The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13946
Valamint azt is nagyon utálja ha bárki bármit a játékról kérdez vagy mond neki. Ha meg esetleg Cosplayben metnek hozzá akkor jobb ha előre megássátok sírotokat.

Szóval szigorúan csak könyveket vigyétek neki dedikálni és még lehet hogy akkor is morcos lesz. 😊

Olyan a fazon mint egy kiégett cinikus Witcher. 😊
#13945
Állítólag nem eléggé el van szállva magától és utálja a játékokat. Szóval semmi jóra ne számítson senki. 😄
wedge31
#13944
Sapkowski lesz a 24. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál egyik díszvendége akit érdekel a fazon vagy csak szimplán dedikáltatni akar április 22-én megteheti a Millenáris központban.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

molnibalage83
#13943
Nem tudom, soha nem volt időm haszálni. Az EE moddal toltam végig másodjára, de 3. végigjátszásra tényleg nincs időm vele. A két kieget sem kezdtem el és azokkal asszem nem kompatibilis.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13942
Kösz! Ebből találtam 1.3-ast más által. Vagy ez már nem olyan jó?
SoR 1.3

molnibalage83
#13941
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/882/?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13940
School of Roach az a mod ami hasonlóvá teszi a rendszert a W2-höz? Vagy valami más?

Malakai
#13939
Glowing ore ingotDimeritium ingot
Magyarul nem tudom, könyvekben mintha meghagyták volna dimeritium-nak, de nem tuti.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#13938
A magyar forditásban " ragyogo érc rud " nevezetü tömböt mire lehet felhasználni ? Keresem a tárgyépitésben ?!? Meteoritezüst stb látom de ezt nem .
molnibalage83
#13937
Egyes pontokon tényleg jó a szinkron, de nagyon kevés helyen. Azokat láttam az Otherworld-on retroworld videóban.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13936
A hibák ellénre én az 1-et szeretem szinkronosan játszani. Geralt, Triss, Dandelion, Zoltan szinkronja szerintem nagyon eltalált.
Persze az angol hangjukat is imádom 😊
molnibalage83
#13935
Én angollal toltam.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13934
Nagyon jó a magyar szinkron, csak úgy szabad játszani ! :-)))
lwb
#13933
Én első nap megvettem az első részt és akkor fantasztikus volt, az ember el sem hitte, hogy az aurora engine ilyenre is képes a NWN után. Mai szemmel az animációk azért elég gagyik, a beszéd közben halott arccal, egy helyben álló karakterek is kiábrándítóak. Azért 10 év az 10 év.

Mondjuk a magyar szinkron katasztrófa volt, de eleve nem is szabad úgy játszani.

#13932
Ez nem lehet kérdés... Mind a 3 rész fantasztikus a mai napig, és a saját idejében is az volt 😊
Szerintem bátran kezd az 1-el, mert tényleg nagyon jó játék.
A könyvek: szerintem nagyon jók, követhető a sztori és sok szereplő fel-fel bukkan aki a játékban is. Vagy akit játékban csak említettek, arról többet olvashatsz. A most megjelenő Fecsketorony után, már kezdek is egy újabb trilógia végigjátszást majd 😊
Annyi, hogy az első 2 kötet novellás, tehát rövidebb sztorik vannak benne, de kötelező olvasmány az is és érdemes azzal kezdeni (úgyis így van számozva a hazai kiadás is szerencsére).
molnibalage83
#13931
Én 2015-ben toltam ki és a face anim kivételével tökéletesen élvezhető volt. A zene egy percet sem kopott meg sőt, a II részből nem emlékszek zenére, az I-ből többre is.

2007-ben az istenetelen szép volt és kimaxolták a motort. A táj nekem még 2015-ben is messze betöltötte funkcióját, nem zavart. A harcrendszer volt az, ami nem tetszett, de megszoktam.

A 2. sokkal inkább hajaz a 3.-ra. (Logikailag pont fordíva.).

