16775
banner
  • Myselor
    #592
    nemhiszem hogy konzolos bár ez amúgyis csak nextgenre lesz végülis nincs különbség de amúgy csak a farkas bundája néz ki olyan szarul a többi elég szép még mindig.annak a hippogriffnek is jól nézki a szőre szóval nem értem:)
  • BoneDragon
    #591
    Lehet ez konzolos kép. :) Amúgy lehet tényleg vissza vettek a grafikából... :(
  • TomStorm
    #590
    Én is éppen akartam írni micsoda grafika aztán megláttam a farkast:)
    Még a végén W3-hoz se kell új PC-t venni?Én nem bánom mondjuk ha így hozzák össze és nem kell hyper-szuper számítógép hozzá csak ez esetben kiadhatták volna idén is..
  • Myselor
    #589
    az nekem is feltűnt :o romlott a grafika?
  • BoneDragon
    #588
    Mi ez a kép? Mi történt a szuperszexi farkasszőr szimulációval?
  • grebber
    #587

  • TBTPumpa
    #586
    Angol nyelvű interjú a játék zeneszerzőjével illetve néhány soundtrack is meghallgatható az érkező epizódból.
  • TBTPumpa
    #585
    2 artwork:




    És 2 új kép:


  • Prof William
    #584
    Kiegészítés...

    Azért komoly hogy még a Yennefer nyakában lógó varázsékszerre (ami megragadta Ciri figyelmét a 3-ik könyvben.) is figyeltek.
  • Prof William
    #583
    Ebből egy remek intrikálós kardozós-dugós dark fantasy sorozatot lehetne csinálni olyan Roma, Spartacus, Game of Thrones -stílusban. De nagyon jó színészeket kellene összeszedni hozzá.
  • xido
    #582
    csodálom,hogy a sok buta herkules koppintású fantasy sorozatokat zabáló amcsi csatornák közül ennyi év alatt egy se szerzett jogokat tévébe vinni kisbarátunk kalandjait...
  • bazsidiver
    #581
    Az első képen a hölgy nem Triss hanem Yennefer
  • TBTPumpa
    #580
    Geralt és Triss:


    Ciri:
  • TBTPumpa
    #579
  • Trollface
    #578
    Nekem tetszettek a könyvek és kivettem őket az egyetemi könyvtárunkból , nem bántam meg. A magyar forditás elég jól visszaadja az érzést..

    Mondjuk ugye a Végzet kardját nem adták ki angolul és kimaradt nekik valamiért. Ezzel persze kihagyták Villentretenmerth-et (remélem a háromban benne lesz és nem csak utalnak rá az egyik legjobb karakter) és kalandját Yarpen Zigrinnel és társaival... Azon a novellán akkorát röhögtem.. A lehetőségek határa az egyik legjobb novella....

    Meg ugye a másik kötetbe is amikor mondja Geralt "a törpök először lőnek aztán kérdeznek"... A törpöket nagyon birom ebben a világban... Mindig megnevettetnek ,ami a szivükön az a szájukon.. :)
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.20. 20:41:27
  • Prof William
    #577
    Most írt a PlayOn.

    Ki fogják adni maradék 2 kötetet csak még megjelenési dátum nincs hozzá.
  • bazsidiver
    #576
    Az első négy könyvet(az utolsó kívánság, a végzet kardja, tündevér, a megvetés ideje) a playon lefordította és kiadta magyarul. Én azok a kevesek közé tartozom akik a könyvek alapján találtak rá a játékra:) (amikor megjelent a 3. könyv adtak mellé egy példányt a játék első részéből és rögtön megtetszett a játék hangulta ami majdnem úgyan olyan mint a könyvvé)
    A baptism of firet majd megrendelem valahonnan.
  • DantesHUN
    #575
    Kimaradt egy szó: azt akartam miért NE adnák ki.
  • wedge31
    #574
    Mivel a playon adja ki gondolom tölük volna célszerü megkérdezni, itt erre nem valószinü, hogy választ kapsz.
  • Prof William
    #573
    Hogyhogy miért adnák ki? Mert az 1-4 -et is kiadták magyarul. Ezért is reménykedek, hogy hátha...

