16775
banner
  • Shep
    #712
    Elhiheted ,hogy van akiket érdekel. Nekem amúgy bőven jó a 2 grafikája is ha nem fog akadni.
  • Rony94
    #711
    És ez senkit sem érdekel. Cseszett jó története lesz és ha a CD Projekt Red még mindig önmaga, akkor hasonlóan jó lesz mint az előző részek. Én nagyon várom! :)
  • Shep
    #710
    Fene tudja de mintha már nem nézne ki olyan jól, mint pl. az E3-as videoban. Persze lehet nem is baj, mert akkor talán tűrhetően is fog futni.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.12.06. 10:27:50
  • bendáj17
    #709
    Állati jó trailer nekem tetszik eddig nagyon a game. Tuti vétel lesz.
  • wedge31
    #708
    The Witcher 3: Wild Hunt - Elder Blood Trailer
  • bazsidiver
    #707
    A game awards most anticipated katergoiában a witcher 3 és az arkham knight elképesztően közel (44-44%) állnak, fél óránként cserélgetik a vezezést. Aki szeretné hogy a witcher 3 nyerjen itt szavazhat. Talán lesz új trailer.
  • Palinko
    #706
    nekem nagyon nem jött be, lehetett volna komolyabb tutorial stb
  • wedge31
    #705
    Bárki nyithat neki egyet, de itt se tilos beszélni róla.
  • xido
    #704
    táblás játéknak lesz topikja?..tervezi valaki,hogy kollektive kitapasztaljuk mit tud és hogy kell? :)
  • Frank99
    #703
    biztos hogy megjelenéskor, preorder...
  • Prince23
    #702
    ... és azonnal adják a kulcsot, vagy csak megjelenéskor?
  • Frank99
    #701
    http://www.instant-gaming.com/en/

    29 euró!!!!!!!!!!!!!
  • Ironman2
    #700
    LOL

    amúgy a második rész full ingyen a gog.com-on még 25-ig,nekem megvan már!
  • Ironman2
    #699
    Azt hittem a nő!
  • Myselor
    #698
    én a saját kardomnál maradok de a hüvelyét elfogadnám
  • Rony94
    #697
    De szép ez a kard, istenem! <3

    (Ciri)

    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2014.11.20. 18:15:27
  • Solid Snake
    #696
    Menni fog, nincs ok az aggodalomra.
  • grebber
    #695
    A mostanában megjelenő játékokból kiindulva ha normális sebességgel és nem putri grafikával akarod játszani GTX 660nál gyengébb VGA-val szerintem nem kell foglalkozni.
    A maxhoz meg természetesen min GTX 970 és fölötte.
  • Rony94
    #694
    Idén szerintem ne is számíts gépigényre.
  • Prof William
    #693
    Kár. Jó lenne megtudni hogy kell-e neki gépfejlesztés. Bár mivel februárban jön, hátha addig sikerül összeszedni valami jó kis leárazást. :)
  • Rony94
    #692
    Nem.
  • Prof William
    #691
    A gépigényről lehet már tudni valamit?
  • NiGhTM4R3
    #690
    A Witcher 1 is legalább ennyire bugos és optimalizálatlan volt. Süket duma mindig van amire fogni lehet a dolgokat.

    De őszintén mondom, hogy legyen igazad! Most is a 2-vel játszok és sokkal jobban tetszik mint először, a 3. rész meg biztosan fenomenális lesz!
  • Although
    #689
    Azt vegyétek figyelembe a w2-vel debütált ez a motor, rendszer, mostanra már kiforrott . Azért ennyi hiba biztos nem lesz.
  • NiGhTM4R3
    #688
    Aha..
    Azért a legalább 102 BUG nem kevés mire eljutottak a végleges játékhoz
    http://www.gamefaqs.com/boards/975399-the-witcher-2-assassins-of-kings/62347393

