16775
banner
  • Szerzetes89
    #14537
    Ebay vagy hasonló árusító oldalakon találni. Magyarul ne keress, max angolul találhatsz.
  • Califa
    #14536
    Valaki esetleg tud abban segíteni hogy hol lehet kapni gwent kártya csomagot ,ha egyáltalán lehet venni Magyarországon? Angol felírtut láttam már tehát létezik....
  • jofer
    #14535
    Ááá, király! A 4 másodperc, ami miatt nem adta meg. Én egy kicsit komótosabban hajtottam végre a kombót. Így már összejött, köszönöm a segítséget!!!
  • cactuarjumbo
    #14534
    Hali! Ugye ehhez végre kell hajtani 4 másodperc alatt egy támadást, egy countert, egy jel használatot, és egy bomba hajítást. Keress egy egyedülálló bandítát,h mások ne zavarjanak be. Várd meg, míg neked támad, és a counterrel kezd, utána attack, harmadiknak az aard jel és végül egy bombát vágj hozzá. Én ebben a sorrendben csináltam, második - harmadik nekifutásra sikerült :)
  • jofer
    #14533
    Újrakezdtem a játékot ng+ -on, két ok miatt. Elvonási tünetek, illetve kimaradt pár achi. Gondoltam, hogy ráfekszem ezekre is. De egyszerűen a "what was that" nem akar összejönni. Már néztem YT videót is, de nem megy. Esetleg valaki, jó kis szájbarágósan elmagyarázná a nyitját?
    Ja, X360 kontrollerel játszom.
    Köszi!
  • RatBaG #14532
  • Hiuuz #14531
    Összedobtam egy ilyet elsősorban azoknak akik nem a 2-vel vagy a 3-mal kezdték a sorozatot :)

  • RatBaG #14530
  • malditoken
    #14529
    Sziasztok
    Létrehoztam egy Discord szervert, ahol a könyvektől a játékon át a jövő évben megjelenő sorozatig bármiről lehet beszélni. :)
    https://discord.gg/uFvrdp
    Nyugodtan tessék csatlakozni, minél többen vagyunk annál jobb
  • MerlinW
    #14528
    Szerintem jobban beleillik Geralt a SC világába, mint sok SC alapkarakter:) Tök jó. Szeretjük a cameo-kat.
  • Malakai
    #14527
    Ha mondjuk valaki Soul Calibur rajongó és nem akarja oda Geralt-ot, azt még megértem, de ha nem erről van szó, akkor miért is zavar valakit?
    Ha csak nem érdekel, ennyi, nem nektek szól. Nem ezen múlik, hogy kaptok-e egy DLC-t pl, ahhoz a Cyber Punk projectről kellene visszahozni fejlesztőket.
  • Palinko
    #14526
    Szerintem tök jó, talán olyan réteg ismerkedik meg a szériával aki eddig esetleg nem hallott róla, plusz pénz a kiadónak ami a lehető legjobb helyre került és látjuk majd a következő witcher részen vagy a cyberpunkon. Remélem megkérték rendesen az árát, bár én sem nagyon értem hogy tudták kipengetni, a Soulcalibur 1,4-2 milliós eladásokat produkált előző részeiben, a Witcher 3 magában több mint 10-et.
  • mindero
    #14525
    Ez olyan ..méltatlan. Nem is értem hogy gondolják hogy teljesen eltérő stílusú karaktereket egy játékba zsúfolnak. Már Joda meg Darth Vader is béna volt, de ez...
  • Dante73
    #14524
    Úgy látszik, van az a pénz...
  • DantesHUN
    #14523
    Micsoda egy szar. Miért kell beleerőltetni egy teljesen más videójátékba? Inkább ne csináltak volna semmit. Többet ért volna egy évfordulós DLC pár perces küldetés

  • RatBaG #14522
  • TBTPumpa
    #14521
    We are excited to announce that Geralt of Rivia will be joining the playable characters roster of Bandai Namco’s @soulcalibur VI, with Kaer Morhen as a new stage! SOULCALIBUR VI will launch this year on PS4, Xbox One and PC via Steam.
  • Evoluti0N
    #14520
    Valszeg megtudjuk, h melyik játékban fog felbukkanni Geralt vendégkarakterként.
  • Mephike
    #14519
    Lesz valami holnap: link
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2018.03.14. 19:49:21
  • Daermon
    #14518
    Na ma megjött és el is olvastam a Rókagyermek képregényt. Jó volt, tetszenek eddig ezek a kiadványok :)
  • Prof William
    #14517
    Geralt munka közben.

