16775
banner
  • TBTPumpa
    #14216
  • Evoluti0N
    #14215
    A továbbfejlesztett páncélokhoz is kellenek.
    Szerk: Ugyanúgy, ahogy az alappáncéloknál is, a továbbfejlesztett páncélok tervrajzához mutató térképeket megtalálhatod különböző kovácsoknál, amik kincsvadászos küldetést indítanak, amivel megtalálhatod a tervrajzokat.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.08.23. 20:22:46
  • Mayorpapa
    #14214
    A tervrajzok nem a witcher páncélok (griff, macska, medve stb) elkészítéshez kellenek?
  • Evoluti0N
    #14213
    Meg kell találnod a tervrajzokat a feljesztésekhez.
  • Mayorpapa
    #14212
    Sziasztok! Nem jövök rá, hogy hogy kell az egyes witcher páncélokat továbbfejleszteni (elvileg 6 szintje van). Akármelyik páncélkovácshoz megyek, nincs olyan opció, hogy páncél továbbfejlesztése, csak készíttethetek mindig egy jobbat, de az ugyanúgy "0" szinten van :)
  • Daermon
    #14211
    Van benne, de nem annyi, mint pl egy Salvatore regényben. Nem az dominál (nem is baj), de amikor van, akkor elég jó :)
  • DantesHUN
    #14210
    Ha a harc miatt olvasnád a Witcher regényeket akkor már régen rossz. Nem a harc a lényeg, ez egy könyv.
  • Palinko
    #14209
    Sztem kevesebb harc van, de nem mértem mérleggel. Nekem viszont izgalmasabbak a könyvek mint a novellák
  • Ainz
    #14208
    Üdv!

    A Witcher nem novellás regényekben mennyire van harc ?
    Van olyan izgalmas és élvezetes mint a novellás részek ?
  • Savaran
    #14207
    Akkor megnyugodtam, köszönöm!
  • Kurfürst
    #14206
    Nekem egy vén AMD 965 / nvidia 960-al hasít és kb minden maxon van ha ez segít.
  • Savaran
    #14205
    Sziasztok! Nemrégiben vettem egy újabb videókártyát, amelyen talán már eldöcög a witcher, meg a GOTY edition most akciós be szeretnék rá ruházni! Néztem YT-n teszteket, az én kiöregedett konfigomhoz hasonló gépeken, ott 30-40 fps el ment a játék, fullhd felbontással majdnem maximális beállításokkal, amit hiszek is meg nem is! A kérdésem az lenne hogy ehhez a vashoz, érdemes lenne-e megvenni a játékot? : [fx6300(6x3,5ghz)+8giga DDR3+RX560 4gb]
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.08.14. 17:29:26
  • Kurfürst
    #14204
    A Netflixes Witcher sorozatnak már van saját oldalda, egyelőre még 0 infóval.
  • Prof William
    #14203
    Jaja az az utalás nagyon ütött. Amikor elkezdenek róla besézlni és megszólal az a zene... Zseniális.

    Nagyon jó karakter...

    Mellesleg... csak most ugrott be.

