16775
banner
  • DantesHUN
    #14497
    Nem érted...olyat vársz a Witchertől amit az soha nem fog adni

    Milyen életet akarsz bele? Ez egyik legélettelibb RPG ami valaha készült : már persze mit értünk ez alatt? Én azt hogy van egy elképesztően részletesen kidolgozott hatalmas világ, ami él körülöttünk rengeteg az interakció, az NPC-k beszélnek egymással,teszik a mindennapi dolgaikat, ha megállunk egy faluban fülelni, a falusiak párbeszédéből is nagyon érdekes dolgokat lehet hallani. A nagyszámú remek és érdekes karakter. Az hogy bár fantasy világ, mégis rengeteg utalás van benne a mi mai világunkra, a politikától kezdve a fajgyűlöletig.
    Na, nekem ettől életteli.

    Neked, meg az kell hogy legyen benne buzogánya meg sisakra...ami teljesen életidegen a witvher-től. Ez olyan baromság mintha azt mondanádjaj de szar a star wars Darth Vader miért fekete köpenyben és vödörrel a fején mászkál és ez olyan unalmas...

    A witcher-ben azért nicns ilyesmi, mert Sapkowski így találta ki. Pont. Ennyi. egy witcher nem hord sisakot mert akadályozná a látásban és mozgásban.

    Baszki, a witcher első részében három! féle páncél volt, abból kettő ugyanúgy nézett ki, illetve volt benne vagy 4 vagy 5 kard és zseniális játék volt.

    ott skyrim, ott aztán aggathsz a főszereplőre lemezpáncélt ,sisakit, pajzsot, íjat, buzogányt, minden szart. Neked az való. Ez nem. A Witcher nem neked való. Haladj tovább.

    Pláne, hogy 5 óra után kijelented nincs benne elég élet, miközben 5 óra alatt lófaszt sem lehet látni a játékból.
  • Mr_no_NaMe
    #14496
    Fent sincs, igazából várok az addonra ami egy kis életet visz a játékba, és ennyi. Nem kell leharapni a fejemet :)
  • DantesHUN
    #14495
    Akkor töröld le, ezt nem neked készült. Ennyi. A sztoriból meg marha sok minden kiderült 4-5 óra alatt, mert kb a prológus. De mindegy, mondom, ez neked való. Haladjunk.
  • Mr_no_NaMe
    #14494
    Rendben, ez így elég könnyen ejthető: a witcherek két kardot használnak...hát ez engem nem vígasztal mert unalmas a két kard :D A páncélok építhetőek, de majdnem mindegyik ugyan úgy néz ki. Kevés. Kapucni, vállpáncél, baromi nagy fedett sisakok stb. Ne értsetek félre biztos nagyon jó a sztori, de ez egy játék és nem könyv. Szerintem. De még mindig ott tartunk, hogy csak érdeklődöm az addon után :D
  • Mr_no_NaMe
    #14493
    Én nem tudom mit nem lehet ezen érteni. A játék sztorija jó, de a játszhatósága baromi unalmas. Pár csapkodós animáció ami a játék végéig kitart, kardok amik kb ugyan úgy néznek ki és pár armor. Ennyi. Azért kérdeztem meg, mert mivel ez egy felkapott játék gondoltam, hogy csinálnak hozzá olyan modokat is amik esetleg elkerülhették a figyelmemet. Már többször nekiálltam, de 4-5 óra után mindig meguntam.
  • DantesHUN
    #14492
    Játék halála...most komolyan, a Witcher-ben a történet, a karakterek, a világ a háttér a lényeges, ettől jó.

    Mi az hogy három fajta páncél? Nem is értem, csak witcher páncélból van vagy 5 és mind több szinten fejleszthető. Kardból temérdek van. Sőt még túl is van kardokból meg páncélokból, teljesen feleslegesek, úgyis a maxra húzott witcher cuccok a legjobbak.

    Megépíthető páncélból van vagy 30 féle nálam amit persze nem csináltattam meg, mert minek. Ez kevés?

    Ja, és ügye ha címből nem derült volna ki: WITCHER. A witcehrek két kardot használnak. Se buzogányt, se lándzsát, se alabárdot.

    És ez a játék halála...komolyan nem értem, ez most vicc vagy komoly?
  • DantesHUN
    #14491
    Ez most vicc vagy komoly? Viccnek szar ha meg komolyan mondtad...én beszarok.
  • Mr_no_NaMe
    #14490
    Látom még mindig nagy a hype a játék körül. Kijött már azóta valami mod ami esetleg új harci mozdulatokat, buzogányokat, alabárdokat, lándzsákat és egyéb fegyvereket ad a játékhoz a kard helyett? Esetleg ruha és armor mod, hogy ne csak azt a 8-10 darabot lehessen hordani?