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Malakai
#13930
Igen, elég változóak is tudnak lenni a fejezetek, ugrál nézőpontok között, helyszínek között. De igazából nem nehezen követhető. Mondjuk szerintem Ciri fejezetekből későbbi könyvekben azért jóval több van, mint "hangyafasznyi", főleg a Tower of the Swallow-ban. 😊
Az első két könyv, ahogy xido írta novellás kötet lényegében, a fejzetek külön álló történetek, ahol Geralt többnyire összefut egy-egy új szörnyeteggel, a történetek pedig általában meg vannak fűszerezve némi Grimm-es sztorival és népmese elemekkel, de persze csak úgy Witcher-esen.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#13929
Az első két kötet novella...van némi kerete,de javarészt epizodikus történetek..nehezen indulnak be,aztán mindig jött valami hatalmas csattanó...aztán a 3.kötettől egy regény..több szálon,ami fejezetenként követi egymást..egy nagyon nehéz politikai és sokszereplős..egy hangyafasznyi Ciri..egy adag kalandos és könnyen fogyasztható Geralt...nehéz,de ha elkap a ritmus,élvezhető...
joceruza
#13928
Jó lesz ez!<#taps>

Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI

#13927
Mennyire jók a könyvek?

Mennyire olvasható, mennyire csapong össze-vissza? Geralt a PoV karakter, vagy van, hogy más szemszögéből látjuk a dolgokat? Időrendben egymás után haladnak? Gondolkodom a beszerzésükön 😊

Kihez lehetne a stílusát inkább hasonlítani? (Tudom, ez most óriási baromság lesz 😄) Inkább Tolkien, vagy GRR Martin? Mind2 zseniális, de míg Tolkien olvasmányos és érthető, utóbbi gyakran csapong mint egy őrült, rengeteg a filler stb.

#13926
És azt hiszem van mérgezés szint is, Tehát végtelenségig nem tudsz mindent meginni. Kombinációknak határa van. De ez ha jól emlékszem fejleszthető. Nagyságrendekkel komolyabb mint a W3 rendszer.

#13925
Annyi a különbség, ott nem tudsz potiont inni. Főzeteknek hatóideje van mint a regényekben, tehát felkészül arra ami várhatóan kell. Meg vannak speciális feladatok ahol a regényhez hasonlóan szinte ugyanazt kell használni. Például fészkek elpusztítására.

joceruza
#13924
Ha a craftolás és a harcrendszer hasonlít,akkor már érdekel is!

Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI

lwb
#13923
Az első rész nem öregedett túl jól. Az engine, ami fut alatta a neverwinter nights 1 régi engine-je, az aurora engine. Ugyan fel lett turbózva, de mai szemmel nem valami szép. A harcrendszer is inkább egy ritmusjátékra hajaz, mint a következő részek akció-rpg-jére. Viszont ki lehet teljesen zoomolni és lehet izometrikusan is játszani, ami sokunknak bejött.

Ha a 3-hoz hasonló élményt keresel, akkor szerintem a 2-nél ne menj jobban vissza. Grafikailag a második rész még ma is megállja a helyét, a harc és a feeling is sokkal inkább a 3. részre hasonlít, mint az elsőre.

joceruza
#13922
Köszi!

Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI

MerlinW
#13921
Nem sandbox. Egyébként szuper játék. Az első rész meg inkább amolyan Neverwinter Nights vonalat követi, kicsit izometrikus, kicsi fura, de jó az is.

[merlinw.org]

joceruza
#13920
Helló! Imádom ezt a részt, nagyon jó játék. Sajnos eddig nem próbáltam őket. Ez az első amivel játszottam. A második rész mennyire visszalépés ehhez képest?

Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI

molnibalage83
#13919

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

TBTPumpa
#13918
Ciri:

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

TBTPumpa
#13917

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#13916
Már megijedtem, hogy a tudtom nélkül kijött, de akkor ezek szerint még van idő előrendelni.
#13915
Jaja csak hergelik a népet ezzel a képpel 😄
TBTPumpa
#13914
Nem. Ez a forgalmazó képe. Közel 2 hét múlva lesz elérhető bolti forgalomban. 😊

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#13913
Grat, nekem azt mondták 20-ka körül jön ki. Ezek szerint elő rendelted.

TBTPumpa
#13912

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Palinko
#13911
😮 Na erre majd egyszer tuti ránézek még. Az első rész is megállja a helyét még ma is.
#13910
#13909
Ha jól emlékszem tavaly jött ki. Szeam verzió működött, mgyaritással is.
Palinko
#13908
Hát 1 vagy 2 éve próbáltam sikertelenül, nem segített azon semmi patch 😄
molnibalage83
#13907
Csak a városi őrségnek lenne hozzád egy-két szava. Mondom, ti ezen az egy apróságon rugóztok, mikor ott a többi említett tétel is.

