16775
banner
  • _redrock_
    #14377
    Azért tépem a hajam, mert szeretnék mindent megcsinálni, Már végigvittem a fő sztorit, megvan az összes witcher megbízás, a másodlagosok nagy része is. Meg jó lenne megcsinálni, am a kereskedőktől elnyerhetőket már mind elnyertem. Már , ha találok ismeretlen kereskedőt nem is ad semmit ( nem nem győztem még le korábban, olyankor nyersanyagot szokott adni) Az útmutató szerint 5 lap hiányzik, 2 velenben 3 skelligén, a nem különösebben értékesek közül 0 azok már mind megvannak. Egyszerűen olyan kevés segítséget ad a játék hozzá, hogy teljesen tű a szénakazalban érzés lesz.
  • Coradiel
    #14376
    A boszikon vehetsz majd később revansot, nyugi. :)
  • Daermon
    #14375
    Hu a Véres Báró jó küldetés sorozat volt. De még annyi, és főleg nagyon nagyon jó kaland vár rád :)
  • molnibalage83
    #14374
    Régen felvettem az anyagot, csak nincs időm megvágni. Eredetileg 2-3 hetenként akartam egy részt feltenni, oszt ez lett belőle...

    A két kieget inkább már nem vettem fel.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.11.03. 14:47:22
  • lammaer
    #14373
    Az igen, 2016-ban kezdted és még mindig itt vagy a játék topikjában... nem is beszélve arról mekkora anyag... jó nagy a szavatossága a játéknak nálad :D

    Hát a gyerek fejét ütöm amiatt hogy gameplayokat néz ahelyett hogy játszana, de ha egyszer tényleg feladom a játékot a te filmsorozatodat fogom végignézni...
  • molnibalage83
    #14372
    Akkor végignézheted a videót, ami összevágtam a végigjátszásomról, amolyan filmsorozat jelleggel. :)

    Az utolsó részét napokon belül felteszem.
    Itt.
  • Madi92
    #14371
    Hát, az lehet, hogy a küldik egy kaptafák, de azért legalább mindig más típusú szörnyet kell levadászni. :D
    Egyszer mindenképpen megéri végigjátszani. Bevallom a blood and winet még én sem fejeztem be. De lehet azért is halasztgatom, mert, ha egyszer azzal végzek, akkor tényleg végeztem a játékkal. : )
  • lammaer
    #14370
    Gratulálok. Én egyelőre abban se vagyok biztos hogy végig fogom játszani a játékot...

    Mondjuk most végeztem a Bloody Baronos küldetés sorozattal, és azt kell mondjam majdhogynem egy könnycseppet is elmorzsoltam a záró jelenetnél... és a bosziknál is megvolt a nagy pofáraesés, kár hogy nem tudok revansot venni rajtuk, pedig nagyon megérdemelnék :)

    Pedig már úgy voltam hogy félreteszem a játékot (mert önmagában azért hogy nagyobb számok repkedjenek a képernyőn nincs kedvem játszani), de úgy néz ki interaktiv kalandfilmnek elmegy egy darabig.

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.11.03. 14:17:10
  • lammaer
    #14369
    Köcce... hát én is a piros kimaxolása irányába mentem el, egyelőre jónak tűnik az irány.
  • Madi92
    #14368
    Én azért első végigjátszásra megkaptam a csinálj meg mindent öcsit. :D
  • lammaer
    #14367
    Hát meg azért is, mert sok küldetés mellékküldetés elég semmitmondó, unalmas... menj el, csapd le, gyűjtsd össze, vidd vissza... semmit nem veszit az ember ha pár kimarad :D
  • Evoluti0N
    #14366
    Skelligén nagyon túlzásba vitték a ládákat a vízben. Sajnos én kényszeresen összegyűjtöttem mindet mind a három végigjátszás alatt. :D Mániákus vok.
  • lwb
    #14365
    Én is kb ezt csináltam. A fontos mellékküldetéseket mindegyik végigjátszáson megcsináltam, de a többinél igyekeztem azokat megcsinálni másodjára, amiket az elsőnél kihagytam. De pl. Skelligénél elfogyott mindig a türelmem és nem vadásztam le minden kérdőjelet se. Velent azért kimaxoltam, nem maradt semmi a térképen.
  • molnibalage83
    #14364
    Úgy, hogy a 2. végigjátszásra a másik felét hagytam meg. Terveztem. Meg minek mindent megcsinálni, akkor még annyira sincs kihívás, mert totálisan OP vagy mindenkivel szemben. Ennyi. :)
  • Evoluti0N
    #14363
    Másmilyenek vagyunk. Én meg azt nem értem, hogy játszhatja végig valaki úgy a játékot, hogy a mellékküldik felét kihagyja. ¯\_(ツ)_/¯
    Még ha MMO-szintű küldik lennének a játékban, akkor megérteném.
  • lwb
    #14362
    Főleg Velenben, de lehet hogy Skelligén is van olyan kereskedő, akitől venni/nyerni lapot csak azután tudsz, hogy kimented a rablóktól (ketrec ikon a térképen). Azt javaslom, hogy indulj el kérdőjel-vadászatra és figyelj, hogy ha kimentetted az adott manuszt, akkor mit mond, melyik településen fogod majd megtalálni. Velenben kb mindegyik megmentett ürge legalább játszik, ha el nem is ad lapot.
  • molnibalage83
    #14361
    Az egész játék legnehezebb questje amiatt, hogy mindent meg kell nyerni és mindenhova el kell menni. Semmiféle jobb tanácsot nem lehet adni annál. hogy minden árushoz menjél el, játsszál és verd meg az összeset és vedd meg lapjaikat is.