    A játék tetszene, de ez az egyhangú harc, kétfajta kard és 3 fajta de kevés páncél ez szerintem a játék halála :/
  • Zegi Norbi HUN
    #14489
    Csak ne lennének ilyen rohadt drágák :( Mert egyébként elképesztően jók.
  • TBTPumpa
    #14488
    Ciri szobor érkezik 2019-ben

  • Hiuuz #14487
    Lehet nem teljesen ide vág, de ha lesz időm utánanézek, hogy a III-hoz is meg tudom-e csinálni. Még nincs teljesen kész. Az ajkak körül még van utómunka és a textúrán is csiszolni akarok még egy kicsit.

    Amilyennek lennie kellett volna...
  • RatBaG #14486
    https://imgur.com/a/EMCVq
  • TBTPumpa
    #14485
    Mozgolódás a sorozat körül:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.02.24. 19:33:10
  • RatBaG #14484
    https://imgur.com/gallery/wvbzx
  • DantesHUN
    #14483
    Eh. Baszki srácok. Amúgy de igenis lehetne némi aktuálpolitikát a Witcherbe keverni, hiszen maga Sapkowski tette ezt meg, azzal ,hogy ilyeneket írt a könyvébe : rasszizmus fajgyűlölet, a másik nép gyűlölete, a háború értelmetlensége, stb.
    Például ,hogy nincs egyetemleges igazság, és nem minden fekete és fehér, jó vagy rossz.

    Igen, rossz dolog amit a Scoaitel tesz, lesből megölnek ártatlanokat, de nem minden tünde és törp gyilkos, és nem érdemlik meg a gyűlöletet, hogy gettókba kényszerítik őket, meg progromokat rendeznek ellenük. És fordítva is, igaz, attól még hogy létezik a gyűlölet a másfajúak ellen nem jogos a tündéknek lesből lenyilazni embereket. Nem egyszerű dolog ez.

    Na hát...akinek kettőnél több agysejt jutott, talán érzi az áthallást a Witcher világából a miénkre és talán tanul is belőle.
  • Prof William
    #14482
    Ez szerencsére nem politika de Mónus Józsefnek a többszörös világrekorder íjászbajnoknak is Fehér Farkas a beceneve. :)


    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2018.02.07. 09:42:34
  • Califa
    #14481
    Távol alljon tőlem a politika belekeverése eme játék forumába is , De a szürke farkas egy 2008as felvétel amit elfelejt a zsidesz megjelentetni a hazugság gyárában. Ahogy ezt a 2008as Orbán beszédet is oda lehetne rakni mellé tükörként hogy ki mit beszélt akkor és most ! :
    https://www.youtube.com/watch?v=VvtqE09cqvY
  • xido
    #14480
    Nagyon sajnálom azt,amit el fogok követni,de annyira bennem van napok óta :)

    ő fehér farkas:



    ő meg szürke farkas :)


  • Califa
    #14479
    Valakinél volt már olyan bug hogy a remekmívű ezüst medve kard receptje nincs meg ? Mert még a küldi teljesitve van. A recept hiányzik ,igy hiába van meg a nagymesteri KARD recept az elötte lévőt nem tudom legyártatni.
  • RatBaG #14478
  • mindero
    #14477
    Sziasztok!
    Milyen "reális" modot ajánlanátok a jatékhoz?
    School of roach vagy inkább The witcher 3 enhanced?
    Lassan újrakezdeném, de fel kéne turbózni valamivel :)
  • genndy
    #14476
    Nem tudja, csak az aktívakat mutatja. Neten vannak guideok minden mellékküldivel, azokat lehet nézegetni meg pipálgatni.
  • Dante73
    #14475
    Map Quest Objectives modot használom, második végigjátszásnál. Ez mutat minden aktív küldetést a mapon. (Meguntam, hogy annyit kell szaladgálni, és milliószor mehetek vissza a térkép másik felére, egy másik küldetés miatt, mikor az épp befejezett miatt pár perce jöttem el onnan...) Nem tudom, tudja -e ami neked kell, most kezdtem újra, pihentettem kicsit, hogy felejtsek.
    Innen szerezheted be;
    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/943
  • Anonymusxx
    #14474
    Szerintetek van olyan mod, ami a játékban jelzi a maradék mellékküldetéseket?

