The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

molnibalage83
#13744
Én azt sem tudtam, hogy lesz, a W2 végigjátszás után véletlen olvastam, hogy jön. Nem vártam többet, mint a W2 és letaglózott, amit kaptam (többnyire.)

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13743
Egyetértek a W3 óta nem jött ki olyan rpg ami akár csak megközelítette volna a W3 hangulatát.

Anno amikor néztem fejlesztői meg egyéb bemutató videókat még volt hogy kételkedtem de a W3 azon ritka játékok közé tartozott ahol pontosan azt kaptam amit vártam.
#13742
Nem csoda. Az utóbbi években AAA RPG kategóriában egyik fejlesztőcsapat sincs rajtuk kívül igazán a toppon. Ilyen maximum "ok" kategóriájúak jelennek meg.
molnibalage83
#13741
OFF

Itthon is itt lehetne nagyon szakítani. Ehhez szinte csak szellemi tőke kell.

ON

Minden erénye ellenére a W3 játékmechnanikai szinten borzalmasan összecsapott. És még ezzel is röhögve minden idők egyik legjobb játéka lett...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13740
<#eljen>
wedge31
#13739

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

molnibalage83
#13738
Én szerintem csak videó fogom megnézni vagy azt a részt kétszer csinálom meg. Még nem döntöttem el, hogy lesz-e a kiegekből is videó széria...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#13737
Hát még azt valahogy kimagyarázom, hogy most kezdve a játékot elméletileg előbb is fel lehet oldani (gyakorlatilag meg ugyanúgy kell a szint amit nem ér el az ember, ha nem játszotta végig a játékot 😄). Viszont az utolsó kiegben a szerelmi szálat már sehogy sem lehet kimagyarázni.

Legalább ezzel is reálisabb, hogy hűségesként is játszhat az ember és a megcsalás lehetőségét is beletették. Gondolom lett volna lázongás ha valamelyik kiegben kimarad a szerelmi szál 😄
molnibalage83
#13736
Tudom, hogy nem csak az egész Shani románc furcsa azután, hogy W3 végén Gerált már választott...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#13735
Igen ahogy Evoluti0N írja.

W1-ben is lehetett már Shanival, de ott nem jött össze mert sehogy sem tudtam rábízni a gyereket mert nagyon nem volt logikus, talán csak visszatöltésben néztem meg, vagy neten a Shani kártyát 😄 Igen furcsán venné ki magát ha W3-ba ő lenne a nagy szerelem ezért sem lehet, Shani semmiképp nem jöhet elő az említett cutsceneben csak azok és úgy ahogy Evoluti0N írta.
#13734
Bizony.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A kieg végén a házadban. Mindenféleképp meglátogat valaki. Triss vagy Yen, ha egyik se jött össze, akkor Ciri, ha Ciri meghalt/eltűnt, akkor Dandelion.
molnibalage83
#13733
Meglátogat? Mármint cutscene szinten feltűnnek? A kiegekt még mindig nem kezdtem el, de akkor ennek fényében akkor majd nézhetem, hogy milyen jelenetek vannak...

Viszont a W1 vége után akárkivel csajozol be a Shani féle lehetséges románc nekem valahogy furán veszi ki magát. Sanszosan megnézem, de igennek fog tűnni a W3 core lezáró képsorai után.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13732
Köszi, ezt jó tudni akkor megnyugodtam.
Palinko
#13731
A kiegészítő beli románcok nem befolyásolják a fő románcot ami vagy Yen vagy Triss. Rajtuk kívül csak Ciri vagy Dandelion látogathat meg. Pedig érdekes lett volna egy Shanis rész mindig is szimpi volt, igaz csak Triss után és sokkal inkább tartozik Geralthoz mint Shani, aki a játékokban nagyobb szerephez jutott mint korábban.
#13730
Ha az esküvő végén összejövünk Shani-val az befolyásolja az alapjátékban folytatott románcunkat?
Most főleg arra gondolok, hogy ki látogat majd meg a Birtokon a legvégén.
Vagy erre nincs hatással?
berczy
#13729
Próbáld fix 30-ra venni az FPS-t. Tudom miről beszélsz, nekem az szüntette meg. Szerintem nem annyira észrevehető a 30 FPS- viszont simábban fog menni, nem fog stutterezni.

GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB

#13728
Nekem a Riva tuner jött be ilyen jellegű gondra, játék korlátlanra, Riva meg 60-ra korlátozva.