    Egyébként nem értem, hogy miért téped ezen a hajad és elengedtem ezt a questet igen hamar... A játékosok 5,5%-a csinálta meg a GoG stat szerint... Kettőt lehet találni, hogy miért...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.11.03. 11:53:35
  • Evoluti0N
    #14360
    Megvetted a kereskedőktől is?
  • _redrock_
    #14359
    Sziasztok. Segítségre lenne szükségem, mert lassan kitépem a hajam. Valaki megcsinálta, a gyűjtsd össze mind, gwyntes küldetést? Én megcsináltam már az összes versenyt, a csodás kis gwynt útmutató, azt írja, hogy velenben van még 2 lap, meg skelligén 3. De, hogy tudom megtalálni, hogy hol? nézegettem netes térképeket, meg útmutatókat, de nemigazán vitt előbbre. Az ilyen elhanyagolható emberektől már mind elnyertem a lapokat :( Ott vannak még a vezérlapok azokból nincs meg a legerősebb, de jól gondolom azokat csak akkor lehet összeszedni, ha megvan az összes többi? Valaki segítsen, mert már nem tudom mióta rohangálok össze-vissza, de nem jutok előbbre.
  • Daermon
    #14358
    Na megtaláltam a képet. Nekem ez volt a buildom.
  • molnibalage83
    #14357
    Kicsit. Kb. 2-3 év múlva használtam is insta megeszik a géped annyira erős... Nekem a 2012-es konfigomon a haver tolja a Dio3-at és más kb. hasonló kaliberű és korszakos játékokat...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.30. 22:51:28
  • lwb
    #14356
    A boss fight semmi ahhoz képest, amikor a kis pókszerű izék VR-ben a fejed felé ugranak. Kis alatt kb kutyaméretűt kell érteni ...
  • Daermon
    #14355
    Lehet kicsit én misztifikálom túl akkor?
    SSD-t mindenképp akarok játékok alá is. Köszi a tippeket mindenkinek :)
  • Madi92
    #14354
    Hát te tudod. Mai szemmel sincs rossz géped, de ha tényleg ennyi pénzed van. Szerintem számítástechnikában pont, hogy nem jó előre készülni. Lehet nem is jön olyan játék ami érdekel, vagy olyan játék fog érdekelni, ami a mostanin is bőven elfut. Mindenesetre most vagyunk még csak ott, hogy a 8Gb ram kezd kevés lenni, te meg már 16gb- ot is bővíteni akarod. : )
    Videokártyád is teljesen rendben van, bár ha tényleg annyira fejleszteni akarsz, akkor 1070 alá ne add, mert alatta nincs értelme cserélni.(Szerintem) Amd procikat nem vágom, de gondolom az sem lehet rossz.
    SSD viszont mindenképpen ajánlott.