    Nincs valami hivatalos infó, vagy hely ahol meg lehet ezt kérdezni?
  • DantesHUN
    #572
    2013-ban adták ki angolul elvileg a Times of Contempt-et és 2014-ben Baptism of Fire -ot . A könyvet miért adnák ki magyarul?
  • bazsidiver
    #571
    Ėn is elolvastam mind a 4 könyvet, tetszettek is, de félek hogy az 5. könyv nem fog megjelenni. Sajnálatos módon a játék kiadót cserélt magyarországon így a 3. részt nem a playon(cdprojekt hu) hanem a cenega fogja kiadni. Vannak negatív előitéleteim és tapasztalataim is a cenegával kapcsolatban ezért a játékot inkább digitális formában fogom megvenni. A könyvre vissza térve, nem hiszem hogy playon fojtatja a könnyvek publikálását úgy, hogy a játékot egy másik kiadó adja ki. (Arról még álmodni se merek hogy a cenega fogja fojtatni a publikálást)
    Lehet hogy elolvasom a következő részeket angolul, de úgy tudom hogy angolra is még csak 4et fordítottak le.
  • Prof William
    #570
    Nemrég szerezem a 4-k kötetet a Megvetés Idejét. Eddig nagyon jó bár a első 3 könyv humoros könnyedebb hangulatát már végleg maguk mögött hagyták.

    Nem tudjátok, hogy a következő kötet mikor jelenik meg magyarul? hátha el lehet olvasni mire a 3-ik rész megjelenik.


    Az Witcher 1-és a 2 másodszori végigjátszása is sokkal élvezetesebb volt úgy, hogy már olvastam az első 3 könyvet. Rengeteg utalás és odavetett félmondat értelmet kapott.
  • TomStorm
    #569
    Nekem aztán 900P is megteszi de még a 720p-re se morogtam soha konzolon.Jobban tetszik a folyamatos frame.Más kérdés az,hogy akkor ennyi erővel kiadhatnák LastGen-re is:P
  • grebber
    #568
    The Witcher 3 - nem biztos az 1080p konzolokon
  • grebber
    #567
    Nekem az pont elég info hogy magyar nyelvű lesz kb minden mást le**arok ,de toronymagasról.
    Azt meg hogy ocsmány módon fog futni nálam a 2. rész 1 percétől kezdve sejtettem
  • Laza
    #566
    Nem mondtam, hogy spoiler van benne ... azt mondtam burkoltan, hogy vannak olyan, a játékra váró játékosok, akiknek a létezés és a megjelenési dátumon túl már minden egyéb infó spoiler minősítésű ... mint Nekem ... köztük a terület nagysága is :)
    De én magamról beszéltem, nem másokról :)
  • MerlinW
    #565
    Semmi spoiler nincs benne. Érdekességeket mesél a fejlesztésről, annak nehézségeiről, elmeséli mekkora a terület, a konzol vs PC témáról, stb.
  • Laza
    #564
    Milyen infó kell még azon kívül, hogy készül és meg fog jelenni? :D
    Én már direkt nem olvasok, nem hallgatok, nem nézek meg semmit, innentől már minden spoiler :)
  • Newfronter
    #563
    GAMESCOM interjú egy MAGYAR FEJLESZTŐVEL!!!
    Hallgassátok meg, mindenképpen megéri, úgy, hogy lehet a legtöbb infót tudjátok már!!
  • Belkar
    #562
    Nem lesz szabadon bejárható az egész világ. Öt terület lesz ahova valószínűleg a történet előrehaladtával fogunk eljutni (úgy mint a 2. részben). Ezek közül ismert Novigrád körüli terület, Skellige szigetek, No man's Land.
  • Prof William
    #561
    Lehet tudni, hogy vajon Nilfgardba is el lehet majd látogatni?

    A trailerben ott beszélget Geralt a császárral, de érdekelne hogy be lehet-e a játékban menni Nilfgardi területre. Annyit olvastam meg beszéltek róla hogy megnézném már milyen egy birodalmi város.

    + érdekelne, hogy ha hivatalos utakon lépjük át valamelyik ország határát, akkor találkozhatunk e határőrökkel, vagy vámházikókkal... Hangulatos lenne.
  • Prof William
    #560
    Te jó ég a világtérkép nem kicsit nagy... Amikor mutatták a fast travellnél az nem semmi.

    Úgy tűnik tényleg be lehet járni az egész ismert Witcher világot. Nem is vártam kevesebbet az utolsó résztől.

  • xido
    #559
    Novigrad..mondom de szépen nézett ki annak idején Jugoszlávia :)
  • Rony94
    #558
    Nem kell bekapcsolni a v-sync -et és akkor valszeg meg lesz a 60 FPS. :D
  • a.carkey
    #557
    Magyar muki? :)
  • Madi92
    #556
    Hát, itt sem lesz meg a 60 fps...
  • ratgab
    #555
    A zene újra zseniális lesz a hallottak alapján!
  • TBTPumpa
    #554
    Ez fantasztikus! Hangulatos, látványos, meseszép.
    De hol van még február vége?
  • Although
    #553
    Istentelenül, kibaszott jó rp game lesz. kíváncsi vagyok az eljövő években ki lesz aki egyáltalán fel tud nőni mellékjük.
    Edit: Már a nagybetűs hivatalos piacon. Mert egy Pillars of ethernity legalább ilyen jó lesz csak azt tizede veszi meg. :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2014.08.19. 18:07:50