The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Anno amikor néztem fejlesztői meg egyéb bemutató videókat még volt hogy kételkedtem de a W3 azon ritka játékok közé tartozott ahol pontosan azt kaptam amit vártam.
Itthon is itt lehetne nagyon szakítani. Ehhez szinte csak szellemi tőke kell.
ON
Minden erénye ellenére a W3 játékmechnanikai szinten borzalmasan összecsapott. És még ezzel is röhögve minden idők egyik legjobb játéka lett...
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Legalább ezzel is reálisabb, hogy hűségesként is játszhat az ember és a megcsalás lehetőségét is beletették. Gondolom lett volna lázongás ha valamelyik kiegben kimarad a szerelmi szál 😄
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
W1-ben is lehetett már Shanival, de ott nem jött össze mert sehogy sem tudtam rábízni a gyereket mert nagyon nem volt logikus, talán csak visszatöltésben néztem meg, vagy neten a Shani kártyát 😄 Igen furcsán venné ki magát ha W3-ba ő lenne a nagy szerelem ezért sem lehet, Shani semmiképp nem jöhet elő az említett cutsceneben csak azok és úgy ahogy Evoluti0N írta.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Viszont a W1 vége után akárkivel csajozol be a Shani féle lehetséges románc nekem valahogy furán veszi ki magát. Sanszosan megnézem, de igennek fog tűnni a W3 core lezáró képsorai után.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Most főleg arra gondolok, hogy ki látogat majd meg a Birtokon a legvégén.
Vagy erre nincs hatással?
GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB
Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2017.02.02. 00:39:01
Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Nekem egyébkén bejött mindkettő. A TES sorozatból az Arenat gyűlöltem, annak idején egy 486 DX2 kellett hozzá, hogy valahogy fusson és ehhez képest minden egyforma volt és dögunalom. A Daggerfall sokaknak mai napig etalon, pedig az inkább egy rogue-like, random rpg. Az egész stílus ne az én világom, ezért felejtős is volt. A Morrrowind nagy kedvenc a mai napig, ezért is volt csalódás a harmatgyenge Oblivion. A Skyrim ehhez képest egy lépés a jó irányba.
Ennyire "mély" nyomot hagyott bennem a Skyrim....
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Összeségében nagyon sok játékidőt beleraktam és jól szórakoztam közben, úgyhogy részemről a fikázásokat nem értem. Minden játékban lehet találni kritizálható részt, van a Skyrim-ban is bőven, de nagyon sok tartalom és játéklehetőség van benne.
Azzal meg, hogy a moddolást engedték, kitolták a játék határait. Szerintem jó húzás volt és még elmentem kalandozni a modokkal később. A mai napig megvan az a mentésem, amikor a játék legvégén teljes fegyverzetben leülök a házamban a székre és gondolom nekilát a srác az asszonnyal az ebédnek 😊 Voltak benne érthetetlen részek, például az a brutálisan nagy barlang, ahol cuccokat lehet szerezni, meg nagyon jól néz ki, de különösebben és semmilyen küldetéshez nem tudtam igazítani.
Szerintem fölösleges ezeket a dolgokat túlragozni, hogy melyik játék a jobb vagy rosszabb. Egy biztos, a Skyrim, a W2, W3 mind megugorja a jó játék szintjét nálam. Sok időt beléjük lehet rakni és jól szórakozom. Gondolom ezzel más is így van.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Bérbe vehet? reklámfelület...
Why so serious?
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
[merlinw.org]
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.01.27. 18:08:15
[merlinw.org]
A W3-at meg kipróbálás szinten talán a Sch. of. R moddal is kipórbálom, mert kurvajó.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
[merlinw.org]
Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2017.01.26. 20:06:37
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 18:45:13
Véleményt. Szebb a W2? Meg jobb? Meg tartalmasabb? Ilyen hülye akinek ez véleménye nincs a világon. Hagyjuk már. És igen, jogos a többesszám, mert te se véletlenül nem bírsz leállni.. Felfogtuk a Witcher 3 szar.- Akkor töröld le. Haladjunk. Csak a W2 jó mert az jó nehéz meg olyan mint a könyv. Unalmasak vagytok.