16775
banner
  • McAwesome
    #752
    Vajon egy R9 270 elég lesz neki?
    Mert úgy láttam kb. egy szinten van a HD 7870-el. Kicsit aggódom.
  • broman191
    #751
    Átlagban valamelyest hasonlóan, minimum FPS értékeket tekintve jócskán nem, a szánalmas görbék ezt is megmutatják! ;) Egy ilyen AAA open world game mondjuk hogy a 'maradék 5%-ba' tartozik, ahol számít a CPU teljesítménye...érezhető lesz a különbség a az i5-2500K és az X4 940 között, 1080p-ben vga lesül beállításokkal is, nem csak az 'eztmiahalálnaknakmértétekle 720p low 150 FPS helyett 250 FPS wow' és hasonló beállításokkal... :)

    @barret #749:


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.01.08. 17:07:25
  • wantonly
    #750
    Azért ezt te sem gondolod komolyan! :)

    Nagyon hasonló a konfigunk, a videókártya is ugyanaz, bár nekem már DD3-as rendszerem van. Az igaz, hogy az 1-2 éves és régebbi játékok közül szinte minden jól fut, de a mai játékok már nem. Az idei játékok meg nem erre a konfigra valók sajnos.

    Példa:
    Shadow of Mordor: akad, 720p-ben is.
    Far Cry 4: el sem indul.
    The Evil Within: már a legelején akad FullHD-ban.
    Wolfenstein: The New Order: akad és lassan rakja ki a textúrákat.

    A Witcher 3 el borítékolhatóan el sem fog indulni ilyen géppel, vagy diavetítés lesz.

    Persze a remény hal meg utoljára.
  • barret
    #749
    Nekem 7 éves gépem van,core2 quad,asus p5b plus,4 gb ddr2,és egy kicsit újabb Hd 7770.
    Attól nem félek hogy nem fog elmenni rajta,mert eddig minden ment röccenés mentesen full hd felbontásban.
    Igaz nem 16-os élsímítással :D
  • MerlinW
    #748
    Sajna a videojáték mindig drága hobbi volt (ahogy a legtöbb hobbi) :)
  • grebber
    #747
    Ettől hogy az intel proci az isten közelébe sincs az amd doligtól agyhugykövet tudok kapni.

    Full hd max grafikán 95%- ba tökmindegy mi van alatta mert szinte mindig vga limit van és a tesztekben is lehet bámulni a szánalmas görbéket hogy a 150+ ezres intel ugyannyit megy mint a 50 ezres amd.
    Gyorsabb az intel igen sok esetben ,de nem tudok olyan játékról ami nem menne amdken.

  • broman191
    #746
    Nem olyan vészes, bár tele van a manapság megszokott nonszensz részletekkel...

    1.) K-s i5 alap órajellel...akkor miért szükséges az a modell? Ja mert csak, cause' gamer kultúra , K-s kell...
    2.) Mikor volt köze egy Phenom II X4- és egy 2gen i5 teljesítményének egymáshoz? Utóbbi jócskán veri az előbbit...inkább az 'ajánlott' FX-8xxx széria mellé lehete tenni... Az X4 mellé inkább lett volna 2gen i3...
    3.) i7 3770...kíváncsi leszek milyen különbséget fog mutatni a 'minimum' 2gen Intel i5-höz képest. Esélyesen mérhetetlenül semmifélét...és miért nem 3770K i7 alap órajellel, úgy lett volna az igazán géjmör'! ;)
    4.) GTX 770 és R9 290...inkább írtak volna GTX 680-at, ha már a minimumban hatos szériát emlegettek...és akkor mellé inkább HD7970 járna, de ahogy elnézem a minimumban is a független játékokban egy fokkal erősebb AMD-s kari ajánlottak, bár nem lenne meglepő az egy fokkal nagyobb étvágy AMD terén, ugye az nVidia 'támogat'...
  • wedge31
    #745
    De miért kezdenéd nulláról? legalábbis én olyat nem szoktam csinálni.
  • Gabe18
    #744
    Az a baj, ezt a 4 éves hardvert még mindig vagy 130-150 ezer forint lenne összetákolni (ha nulláról kezdem új alkatrészekkel), akkor ahhoz hogy éppen hogy ricegve-röcögve elinduljon rajta, és akkor még lehet csúnya is, ahhoz szerintem sok.
    Ha azon a gépen egy 1360x768-ban, nagyjából médium beállításokon elfutna játszhatóan, azt tartanám reálisnak. Persze a pc-s játék mikor szólt a realitásról...
  • MerlinW
    #743
    AAA címnél egy 4 éves hardver sok minimumnak? Nem tudom.
  • Gabe18
    #742
    Az ajánlott ok, gyakorlatilag egy felső kategóriás pc, aztán annyi.
    De a minimum... Persze mi a "minimum"? 640x480 Low beállítások? Mert arra nagyon sok.
  • Etelkozi Vata
    #741
    Akkor ezt én ps4-én fogom ezek szerint jatszani.
  • Although
    #740
    És a Biot szidták a minimum miatt. Ezen a minimumon highon elmegy a DA3-on bőven. Úgy néz ki nekem ebben az évben kimarad, ha tényleg ez a minimum azért, hogy döcögjön meg szaggasson nem vesszük meg.
  • Rony94
    #739
    Én is, de a proci kivételével minden megvan ami kell. Szóval megnyugodtam. :)
  • BoneDragon
    #738
    Azt hittem durvább lesz.
  • Rony94
    #737
    Hivatalos gépigény!!!
    forrás