    Mármint vannak olyan küldetések, amiket csak úgy lehet felvenni, hogy valakivel összefutok, és ezt csak akkor jelzi egy felkiáltójellel, ha a közelben vagyok...
  • Daermon
    #14473
    Alapjáték, majd HoS, aztán B&W.
  • Dante73
    #14472
    Én mindenképp a Blood and Wine-t hagynám a végére. Egész más hangulatú hely, nem annyira nyomasztó (közel sem) mint az alapjáték háborús helyszíne. Bár, a történet ott is kemény, és a vége is "durva", de összességében, jobb azzal a hangulattal "kiszállni" a játékból. Szerintem.
  • Evoluti0N
    #14471
    A kis DLC-k mind1. A két nagy kiegészítőt pedig talán a főjáték után, mivel úgy vannak szintezve az ellenségek. Ha megjelenés sorrendjében akarod, akk először a Hearts of Stone, utána meg a Blood and Wine.
  • Anonymusxx
    #14470
    A dlc-k nek mik a sorrendje? Tehát mikor érdemes belekedeni? Mindegy?
  • Monster076
    #14469
    Féltem, hogy valami ilyesmiről lehet szó. Korábban, mikor végigjátszottam, még nem létezett a Blood and Wine, akkor azért nem tűnt fel a hiánya, most pedig még bőven nem tartok ott, nemrég mentem át Skelligére. Köszi
  • Evoluti0N
    #14468
    Hümhüm.... Lehet, h rosszul emlékszem, de nem esetleg a Blood and Wine kieget játszod? Mert ha igen, akkor ott vannak olyan cuccok, vagyis növények, amiket csak úgy lehet megszerezni, ha a házad körüli dolgokat fejleszted. Ilyenkor a kertben termelődnek bizonyos növények, amik máshol a játékban nem találhatóak.

    Itt lenne az ideje újrajátszanom már. Undorító, h milyen sok dologra nem emlékszem.
  • Monster076
    #14467
    Nekem most nagyobb tételben lenne szükségem nagy vörös mutagénre, aminek előállításához a Fanyarmeggy az egyik összetevő,azt viszont égen-földön nem találok. Nem tudnátok megmondani, hogy merre, vagy kinél keressem?
  • Ulthuan
    #14466
    Köszi. Skelligén még nem tartok. Egyszer már végigjátszottam, de sajnos összehalta magát a gépem, és elszállt a végigjátszás. De nem baj, mert akkor rohantam a fő küldivel, most meg szépen megcsinálok mindent, amivel találkozom. Pl. a kincsvadászos cuccokat.
  • Voltan
    #14465
    Ó, én Trisst választottam. SOHA NE ENGEDD EL A DÖGÖS VÖRÖST! Nagyon nagy igazság, így is házasodtam, és nem bántam meg :D

    A második végigjátszásban azért megnézem, mit akarnak ezzel az egyszarvúval :P
  • Prof William
    #14464
    Na de Geralt! :)

  • Evoluti0N
    #14463
    Ezt csekkold le esetleg. Nem tudom, h elindításban segít-e, de futtatásban fog.

  • NiGhTM4R3
    #14462
    Először derítsd ki, hogy pontosan melyik Intel VGA van a laptopban, mert valahol azt írják, hogy Intel HD Graphics 4000, ami viszont támogatja a DX11-et. Ja és ugye nem XP van fent? azt is ellenőrizd, hogy a DX fájlok frissek-e.
  • robi3
    #14461
    integrált vga, ezt szerintem felejtsd el. a telepítéssel semmi gond az a gép sosem lesz képes ezt futtatni. egy ilyen vga filmnézésre van kitalálva meg hasonlókra, szóval szerintem esélytelen :(
  • barn
    #14460
    Helo. Segítségre volna szükségem a játék telepítésével kapcsolatban és bármilyen tanácsnak örülnék. Most vettem a játékot és már többször is telepítettem de mindig megjelenik egy hiba üzenet "GPU does not meet minimal requirements. Support for DirectX 11 is required." Külföldi oldalakon és hasonlókon már szétnéztem és sok mindent kipróbáltam végül arra jutottam, hogy valószínűleg a laptopom (Lenovo G580) videókártyájával (Intel R HD Graphics). A kérdésem az hogy valakinek volt-e a telepítésnél hasonló problémája és, hogy van-e még rá mód, hogy valahogy mégis tudjak vele játszani ezen a laptopon? Előre is köszönöm a segítséget (a válasz nyugodtan jöhet üzenetben is a fórum helyett).
  • Califa
    #14459
    meteorit érc pl.: Skellige - Krael Trolde kikötője - kereskedőnél kapható
  • Ulthuan
    #14458
    A Blood and Vine zárja le a sorozatot. Néhány kérdés az általad "negatívumok" között felsoroltakból ott kerül megválaszolásra - persze befejezéstől függően. Vannak szála, amik csak bizonyos befejezéseknél lesznek láthatóak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl. a harmadik banya akkor bukkan fel, amikor a "Ciri meghal" végkifejlet lesz. Ebben az esetben Gerald odamegy, megöli, és elveszi tőle Ciri medálját, és ott sírdogál. És még néhány hasonló


    Nekem most az a bajom, hogy az isteneknek sem találok meteorércet sehol sem... :-/