16775
banner
  • gibson9
    #14175
    Nem túl erős az a skellige pakli. Én is pár próbálkozás után lettem vele "bajnok". Vagy csak az északi túl erős, nézőpont kérdése :D de én mindig mindenhol az északival játszottam, az a tuti.
  • molnibalage83
    #14174
    Megnyertem minden kártyát, de az így összerakott decckel is háromszori nekifutásra lettem csak bajnok. Egyszerűen fos és csak mázlival életképes a deck. Kb. 1-2 kobó van benne. Az északi deckemmel meg felhúzom a fél paklit...
  • Palinko
    #14173
    Nézz meg táblázatot melyik kártya hol van, barlangi remetét látogasd stb
  • Daermon
    #14172
    Ha jól rémlik a q után is tudsz Skellige kártyát gyűjteni. A q csak a minimum.
  • molnibalage83
    #14171
    Vagy akkor módszeresen menjek végig minden boltoson a quest eltűnése ellenére, hátha kapok jobb kártyákat? A húzólapok hiánya az, ami brutálisan életképtelenné teszi a paklit. Na meg persze ugyanannyi lappal és húzlólapokkal a 27 lapos északi kir. paklim 150-es erősségű és nem 127-es. Azért ez nagy difi...
  • Daermon
    #14170
    Próbálkozz. :)
    Én simán elmentem a döntőig. A döntő viszont csak 2-ra sikerült.
  • molnibalage83
    #14169
    A Skellige paklival hogyan lehet nyerni a versenyen? Mikor elértem X erősséget, akkor megszűnt a quest. A 127-es erősségű pakli harmatgyenge főleg úgy, hogy húzólapok alig vannak benne...
  • molnibalage83
    #14168
    Van olyan skill, hogy adrenalin pontból is lehet jeleket használni. Többet sebzel magasabb adrenalinnal.
  • gibson9
    #14167
    Lehet buta kérdés, de az adrenalin pontokkal mit lehet kezdeni? Ha harc közben fullon van akkor nagyobbat sebzek vagy elnyomhatnék valami spec támadást? Nem jöttem rá sajnos, pedig látom skillek is épülnek erre, a medvepáncélról nem is beszélve.
  • MrAndree
    #14166
    Játékokról nem merték kérdezni... :D
  • Palinko
    #14165
    Interjú, Sapkowski és magyar geekz blog
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2017.06.25. 03:11:05
  • molnibalage83
    #14164
    Kivéve ami nem. A farkaspáncél csíkos kinézete roppant hülye, én átfestettem.
  • Evoluti0N
    #14163
    Witcher cuccokat érdemes. Azok néznek ki a legmenőbben.
  • molnibalage83
    #14162
    Nem nagyon van jelentősége, még legnehezebb szinten sem.
  • El Gigante
    #14161
    Sziasztok! Van értelme a páncél, fegyver fejlesztésnek, kovácsolásnak? Eddig mindig találtam jobban mint az éppen aktuális!
  • molnibalage83
    #14160
  • molnibalage83
    #14159
    Tirss hair mod van fent nálam, semmi más.
  • jocika
    #14158
    Anomáliákkal én akkor találkoztam, amikor a szóló játék, a két kiegészítő, meg a rengeteg kis bővítmény külön-külön ment fel, ahogy kijöttek. Aztán meguntam, és felraktam a GoTY kiadást. Azóta nem ütköztem problémába. Már nem emlékszem, hogy miért, de ingyen volt a GoTY. Lehet másnak is?
  • molnibalage83
    #14157
    Rákerestem, n+1 embernek bugos, bombákkal próbálkoztak mások is. Ma este megnézem, hogy mire jutok...


