16775
banner
  • BoneDragon
    #552
    35 perces gameplay
  • Laza
    #551
    Ez eddig is így volt és nem foglalkozott vele senki sem ... azután sem fognak. Azt se feledjük, hogy ettől függetlenül pl Steamen meg külföldön ezek továbbra is 50-60 eur-ba kerülnek, csak a régiós árszabás miatt olcsóbb itt a dobozos ... de pl az oroszoknál még a Steam is külön régiós árakkal dolgozik.
    Egyelőre semmi nyoma annak amiről Te beszélsz ... persze semmi sincs kizárva, de nem hiszem, hogy majd most lépik meg egy olyan piacon, ahol amúgy sem magasak a PC-s eladások.
    Konzolt sem fog venni senki sem azért, mert esetleg a játékárak hasonlóak lesznek :)
  • grebber
    #550
    Ezek is csak ezt tudják mutogatni mindenhol :( Azt hittem valami új gameplay lesz.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.08.15. 21:18:43
  • Although
    #549
    A gamespotos vot??? Nem emlékszem. De odabaaasz!!!!!!!!! Nagyon tetszik, kezdenek a kettő felé visszatérni teljesen. a végén nem kell majd mod a harcrendszerre. :)
  • Although
    #548
    No one who can follow them on this way. :) It is the true rpg!
  • bazsidiver
    #547
  • Although
    #546
    Egyszerű, ha nagy a különbség akkor egy csomó ország csomó, puritán és mindig is ár-értékbe gondolkodó emberkéje esetleg pc-s verziót vesz.
  • Laza
    #545
    Nálunk már a rendszerezéssel is bajok voltak, ezért vettem az IKEA-ban egy ilyen polcot, feldobtam a számítógép asztal fölé, és ebben vannak szépen rendezetten a dolgaim, full tele van, egy csomót így is kidobtam. De még ez sem volt elég, többször betámadott az asszony, hogy lehet rá kapni tejfehér üveges ajtót, és hogy rakjak rá, ne lehessen látni a cuccokat ... na persze itt már elő kellett venni a 'férfi az úr a házban' jelmezt, nem hagytam magam ... néha még bepróbálkozik, de nem engedek :D
  • Avenger
    #544
    Nálam alapvetően a Diablo 3 collectors doboza van megtűrve. A többi szebb dobozért még küzdök. :D
  • Laza
    #543
    Este néztem, hogy a Steames preorderhez is adnak mindenféle bónuszokat, zene CD-t, artbookot, egyéb képeket, stb ... de szokás szerint csak digitálisan.
    Mindegy, én már leszoktam ezekről, úgyis az összes ilyen papír, térkép meg miegymás ott porosodik a játékok dobozaiban, amúgy sincs már hely a polcon, a múltkor kukáztam párat, az asszonyt is baromira idegesíti :D

    Pedig a Witcher Ench meg a Witcher 2 dobozai ott figyelnek ... na majd megveszem valakitől a dobozt üresen pár száz Ft-ért :D
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.08.14. 12:18:54
  • Laza
    #542
    Ezt nem tudom miből gondolod ... szimplán kereslet arányosan szokták 1-1 agyon hypeolt játék árát feltornászni, semmi több. Kiadó/forgalmazó függő a régiós árazás. A Witcher 3 most előrendelésben 13eFt, ami a megjelenés közeledtével lejjebb fog menni, mint általában. A DR3 már most is 9990Ft-os áron előrendelhető. Ráadásul a már egyszerre PC-re és új konzolokra megjelent multiplatform címek árszabása sem változott, azaz konzol 16-18k, PC 10k.
    Ugyanez az üzletpolitika konzolnál is megvan, elég csak a régebben átlag 12-13eFt-os árakat egy GTA5 és egyéb jobban kiemelt megjelenésű 15eFt-os kezdőárához hasonlítani. A magyar ember is simán rádob extra sarcot azokra a játékokra, amikről tudja, hogy tök mindegy mennyiért adja, akkor is hetekig kisöprik a készleteit :)

    De ha vannak konkrét információid, akkor oszd meg velünk :)
  • Avenger
    #541
    Igazából mindegy, az extrák a lényeg, amik a dvd mellé járnak. A steam még jobb is lenne, mint a második részben lévő másolásvédelem, amivel szemben a gog-os, drm mentes exe hozott 10-15 fps-t sebességben.
  • Laza
    #540
    A dobozos Steam DRM-es játákoknál mindig szokott lenni DVD is a dobozban, csak fel szokták tüntetni, hogy Steam a DRM, de nem letölti a játékot, hanem a DVD-ről teszi fel ... mint pl a dobozos Skyrim és társai.

