16775
banner
  • molnibalage83
    #14457
    Egy rakás zene van, ami a kiadott OST-re nem fér rá... Pl. ez sincs rajta...


    Mivel ezeket feltették érdemes végigtúrni a játék könyvtárát és sanszosan megtalálod a zenéket is.

    A linkben speciel melyik zenére gondolsz? Arra a pár sec heggedőre? Mert utána lényegében semmi nincs...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.01.05. 14:45:39
  • Anonymusxx
    #14456
    Valaki tudja hogy ez melyik zene lehet?

    https://youtu.be/tnVFGcz9vuc?t=14m58s

    Az youtuben fellehető alapjáték ost-be belehallgattam, de nem találtam köztük, esetleg a kiegészítő ost között lehet?
  • Evoluti0N
    #14455
    Megérdemelten.
  • Daermon
    #14454
    Steam Awards 2017 nyertesek:
    A döntések számítanak: The Witcher III: Wild Hunt
    Nincs bocsánat: The Witcher: Enhanced Edition
    Úgyhogy a CDP újabb két díjjal gazdagodott :)
  • Steve Q
    #14453
    Eszerint az Utolsó kívánságban olvasható 'A vaják' novella előtt, de az Utolsó kívánság többi novellája után.
  • Prof William
    #14452
    Ez érdekesnek tűnik. Időrendben hová helyezhető? A 7-ik kötet után? Vagy hol ide hol oda?

  • genndy
    #14451
    Ami az összefüggő történethez tartozik igen, ez a 8. kötet olyasmi novellagyűjtemény mint az 1. könyv volt.
  • Palinko
    #14450
    Csak azt már lefordították, amiről meg szó van 2013-ban írta mert felkapták a játékokat valszeg, mert a tó űrnője meg 99-es
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2018.01.03. 11:23:35
  • Prof William
    #14449
    Ez jó hír de nem a "A Tó Úrnője" volt az utolsó Witcher könyv?
  • Daermon
    #14448
    Happy új évnek egy jó hír:
    Megkérdeztem a kiadót és már fordítás alatt van a Season of Storms című kötet
  • xido
    #14447
    Recept és kraftolás témához annyit..bár az én történetem pont a fordítottja lesz...valamelyik szetthez kellett valami,amit sehol nem találtam,nem tudtam se venni,se lootolni...erre kiderült,hogy van nálam tucatnyi,csak szét kell szedni valamit,aminek az egyik alkotóeleme :)
  • Califa
    #14446
    igen időközbe megtaláltam hogy crftolni kell, de a recept nincs meg,sőt ami videot találtam rola hogy hol van....na ott nálam nincs.Szóval recept lokációja kell.Sajna alinkelt oldalon nem igazodok el,de azért köszönöm a fáradságot.
  • mindero
    #14445
    http://witcher.wikia.com
    Itt minden létező dolog fent van.
  • mindero
    #14444
    Craftolni kell:
    Diagram
    Manuscript page: Albedo
    Component(s)
    1 × White gull
    1 × Crow's eye
    1 × Allspice
    1 × Mistletoe
    1 × Beggartick blossoms
    1 × Pringrape
  • Califa
    #14443
    Hát köszönöm a válaszokat, a medve továbbfejlesztett kadjához ugy is hiányzik egy alkotó elem amit nem találok sehol : "Albedo"
    se a kész terméket sem a receptet hogy előállitsam. Igy azthiszem alemondok a settről :(
  • Daermon
    #14442
    Plusz, ha van Sárga passzívod valamelyik tipusú vértre, akkor így válogatni se kell. Legyártod a megfelelő szettett és élvezed a játékot :)
  • Evoluti0N
    #14441
    Ha jól emlékszem, akkor kiegészítő nélkül sehogy. A Blood and Wine kiegben hozták be a nagymester szetteket, valamint azt, h ezek bónuszt adnak. Az alacsonyabb szintű witcher páncél szettek nem adnak semmi bónuszt. Igazából annyi értelmük van, h van egy jól kinéző páncélod, ahol összeillenek a darabok.
  • Palinko
    #14440
    Szerintem itt a skillre gondol, bár annak ellenére, hogy kimerítő válasz kéne, én sem vagyok benne biztos :D
  • molnibalage83
    #14439
    Lövésem sincs, én nem tudtam ilyeneket legyártani. Szükség sincs rá, legnehezebb szinten erőlködés nélkül legyakható bárki még a két kiegben is, nemhogy az alapjátékban.
  • Califa
    #14438
    Sziasztok Egy számotokra bizonyára egyszerü kérdést tennék fel a játékkal kapcsolatban. :
    Nos Legyártattam a medve páncél szettet a fegyókkal együtt, de pirossal azt irja amikor felveszem hogy a bonuszok eléréséhez fejlesszem fel nagymesteri szintre .Jelenleg lvl 30 vagyok, mi az a nagymesteri szint ? Az én lvl szintemet kell emelnem.Vagy a medvepáncélzatot kell tovább fejleszteni.Ami ugye egy DLC vel érhető el (lvl35 től) Mert azon gondolkodám hogy ha ez igy van akkor a szettek nem sokat érnek,hiszen milyen szett az aminek nincs összeadandódó bonuszai.Külön -külön melvért,kesztyű, gatya ,csizma meg van jobb. szóval egy kimeritő válaszra lenne szükségem,hogy hogyan tudom a bonuszait aktiválni ,illetve érdemes -e foglalkozni vele ???
  • molnibalage83
    #14437
    A grafikai MOD-ok 99%-a szeritem csak más, de nem jobb...
  • Prof William
    #14436
    Nem valami nagy hír de legalább hír...

