The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Edit: Középszernél kicsit jobbat mert voltak benne jó sztorik is ha karakter nem is sok.
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 18:39:50

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Ne haragudj, de egy ilyen mondat után, kár veled vitatkozni. Valószínűleg rossz topikba keveredtél, mással is megesett. : )
Vicc.
Még olyanra is figyeltek, hogy a kipucolt kérdőjeles helyekre, beköltöznek az NPC-k, ezt mostanában vettem észre, hogy nem annyira használom a gyors utazást.
Witcher 3 üres? Be vagy baszva...? A W2 estén volt a csőszerű pálya esetén tök üres a map, perceking mentem úgy, hogy szar sem történt főleg a 2. nagy fejezet pájályán.
Ember, te fullba tolod..
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A voice-acting néhány karakter kivételével sokkal rosszabb.
Az open world semmit nem ér, a világ nagy része üres és semmi nem történik. Semmi értelme nincs bejárni a sok ? jelet. A W2 megoldása sokkal jobb volt.
A történet értelmetlen (nem sok köze van az előző játékokhoz vagy a könyvekhez) és nincs befejezve. A döntések nagy részének semmi hatása nincs a világra. Rengeteg karakternek semmi haszna nincs és nem csinálnak semmit.
Utoljára szerkesztette: BoldiHUN, 2017.01.26. 17:34:11
Rosszul fogalmaztad meg a kommentet..? Mert ez legfeljebb a harcrendszere igaz.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 16:50:56
Szarozni én semmit se szaroztam, te állítod, hogy a W3 mekkora visszalépés, és ezzel a véleményeddel bizony egyedül vagy. Azt is mondtam, hogy nekem, illetve nem csak nekem, egy RPG nem a nehézségtől lesz jó vagy rossz, nem ez számít, ha ez érdekelne akkor Dark souls 3.
És újra elmondom azt is, ez csak a te véleményed, és nem egy tény, nem valami kinyilatkoztatás. Érthető-ez? És a véleményeddel te vagy kisebbségben. Ez nem egy objekív igazság amit el lehet dönteni. Neked is csak egy véleményed van.
(Az EE meg nekem valamiér már nem működik és csak ezért nem telepítem most újra a gammát. Inkább leszedtem a modot, repair és újra legyártom a tárgyaiat. Van miből és úgy is csak vizális tuning...)
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Edit: Többet a W2 rendszerénél egy ilyen játékhoz szerintem felesleges elvárni.
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 16:34:19
Mert az kéne megérteni minden adaptáció esetében: nem lehet 100%-s hűséggel megcsinálni akár film könyv, játékról van szó, mert az az élmény rovására menne.
És nem, a W2 se adta vissza. Most az hogy harc előtt lekellet ülni meginni? Ja, egy méterrel odébb nem engedett mert harc van, de egy méterrel távolabb az ellenféltől már nyugodtan meditálgatott Geralt..de ezzel nincs gond mert ez videójáték.
Ha meg a objektív-szubjektív dolgot hozod fel...mi van? A te véleményed az objektív mert a te véleményed? Ne röhögtess már. Jó akkor szerintem meg az én véleményem objektív és pont és kész és mindenki téved aki másképp gondolja.
Na ennyit erről.
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 14:12:14
És ilyen csodálatos hangulatú RPG-vel már régen játszottam.
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2017.01.26. 10:59:35
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Jelenleg nálam úgy van felmódolva a játék, hogy az első rész alkímiája van benne, a második rész potion időtartamával megspékelve(még animáció is van, harc közben is). Ha lenne hozzá egy másik UI, akkor iszonyat jó mód lehetne, így viszont kicsit macera tud lenni egy idő után. Ennek ellenére az immersion hatalmasat dob és költeni is kell a pénzt, ha nem rámoljuk ki minden paraszt ládáját.
+mikor kicsücsensz egy hegy tetejére meditálni, gyújtasz egy tűzet, majd elkezded pörgetni az időt, hát... Szépen tud kinézni.
Utoljára szerkesztette: Madi92, 2017.01.26. 00:56:04
Én még mindig játszom Witcher 3-at ennyi idő után is.Anno második részt végigtoltam aztán annyi.
Itt már a Tech.iszonyat nagyot dob rajta és minden más is.Számomra ez a rész megunhatatlan idáig!!Aztán ki tudja még meddig..
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Én még nem láttam olyan RPG-t, ahol a harcrendszernek vagy a craft rendszernek komoly szerepe vagy értelme lett volna...
Sztori tekintetében a W2-őt mérni a W3-hoz meg a hülyeség csúcsa. A W2 Roach lapos volt, hogy nézem is, hogy ez mi...? Hiányérzetem volt, Iorveth oldalán mintha egy egészen más játékot játszottam volna...
Egyébként akkor kipróbálhata volna az EE modot - sanos már nem működik, legalábbis nálam - na azon beszarna. De az sem tudott n+1 dolgot kijavítani...
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Hogy jó-e az passz, én kibírtam, hogy nagy ritkán elmenjek a borbélyhoz 😊
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Tehát miután az első adandó alkalommal megborotválkozok vele, onnantól maradjon is olyan az arca.
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.24. 21:30:19
Az élő karaktereket remélem nem a TES V-re érted, mert elröhögöm magam...
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Edit: Pedig nem kedveltem, magát a harcot, nehéz volt, elégé akciós, de a felépítés az odabaszott a könyvek után. A W3 már elfelejtettem milyen olyan semmilyen.
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.24. 21:25:25
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/