#13727
Szerencsére még nem, SSD-n van? próbálgattad 30-60-korlátlanra lockolni az fpst? passz
Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2017.02.02. 00:39:01

blackcalibra
#13726
Menüben nem csak akkor csinálja, amikor mozgatod az egeret?
#13725
Hali! Volt már valakinek olyan problémája, hogy ahogy az angol irja microstutter ahogy futsz vagy mész a lóval vagy hajózól akkor látszik a leginkább hogy egy secre igy beakad a mozgás de még ha a menüben vagyok a tábortűzből szálló kis szikráknál is látszik meg a cutsceneknél kerestem már minden féle megoldást állítgattam nvidiacontrollert meg minden félét de sehogy se sikerül kivenni ezt az idegesítő kis akadozgatást. ha tud valaki valami fixet erre azt meg köszönném!

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

Palinko
#13724
Azért a céheknél nagyon jó sztorik szoktak lenni, Skyrim ilyen téren is botladozott kicsit, de sztem is jó játék volt a maga módján.
Voltan
#13723
Sajnos ez valószínűleg így van.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

lwb
#13722
A TES egész más játék. Gyenge sztori, nincsenek történetek, ellenben van nagy szabadság, lehet fejlődni, mint egy JÓL megcsinált akció-rpgbeen vagy mmo-ban. Hihető, élethű a körítés, nem felkiáltójeles mmo-figurák ácsorognak, hogy questet adjanak vagy craftoljanak. A TES-nek van helye az rpg-k között, de egészen más stílus, mint a W3 vagy a W2.

Nekem egyébkén bejött mindkettő. A TES sorozatból az Arenat gyűlöltem, annak idején egy 486 DX2 kellett hozzá, hogy valahogy fusson és ehhez képest minden egyforma volt és dögunalom. A Daggerfall sokaknak mai napig etalon, pedig az inkább egy rogue-like, random rpg. Az egész stílus ne az én világom, ezért felejtős is volt. A Morrrowind nagy kedvenc a mai napig, ezért is volt csalódás a harmatgyenge Oblivion. A Skyrim ehhez képest egy lépés a jó irányba.

lwb
#13721
Egyetértek. Nem is várom tőlük. Én már annak is örülök, ha nem DA:I in space lesz a vége.

molnibalage83
#13720
A mennyiség nem egyenlő a minőséggel. Attól, hogy nagy volt a Skyrim nem volt minőségi. Mondom úgy, hogy belettem vagy 100+ órát, de egyetlenegy karakter nevére se emlékszem, még a legnagyobb város neve sem ugrik be.

Ennyire "mély" nyomot hagyott bennem a Skyrim....

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13719
Onnan kell kiindulni, hogy a Skyrim-et a W2-höz kell hasonlítani, mert a W3 több évvel későbbi játék.

Összeségében nagyon sok játékidőt beleraktam és jól szórakoztam közben, úgyhogy részemről a fikázásokat nem értem. Minden játékban lehet találni kritizálható részt, van a Skyrim-ban is bőven, de nagyon sok tartalom és játéklehetőség van benne.

Azzal meg, hogy a moddolást engedték, kitolták a játék határait. Szerintem jó húzás volt és még elmentem kalandozni a modokkal később. A mai napig megvan az a mentésem, amikor a játék legvégén teljes fegyverzetben leülök a házamban a székre és gondolom nekilát a srác az asszonnyal az ebédnek 😊 Voltak benne érthetetlen részek, például az a brutálisan nagy barlang, ahol cuccokat lehet szerezni, meg nagyon jól néz ki, de különösebben és semmilyen küldetéshez nem tudtam igazítani.

Szerintem fölösleges ezeket a dolgokat túlragozni, hogy melyik játék a jobb vagy rosszabb. Egy biztos, a Skyrim, a W2, W3 mind megugorja a jó játék szintjét nálam. Sok időt beléjük lehet rakni és jól szórakozom. Gondolom ezzel más is így van.

#13718
Nem vagyok Bio ellenes, sőt én továbbra is kedvelem a játékaikat, de kizártnak tartom, hogy az ME: A akár csak megközelítse a Witcher 3 minőségi szintjét.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13717
Akkor én is véleményezek, ha már mindenki 😄 A Skyrim: egy gyenge, semmilyen, félkész játék, amit a Bet úgy csinált, hogy majd a modderek befejezik, ha kedvük van. De igazából ez se segített rajta.
barret
#13716
A többséghez tartozom,aSkyrim egy nagyon jó játék! Holtverseny gyanúsan jó 😊

Bérbe vehet? reklámfelület...

barret
#13715
Megy.

Bérbe vehet? reklámfelület...

#13714
Már akinél, én megelőlegezek neki egy év játéka címet. Tőlem a Da:I is megkapta anno. Meg a witcher 3 is persze.

Why so serious?

