16775
banner
  • Mayorpapa
    #14256
    Tudja valaki hol és mikor lehet beváltani az Emhyrtől kapott 100 ezres váltót?
  • molnibalage83
    #14255
  • Savaran
    #14254
    Értem, köszi a gyors választ!
  • Daermon
    #14253
    Minden ágat nem tudsz maxolni. Szerintem illik eldönteni az elején.
    De van resetelős itóka és akkor újra tudsz osztani.
  • Savaran
    #14252
    A witcherben hogyan működik a fejlődési rendszer? Arra lennék kíváncsi, hogy ki lehet a játék végére maxolni a karaktert? Vagy már jó az elején eldönteni, hogy mondjuk harcos lesz, vagy alkémikus, vagy ilyesmi?
  • RatBaG #14251
    https://gfycat.com/RepulsiveLimitedBarnswallow


    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.09.05. 18:10:57
  • molnibalage83
    #14250
    Köszi, bár a 10 éves feliratos minősége sokkal jobbnak tűnik. Bár kicsit sötét, azon lehet javítani, viszont sokkal-sokkal élesebb.
  • Riddick21
    #14249
    Parancsoljál :)
  • Mephike
    #14248
    Felirat nélkül nem tudok neked ilyen hátteret, de elvileg itt van több felbontás is. (Lapozz lejjebb, pár kommentel lentebb van pár felbontás.)
  • molnibalage83
    #14247
    Ez nincs meg felirat nélkül valahol nagyfelbontásban?
  • jocika
    #14246
    Mondasz valamit..
  • molnibalage83
    #14245
    Ház én ezt lehet, hogy kiteszem a falra.
  • RatBaG #14244
    keretezd be ezt :)

  • Evoluti0N
    #14243
    Az utolsó mondatomban említett videó.

  • Evoluti0N
    #14242
    Akit érdekel. Itt egy videó 30:15-nél kezdődik. Pax Easten készült. A CDPR mesél a sorozatról. Kb. 2 óra. Ha valakinek nincs ideje, akkor legalább a Witcher 3 "hogyan készült + bugparádé" részt 1:32:22-nél. :)
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.09.04. 17:28:51
  • jocika
    #14241
    Kár, hogy ezt a videót nem tudom a három gyűjtői mellé rakni. Ott lenne a helye. Meghatódtam.
  • Shep
    #14240
    Szégyen, nem szégyen de én kicsit meghatódtam a végén.
  • Prof William
    #14239
    Ez nagyon jó lett. Méltó 10-éves videó. :)
  • genndy
    #14238
  • molnibalage83
    #14237
    Kurvajóóóóóóóóóóóóóó!
  • Daermon
    #14236
    Jó lett :)
  • MerlinW
    #14235
    Aaaww :D
  • RatBaG #14234
  • lwb
    #14233
    Atari + Riddick Assault on Dark Athena. Hiába a gyári kód, a szerver ahonnan szedhetnéd le, már nem megy, csak homokórázik. Nem volt kedvem nyomozni, hogy az ataritól kihez kerültek a jogok, szóval maradt a warez.
  • szaja24
    #14232
    beregisztráltam jön már lefele,köszönöm srácok.
  • szaja24
    #14231
    közel én is húsz éve,és csak vásárolt játékkal,ezért szívás.
  • szaja24
    #14230
    köszi,megpróbálom
  • Savaran
    #14229
    Akkor bocsi, ezt nem tudtam!
  • S1M0N
    #14228
    Megnéztem a bővített kiadás dobozát is, ott a serialt eleve úgy adták, hogy a https://www.gog.com/witcher/backup oldalon kell regisztrálni, szóval szerintem az első napos kiadásnál is csak ez az út járható.

    Anno ugye kellett regisztrálni, amit aztán frissítéssel kivettek, de nem tudom végül hogyan oldották meg ezt... A lényeg, hogy akkor csak a GoG-os vonal az egyetlen járható út. De amúgy is megéri beregisztrálni, mert megkapunk minden extrát (OST, kézikönyv, stb.) digitálisan is, ráadásul a legutolsó, legfrissebb verziós játékot.
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2017.08.27. 20:06:49
  • S1M0N
    #14227
    Na, feltelepítettem a day1 verziót (gyűjtői kiadás), serial megadása után semmi nem történik... A játék mappájában található Register-t futtatva lehetne regisztrálni a játékot, de "Kapcsolati hiba. Ellenőrizd a hálózati kapcsolatot" hibát ír a játék...
  • Savaran
    #14226
    Steames játékoknál meg összesen 1x kell kódot írni!
  • Savaran
    #14225
    Nincs olyan hogy kipeccselték a védelmet, mert ahhoz hogy lepeccseld a gémet, előbb fel kell telepíteni előtte, meg a kódot kell beírni! Ha eredeti a lemez örökké jó a kód mert a lemezen nem változik az adat!
  • S1M0N
    #14224
    Ezért is írtam lejjebb, hogy be tudja a dobozos verziót regisztrálni a https://www.gog.com/witcher/backup oldalon.
  • Mephike
    #14223
    Ha fut a GOG-on egy két kört, ingyen megkapja. (regel a GOG-on, ír a supportnak, csatol egy képet az eredeti játékról és már meg is kapja.)
    Nekem anno a GWENT-el való játék miatt ingyen adták, szóval kétlem, hogy nagyon bizonygatni kellene a dolgokat.
  • S1M0N
    #14222
    Miért ne lehetne?

    Mondom, kipatchelték anno belőle a védelmet, talán 1-2 hétig volt, hogy kellett regisztrálni, bár utána már nem emlékszem, hogy hogyan is zajlott a telepítés menete.

    De amúgy meg jobban jár, ha regisztrálja (vagy megveszi) GoG-on, vagy Steamen, azt a 2-3€-t bőven megéri kiadni rá. Sőt, ha megveszi utóbbira, akkor kap serialt, amit meg elfogad a GoG.
  • Savaran
    #14221
    Szerintem nincs olyan hogy nem fogadja el a kódot, közel 20 éve játszok videójátékokkal, és nálam ilyen még nem volt csak warezolt szutyoknál!
  • S1M0N
    #14220
    Ha jól emlékszem, akkor ezt a fajta védelmet elég hamar kivették belőle, vagyis a lemezesnek nem kell semmilyen sorozatszámot megadni.
    Anno a Bandai Namco adta ki azt hiszem, emiatt kellett rá védelem.

    De amúgy meg regisztráld be a kóddal a játékot GoG-ra, ezen az oldalon teheted meg: https://www.gog.com/witcher/backup

    Persze előbb regisztrálj GoG-ra, plusz töltsd le a kliensüket.
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2017.08.27. 18:36:43
  • lwb
    #14219
    Próbálj írni a CDProjekt fórumán vagy warezold be. Én is megvettem a W2-őt lemezen, amikor új volt, aztán egyszer megvettem steamen is, mert volt 3 euró vagy mennyi. Azóta nem próbáltam a lemezest.
  • Savaran
    #14218

    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.08.27. 16:35:52
  • szaja24
    #14217
    Sziasztok.A problémám az lenne,hogy pár éve megvettem a Witcher 2 játékot többször játszottam is vele ,gondoltam megint feltelepítem ,de nem fogadja el a termékazonosítót,nem értem mi lehet,segítséget kérnék.Köszönöm