    Nem fogják felvizezni a The Witcher-sorozatot

    Mondjuk az utóbbi évek sorozattrendjeit nézve az lenne a furcsa ha visszafognák magukat. :)
  • Shep
    #14435
    Az, és nem is tűnik rossznak
    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021/?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2017.12.31. 19:59:20
  • Palinko
    #14434
    Szerintem HD repack, valami textúra mókolás lehet de csak tippelek igazából én is csak néztem mi az.
  • molnibalage83
    #14433
    Hdrp 5.0?
  • endorphinz
    #14432
    egy cikk olvasása közben esett le hogy ciri megtalálása a törpékkel a hófehérke és a 7 törpére utalás. nem tudom miért nem esett le magamtól, talán az egyik legegyértelműbb mind közül

    amint kijön a hdrp 5.0 játszom is újra
  • molnibalage83
    #14431
    A szövegedből nekem az jött le, hogy nem ezt kaptad. Mea Culpa.
  • Rafanir
    #14430
    Negatív? Épphogy talán a legjobb befejezés.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri túlélte és Witcher lett belőle.
  • molnibalage83
    #14429
    Jah, hogy neked a negatív vége lett a játéknak... Így naná, hogy kicsit felemás a történet...
  • FartingSquirrel
    #14428
    [spoiler]Azt a véres bárós sztorit szerintem nem fejezted be. Neked kell a feleségén segíteni.
    [/spoiler[
  • Rafanir
    #14427
    Most értem a játék végére.
    Januárban kezdtem el vele játszani, így elmondhatjuk, hogy egy évig tartott a végigjátszása. Persze minden nap nem tudtam vele játszani, inkább egy héten olyan 2-3 alkalommal.
    Mit is mondhatnék... életem nagy kalandja volt. Hatalmas élmény volt minden alkalommal szépen lassan haladni ezzel a végeláthatatlan eposzi kalanddal, vagy csak megoldani 1-2 küldetést. Természetesen minden létező dolgot megkerestem benne, az összes kérdőjelt felkerestem és 2 híján minden küldetést megcsináltam. Egyedül a minden Gwent lap összegyűjtése nem jött össze, meg Skelligén van egy Ivar nevű fickó akinek vallási könyveket kell vinni (kettőt találtam neki, de a küldetés nem ért még végett).
    Ha valamire azt lehet mondani, hogy (majdnem) tökéletes játék, akkor ez az. Minden egyes momentumán érződött a gondosan ráfordított, precíz munka. Minden klappol. Aprólékosan kidolgozott, gyönyörű, élő-lélegző világ, kiválóan kidolgozott döntési lehetőségek, profin megírt dialógusok, fantasztikus történet, a kalandozás elképesztő élménye és persze óriási mennyiségű tennivaló, amiknél kiemelném, hogy kb. minden melléküldetés részletesen és ötletesen kidolgozott volt, így semmiféle monotonitás nem volt bennük. Külön tetszett, hogy pár mellékküldetés elég egyszerűen indult, viszont aztán meg egy annyira messzire elnyúló sztori lett belőlük, hogy wow.
    A kedvencem a Novigrádi rész volt, ugyanis élmény volt a zsarnoki, elnyomó Redania ellen küzdeni. Igyekeztem minden alkalommal olyan döntéseket hozni, amivel árthattam ennek az idióta Radovid által vezetett őrültek házának.
    A finálé és a lezárás jó volt és a végső csata is epic, de azért picit többet vártam volna.