#13713
DAI után nem várok sokat.
#13712
Megtudjátok nézni? Mert elvileg ezt egyszer letiltotta Youtube, de most meg mintha fel lenne oldva.
molnibalage83
#13711
Nem szar, csak semmi különleges. Ez 10-es skálán 5-6. A W3 10-es skáéán 9.5. Azért fél, mert lust a köcsögök voltak megcsinálni értelmesre a craftolás, a loot rendszert, a loás figyelés és a szintezett fegyverek vannak benne.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

MerlinW
#13710
Semmi jóra nem számítok. EA és Bio is eljátszotta a bizalmat már hosszú évek óta.

[merlinw.org]

#13709
Azért attól ,hogy neked nem tetszik a Skyrim, nem szar, én ugyanannyi időt öltem módok nélkül az alapjátékba+kiegekbe mint a Witcher 3-nál kiegekkel együtt és akkor utána jöttek a módok és a végtelenség... 😊
#13708
Várjuk azért ki a Mass Effect új részét. 😊
MerlinW
#13707
Lehet szidni, hibát keresni a W3-ban, de azt vegyétek figyelembe, hogy baromi sokáig nem fogtok játszani ilyen kaliberű és minőségű játékkal. A többi cég még a közelében sem jár annak, mint amit a CDP letett az asztalra. Na nem azért, mert nem tudnának, hanem mert nem akarnak. Ha lesz is hasonló az is valszeg a CDP következő játékai. Nyugati cég tuti nem vág bele ilyenbe.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.01.27. 18:08:15

[merlinw.org]

#13706
Ha ez könyvalapú lenne és a trendeket is figyelné,Brokilonban lehetne egy rohadt jó főszálakon kívüli túlélő mód...gyakorolni,tápolni,relaxálni...Ha ez könyvalapú lenne,nem mindig egyedül lennénk,lennének váltott szereplős küldetések,mindig a másik társ képességeihez alkalmazkodva...
molnibalage83
#13705
Mert szénné moddolható survivor szimulátorrá is. Ami day0 és bekacsolható opcióként jó lenne, de X évvel az első totál érdektelen végigjátszás után kb. a "kit érdekel" kategória.

A W3-at meg kipróbálás szinten talán a Sch. of. R moddal is kipórbálom, mert kurvajó.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

MerlinW
#13704
A Skyrim szerintem is gáz lett, de a többség szereti valamiért. Van ilyen.

[merlinw.org]

MerlinW
#13703
Te melyik játékkal játszottál? Mert hogy nem a W3-al az tuti. Viszont hatalmas troll lehetsz.

[merlinw.org]

#13702
Mi? Mit nem tudok alátámasztani? Mi nem volt igaz? Miről beszélsz? Mit támasszak alá? Ez nem egy olyan téma amiben bizonyítékok kellenek. Te csak a saját véleményedet mondod, és nem tényt. Ezt nem kell alátámasztani semmivel. Nem bírod felfogni? Vagy hiszed a te véleményed mérvadó, a te véleményed egy kőbevésett TÉNY mert te mondod? Kicsit gondolkodj már.
Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2017.01.26. 20:06:37
#13701
Egy sorod sem volt igaz, és alá sem tudod támasztani, attól még, hogy folytatod így van. Van értelme? Ez nem a Denuvo rovat ami elbírja.

#13700
Vesztettem? Mit vesztettem? És te mit nyertél? Röhejes vagy.
#13699
Ha van valami amit igazán gyűlölők az az EA. Edit A régi Bio nekem is a kedvencem volt. Mit kedvenc. Az EA meg elvette, nem azért vette meg, hogy felemelje és segítsen rajta. Miért lenne nekem kedvenc az ME ??? Rakd már be hol írtam ilyet. Pont az a baj részről részre szarabb a sztori az egyetlen ami még él. De az se sokáig.
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 18:45:13

#13698
Te szerintem hagyd abba mert most vesztettél, rajtam te nem tudsz kifogni, figyu legyen béke, megértem neked a W3 a minden és lelkedbe gázoltam de ne folytasd mert hidd el most vesztettél.

#13697
Olyan ember véleménye, aki szerint a Witcher 3 visszalépés! mert vacak szar harcrendszer és lebutított játék de a Mass Effectnek örül ami gyakorlatilag egy TPS lett...te csak trollkodsz itt ennyi. Innentől fogva nem érdekelsz se te se a másik .
#13696
Figyu hol írtam ezt???

#13695
Hagyjuk. Ti direkt a vitát generáljátok itt semmi egyebet.

Véleményt. Szebb a W2? Meg jobb? Meg tartalmasabb? Ilyen hülye akinek ez véleménye nincs a világon. Hagyjuk már. És igen, jogos a többesszám, mert te se véletlenül nem bírsz leállni.. Felfogtuk a Witcher 3 szar.- Akkor töröld le. Haladjunk. Csak a W2 jó mert az jó nehéz meg olyan mint a könyv. Unalmasak vagytok.