    Gaunter O'Dimm a neve... és Stephen King a Setét Torony c regényciklusában a Fekete Ember jó pár néven nevezi magát, és ezek közül az egyik Walter O'Dimm... És ő is sokszor teljesíti kívánságokat (Hasznos Holmik) csak nem éppen úgy, hogy a kívánó szeretné.
    Nem hinném hogy véletlen egybeesés lenne. :)
  • molnibalage83
    #14202
  • lwb
    #14201
    A Blood & Wine más lesz, ne ugyanazokkal az elvárásokkal menj neki, mint a Hearts of Stone-nak. Amikor először játszottam, nekem a HoS jobban tetszett, második és minden soron következő végigjátszás után viszont a Blood & Wine mára a legjobb kiegészítő lett. Úgy általában, ami játékhoz kijött és nem csak a Witcherhez. Fontos, hogy ne rohanj végig rajta, hogy nyitott szemmel járj (mert el lehet kúrni a főszálat, könnyedén) és főleg, hogy hagyd ezt a kiegészítőt a játék végére. Tematikailag is odavaló.
  • Daermon
    #14200
    Igen O'Dimm az egyik legjobb karakter a játékban :) Főleg, hogy már az alapjáték elején jelen van, de még a B&W-ben is találsz rá majd utalást egy küldetés utáni beszélgetésben.
  • Mephike
    #14198
    Végigjátszottam a Hearts of Stone kieget. Lehet, hogy rövid (nekem nem tűnt annak, feltoltam a nehézségi szintet, és bizony a küzdelmek eltartottak egy ideig), meg nem hoz új helyszínt, de a történet számomra elsőosztályú volt, na meg Gaunter O’Dimm ellopta a showt. Nem is tudom, mikor volt ilyen érzésem utoljára játékban, hogy egy karakter megjelenését ennyire várjam.
    Most jön a Blood and Wine :)
  • Daermon
    #14197
    Japánban is siker :)
  • Dante73
    #14196
    Van, hogy nem, de általánosságban, igen. Sokszor nézem, és van, hogy meglepődök, hogy még a 15%-os is sok... Máskor meg, csak azt érzem, hogy csak csapkodom az ellenfelet, és semmi... (Biztos a jó kard van a kezemben? Nem acélt vettem elő például, mikor ezüstöt kellett volna?) Na olyankor a 90%-os is elkel, pedig, "most javítottam..."
    Egyszóval, nem tudom mitől függ, de változó, milyen hamar megy tönkre egy-egy fegyver...
  • Gascan #14195
    gondolom neked is ilyen gyorsan elhasznalodik a kard?
  • Dante73
    #14194
    Kis falvak kovácsainál nézz szét, (Értelemszerűen, ha fegyver repair kell, akkor fegyverkovácsoknál) És érdemes megszerezni a tervrajzot, és utána lehet csináltatni is. De lootból is elég sok szokott esni. Mindent nézz át, tüzetesen...
  • Gascan #14193
    Velenben nem talaltam repair kitet ... es craftolni sem lehet ...

    ez alatt a kuldetes alatt a kardom 100%rol 30% fogytott vissza ... kb. 25 emberket meszarolhattam le 62+ felett

    [URL=http://www.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/From_Ofier%27s_Distant_Shores]

    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2017.07.19. 00:21:57
  • Gascan #14192
    koszi ... az ellenfelek is 62+ felett vannak es tenyleg sok kell nekik csak nem gondoltam volna h a kard nem birja majd a strapat 1 missionon keresztul se ... pl. a Caretakert 100% karddal indulva ha jol emlekszem 60%ig levette mire kifekudt .. nem volt ugye repair kit es utana jott a boszorkany aki utan a kard mar 30% alatt volt es utana meg voltak tobben is ...
  • genndy
    #14191
    Igen, csak bemásolás a Mods könyvtárba, ennyi.
  • Mayorpapa
    #14190
    Sziasztok! csak most kezdtem el játszani e remek játékkal: betennék pár mod-ot, de nem tudom, hogy lehet őket "aktiválni" a játékban. elég ha létrehozok a főkönyvtárban egy "mods" mappát, és bemásolom oda? nem kell semmilyen fájlt létrehozni, ami berakja a játékba? Aki használt már modokat e játékhoz, légyszi segítsen, köszönöm!
  • jocika
    #14189
    Pedig rengeteget lehet találni. Azt hiszem három szintje is van ezeknek. Sőt, ha megvan a recept, még csináltatni is tudsz a kovácsoknál.
    Ha nagyon nehéznek találod, akkor lehet, bekapcsolva hagytad a szint követést az ellenfelekre? Én akkor kapcsoltam ki, mikor a patkányok az egyik alap küldinél 21-esek voltak, mint Geralt, és alig tudtam keresztül menni rajtuk.
  • Gascan #14188
    a death march elotti szinten jatszok ... most vettem meg a 2 DLCt es az lenne a gondom, h baromi gyorsan elhasznalodnak a kardok ... 65+ szint felett vagyok es egy kuldetessorozatot nem tudok 1 karddal vegigjatszani a gond meg az h nem tudom hol lehet olyan repair kitet venni ami a kardot javitja ... armorra van

    direkt ezt a repair kitet keresem komuvesnel, utszti boltosnal de nincs :)

