16775
banner
  • Shep
    #632
    Nem is tudtam ,hogy lengyelül ilyen "szépen" beszélnek benne :)
  • bélanéni #631
    Nekem GOG.com-on kb. -140day vétel volt
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2014.10.21. 10:11:56
  • bendáj17
    #630
    Na ez durva, lehet 0day vétel lesz kettőt is első nap beszereztem, annyira tartalmas volt. :D Imádom ezt a sorozatot. Ez a zene is állati klassz. Nekem nagyon tetszik. Nagyon várom a jövő évet :)
  • MerlinW
    #629
    Fan made muzsika

  • Rony94
    #628
    Nem trailer, opening. Azaz elvileg ez lesz majd a játékban is. Én ezt nem nézem meg. Meghagyom arra a napra mikor majd kezembe foghatom a kicsikét. :)
  • wedge31
    #627
    Cinematic trailer...
  • TBTPumpa
    #626
    Trial?
    Az inkább Trail lesz!
  • bazsidiver
    #625
    Az opening cinematic trailer 8 nap múlva! trial plusz 2 poszter
  • Although
    #624

    Ez tökéletes arra, hogy lássuk mire számíthatunk persze kicsit magasabb szintre fejlesztve :)
  • Although
    #623
    Elég jól lehetett variálni a W2-ben is a setupal. ott kiforrott a rendszer. Emiatt nem kell aggódni legfeljebb szomorú leszel ha sokmindent vissza kell venni. De ez a motor még mediumon is gyönyörű. Sőt a low se csúnya.
  • Prof William
    #622
    Egy demó nem lenne rossz. Legalább megtudnánk, hogy hogyan futna a gépünkön.

    Régen mindig volt ilyen, de manapság talán ha szökő évente jön ki 1-1 demó.
  • bélanéni #621
    Baromi jó lenne egy játszható "demó". Olyasmi mint a Silent Hillsnél volt a PT.
    Játék grafikájával egy fél órás minijáték, vagy ilyesmi. Ízelítőt kapnánk a játék által képviselt technológiából, hangulatból. Jól előkészítené a terepet a W3-nak. (Erre szerintem kb. 5% esély sincs. )
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2014.10.14. 10:15:57
  • grebber
    #620
    Akkor epic fail again. Egy szaros trailer miatt nemzeti ünnepet rendeznek lassan a játékoknak.
  • bazsidiver
    #619
    Hátha kiadnák last genre akkor tényleg olajat szórnak a tűzre, a fél internet azon háborgott hogy milyen rondák a nemrégiben bemutatott képek már csak az hiányzik hogy lebutítsák last genre.Szerintem ez egy új cg trailer lesz.
  • TomStorm
    #618
    Kiadják Last.gen-re is talán?Én erre tippelek
  • grebber
    #617
    Valami készül
  • Although
    #616
    Korszakalkotó lesz. Ez biztos. Fel lesz adva a lecke a többieknek. Jó van előnyük is. Nincs olyan idióta kor rendszerük meg beleszólás mint amerikába. És akkor még jön majd a cyberpunk is tőlük.
  • TBTPumpa
    #615
    Engem pedig már ezzel:


    Szép és hangulatos a videó.
    "Redefine the RPG"
  • Rony94
    #614
    Minek? Engem már a Sword of Destiny trailer-el megvettek kilóra.
  • bazsidiver
    #613
    Hamarosan új trailer érkezik
  • Prof William
    #612
    Azért volt már az a 35 perces gameplay, ott is nagyon szépen nézet ki a játék.
  • grebber
    #611
    A fejlesztők szerint az AMD és az NVIDIA hajszimulálása sem ideális
  • Avenger
    #610
    Oké nem tress fx lesz, de hajszimuláció lesz benne, csak valami saját cucc. Gondolom ha nvidián kikapcsolja az ember a hairworks-t akkor sem lesznek kopaszok a karakterek. :D
  • Avenger
    #609
    Biztosan tesznek, de az olyan szintű lesz mint pl a Witcher 2-ben. Jelenlegi állás szerint.
  • grebber
    #608
    Hol éltek ti baszki? NV cím mitől lenne benne ati hajcucc? Titeket érdekel a game mert mindjárt megjelenik ,de ezt se tudjátok?