    Én lenni nagyon boldog! *.*

    Minimum System Requirements

    Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz
    AMD CPU Phenom II X4 940
    Nvidia GPU GeForce GTX 660
    AMD GPU Radeon HD 7870
    RAM 6GB
    OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
    DirectX 11
    HDD Space 40 GB


    Recommended System Requirements

    Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz
    AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
    Nvidia GPU GeForce GTX 770
    AMD GPU Radeon R9 290
    RAM 8GB
    OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
    DirectX 11
    HDD Space 40 GB
  • bendáj17
    #736
    Ez nagyon jó hír hogy erre is figyelnek.
  • bazsidiver
    #735
    A tartalom kész, már csak csiszolni kell


    Utoljára szerkesztette: bazsidiver, 2014.12.23. 16:54:03
  • bendáj17
    #734
    Egyetértek klassz lesz vele is lenni, szerintem nagyszerű ötlet, hogy nem csak Geraltot irányíthatjuk.
  • TBTPumpa
    #733
    Ciri. Megmondtam előre! Ciri jöhet minden mennyiségben!
  • grebber
    #732
    Nem egy Skyrim moddolva ,de szódával elmegy (Amúgy pedig valóban nem)
  • Evoluti0N
    #731
    Lesz. Általam. Low-ra. Hogy elfusson kétszámjegyű FPS-sel. :D
  • bazsidiver
    #730
    Nem lesz itt semmilyen grafika lebutítás

  • bendáj17
    #729
    Na kiderült ki is lesz a másik játszható karakter: Karakter

    Plusz micsoda képek : cosplay
  • Gabe18
    #728
    Pont tegnap fejeztem be a 2. részt harmadszor, pont azért hogy legyen egy mentésem a 3. részre, ha esetleg ott is át lehet vinni (meg kipróbáljam ezt a Dark modot, és a enhanced edition újdonságait). A régebbiek már valahová a windows újratelepítések káoszába vesztek...
    Hát akkor még ráért volna bőven. Na de nem baj.
    Annyiból jó nekem hogy így a január végi GTA 5-re marad majd idő. Azért a május az sok, de hát mit lehet tenni, kivárjuk. Ha van játék aminek megelőlegezem hogy megéri rá várni, akkor az ez.
  • Frank99
    #727
    sztem télen jobban van ideje az embereknek, pl. mint én aki munka mellett csocsózik néha, tavasztól jóval kevesebb az idő, és a levegőn is jobb lenni.

    Ettől még igazatok lehet

    :-)
  • MerlinW
    #726
    Jaja én is évszaktól függően veszem a játékokat :D
  • Prof William
    #725
    Egyrészt sajnálom mert már vártam, de másrészt májusra már meg lesznek a szükséges gépfejlesztések.
  • Sith
    #724
    A Witcher szerintem nem az a kategória hogy apunak kell nyafogni, hogy megvegye karácsonyra, részemről az egyetlen ok hogy nyafogok hogy már itt lehetne (Dragon age nem fog kitartani májusig)
  • Rony94
    #723
    "jóval kevesebben veszik majd meg. sztem nem hülyeség amit írok."

    Elég nagy rajongótábora lett a Witcher szériának, úgyhogy de, éppenséggel hülyeséget írtál. :D
  • DaemoonHunter
    #722
    Ajánlott gépigénybe vele!
  • Frank99
    #721
    nagy hiba, jön a nyár.

    jóval kevesebben veszik majd meg. sztem nem hülyeség amit írok.
  • grebber
    #720
    Fa** legalább akkor már valószinűleg kint lesznekn az új amd vga-k.
  • IMYke2.0.0.0
    #719
    "The Witcher 3" - májusra csúszik...

    Képen a nyílt levél:
  • Sith
    #718



    Csúszik a megjelenés
  • Frank99
    #717
    nyehehe

    mert szőke, és jó nagy terpeszt tud csinálni.

    45 évesként én is értékelném

    :-))))))))))))))))))))))))))
  • TBTPumpa
    #716
    Úgy tűnik bejött. A hivatalos fórumon is Cirire gondolnak többnyire (mint másik játszható karakter).

    Sőt néhány oldal már tényként is közölte, hogy Geralt mellett ő lesz a másik, akit ideig-óráig irányítani tudunk.
    Messze még az a február vége...
  • Myselor
    #715
    én is nagyon meg ismerném cirit
  • TBTPumpa
    #714
    Sőt, Geralt mellett egy másik karaktert is irányíthatunk majd.
    Én Cirire tippelek, róla legalább annyi cucc van a hivatalos oldalon, mint Geraltról. Meg együtt mutogatják Geralt-al.
    De aztán lehet, hogy Yennefer vagy Triss lesz a másik.

    Jó lenne, ha egy női karakterrel is lehetne játszani a Witcher világában. Ciri meg pont szimpatikus számomra.


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.12.06. 14:32:43
  • Rony94
    #713
    Az E3-as videók szinte mindig fel vannak tupírozva egy csöppet. Ezt mindenki tudja Jó lesz ennek így is a grafikája. Nem lesz ezzel gond.