16775
banner
  • El Gigante
    #14417
    Daredevil nagyon jó sorozat!
  • Prof William
    #14416
    Lauren Schmidt (Daredevil sorozat) fogja rendezni a Witcher sorozatot
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2017.12.12. 21:32:24
  • Savaran
    #14415
    Rájöttem!
  • Tuhajohn
    #14414
    Na mindegy, azért köszönöm a segítséget.
    A hőmérséklettel meg az a gond, hogy r6 seige meg witcher 3 altt se megy 45 fok fölé, de még a Divison alatt is csak 50. Itt meg a semmitől 70 aztán 50-re esik és ez alá nem megy. Pedig semmi nincs megnyitva. A feladat kezelő szerint is 3%-ban van csak használva a cpu.

    Eddig azétr hittem, hogy a Witcher a hibás, mert csak az után csinálta. De egy újraindítás után megint minden rendben van.
    Utoljára szerkesztette: Tuhajohn, 2017.12.10. 15:53:49
  • molnibalage83
    #14413
    Továbbra sem értünk. A CPU hőmérséklettel semmi baj nincs. Az, hogy 100%-ban van leterhelve az arra utal, hogy valami viszi az erőforrást a gépeden. Lehet, hogy már bot a géped, mittomén. Egy kikapcs, reset vagy újraindítás után, ha nem rendszert telepítettél, akkor a tudomány mai állása szerint kurvára nem számít, hogy mi futott előzőleg a gépen.
  • Tuhajohn
    #14412
    Azóta megint csinálta. De most nem Witcher 3 után. Szóval lehet, hogy valóban nem az a hibás, de eddig csak az után volt.
    Megfogtam a hűtőbordát is. Kb 3 percet ment a gép utána inkább kikapcsoltam. Mivel vízhűtés van a cpu-n ezért nem igazán tudom, hogy mit kellett volna megfognom. Megfogtam azt a hűtőbordát amin a ventilátor van meg a cpu telején lévő cuccot is. A cpu fölötti nagyon picit meleg volt, de inkább hideg. A másik meg értelemszerűen ennyi idő után hideg maradt.
    És csináltam képet is: https://imgur.com/eR16OVb
  • Prof William
    #14411
    Van zsákjában minden jó...

  • Savaran
    #14410
    Nem nevetek, de fogd már meg azt a tetves hűtőbordát hogy meleg-e?!
  • Tuhajohn
    #14409
    Ne nevess a 100 fokon! Nem volt vicces amikor megláttam.
    De hogy lehet ha nem játszok vele akkor a következő bekapcsoláskor jó midnen, ha meg igen akkor azonnal kezdia hangoskodást?
    Nekem semmi ilyen program nem megy a gépen ha nem kell.
  • Savaran
    #14408
    Hibás jelet generálhat valami de nem a játék, nálam az aida64 és az msi afterburner valamint az alaplapi tuning program együttes használata okozott némi hibás hőfok kijelzést, de az más tészta egyébként -100 fokot mutatott XD. De egy játék ilyet nem tesz az biztos...Más jellegű a problémád.
  • Savaran
    #14407
    Nézd meg kézzel hogy forró-e a hűtőborda, mondjuk az is gáz ha hideg a borda, mert akkor nem adja át a proci shield-je a meleget a hűtőnek megfelelően.
  • Tuhajohn
    #14406
    Lehet, hogy azt kapott.

    100%-on megy a hűtő mert 100+ fokot ír ki. 110 celsius fok volt a maximum amit mutatott. Utána már inftom is újra, ha meghallom azt a hangot. Úgy megijedtem először ,hogy abban a pillanatban kapcsoltam is ki. De ahogy mondom ezt csakis Witcher 3 után csinálja minden egyes alkalommal. Lekapcsolom a gépet és mikor kapcsolom be azonnal hangosan búg az egész. Ekkor egy kikapcs és indítás és megint normális.
    Azóta nem is játszottam vele, mert már nem merem elindítani.
    Lehetséges, hogy nem valós hőmérsékleteket mutat és megzavarja a hűtőt valahogy?