    Mentés visszatöltéssel próbálkoztam már.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.06.15. 08:43:44
  • jocika
    #14156
    Én simán csak kilőttem a nyílpuskával ezeket. Nem találkoztam bug-gal.
  • Palinko
    #14155
    De ha felugrálsz valahova akkor elérhető, vagy dobd meg bombával, bár nem emlékszem már hogy mentem tovább, de nekem is volt ez a bugom az tuti. Mentést próbáltad már tölteni biztos.
  • molnibalage83
    #14154
    Aard jellel megy 3 db, de a messzi azzal nem érhető el...
  • molnibalage83
    #14153
    Hiába lövök bele a kapcsolóba, nem történik semmi... Bug...?
  • molnibalage83
    #14152
    Erre valaki...?
  • Mephike
    #14151
    Felturbózzák a konzolos The Witcher 3-at?
    Bocs ha lett volna már.
  • molnibalage83
    #14150
    A B&W eleje eszembe juttatta, hogy melyik volt talán a kedvenc sidequestem az alapjátékban, az agoddó polgár. Nektek mi volt?
  • molnibalage83
    #14149
    A deadly precision skillt hogyan lehet használni..?
  • jocika
    #14148
    A nagy csata előtt találkozol ott velük.
  • gibson9
    #14147
    Második végigjátszásnál tartok és most az előzményeket is máshogy adtam meg így találkoztam Lethoval. Az ő küldetése után Kaer Morhenbe küldöm éy azt ígéri oda megy. Ugyan ez van az egyik varázslónővel az elején (nem jut eszembe a neve) akit az első végigjátszás alkalmával nem tudtam jó belátásra bírni a toronynál így meghalt, de most őt is kaer morhenbe küldtem.
    Kérdésem, hogy velül találkozok ott még? Mert most épp ott vagyok, de nincsenek a várban és Vesemir sem említi őket.
  • molnibalage83
    #14146
    Egész jó volt az első kieg, csak olyan hirtelen lett vége. Viszonylag hamar rájöttem, hogy a fikcó ki és micsoda. :)
  • FartingSquirrel
    #14145
    Profi hozzáállás ez egy kiadótól.
    És még a zsarolókat is szar helyzetbe hozták. :D
  • Party Hard
    #14144
    Köszi szépen a választ tudtam, hogy valaki hiányzik.. Ezt mongyuk magam is megtalálhadtam vonlak de köszi a gyors választ.
    108 óra géplay után mehet a queszt és jöhetnek a dlc-k jee
  • molnibalage83
    #14143
  • Party Hard
    #14142
    Szeretném kipörgetni 100% ossan a játékot
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mielőtt megtaláljuk Ciri-t össze kell gyűjteni a haverokat

    Valaki tud nekem maximum létszámot mondani vagy linkelni?
  • molnibalage83
    #14141
    Levertem, csak 4. szint helyett 1-re le kellett venni...
  • Palinko
    #14140
    Nem emlékszem már, de van a békánál valami trükk... Ugye olyan mintha a lidérceket próbálnád vaskarddal csapda nélkül sebezni, sztem most kb ezt csinálod a békával mert nem jöttél még rá a trükkjére amit sajna én is elfelejtettem :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy pont az a trükk hogy először le kell győzzön a béka és akkor megy tovább a cutscene? azt tudom hogy a végén le kell verni de lehet hogy előbb a békának kell győzedelmeskednie, azt tudom hogy milyen dolgok derülnek ki de most nem lövöm le
  • molnibalage83
    #14139
    Valamilyen fokú igen.
  • Daermon
    #14138
    Arachnofobia?
  • molnibalage83
    #14137
    Eddig tetszik a HoS, csak nem értem, hogy minek kellett ebbe is pókokat beletenni...?
    Mikor gondolnak már azokra a játékosokra, akiknek problémjuk van ezekkel...?

    A játék nehézsége viszont lehet, hogy vicces lesz. Legnehezebb szinten a nem bossokban semmi kihívás, az első boss meg legyűrhetetlen volt eddig bár azóta rebalanszoltam a skillponokat. Meglátjuk.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.06.08. 09:47:55
  • gibson9
    #14136
    A farkasbőrben küldetés még mindig bugos?