The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szóval szigorúan csak könyveket vigyétek neki dedikálni és még lehet hogy akkor is morcos lesz. 😊
Olyan a fazon mint egy kiégett cinikus Witcher. 😊
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Magyarul nem tudom, könyvekben mintha meghagyták volna dimeritium-nak, de nem tuti.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Persze az angol hangjukat is imádom 😊
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Mondjuk a magyar szinkron katasztrófa volt, de eleve nem is szabad úgy játszani.
Szerintem bátran kezd az 1-el, mert tényleg nagyon jó játék.
A könyvek: szerintem nagyon jók, követhető a sztori és sok szereplő fel-fel bukkan aki a játékban is. Vagy akit játékban csak említettek, arról többet olvashatsz. A most megjelenő Fecsketorony után, már kezdek is egy újabb trilógia végigjátszást majd 😊
Annyi, hogy az első 2 kötet novellás, tehát rövidebb sztorik vannak benne, de kötelező olvasmány az is és érdemes azzal kezdeni (úgyis így van számozva a hazai kiadás is szerencsére).
2007-ben az istenetelen szép volt és kimaxolták a motort. A táj nekem még 2015-ben is messze betöltötte funkcióját, nem zavart. A harcrendszer volt az, ami nem tetszett, de megszoktam.
A 2. sokkal inkább hajaz a 3.-ra. (Logikailag pont fordíva.).
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Az első két könyv, ahogy xido írta novellás kötet lényegében, a fejzetek külön álló történetek, ahol Geralt többnyire összefut egy-egy új szörnyeteggel, a történetek pedig általában meg vannak fűszerezve némi Grimm-es sztorival és népmese elemekkel, de persze csak úgy Witcher-esen.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI
Mennyire olvasható, mennyire csapong össze-vissza? Geralt a PoV karakter, vagy van, hogy más szemszögéből látjuk a dolgokat? Időrendben egymás után haladnak? Gondolkodom a beszerzésükön 😊
Kihez lehetne a stílusát inkább hasonlítani? (Tudom, ez most óriási baromság lesz 😄) Inkább Tolkien, vagy GRR Martin? Mind2 zseniális, de míg Tolkien olvasmányos és érthető, utóbbi gyakran csapong mint egy őrült, rengeteg a filler stb.
Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI
Ha a 3-hoz hasonló élményt keresel, akkor szerintem a 2-nél ne menj jobban vissza. Grafikailag a második rész még ma is megállja a helyét, a harc és a feeling is sokkal inkább a 3. részre hasonlít, mint az elsőre.
Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI
[merlinw.org]
Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Mondom, engem nem az zavar annyira, hogy ilyen, mert ezzel nem rosszabb az RPG-k többségnél. Az zavar, hogy ezzel egy kibaszott jó dolgot lehetett volna összehozn. Ehhez képest a W3 olyan, mintha lenne egy szuperszámítógéped, amit arra használsz, hogy Super Mario-t futtatasz rajta, mikor sokkal több van benne.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Vagy vagy, nincs közép út.
Attól még egy régi generációs épeszű ember tudja jól, hogy a kettőt még csak nem is lehet egy lapon említeni egymással. De nem?
A Witcher az Witcher nem többi rpg.
Tudom lebecsülöd a W2-t de nekem tragédia a skyrim élő karakterek és sztori nélkül meg tudta verni számomra a 2010 után készült legjobb akció rpg-t. Ezeknek te nem tulajdonítasz jelentőséget és az eladásnak sem. Annak sem a CD Projekt 3 játékának össze eladása most érte el a Skyrim alap eladást. Ez a világ amiben élsz.
Utoljára szerkesztette: Although, 2017.04.04. 20:23:55