    De ahogy látom nem lehet gyakori hiba.
  • Prof William
    #14405
    Biztos főzetmérgezést kapott a gép. :)
  • FartingSquirrel
    #14404
    Nekem azért ment már 90 fölé. :D
    De azt a százat én is kétlem.
  • molnibalage83
    #14403
    100 fokot biztosan nem mutat semmi, mert 90 foknál eddig nekem minden CPU-m régen fejreállt. A gép simán kifagy.
  • FartingSquirrel
    #14402
    Most 100 fokot ír, vagy 100%-on pörög a venti? Azért az a 100 fok elég húzós.

    Ha 100 fokos a CPU, akkor valami biztosan használja – valószínűleg szoftveres probléma. Ha a ventilátor 100-on megy ok nélkül, akkor lehet, hogy hardveres. Minden esetre én a Witchert kizárnám, legalábbis még soha nem hallottam ilyen problémát miatta. Főleg, ha játék közben normálisan fut.

    Amúgy meg pillanatok alatt lehűti.
  • Tuhajohn
    #14401
    De még játék alatt se megy 50 fok fölé. Én se értem. De soha nem csinálja csakis akkor ha Witcher 3-mal játszottam például előző nap és a következőn alkalommal a gépet bekapcsolom azonnal megy fel a ventilátor fordulata. Kb 15mp se telik el de már 100 fokot ír.
    Soha nem találkoztam még ilyennel. Ilyenkor kikapcsolom a gépet és ha újra kapcsolom akkor meg normális.

    Egyébként nem tudom, hogy milyen gyorsan hűti le a cpu-t, de 100 fokot ír, kikapcsolom a gépet és amikor újra bekapcsolom akkor már kb 27-et.
  • molnibalage83
    #14400
    Ámen.
  • Mephike
    #14399
    Figy, én nem akarok neked számtech órát tartani, de gondold végig a dolgokat. Játszol, és utána újraindítod a géped, a Witcher a RAM-ból már rég kiürült... és neked az egekben van a proci hőmérséklete... ami már eleve totál mindegy, hogy mitől van ott, de ott van.
  • Savaran
    #14398
    Hát ha 100 fokos a cpu-d akkor ott már nagy a baj, érdemes lenne újrapasztázni, és lecserélni a hűtést, mielőtt még megfőzöd!
  • Tuhajohn
    #14397
    Az a helyzet, hogy különösebben semmi se használja. Egyszerűen csak 70-100 fokor ír a cpu-ra és kész. De 100%, hogy a Witcher-től van.
  • Savaran
    #14396
    A helyedben én elsősorban megnézném a feladatkezelőben, hogy mi pörgeti a cpu-t, mert valszeg valami dolgoztatja, így az alaplap emeli a ventillátor fordulatszámot!
  • Tuhajohn
    #14395
    Egy nagyon furcsa dolgot vettem észre a játékkal. Amikor játszok vele, befejezem és kikapcsolom a gépet akkora következő indításkor a cpu hűtő 100%-on forog.
    Ez mitől lehet? Tapasztalt más is ilyet?
  • Zegi Norbi HUN
    #14394
    Na ez jó hír! :) Szerintem akkor a jövő évi E3 nagy eséllyel végre egy kis gameplay videót is tartogat majd.
  • Daermon
    #14393
    Én is befejeztem a könyvet, és hát igen. Ahogy a többi kötetnek is, úgy ennek is minden lapja aranyat ér :)

    Viszont a Cyberpunk 2077-ről most nyilatkozta a CDP, hogy befejeztèk a motorját, de megjelenési dátumot 2019 elött biztos nem kap a játék.
  • Although
    #14392
    Na megvolt az új könyv. Döbbenetes amit az öregúr tud. Ezt a szarkazmust :) Azt hittem nem lehet fokozni. :)
  • RatBaG #14391
    én battlefieldet hallottam egyszer. :)
  • xido
    #14390
    tv2 ázsia express a witcher 3 ost-ből ollózott be magának részletet..:)
  • molnibalage83
    #14389
    Így utólag talán kicsit bánom, hogy nem a Ciri witcher befejzést választottam, de több szempontból ezt a befejés az illőbb. Egy ilyen származású és képességű ember inkább uralkodjon, mint Witcherkedjen.
  • Although
    #14388
    Vannak dolgok amik tökéletesen meg vannak írva mindegy melyik végéről nézed. Érthető ha a regények alapító atyja mérges mert alábecsülte őket :)
  • molnibalage83
    #14387
    Itt a vége.
  • Prof William
    #14386
    Vagy az akkor még zöldfülű Vesemirrel. :)

