16775
banner
  • jocika
    #14135
    Valaki kezdett már game+-t? Mi az ami átmegy az új játékba? A mestereket újra meg kell találni pl. ?
  • jocika
    #14134
    Igen, rendben, az lett.
  • molnibalage83
    #14133
    Nincs fétisem, csak egyszerűen tetszett az EE MOD azon megközelítése, hogy hosszú ideig tartó hatása volt a potiknak és nem töltött mindent újra egy meditáció. A féktelen poti használat után a fecska volt, hogy hiánycikk lett.
  • Daermon
    #14132
    *fétis
  • Daermon
    #14131
    Helyes :) Sose értettem a mod férised :D
  • Palinko
    #14130
    Ja ezt nem tudtam, csak nem tűnt így logikusnak, igen jobb lett volna valami udvari kísérettel szép ruhában hogy diplomáciázni jött oda :D
  • molnibalage83
    #14129
    Elkezdtem a kieget, Ghost mod és anélkül is kipróbáltam. Ez valami vicc. Az első boss-t a békát 3-4. szinten gyak. meg sem tudtam sebezni. Mi van..? Le kelett vennem a szintet. Aztán a többi ellenfelt előtte és utána meg max. szitnen csaptam szét...

    Még mindig balanszolatlan.. Mindegy, a történet a lényeg, MOD nélkül fogom tolni most már.
  • Evoluti0N
    #14128
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha császárnőt csinálsz belőle, akkor is jön, azonban azt a részt eléggé eltolták szvsz. Legelőször is papának szólítja Emhyrt. Ne már! Másodszorra meg ugyanaz a ruha van rajta, mint az alapjátékban. Császárnőként? Ne már!
  • Palinko
    #14127
    Igen hoppon maradsz, de ez kell meg az, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Witcher legyen Ciri az a befejezés és akkor meglátogat. Ha császárnőt csinálsz belőle vagy meghal akkor sztem Dandelion jön.
  • molnibalage83
    #14126
    GoG-on -50% a GoTY edition.
  • Daermon
    #14125
    Igen.
  • jocika
    #14124
    Akkor hoppon maradok mindkettőnél, nem?
  • Palinko
    #14123
    Vallj szerelmet Yennek meg Trissnek is
  • jocika
    #14122
    Annak mi a feltétele, hogy Ciri jelenjen meg a kapott birtokon? Yen jött, de kiváncsi lennék Ciri-re is.
  • molnibalage83
    #14121
    Egész egyszerűen észveszejtő, hogy a GoG mekkora fos... Feleteszem az alapot installból. Aztán frissít 10GB-ot. Aztán 16DLC. A HoS-t leszedi a GoG, aztán képtelen leszedni mind a B&W-t és képtelen verify-t tolni... Hiábatta tettem fel manuálisan a 2. nagy DLC-t. A GoG indítani nem tudja a játéko. Ez mezei alapjáték install megugorhatatlan szint ennek. Vicc. 2-odjára sem sikerült...
  • molnibalage83
    #14120
    Újraraktam a játékot, de ez a gyökér azt vágja a képembe, hogy a new game+ hiányzik és nem tölthetem be a mentést. Mit lehet ilyenkor tenni? A GOG meg annyira buta, hogy a felrakott DLC-ket sem látja sőt, a Ghost MOD felrakása és text edit után sem a play gomb nem aktív, csak a repair funkció...

    Néha az őrületben kerget ez a gamma...
  • molnibalage83
    #14119
    Grafikai MOD-ból egyet használtam eddig a Triss hair modot, ahol a DLC-s haját kapja meg a DLC-s ruha nélkül. N+1 van, válaszd, ami tetszik neked. Szerintem nem grafikai MOD, hanem játékmeneti az, ami ráfér a játékra...
  • El Gigante
    #14118
    Inkább grafikai, játékmenet jó lesz második nekifutásra!
  • molnibalage83
    #14117
    Grafikai vagy játékmenet MOD?
  • Party Hard
    #14116
    Van egy csomó
    Tudok is ajánlani.
    Pl nekem most ez a legújabb kedvencem
    De csak óvatossan. Minden mod felrakása után teszteld az érintet dolog bugmentes működését. Nekem pl skelegil és a szárazföld közötti utazás 10 ből 90 szer kifagy és nem vágom miért pedig csak 018 mod van fent XD
  • Party Hard
    #14115
    Rossz ötlet
  • El Gigante
    #14114
    Sziasztok! Megvettem én is akcióban, régóta fájt már rá a fogam! Van olyan mod amit érdemes feltenni és egy kis pluszt ad az élményhez?
  • Daermon
    #14113
    Törölj le minden modot és unistall game. Újra telepít és semmilyen modot ne rakj fel.
  • Party Hard
    #14112
    Olyan problémám van, hogy amikor skelegle sziget és a nagy térkép közötti gyors utazás nem tölt be. Illetve nagyon ritkán. A játék szarrá van módolva de már napok óta próbálkozom vele és már kikapcsoltam mindent ami kapcsolatban lehet vele. Már megválasztottuk az új királyt és nem szeretem az éghajlatot. Valaki találkozott már a problémával?????