    amugy is ezt a 2 DLC akkora szivatas .. sokkal nehezebb mint a fo kampany
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2017.07.17. 22:51:21
  • Myselor
    #14187
    hát ja a második sokkal jobb volt szerintem is :) azt még élveztem is.ezt nem.csak túl voltam rajta.ha már elkezdtem
  • Palinko
    #14186
    Na én azzal úgy voltam hogy először nagyon örültem hogy épp elfut a gépemen aztán pár óra kínlódás után hagytam is. Nem értem miért a második rész kapott annyi negatív kritikát az szerintem tök jó volt, nyilván nem annyira jó mint az első, de a 3 számomra konkrétan játszhatatlan. Emlékszem az érzésre, hogy még fent volt a gépemen, örültem, hogy fut, de olyan rossz volt hogy semmi nem vett rá hogy elindítsam :D
  • Myselor
    #14185
    először nagyon tetszett a dragon age inquisition de aztán rohadtul elvették a kedvem majd megjelenés után 2-3 évvel végigjátszottam.voltak jó pillanatai de halál unalom volt a végét már csak nyomtam nyomtam hogy vége legyen.a társak közél egyikre se emlékszem nagyon olyan semmilyenek voltak meg a legtöbb irritáló pöcs volt.ja és a kedvenc részeim a sárkány harcok mikor a fasszopó mágusod szándékosan belerohant minden geci területibe ha nem 2 másodpercenként állítgattad meg azt a kurva játékot.saját nehézséget állítottam mondjuk magamnak amint egy társam a földre került load game.nemszeretem az ilyet.rpgben se használok resselős spellt zavar :D
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2017.07.14. 12:54:15
  • Daermon
    #14184
    Hát igen :D
  • Prof William
    #14183
    Ezt még mindig nem lehet megunni... Ha a witcher 3-at az EA csinálta volna...

  • molnibalage83
    #14182
    A HoS nagyon, de nagyon rövid volt. Kb. olyan hosszú az egész, mint a veleni bárós rész az alapjátékban. Hangulatos volt az eskövő, a visszaemlékezés és a múlt felidézése is, de tényleg csak egy kis DLC volt az.

    A B&W esetén a terület szép és kellően nagy, de a főszál bántóan rövid az alapjátékhoz képest és viszonylag hamar megjósolható volt a vége, bár azért amikor összejöttek a megbeszélésre a v-k, az tényleg jó jelenet volt. Ettől még a B&W nem volt annyira jó, mint az alapjáték. Az alapjátékot azért kétszer végigtoltam, a B&W soha többé nem fogom szerintem. Szép és jó volt a Witcher, de nálam sanszosan ezzel lezárult egy korszak.
  • gibson9
    #14181
    Érdekes amit írtok. Nekem pl mind a 2 kiegészítő jobban bejön mint az alapjáték. Bár amikor először játszottam a B&W kieggel a vége fele már hiányzott a sötétebb mocsarasabb Velen, érdekes. De most második végigjátszásra meg megint jó volt és vártam visszatérni Tussainba :)

    A newgame+ majd még csak most jön, azzal kapcsolatban kérdezném, hogy mit viszünk magunkkal? Amit a ládában hagyok az megmarad? Vagy csak ami épp rajtam van vagy még az se?
  • Prof William
    #14180
    Nekem is nagyon tetszett Blood and Wine. Tussain hangulata nagyon jó volt de a főjátékhoz tényleg nem ért fel.
    "Kiegészítőhöz" képest csak úgy hemzsegett a tartalomtól.

    Más cégek (köhh köhh EA köhh köhh) egy ilyet Witcher 4 -néven adtak volna ki. :)

    Olyan kieg volt mint a régi szép időkben. :)

  • molnibalage83
    #14179
    Na, hát végére értem a kiegeknek is.

    A HoS főszál mechanika és háttere egész jó volt, de közel sem volt akkora katarzis, mint az alapjáték.

    A B&W terület valami elképesztően néz ki, egyszerűen el sem hiszi az ember, hogy ilyet láhtat. A főszál viszont megdöbbentően rövid volt, csak a sok sidequest viszi az időt, egy A/4-es lapon elfér az egész történet. (Az összes questet megcsináltam.) A W3 alapjáték azért ennél kicsit komplexszebb volt és nem csak a hossza miatt, ez sem érte el az alapjátékét szintjét. A jó mellékszereplők és a környezetük szinesítette a sztorit. Regis karaktere és akik mellécsapódtak telitalálat.

    Játékmechanikailag itt is csak az van, mint alapesetben. Szép körités, de értelmetlen. Egyszer azért megéri ezeket is végigtolni, de ha az alapjáték 10/10-es volt érzésre, akkor ezek inkább csak 8/10 és 9/10.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.07.04. 13:55:47
  • molnibalage83
    #14178
    Nem mintha sok értelme lenne legyártani, de impregnált sárkánybőrt honnan a búbánatból lehet szerezni...?
  • Palinko
    #14177
    Nem
  • gibson9
    #14176
    Ha Shanit levarrom az esküvőn az első kiegben az befolyásolja, hogy a második kieg végén ki látogat meg?