    Pár minimális negatívum.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt hittem, hogy a Vad Falkával való leszámolás azért hosszabb lesz valamivel (kb. egy 2 órás nagy irtás), de igazából csak egy "folyosón" gyorsan elkaszaboltuk magunkat Eredinig és kész. Bár azért örültem, hogy nem csináltak Avallac'h-ból fő-fő final bosst, mivel utálom az olyan fordulatot, amikor kiderül, hogy van egy "még nagyobb gonosz annál a személynél, aki ellen ezidáig küzdöttünk".
    A lezárásnál meg kicsit fájt a szívem amiatt, hogy kb. a karaktergárda feléről nem tudtuk meg, hogy mi lett a későbbi sorsa. Még az ilyen nagy arcokról sem mint Dandelion, Zoltan vagy a Roche-Ves páros. Na és Yennefer? Az utolsó szerepe az volt, hogy bejuttatja hősünket a toronyba.
    És egyébként a véres báró sztorijával meg mi lett? Még vártam volna, hogy feltűnik valamikor és kiderül, hogy tudott e a feleségén segíteni.
    Valamint a 3 fúrija közül miért maradt életben az egyik és miért nyúlta le Ciri medálját? Ebből se lett semmi.
    Bár ha esetleg a Blood and Wein még visszatér valamelyikre akkor nem szóltam.


    Mindent összevetve életem egyik legeslegjobb játéka volt. Ha valaki RPG-szerepjátékban valaha is jobbat akar alkotni, annak fel kell kötni a gatyáját. A Blood and Wein még mondjuk hátra van, de nekem most kell egy kis szünet ebben. Most inkább egy rövid kis indie játék kell nekem, amolyan levezetés gyanánt :D

    10/10 és ez egy nagyon erős 10/10
    Utoljára szerkesztette: Rafanir, 2017.12.29. 20:35:22
  • molnibalage83
    #14426
    Hehe. :)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.12.28. 19:27:24
  • Prof William
    #14425
    Nekem decemberben jött meg és tényleg nagyon jó. A Következő Witcher képregény meg azt hiszem februárban jön. Már azt is megrendeltem.
  • Daermon
    #14424
    Karácsonyra páromtól megkaptam az Elátkozottak háza képregényt és tegnap el is olvastam. Azt kell mondjam bejött, úgyhogy a következőt meg is rendelem :)
  • Shep
    #14423
    Kösz.
  • Riddick21
    #14422
    Menj le a sírba, ott lehet végleg megölni.
  • Shep
    #14421
    NG+ -ban, az elején a temetőben jön a lidérc, de hiába sebzem le 0-ra nem hal meg és ha tovább ütöm csak 0-t csapok bele. Miért?
  • TBTPumpa
    #14420
    Gyűjtőknek és rajongóknak:
    Geralt of Rivia szobor - $769.99


    Triss Merigold of Maribor szobor - $749.99


    Yennefer of Vengerberg szobor - $699.99


    Eredin szobor - $799.99


    Nem rémlik, hogy Yennefer és Triss bőrnadrágban feszített volna a játékban, inkább csak Ciri, de róla még nincs ilyen szobor (elvileg 2018-ban lesz).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.12.25. 10:13:06
  • RatBaG #14419
  • Evoluti0N
    #14418