The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Pedig elég sok szereplő volt, már nekem több is mint amit meg akartam jegyezni, legtöbbnek csak úgy kb tudtam a nevét és történet alapján beugrott hogy na ő az. Szerintem kicsit túlzásokba esett az író itt.
Ciri történetén látszik, hogy az volt a fő meg legjobban kidolgozva, meg legjobban megírva, de úgy érzem történhetett volna vele még egy és más az 1 hónap alatt még a kunyhóban volt, ne csak mindig a mesélés, visszaemlékezés.
Geralték története nagyon fele más, az nyilván lényeges volt amit beszélt a tündével, meg annak ott lett a vége igazából, de hogy ha más nézőpontból nézzük egész végig keresi a druidákat akiket végül megtalál, azt nem történik ebben a regényben semmi... Meg látjuk igazából tök mindegy, mert Ciri már pont el fog teleportálni onnan ahol van, bár kéltem hogy vissza a szigetre, de valszeg olyan helyre ahol a druidák nélkül gyorsabban megtalálnák.
A töltelék szálak működtek, nagyobb képet kaptunk Ciriről, meg egy kicsit a politikáról. Csak egyszerűen van egy olyan érzésem, hogy utolsó előtti könyv és nem haladtunk sehova. Nagyon arra számítottam hogy a Geralt-Ciri-Yen-Triss négyesből legalább 3 találkozni fog és Ciri tuti egy lesz a 3 közül. Hát nagyon nem ez történt. Kicsit olyan érzés, hogy végtelenségig elhúzhatná az író így sztorizgatva. Valahogy a játékok annyira jól működtek ilyen szempontból, egyik után sem volt ilyen hiányérzet, kerek történet mégis akkora nyitott véggel ahol mindig lehetett jól folytatni.
A könyvek viszont sokszor olyanok mintha 2-3 nagyon vaskos fejezetek lennének 1 könyvben és önálló könyvként már nem is nagyon funkcionálnának.
Elovastam a Fecske-tornyot. Hát nagyon jól sikerült maradjunk annyiban 😊 Remélem már fordítják a záró darabot...
Utoljára szerkesztette: horthy, 2017.05.01. 18:15:54
AMD FX-8350 4,0 Ghz | GIGABYTE RX580 8GB | 720 GB SSD | 2T HDD | 32 GB RAM | CM 700W PSU | GIGABYTE 970A-DS3P lap | AOC G2460F |
Egyébként nem tudom miért kezelitek ennyire külön a játékot meg a könyvet, ha jól tudom ugyanaz a Play On forgalmazza a játékokat aki a könyveket. Szóval nálunk lehetett volna egységesíteni, teljesen függetlenül az angol vagy lengyel vagy bármilyen nyelvű kiadásoktól.
A könyvek fordításának semmi köze nincs a játékokhoz.
Utoljára szerkesztette: BoldiHUN, 2017.04.30. 11:09:54
Mert szerintem a vad falka annyival jobb kifejezés és szebben néz ki a mondatban is, hogy át kellett volna venni.
Tudnátok ajánlani valami modot a szél mérséklésére?
Egyet találtam a nexusmods-on, létezik még valami más megoldás is esetleg?
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Az élet gyenge kezdés után erős visszaesés.
Amúgy én is előítéletes vagyok a játékkönyvekkel kapcsolatban, mert olyat még nem olvastam ami megközelítené a remekművek szintjét, de ha rendesen megírják (értsd. tisztes iparosmunka) kellemes szórakozást nyújtanak.
Itt
A másik, hogy sokan azt hiszik, hogy a könyvei a játék után íródtak, tehát fantáziátlan iparosnak látják őt. Lehet, hogy ez fáj neki jobban.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A játékok durván megdobhatták a könyvek eladását. Én is a 2-ik játék után kezdtem el keresni és venni könyveket.
A Fecsketornyot én is megrendeltem. Most már neme is bármikor hozhatják.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Itt járt a Witcher videojáték ötletadója
Találkozott/dedikáltatott vele valaki?
Azért a cikk utolsó mondata kissé meredek.
"Witcher videojátéksorozat, aminek az utolsó része konkrétan a világ egyik legjobb játéka, amit a lengyel kormány Sapkowskival együtt kvázi nemzeti kincsként kezel."
Ha jól tudom Sapkowski a háta közepére sem kívánja a játékot.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Az élet gyenge kezdés után erős visszaesés.
t
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
t
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
t