    De aztán lehet ez is alapból DRM mentes, csak a Steamen is lehet kapni. Nekem a dobozos második rész sem tartozik semmilyen rendszer alá. Mondjuk akkor nem lehetett még a Steamen kapni. Az Amazonon nem látok DRM feltüntetést.
  • Avenger
    #539
    http://buy.thewitcher.com/ Elvileg nem csak kód, hanem dvd lesz a dobozban. Mondjuk most, hogy forgalmazót váltottak lehetnek trükközések, de a witcher inkább GoG-os volt elsősorban eddig. Kicsit gyengébb doboz tartalom, mint amit a második részhez adtak, de még így is jobb mint sok más AAA-s cím.
    De kivárok amúgy, mert hátha adják majd valamelyik új videó kártyához, azt meg úgyis akarok venni, ha kijön az újabb generáció, bár így elbukom a dobozt. De szegény Radeon 5850 nem hinném, hogy meg birkózna már a harmadik résszel. :)
  • Although
    #538
    Valószínűleg a next generations címek mint a witcher 3 DA3 már 14-15 körül lesznek, követve a konzol árak emelkedését, nem fognak jelentős árrést hagyni a két szegmens között. Szóval a 10k és alatti árak a jövőben max a pc címekre lesznek meg a kickstarterre.
  • Laza
    #537
    Azt tippelném, hogy most a dobozos is Steames lesz. A második rész még nem volt az, nekem is dobozosban figyel :)
    Meg most már csak azokat szoktam dobozosan megvenni, amiket Steamen nem lehet így olcsóbban kukázni ... mert azoknak viszont a magyar ára sokkal barátságosabb lesz.

    Mondjuk jelen esetben mivel nagy címről van szó, látom a dobozos előrendelés is 13.000 ... érdekes :) max 10k szokott lenni ami a Steamen 50 eur :)

    Mindegy, jó lesz ez így 4500Ft körül, már bezsákoltam mellé korábban a Dead Rising 3-at is 5000-ért :D
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.08.14. 09:49:57
  • Avenger
    #536
    13.5 EUR? :-o Én szerintem megjelenés reggelén elszaladok érte valamelyik boltba. Witcherből mindenképp dobozos verzió. :)
  • Laza
    #535
    Én sem bírtam és bezsákoltam ... 13.50 euróért ajándék :) csak majd menjen :D
  • TBTPumpa
    #534
  • wedge31
    #533
    The Witcher 3: Wild Hunt - World Setting.

  • Although
    #532
  • Jockey
    #531
    had jojjon... koszi:)
  • benőmenő
    #530
    Nekem is van egy felajánlható kódom, ha még kell valakinek!
  • Fehercsoki
    #529
    Köszönöm!
  • darkling
    #528
    Elküldtem.
  • Fehercsoki
    #527
    Én elfogadnám.
  • darkling
    #526
    Sziasztok!

    Kaptam 2 kódot a The Witcher Adventure Game zárt multi bétájára (GOG), az egyiket az 1. jelentkezőnek szívesen odaadom.
    Ez gyakorlatilag az év végén megjelenő társasjáték digitális változata.

  • PiszkosFred
    #525
    €33.99 (15% off) with The Witcher 1 or 2 on GOG.com
    €31.99 (20% off) with The Witcher 1 and 2 on GOG.com

    De ha mashol vetted meg, akkor siman csak redeem a kulcsokat a gog.com-n, es ugy is megkapod a 20% akciot.
  • benőmenő
    #524
    Rony a 2. részt akarná megvenni, arról írtam.
  • bazsidiver
    #523
    nem 47 euro? Nekem megvan mindkét rész és 47et ír. Egyébként én is inkább gog digitális változatát veszem meg a never winter nights és digitális artbook miatt.
  • Riddick21
    #522
    Ha GoG-on megvan mindkét rész (amit gyakran fillérekért árulnak), akkor a 3. részt már most elő lehet rendelni 32(!!!) euroért!
  • benőmenő
    #522
    GoG-on, ha van vmi nagyobb akció, mint pl. idén volt a summer sale a witcher játékokat mindig szokták akciózni.
    Rakd kívánság listára előbb utóbb lesz jóáron.
    Én gamersgaten vettem talán tavaly karácsonykor és kaptam mellé egy gog-os "példányt" is.
  • koschwarz
    #521
    Az öregek nevében kikérem magamnak!
  • Ironman2
    #520
    Szegény Geralt hogy megöregedett! Kiváncsi vagyok hogy így is tud majd vajon kettyinteni? :)))
  • DantesHUN
    #519
    Ja, tényleg. Hogy alapból 60 Euró lenne az ára, így még igen, nálam is kedvezményes.
  • Sirch
    #518
    Már alapból a kedvezményes árat mutatja neked az áruház, mikor a Witcher 3 előrendelést nézed.
    (60 Euro az ára, 17%-ot kap mindenki, és plusz 5%-ot minden korábbi rész után)
  • DantesHUN
    #517
    Kedvezményt? Hogy? Nekem megvan mind a kettő steam-en, de semmi kedvezményt nem látok. Vagy ez a új vásárlásokra vonatkozik? Mert jó rég volt hogy megvettem a két részt.
  • Sirch
    #516
    Havonta szokott kapni 75%-os leértékelést Steamen. 5 Euro nem pénz egy játékért, ráadásul minden meglévő rész után kedvezményt kapsz a harmadik rész árából.
  • Rony94
    #515
    Az első rész már megvan Steam-en. Egyedül a 2. rész hiányzik, de hamar pótlom, mert ez a 3. rész felkeltette az érdeklődésemet.
  • DantesHUN
    #514
    30 euró a steamen a Witcher egy és kettő összeadva. Bár boltokban lehet olcsóbban is meglehet venni, sőt biztos, de ennyiért is megéri. Két játék, kevesebb mint egy tízezresért, és nagyon sok órára leköt.