    Nem lenne rosz egy ilyen játék. És persze akkoriban még veszélyesebb lenne a világ. Több lenne a felderítetlen terület. És talán el lehetne látogatni az utolsó Elf Királyságokba is.
  • Zegi Norbi HUN
    #14385
    Az de jópofa lenne :)

    Dante73 #14384 : Hát nem tudom. Nem volt rossz Cirivel menni, de egy játékon keresztül én személy szerint nem bírtam volna. Ha viszont már nem lenne meg a teleportálós képessége, akkor úgy ide vele azonnal!! :)
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.11.10. 15:29:41
  • Dante73
    #14384
    Vagy a már érett, Felnőtt Ciri indul világmegváltó hadjáratára, Az idős, visszavonult Geralt Corvo-Bianco-i birtokáról... És, a játék folyamán 2-3x tőle kér tanácsot.
  • molnibalage83
    #14383
    Jópofa lenne a W-k aranykorában levő játék, aminek a végén vagy valami sidequestben mondjuk összefutsz a kölyök/tinédszer Geralttal. :)
  • Zegi Norbi HUN
    #14382
    Talán a jövő évi E3 szolgálni fog majd valami hatalmas meglepetéssel, legalábbis remélem :D
    Újabb Witcher játék mindenképp legyen! Esetleg a witcherek aranykorában, az elején választható iskolákkal és a választásunk talán be is határolhatná a megszerezhető képességeinket vagy legalábbis egy részüket :) Meglátjuk :)
  • Daermon
    #14381
    Ici pici infók CDP házatájáról
    Annak örülök, hogy nem Witcher 4-ben gondolkodnak. Egy új witcher sztoria jöhet... Persze Geralt cameoval :)
  • Daermon
    #14380
    A könyv végre előrendelhető, jövő szerdán meg is jön :)
  • lwb
    #14379
    Pedig érdemes. A Véres Báró után van még egy rakás nagyon jó küldetés. A legjobb pl. a Hearts of Stone főszála, az a legjobb az egész játékban szerintem. Érdemes végigvinni, ha nem tetszik a harcrendszer, tedd könnyűre és végigmész rajta csak a sztoriért meg a karakterekért. Anno pl. a Fallout 1 vagy az Arcanum vagy a Planescape Torment harcrendszere is el volt cseszve, mégis az egyik legjobb rpg-k lettek ezek a játékok.
  • Although
    #14378
    Sztori miatt mindenképpen érdemes, nagyon egyedi amit a CD alkotott. A többit megértem a W2 egyike volt az utolsó játékoknak amit 3x végigvittem az meg az FNV. nem rajongok az arcadért. De feelingje volt, önmagában az ügyeség nem sokat ért ha nem fejlesztetted a karaktered jól. Emlékszem a határnál vívott harc főbossa kifogott rajtam, meg Sárkány is. Nem volt elég jól fejlesztett karim le kellett vennem normálra, és úgy is "centiken" múlott. Az az érzés éppen megvan. Vagy ahogy figyeltem meddig elég a főzet hatása még. Az egész jól összerakott volt. Ez pl. teljesen hiányzott a W3-ból. Fejlesztés unalmas, könnyen túltolható. Írjuk ezt annak a számlájára a CD először próbálkozott a nyitott világ megoldásával. Nem lett 100%-os. De a gyenge konkurencia mellett nem igazán volt ellenfelük, talán az Obsidian. Kiderül ha elkészülnek a Cyberpunkkal, mi a további irány. Félek mivel részvénytársaság itt is hasonlók várhatók mint máshol.