    609: ÉRTSD MÁR MEG NEM LESZ BENNE AMD TRESS FX!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.10.03. 09:09:04
  • TomStorm
    #607
    És szerinted nem tesznek bele AMD-seknek haj szimulációt?Ezt te se gondolod komolyan.
  • Avenger
    #606
    Az AMD-nek van tressFX a szőr szimulációra, ami mivel nyitott, Nvidián is futhat akár. Az Nvidiának van hariworks, ami zárt, és csak nvidián fut. A witcher 3 elvileg csak hairworks-t használ. Legalábbis én így tudom, persze lehet a véglegesbe belerakják majd a tress fx-t is.
  • grebber
    #605
    Tévedés! Ez Nvidia HairWorks technológia ONLY NV effeck mint a Cod Ghostban a kutya szőre.
    Az AMDnek a Tress FX van bár mondjuk az nv-n is bekapcsolható.(És az amdnek köszönhetően gyorsabban is fut már mint eddig)


    " Legalábbis én így tudom, persze lehet a véglegesbe belerakják majd a tress fx-t is. "

    LOL ja persze majd nv fogja belerakni az atis cuccot mi? Pont ezzel akarják eladni ezeket a ficsőrőket és ezekszerint van aki vevő rá!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.10.03. 09:06:35
  • BoneDragon
    #604
    Mivel nvidiával van prezentálva, nem lepődnék meg, ha amd-nek le lenne tiltva. Ezek úgy is szeretik egymást sz*patni. :D
  • TomStorm
    #603
    Nem only Nvidia lesz.Itt külön Ultra textura lesz a játékhoz minden High-end PC-hez.Csak Nvidia-val prezentálják.AMD ugyanúgy tudja a Hair szimulációt
  • BoneDragon
    #602
    Úgy is 3 hónapja zöld vagyok, szóval remélem nőni fog az epenisem.
  • TBTPumpa
    #601
    Szerintem az lesz a probléma, hogy eddig szarrá fotóshoppolt képeket mutogattak (szokás szerint az eyecandy miatt) és most lehet már "tényleg" ingame minőségű grafikát tolnak elénk. Ahhoz képest teljesen korrekt ez is, bár én a második rész picit tupírozott grafikájával is teljesen kibékülnék. Az is nagyon korrekt a mai napig, pedig már 3 éves!
    A másik meg, mivel only Nvidia epénisz lesz a cucc (farkasszőr szimuláció) nem lepődnék meg, ha rosszul sülne el. Nvidia mindig fűt-fát ígért és csak a fele (vagy még az sem) valósult meg belőle. Párszor már eljátszották ezt a világmegváltó technológia dolgot, de sosem lett belőle tényleges világmegváltás. De ugye valahogy el kell passzolni az Nvidia kártyákat is.
    "A játékiparban három fontos dolog van: pénz, marketing és marketing..."
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.10.03. 08:59:39
  • Solid Snake
    #600
    Na kiszivárgott az új farkas modell terve
  • Avenger
    #599
    Bezzeg ha meg úgy néz ki mint a head and shoulders reklámban, akkor meg az a baj. :D Mozgásban meg ki tudja milyen. Amúgy igen, witcher 2 graf, kicsit újradolgozott arcizzító(nem tudom mi a neve annak a technológiának, amit kicsit túltoltak, és sárgán izzottak néha az arcok a játékban) rendszerrel simán megállja a helyét ma is grafikában.
  • TomStorm
    #598
    Az lesz akkor igen.Ilyet találtam The Witcher 3's next-gen wolf fur in action
    Tehát ami a lényeg,hogy PC-re lesz Ultra graf amiben a farkas úgy néz ki mint korábbi videókon és a High PC-s grafika lesz olyan mint next-gen konzolon és mint itt a képen amit néztünk.
  • BoneDragon
    #597
    Senki se támadta be, csak meglepődtünk, mert nem ezt mutogatták a farkasokról, de így minden világos. :)
  • ratgab
    #596
    Támogatom az ötltet. Ne kelljen hozzá új gép. Nekem elég lenne Witcher 2 graffal sandboxként. Bőven elég lenne.
  • grebber
    #595
    Ahhoz képest ,hogy régen mindenki rám ugatott,hogy a grafika nem lényeg rajtam kívül kb mindenki egyből betámadta. Fordult a kocka kockák

    Nagyon bízom benne hogy maxhoz elég lesz a GTX 770 4GB-os VGA!
  • Myselor
    #594
    nemtudom de ez íggy nagyon szar :)
  • BoneDragon
    #593
    Lehet rosszul rémlik, de mintha az a farkasszőr szimuláció nvidiás lett volna, szóval lehet ez konzolos kép.

    Szerk.: Igen nvidiás, most néztem meg.
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.10.03. 08:32:24