  • Palinko
    #14516
    Ajjaj nincsenek ilyesmikkel kapcsolatban jó érzéseim :D

    Bár fene tudja, eddigi játékokhoz képest bárhol lesz nagy eséllyel gagyi lesz, de másrészt meg ha kapnak licenszdíjat akkor jó helyre megy a pénz és majd a következő Witcher játékba ölik meg még a Cyberpunkba ahol jó helyeken lesz. Meg legalább bent tartja majd a Witcher dolgot a köztudatban vagy más játékot kedvelők is hallanak Geraltról az meg pozitívum, szóval felesek az érzéseim ezzel a dologgal kapcsolatban hogy más játékban is fog szerepelni. Azért nagyon konzummá válna az már nem tetszene
  • Although
    #14515
    Kettő nehéz lett. A három könnyű, és tömeg játék. Sztoriban mindkettő verhetetlen.
  • Palinko
    #14514
    Kettőt azért minimum kétszer is végig kell játszani szerintem :D Mert általában akinek egyik szál nem tetszett annyira a másik szál annál inkább.
  • Califa
    #14513
    A witcher 1 MAGYAR hanggal anno nagyot durrant, a 2 nem tetszett annyira...a 3 azthiszem olyan mérce amihez kevés játék nől fel
  • Daermon
    #14512
    Ja én azt hittem a Witcher 1-2őt már letoltad :D
    Érdemes pótolni, mert nagyon jók :)
  • Palinko
    #14511
    Az 1-et már sokan nem emésztik meg, de szerintem nagyon jó, ha annyira nem is jön be érdemes végigvinni, mert a 2. részhez viheted a mentést. Igaz nem változtat meg hatalmas dolgokat hiába viszed el a 3 részen a mentést, azért van változás meg hozzáadott értéke a lehetőségnek.
  • argo001
    #14510
    Azt hiszem, a Witcher 3 után a Witcher 1 következik majd (és persze a 2), de amennyi időm van, elbíbelődök vele 1-2 évig. :D Mindenesetre köszi a javaslatot!
  • Daermon
    #14509
    Nekem is a Witcher széria a top RPG. :)
    Viszont, ha vágysz még nagyon jó RPG élményre, akkor ajánlom a 2. kedvencem a Bladurs Gate 1-2őt. Természetesen már EE verzióban (van hozzá működő 98%-os magyarítás). Nagyon nagy kaland, próbáld ki :)
  • argo001
    #14508
    Én például nemrég hagytam abba a WoW-ot, viszont szerettem volna egy olyan szerepjátékkal játszani, amely azért "betölti az űrt". A Witcher szériával eddig még nem játszottam (talán csak pár percet a 2-vel), csak hallottam róla, viszont a Witcher 3 után azt tudom mondani, hogy teljesen jól döntöttem.

    Ez szerintem az eddigi, számomra all-time best egyjátékos rpg-t is odaveri, lenyűgöző a játék hangulata, világa, ja és még low-on is dögös. :D Akinek ezzel a játékkal baja lehet, annak baja lehet a műfajjal is.
  • Daermon
    #14507
    Elejétől kezdve azon kell lennie, és nem veheted le.
  • Evoluti0N
    #14506
    A legtöbb játékban úgy van, h a legelejétől legnehezebb fokozaton kell játszani és nem szabad egyszer se lejjebb venni. Valószínűleg itt is.
  • Califa
    #14505
    köszönöm a segítséget,
    A legvégső achi : Az út végére értél
    Fejezd be a játékot „Halálfutam” fokozaton.
    Végig kell tolni halálfutamon vagy elég a végén fel rakni a legmagasabb szintre ?
    Számít-e hogy 1-2 küldi nem megy maxrahúzva és vissza van véve ,
  • Evoluti0N
    #14504
    Után.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor kiválasztod, h segítséget kérj egy ősi vámpírtól vagy kiszabadítod Syannát és ezáltal ellátogatsz Anna Henrietta és Syanna számára létrehozott mesevilágba. Ha az utóbbit választod és utána ott nem csinálod meg az opcionális feladatot, h megszerezd a szalagot,
    akkor kapod az említett acsit és befejezést.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.03.04. 18:41:33
  • Califa
    #14503
    Hol lehet erre az útra lépni ? A vámpirok betámadják a várost , elött vagy után ?
  • Evoluti0N
    #14502
    Azt akkor szerzed meg tudtommal, ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Syanna meghal, Anna Henrietta pedig életben marad. Ekkor Syanna halála miatt börtönbe zárnak. Ezt úgy érheted el, ha a mesevilágba mész és ott nem szerzed meg a karszalagot, ami megvédi utána Syannát, amikor Detlaff megpróbálja megölni.

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.03.04. 17:29:04
  • Califa
    #14501
    A lánc csörgése
    Vendégeskedj Toussaint börtönében.
    Ezt az Achivmentet valaki tudta teljesiteni steam-en ???
  • Mephike
    #14500
    Te a Dark Souls 3-al akarsz játszani. Ez nem az.
  • DantesHUN
    #14499
    Kb: annyi értelme van, mintha azt mondanám, játszottam egy F-1-es játékkal, de unalmas...miért nincsenek benne terepjárók is....

    A Witchert épphogy elrontaná , ha Geralt csöbörsisakot viselne, íjászkodna, vagy buzogánya lándzsája akármije lenne. A witcher páncélok meg tényleg jól néznek ki, változatosabbak és ráadásul külön kaland megszerezni. Összegyűjteni a tervrajzokat, némelyik elég trükkös volt.
  • Palinko
    #14498
    Jaj tényleg az első rész. Soha fel sem tűnt, hogy miért nincs benne több páncél vagy kard, ha nincs ez a mai nap fel sem tűnt volna :D Na ezért egy jó játék.

    Emígy tényleg lehetetlent akar kb, egy alabárddal nem úgy harcolna mint egy karddal és az animációkat ki csinálja meg? Csak bugos lenne az egész mod. Páncél modok talán még lehetnek de életidegen, talán tényleg ebben a részben nem szépek a páncélok, de ha a witcher páncéloknál marad valaki ott is van változatosság és még jól is néznek ki. De hány akciójátékot játszottunk végig ahol nem lehetett se páncélt se fegyvert váltani még választható történet sem nagyon volt és mégis jó játékok mert jó a sztori. Nah a witcherben ehhez képest mennyivel több minden van, persze kákán csomót keresni lehet, meg mindig valamit találni ami még nincs benne azt is lehet
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2018.03.02. 22:05:56