelenés, most 2 hetet. Február 13... lesz még több is szerintem :( Itt a video róla, meg egy kis karakter csinosítgatás.
  • grebber
    #23
    3 percig akcióban a Wolcen: Lords of Mayhem

  • shaba23 #22
    Érdemes próbálgatni a bétát is, dec 6.-ig még van rá lehetőség.
  • LaposElem
    #21
    Hali!
    Mekkora a tartalom a játékban jelenleg? Fejezet, játékidő, szint, etc... köszi a választ.
  • grebber
    #20
    Még mindig nincs kész és drága. Amúgy meg #16-ot várom
  • Szuni
    #19
    Miért ilyen halott ez a topik? Én csak most fedeztem fel magamnak ezt a játékot, de nagyon jó :)
  • lostprophet
    #18
    Halad a magyarra fordítása is :)
  • foxxi
    #17
    Nem tudom egy alpha szintű játéktól mit is várnál? Amúgy jó, csak baromira hiányos és bugos. De lesz még ideje kiforrni ;)
  • grebber
    #16
    Na milyen a game? Látom sokan tolják Ti is a budleba kerülésre vártok?