  • Daermon
    #14111
    Mondjuk akkor a CD Project tényleg jól járt :D
  • Daermon
    #14110
    Az az :)
  • Madi92
    #14109
    Vagy hobbit?
  • Prof William
    #14108
    Ez mire volt utalás?

    Az aranysárkányos sztorira?
  • TOMSILENT
    #14107
    Megvettem én is a GOTY-ot. Újra kijátszom, megunhatatlan...viszont én csak most szembesültem hogy az elején is van egy utalás. Fehér gyümölcsösben, a törp kovács, monológjában mikor mondja: "...azt hiszik gazdag vagyok, egy halom aranyon fekszek mint egy sárkány..." jó igaz nem szórul-szóra írtam de hatalmas új volt számomra hogy eddig nem figyeltem oda és most egyből
  • Madi92
    #14106
    Tudom, hogy Gwent, de!
  • Palinko
    #14105
    Akkor lejárt az akció, hétvégén mintha 19$ körül láttam volna a Goty-t de lehet itt is 25 volt de már lejárt az rpg játékokra akció ami volt múlt héten :( Nézd meg hova menti a save fileokat és át lehet azt transferelni, Igaz itt pont fordítva van, de sztem a lényeg megvan benne

    Vagy esetleg ez, de ha nem kis googlezéssel megtalálod sztem a választ
  • Tuhajohn
    #14104
    Azért mert a GOTY Steamen 25€, GoG-on 50€, üzletben meg 30€. A másik oka meg az, hogy Steam-en van 40€-m és kényszert érzek rá, hogy elköltsem. MEg a Witcher 3-mat akkor terveztem megvenni, ha befejezem a 2-t.
    Tehát akkor lehet importálni a mentéseket?
  • Palinko
    #14103
    De miért nem veszed GoG-on? Ott is volt rá kedvezmény most. Szimpatikus kis csapat nagyon én inkább ott költeném el a pénzem mint a steamen.
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2017.05.31. 20:43:20
  • molnibalage83
    #14102
    Manuálisan másolva szerintem igen, de W3 esetén semmi értelme a migrálásnak, sokkal jobb az, ha a játékmenet részeként válaszolsz az 2. rész döntéseire. Az 1. rész döntései nem számítanak a 3. részben és a 2. is alig. Pár szereplő máshogy beszél hozzád és Letho szerepelhet a 3. részben. Kb. ennyi.


    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.05.31. 19:52:45
  • Tuhajohn
    #14101
    Ha most megveszem Steam-en a Witcher 3 GOTY-t és a Witcher 1 és 2 a GoG-on van meg akkor a mentéseket át tudom hozni GOG-ról Steam-re?
  • Evoluti0N
    #14100
  • Prof William
    #14099
    Itt meg most azt írja hogy megihlette őket a játékbeli Geralt is.

    Szóval ahogy mondtam még eléggé képlékeny lehet a dolog. Majd meglátjuk.

    Még a végén úgy járunk mint az Alien Coventant esetében...

    ( Paradise lesz a címe és nem lesznek benne Alienek - Paradise Lesz a címe de azért feltűnhetnek benne az Alienek is de csak utalás szintjén - Covenant lesz címe és lesznek benne Alienek de nem mint fő történeti elem - Aliens: Convenant lesz a címe és Alien film lesz. :) )

    The Witcher sorozat - a Netflixet a CD Projekt RED is megihlette
  • jocika
    #14098
    A Reginald tökei küldetés parádés . A vége meg nem semmi, szegény csóka...elfáradt szegény.
  • Szerzetes89
    #14097
    Van itt olyan Witcher fanatikus, aki rászánná az idejét a játékhoz megjelent képregények fordítására? Vagy az első rész magyar szövegének kijavítására? Nekem úgy rémlik, a Bővített kiadásban akadtak félrefordítások és angol szövegek is...
  • Daermon
    #14096
    Tök mindegy :D A játék vége után is játszhatsz a kariddal.