  • molnibalage83
    #14353
    Szerintem meg az ember ráér akkor fejleszteni, mikor kijött az új erőmű zabáló gép és a játék is patchelt állapotban van. Te tudod mire szórd a pénzt. Ha jól látom, akkor neked atomerőműved van az én gépemhez képest, aminek full hd-ben high beállításon is elég ereje van még ma is...
  • Mephike
    #14352
    Most játszottam újra a második részt és rá kellett jönnöm, hogy a játék végén legutóbb kihagytam a befejező videót...
  • Daermon
    #14351

    Ez a gépem.
    Kérdésekre válaszolva: Egyszerűen szeretném fejleszteni, mert kitudja milyen játékok jönnek ki az elkövetkező 1-2 évben, így jobb készülni. Plusz most van rá keret is :) (4K futtatás nem érdekel)
  • Madi92
    #14350
    Yupp ez így van, már widows is kiírja néha, hogy vegyek ramot! :D
  • lammaer
    #14349
    Najah... az ember nyitvahagy egy böngészőt, vagy urambocsá alt-tabol mert meg kell nézni vmit a wikin a játékhoz, azt hussss... :D
  • Madi92
    #14348
    :D Még éppen elég. Ha nincs nyitva felesleg dolog játék közben, akkor nincs probléma. De igen, már nézelődök.
  • lammaer
    #14347
    Hát, ha mondjuk Ark Survival Evolveddel szeretnél játszani, annak már akkor is kell a 12GB, ha csak simán egy szerverhez akarsz csatlakozni vele és nem szeretnél epic lagfeste, a 8GB az a nagyon minimum.

    Persze ez a játék hibája is, de sztem a 8GB az mostanság kicsit kevéske....

  • lammaer
    #14346
    Gondolommindent UHDban akar tolni....

    Haverom szivatta meg igy magát, vette egy óriási 4Ks monitort,. és onnantól kezdve szopóágon van, mert ahhoz hogy a játékok értelmes FPSsel fussanak neki, erőmű kéne.

    Én se tudom hogy mire kellhet egy gamernek 4GB-nél több memóriás videókártya (persze attól még lehet gyenge a GPU, de kétlem hogy itt arról van szó) meg 16GB ram mellé még bármi... mondjuk pont SSD az kéne a játékok alá... nem is értem, hogy hogy nem az van benn...

    De madi, azért a csudakonfigodba tegyél még ramot...

    A kolléga meg inkább csak egy SSD-t tegyen be a játékoknak...

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.10.30. 17:08:30
  • molnibalage83
    #14345
    Én sem értem hova akar 16GB RAM-nál többet. A régi gépemben volt és mikor meghalt az egyik RAM, akkor nem pótoltam, mert kb. semmi értelme nem volt. Ipari alkalmazások és modellező szotverek nagyon HC felhasználóknál esznek ennyit. A VGA és a CPU ma a szűk km kb. semmihez nem kell 16 GB RAM tudtommal.
  • Madi92
    #14344
    :D Imádom az ilyet. Mit is jelent az, hogy a 4gbos VGA helyett szeretnél egy jobbat? :D
    Dolgozol is a gépen, hogy a 16Gb ram már nem elég?
  • Daermon
    #14343
    Jövőre 3 éves lesz és szeretném kicsit javítani. 4GB-s videókari helyet egy jobbat, 16GB ram-ot is lehet növelném még 8-al, ha elfér bene (fejből nem tudom maradt-e slot). Egy legalább 250 SSD-t is beraknék játéknak (most 120-as a rendszeré, és 2x1Tb meg sima hdd), talán egy nagyobb gepház elkéne. Elvileg alaplap meg proci még pöpec még, ugyhogy azt nem tervezek, de majd meglátom. l
  • molnibalage83
    #14342
    2015-ben vettem a mostani konfigom. Pont olyan jó ma is, mint akkor.
    (Mi célból kell neked új konfig?)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.30. 16:23:49
  • Daermon
    #14341
    Uncharted miatt én is agyaltam PS4-en, de mást meg nem játszanék rajta utána. Így nem veszek, inkább a PC-m fejlesztem majd, mert jövőre 3 éves a konfigom.
  • molnibalage83
    #14340
    Megnéztem a boss figthot. Annak látványa kibírható volt, mert nem szőrösnyálkás gusztustalan. De köszi a figyelmezetést. :)

    (Mondjuk nincs PS4-em, majd a TLoU2 release után lesz. Addig nem. Akkor is kb. azért, mert a Horizon Zero Dawn-ért, mert istenítik, merg az Ucharted 4-ért.)
  • lwb
    #14339
    Akkor ne vegyél PS4 VR-t Farpoint játékkal ... :D
  • lwb
    #14338
    Tudom, nem is a kihívásra írtam. A runewright és corvo bianco sem létszükséglet a végigvitelre, de azt azért nem mondanám, hogy nincs hatása a játékmenetre. Pl. a nyilaktól mentesítés a vérteken az egész jó és jól is jön később, bár meg van az ember nélküle is, az tény. A várban is van egy-két érdekes dolog: pl. az alkimista rész a pincében.