The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13846
Pénz pénz és pénz. Egy ilyen sorozat nagyon sokba kerül, kevés társaságnak lenne rá pénze. Ki fizetné? Az HBO? Házon belül nem csinálnak konkurenciát.
molnibalage83
#13845
A probléma a GoT. A népnek egy sorozat elég.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13844
Ha már sorozat...

A Witcher univerzumból szerintem tökéletes GoT vagy Rome féle harcos és intrikás ismertebb nevén "Kardozós Baxós 😊" fantasy sorozatot lehetne csinálni. Jó színészekkel, rendezővel és persze pénzel szerintem még a GoT -ot is verhetné.

A könyvek már be vannak fejezve és játékokkal együtt elég alapanyag van bennük egy jó pár évados minőségi fantasy sorozathoz.
#13843
Martin kiállt a sorozat mellett, mert tudta, hogy sosem fogja befejezni a könyveket. Ha be is fejezi valaha ( nem valószínű) az már nem sok embert fog érdekelni.
Utoljára szerkesztette: BoldiHUN, 2017.03.31. 10:56:19
wedge31
#13842
Hát igen Martin papának bezzeg volt esze és a GoT mellet kiállt az elejétöl fogva mert tudta, hogy ebböl csak proifitálhat.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

jarlaxxe
#13841
Szerintem az szimplán csak irigység részéröl mert annak idején nem hit a saját maga által alkotott zseniális világ sikerében most meg mikor döl a pénz neki semmi se jut belöle.
De azért nem kell sajnálni mert mindenképp jól járt így ismert író lett belöle.

molnibalage83
#13840
Ez így igaz. Ha nincsa a CRP én az életben nem hallottam volta a Witcherről.
(A GoT-ról meg az HBO sorozat nélkül...)
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.03.31. 10:21:37

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

wedge31
#13838
Még régen a redditen írták lengyel srácok, hogy még a rajongoival is finoman szólva furcsán viselkedik és nem mellesleg szereti az öreg a piát is.
Az mondjuk szimpatikus, hogy belátja hülye volt, de ideje lenne ha a játékokat is a helyén kezelné és nem nyilatkozná mindenhol azt mennyire utálja öket.
Mert legyünk öszinték a játékok nélkül a kutya se ismerné öt nemzetközileg, ezek az általa lenézet alkotások tették öt fel a fantasy térképre és megint csak szintén idióta ha erre nem jön már rá végre, mert már ideje volna.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

genndy
#13837
CDP-sek is nyilatkozták még az első Witcher játéknál (persze finomabban fogalmaztak).
Utoljára szerkesztette: genndy, 2017.03.31. 10:07:24

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

#13836
Olyan ez a fazon mint egy megöregedett kiégett cinikus Witcher. 😊
molnibalage83
#13835
Ezt miből lehet leszűrni?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

jarlaxxe
#13834
Nem is kell, mint író remek de mint magánember ritka nagy búnkó.

wedge31
#13833

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#13832
A Witcher szériából több, mint 25 millió példányt adtak el a 2007-2016 időszakban. Az nem rossz 😄
TOMSILENT
#13831

AMD FX-8350 4,0 Ghz | GIGABYTE RX580 8GB | 720 GB SSD | 2T HDD | 32 GB RAM | CM 700W PSU | GIGABYTE 970A-DS3P lap | AOC G2460F |

#13830
Egyetértek veled és elfogadom mindazt amit írtál.Én is kezdem érezni, hogy a szerelmi szál kicsit még korai vagy valóban átcsapna tini-s be ahogy írtad, úgyhogy nem fogom egy ideig most erőltetni. Igyekszem kicsit dolgozni a párbeszédeken is. Az tény hogy az elfogadás részét kicsit gyorsan szerkesztettem, de valahogy megpróbálom kompenzálni. Köszönöm az észrevételeket!😊

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

#13829
Hmm valaki meg tudta innen csinálni a steames Marksman/Mesterlövész achit ? Vagy csak nekem nem sikerül? Már kb 150 headshot-ot osztottam ki embereknek, (kb 100-ig striguláztam is) de még mindig nem kaptam meg.. Valami ötlet vagy tipp hogy hogyan kéne?
#13828
Az egészet. Mondjuk személy szerint a szerelmi részt nem eroltetném, mert az ilyen tini blogba fog átcsapni, de amúgy érdekes dolgokat lehet kihozni a szitúból.
Párbeszédeken viszont még lenne csiszólni való, illetve szerintem a főszereplőnk kicsit gyorsan elfogadta a szitúációt. Ennyi belekötésem van. De ezek mind az én preferenciáim. 😊 Csak így tovább.
#13827
Köszi!😊 az egészet vagy csak az elsőt?