Mondom, engem nem az zavar annyira, hogy ilyen, mert ezzel nem rosszabb az RPG-k többségnél. Az zavar, hogy ezzel egy kibaszott jó dolgot lehetett volna összehozn. Ehhez képest a W3 olyan, mintha lenne egy szuperszámítógéped, amit arra használsz, hogy Super Mario-t futtatasz rajta, mikor sokkal több van benne.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13906
Most így belegondolva ha parasztként bejönne a házamba egy két méter magas fehér hajú sebhelyes fazon két karddal a hátán... Valahogy nem pampognék túlságosan amikor elviszi a szárított gyümölcsömet a kredencből. 😊
#13905
Dehogynem. Volt hozzá már gyári patch és simán megy 😊
Palinko
#13904
Igen az első tényleg jó lett, de a 2-at már jó eséllyel nem tudja elindítani a gépén felbontás gondok miatt.
molnibalage83
#13903
Nem érdekel az SW világa túlzottan. N+1 RPG áll a listán, nem fogom ezt is rátenni... Kicsit sem érdekel.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13902
Nagy hiba.
molnibalage83
#13901
Soha nem játszottam a Kotorral... Nem is fogok.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13900
Még annyit, hogy a magad részéről kicsit változtathatsz ezen a világon ha megveszed a Witchereket támogatva ezzel a készítőket! A Skyrimet pedig szóba se hozod ha tragédia élményt jelenít meg és szépen elfelejted de nem ám néha napján titokban elindítod!<#ejnye1><#wink>
Vagy vagy, nincs közép út.
#13899
Ezt te sem gondolod komolyan ugye? Hol verte meg, nálam biztos nem?! Ez éppen olyan, mintha az lenne a mérvadó mennyien nézik a barátok köztöt vagy az összes többi moslékot. Hol számít ez, ilyenek az emberek. Kicsit régebben nem ez volt és? Vegyék csak meg a Skyrimet akár 5x annyian mint a Witcher 2-t mér érdekel? Hát ha ettől boldogok.<#zavart2> Ezen rágódni felesleges és teljesen értelmetlen önsanyargatás.
Attól még egy régi generációs épeszű ember tudja jól, hogy a kettőt még csak nem is lehet egy lapon említeni egymással. De nem?
#13898
Nem kerülte el a figyelmemet és a többivel kapcsolatban is meg lehet változtatni a nézőpontodat. Ugyan így de most épp nincs időm erre ha nem haragszol! Ha valami szerintem jó, jónak látom akkor azt mondom és arról beszélek és úgy. Azt emelem ki és doszt. És nem leosztom főleg ilyen trágár módon, mert ember legyen a talpán aki ezt pozitív értékelésnek értelmezi. Ez már ilyen japán manga vonal, ütlek váglak a korbács végét feldugom a seggedbe és közben azt ismételgetem szeretlek, szeretlek.<#nyes> Vagy ki a t.köm érti ezt a gondolkodás módot, mert én nem az biztos?.
A Witcher az Witcher nem többi rpg.
#13897
Molin 😊 Másik mozit nézel nem tulajdonítasz jelentőséget 2011-nek a skyrimnak. Meghatározza ezt az évtizedet és az igényszint is. Nem tudom emlékszel milyen volt a Kotor meg a Kotor II. Réteg játék volt még. tudod örülök nem ma kezdtem, láttam jobbat is amit még Ray és Greg csinált vagy a Morrowindet amit Tod és a kis öreg valódi verseny volt minőségi, és az Obsidian aki mindig másolt de jobbat mint talán az eredeti.
Tudom lebecsülöd a W2-t de nekem tragédia a skyrim élő karakterek és sztori nélkül meg tudta verni számomra a 2010 után készült legjobb akció rpg-t. Ezeknek te nem tulajdonítasz jelentőséget és az eladásnak sem. Annak sem a CD Projekt 3 játékának össze eladása most érte el a Skyrim alap eladást. Ez a világ amiben élsz.
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.04.04. 20:23:55