    7-8 javítás közül kettő changelog
    http://patchelj.hu/patch/The_Witcher_2:_Assassins_of_Kings_1.2_patch
    http://patchelj.hu/patch/The_Witcher_2:_Assassins_of_Kings_2.0_patch
  • Prof William
    #687
    Azért reménykedek. Anno a Witcher 2 is szépen futott + Black Flag is csodaszépen nézett ki a gépemen. Pedig már vagy 3 éves a gép. Annál azért nem tűnt képileg sokkal fejlettebbek a Witcher 3 képi világa. Szóval hátha nem kell fejleszteni.
  • Palinko
    #686
    szerintem pc re jött előbb
  • xido
    #685
    ott a pc-sek már nem a konzol után felturbózott assassins king verziót kapták?
    vagy pont fordítva volt?
  • Palinko
    #684
    2. at kiadáskor játszottam végig nem emlészek bugra
  • NiGhTM4R3
    #683
    Ez az elfog futni mit takar? elindul-e? valószínű. Úgy fog futni mint a 2? kizárt.
    A Witcher-játékoknál amúgy is érdemes várni az EE-re, mert telepakolják minden jóval és addigra optimalizálni is tudják.

    Meglepődnék ha a 3. rész nem a tőlük megszokott bughalmaz lenne (mielőtt betámad egy fanboy hozzáteszem nekem is az egyik legszimpatikusabb fejlesztőbrigád és az egyik legjobban várt játék, de a tapasztalatok..)
    Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2014.11.12. 00:43:58
  • Evoluti0N
    #682
    Azért tán nem arra. A Steam értékelések alapján jelenleg az AC Unity gépigény = semmin se fut el normálisan.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2014.11.11. 23:11:12
  • Rony94
    #681
    "Lehet tudni, hogy mi lesz Witcher 3 gépigénye?"
    Nem.

    "Ha a Witcher 2 elfutott gépemen akkor vajon ez is elfog futni?"
    Nem feltétlenül. Ha ez se lesz rendesen optimalizálva, számíts Assassin's Creed Unity gépigényre.
  • Prof William
    #680
    Lehet tudni, hogy mi lesz Witcher 3 gépigénye? Ha a Witcher 2 elfutott gépemen akkor vajon ez is elfog futni?
  • Although
    #679
    Felesleges ezen ollózni, a lengyel csapat miközben patcheket ad ki ezeket ingyenes dlckel is szokta kombinálni mint egy kárpótlásképpen. Menet közben is fejlesztenek dolgokat, miután kiadták szóval nem kell rugózni nagyon rajta, nem 5 dollárért adnak kardos dlc-t mint a the greatest EA. :) A witcher 1-ez utólag ingyenesen kiadtak egy enhanced változatot. :) Vagy mondhatnám a ect 3 továbbgondolását szintén ingyen egy komplett fejtörős pályarésszel amitől az agyam eldobtam.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2014.11.11. 14:09:00
  • MerlinW
    #678
    Sőt '94-ben is jött fizetős térképcsomag a Doom-hoz. Quake-hez 2 DLC (expansion-nak hívták, mert az internet ritkasága miatt a letölthető tartalom fogalma még nem nagyon létezett:)) is, stb. Szóval nem ma találták ki ezt:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.11. 13:43:28
  • Palinko
    #677
    régen expanziónak hívták, mondjuk nem volt ilyen elterjedt
  • MerlinW
    #676
    Ez így van, én is így csinálom. Lelkiismeret furdalásom meg nincs, hiszen nem erőltetem rá senkire a termékeimet, a bankszámlám meg dagad. Nincs ezzel semmi gond.
  • grebber
    #675
    Régen kb nem is létezett ilyen és mégis mindenki elvolt...... csak valaki megláttam ebben is a pénzt hogy ne csináljunk kész játékokat ha 50db ban el tudjuk adni több bevétellel a nyomorékok meg veszik őket.
  • MerlinW
    #674
    Basszus ez a sötétség már engem zavar. Komolyan, ha egyáltalán nem lenne DLC a játékhoz, akkor amiatt menne az anyázás. Elképesztő, komolyan..
  • DaemoonHunter
    #673
    Ez a játék pont azért jó/pont azért van meg a varázsa, mert nem CSAK a pénzért csinálják, és igen pont ezért jár a legnagyobb gratuláció egyben. Megkapják ők azt a lóvét amiért bőven megéri ezt csinálni, és még az elégedett szlogeneket is a vásárlók felől. Ettől több nem kell.
    Mellékesen ennek kurvára semmi köze ahhoz, hogy ezzel ők felvágnának a többiek előtt.