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

#13826
Elolvastam, egész jó! : )
#13825
Sziasztok! Sajnos én úgy voltam, hogy előbb játszottam a játékkal mint sem kiolvastam a könyveket amit nemrég sikerült is megtennem és alig várom a Fecsketornyot meg is rendeltem előrendeléssel. Egy két dolog így utólag kiderült karakterekkel, helyszínekkel stb. és örülök, hogy rávettem magam és megrendeltem a könyveket. Viszont annyira beszippantott a sok olvasás, hogy csináltam egy blogot Cirivel a központban. Még nem írtam sokat, de majdnem minden nap bővítem. Ez most nem ilyen nézettség növelés vagy ilyesmi inkább a véleményetek érdekel róla. Aki szereti Ciri karakterét bár nálam jobban talán nemsokan(csináltattam már tetkót is vele, és már készül is a kardja 😛) na de tényleg nem felvágni akarok vagy ilyesmi sose csináltam még blogot abban is biztos vagyok hogy nem valami népszerűt választottam, de tényleg aki kicsit witcher fan vagy ilyesmi és bele olvasna kicsit kíváncsi vagyok, hogy mit gondol. bírom a kritikát és igy is ugyis folytatom.
itt a link a blogomról: (alulról felfelé megy valamiért, de épp ezért megszámoztam a részeket)
Elderblood Blogja
Előre is köszi, ha valaki beleolvasgat!😊
Utoljára szerkesztette: Niflheim87, 2017.03.27. 23:24:52

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

#13824
De, értettem, problémám sem volt, sikerült Witchert faragnom belőle első endingnek 😊 Azt is hogy azért akarta Avalach becsapni mert azt hitte hogy ez csak Ciri halálával lehetséges, de azért mert pozitív érzései voltak képes volt túlélni, amikor fájdalmat érzett (lelki, mielőtt jönne a parasztkodás) láthattuk mi történt Kaer MOhrennél (és a könyvekben meg a HExerben)

Értem azt is hogy miért olyan érzékeny. Kifejezetten tetszett a sötét kiégett Geralt amikor nem sikerült túlélnije Cirinek a Frostot.<#vigyor1>
molnibalage83
#13823
Ezek szerint nem érted...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13822
Legelőször azt hittem hogy választani fog Avalach és Gerlat között kb, lehet hogy ez is túl klisés lett volna 😊 Elégedett vagyok nagyon, de abból indultam ki, hogy egy olyan lény aki dimenziók között ugrál és párhuzamos világok léghatalmasabbjai üldözik felül tud kerekedni ilyen emberei hülyeségeken, mint pl hogyan viselkedik vele a player, nem azon fog múlnia világ sorsa, hogy Geralt elmegy vele szegény gyerek holttestéért stb.
PErsze ettől függetlenül hangsúlyozom, hogy nagyon jó a sztori, csak ezt tartom kicsit hülyeségnek. A heart of stoneban meg gyűlölöm ezeket a kozák köcsögöket, legalább annyira mint a ladies of the woodsékat. 😄
#13821
Miért min kellett volna, ha nem a saját érzelmein? Kellett volna itt is egy kék-zöld-piros tartály és egyet kilyukaszt és ending? 😊 Te milyet szerettél volna akkor?
#13820
Amúgy azon gondolkoztam, hogy a "sad" ending talán annyira nem is rossz. Most kolyoman, CHild of the Elder Blood ugyanmár, aztán azon múlik a sorsa hogy a "parenting" hogy ment neked? Le van szarva minden, csak a kis lelkét meg ne sértsük 😄 röhej azért, de ezt leszámítva a legjobb akció open world RPG amivel valaha játszottam (a Morrowind és társai megsértésének szándéka nélkül).
#13819
Akkor lehet én leszek a kivétel, mert nekem elég középszerűnek tűnnek az eddig megjelent könyvek.
Mindezt úgy, hogy a Witcher 1-3-at szerettem.
Bár lehet, hogy már túl sok fantasyt olvastam és nem igazán tud újat/érdekeset mutatni 😊
#13818
Itt találsz egy részletes leírást a lehetséges befejezésekről, és hogy melyikhez mi kell.

Erősen spoileres:

Witcher 3 Endings
Utoljára szerkesztette: Rannah, 2017.03.23. 19:49:50

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

molnibalage83
#13817
A fő befejezésr változtatja meg. Az egyik jó befejezést kapod, ha elmész hozzá. A nem, akkor a másikat. Ha hülye dolgokat csinálsz, akkor meg azt, amit láttál. A Kear Mohre csata előtt menteni kell és akkor csak az utána levő eseményeket kell újra játszani.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13816
A császárhoz nem vittem el egyböl ment velem a " Boszorkánynapokra " ! Ha elviszem az gond életben marad mi történik ? Mert megvan még a ködsziget elötti kimentésem csak betöltöm és kész . Javasoljatok egy menetrendet ! Ja és másik kérdés ha végigjátszom az alapjátékot és Ciri életben marad akkor is ugyemlékszem Kaen Moerbe rak vissza mint Ciri halálakor ? Mert még a Blood and Wine-t nem játszottam végig és a Hearts of Stone-t sem .
molnibalage83
#13815
3 jó döntés is elég az ötből, ha elvitte a császárhoz.
Igazból mindig is pislogtam, hogy kik azok, akik annyra gyengén játszanak, hogy nem tudták a jó véget összehozni...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13814
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem tudod megakadályozni a végén, h bemenjen. Előtte kell megfelelő döntéseket hoznod, h túlélje a fehér fagy ellen.
Mégpedig: Hógolyózz vele; hagyd neki, h maga beszéljen a két varázslónővel (Philippával és Fringillával); hagyd neki, h szétverje Avallach laboratóriumát; utazz el vele Skjall sírjához. Ha ezeket így csinálod, akkor életben marad.
#13813
Mit kell tennem ahoz hogy Ciri életben maradjon mert Eredin-t legyőztem ? Cirit nem szabad beengednem a Fehér Fagy ellen ? Milyen kérdésekre hogyan válaszoljak ? Beengedtem a fehér fagy ellen , utána jött valami vérfarkas annak megmentettem egy farkast a parasztok ellen és a végén kinyirtam az utolsó boszorka nővért állitolag ez a rossz vég ( mindenféle szörny körbevett ) .
molnibalage83
#13812
Nekem még az.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13811
Talán már nem beszélhetünk spoilerről.
Sokak kedvence Triss. Még nem láttam.

MerlinW
#13810
Ahogy jól esik. Megcsinálhatod 30-as szinten is.

[merlinw.org]

#13809
jah igen GoTY bocs😄 oké köszi,de végülis mind a kettőt meg kell csinálni?! nem azért mert nem akarnám mert nagyon jó,ó,ne hogy vagy vagy legyen úgy értem

molnibalage83
#13808
A kettő összefügg, csak már ezért megéri újrajátszani.

A Steam-en a GoG verzió jelentése meg számomra homályos... Mármint GoTY gondolom. Attól meg nem függ semmi.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.03.17. 17:38:57

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13807
Sziasztok! nem rég vásároltam meg steamen a GOG verziót! Nos az lenne a kérdésem,hogy van e jelentősége hogy meilyk küldetést csinálom meg elsőnek úgye van a erdő asszonyai és a véres báró mind2 javasolt szint 6os! köszönöm

#13806
Még szép. Had szórakozzon a gyerek. 😊
MerlinW
#13805
33-as szinten mindegy mit viszel, OP vagy mindenhol.

[merlinw.org]

#13804
Másik kérdés Eredin ellen harcolok ! Milyen kardot vigyek 33-as szintű karater-el ( vérzés , égetés , mérgezés stb ) ? És milyen páncélzatot használjak milyen runákat rakjak fel rá ?? Milyen taktikát használjak eredin ellen stb
?
#13803
Szoval akkor rombolja le Ciri Avalach laboratoriumát ??
#13802
Mondjuk az nézőpont kérdése, melyik a "legjobb" befejezés. Számomra, felnőtt fejjel és reálisan nézve pl. nem az, amit a játékosok klasszikusan annak hívnak, nekem elsőre a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
császárnős jött ki, és szerintem az az igazi jó választás, még ha Ciri nem is lehet witcher, mert úgy a világ számára több jót hoz, mint a szörnyek ölésével, amire spec akad még elég jelentkező.
Második végigjátszásra én is a witcheres vonalat vittem végig, örüljön a lány, de ugye pont a kieg végi beszélgetés mutat rá, hogy azért a witcher életnek is lehetnek árnyoldalai. Már ha Ciri jött el a fa alá, nálam igen, mert a szerelmi szálon én mindkét picsát dobtam, éljen az agglegény lét 😄


No de ez már tényleg egyéni preferencia.
Utoljára szerkesztette: bunny, 2017.03.14. 07:34:30

Lehet elütöttem pár szót, nem érdekel így is érthető.

Zegi Norbi HUN
#13801
Pont linkelni akartam én is 😄 Elég badass 😄

&#10084;The Witcher 3&#10084; &#10084;Batman&#10084 &#10084;Bioshock Infinite&#10084; &#10084;Linkin Park&#10084; &#10084;Ford Mustang&#10084; &#10084;Assassin's Creed Rogue&#10084;

molnibalage83
#13800
Az ötből én hármet kimelekedően fontosak éreztem, egyet közepesen és egyről nem gondoltam volna, hogy számít.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#13799
Nekem se tűnt történeti alapból fontosnak.

A
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bosszú a Falka ellen meg hogy ne vigyük el a császárnak
az logikus hogy milyen irányba viszi a sztorit de ki gondolta volna hogy a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hógolyózás a rombolás, vagy éppen az hogy nem megyünk be vele tárgyalni
az ilyen fontos lenne.
#13798
Mivel Ciri alaból központi karakter, ezért minden vele kapcsolatos dolog volt nekem, ahogy Triss él, Yennél is. Elsőre simán össze is jött a legjobb befejezés. Ott láttam csak, hogy amúgy mikent múlt.
#13797
Lásd amit palinkó ír spoiler-be. Ne mond, hogy elsőre fontosnak tűnt neked bármelyik is?!

Lehet elütöttem pár szót, nem érdekel így is érthető.