16775
banner
  • Skyline
    #473
    2 év múlva mégtávolabb fog állni a konzol a pc-s fulltól, már most le van maradva...:)


  • Skyline
    #472
    720p/30fps/low.:)
  • Skyline
    #471
    Én csak azt vettem észre hogy a gyöktörzs pc-n gyakorlatilag 150-200k-ért sokkal jobb minőségben lehet tolni a multiplatform címeket mint konzolon, a játékok árán pedig kispórolhatom a konzol árát arra az esetre ha már meghaladja a rá lévő minőségi tartalmas exkluzív szám a 3-4 darabot...Jelenleg ebből mindkét konzolon NULLA van.:)
  • benőmenő
    #470
    Ph biblia szajkózás Check.
    Megnyugtatlak, a legtöbb cég a konzolos játékoknál sem hoz olyan minőséget, mint a lengyelek.
    A kettő is 720p és stabil 30 fps volt prevgenen, ami egyáltalán nem annyira gyakori, mint elsőre gondolná az ember.
  • jarlaxxe
    #469
    Nekem is ez jutott az eszembe, a legnagyobb vérpécések lesznek a legnagyobb agyatlan konzol huszárok.

    Az igazság meg odaát van, ezt minden értelmes ember tudja...
  • Although
    #468
    Függetlenül attól, hogy elvakult konzolos van igazsága. A Microsofté a directx és az xbox is pl. Nem kell elvadultnak lenni ahhoz, hogy nem fog keresztbetenni a saját konzoljának. a directx egyenlőre megkerülhetetlen és egy kalap fos pcre. Nem minden cég fog annyi energiát beleölni a pc-s változatba mint a CD projekt. ráadásul voltak hírek rá nekik se tetszik a kalózkodás. Tökéletesen mutatja míg a witcher 2 elsősorban pc-s játák volt a 3 már konzolos. Hiába van lehetőség szuper pc összerakására ha csak portot kapunk sokszor gyenge minőséget. vagy ha nem is gyengét akkor full konzolos valamit lásd skyrim és a társai és azok még nem is rosszak. Mellékplatform lett a pc. Még az mmok terén van első helyen de lehet ott se sokáig. Persze ha beéred a kickstarterrel mint én is akkor ez kicsit se zavaró :)
  • grebber
    #467
    Én meg főleg ,hogy mit össze tudnak szenvedni terelni és nem észrevenni a gyöktörzs pc-sek ami szakmailag való igaz!

  • Bucser
    #466
    Imádom nézni amikor valaki olyanban okoskodik amihez lövése sincs.

    Kezdesz Totti szintre süllyedni a szemellenzőben.
  • Although
    #465
    Witcher 3 E3
    Elég komoly anyag van az rpgames.hu-n.
  • a.carkey
    #464
  • a.carkey
    #463
    [URL=http://index.hu/galeria/index/tech/2014/06/10/into_the_pixel/15]Az index nagyon benne van a témában: "Winter III: Wild Hunt" :D[/URL]
  • benőmenő
    #462
    És ment vissza is. Jobb, ha nem ide szemetelünk. :)
  • TomStorm
    #461
    4 privát ment ez ügyben:D
  • TomStorm
    #460
    Nem a francokat nem okos dolog venni egy Cur.Gen konzolt.Hülyeséget ne beszélj már
  • benőmenő
    #459

    -a 2 csak 360-ra jelent meg, annak köze nincs ahhoz, amit én látok a monitoron #truthfact
    -a 3-at elvileg konzolon demózták e3-on, eddig framedroppos (valószínüleg 30-as targettel, amit a 2 egész jól tartott 360-on) és tearingel mint a szemét, felbontást még nem jelentettek be
    A nagy álkapargatás eddig is az exkluzívaknál volt, és mindig valami iszonyat kompromisszumokat kötve, de azért hatásosak voltak. Jelenleg ott tartunk, hogy majd jövő ősszel elkezdenek csordogálni. Ugyan akkor fogalmam sincs ez hogy jön ide, amikor abból indult az egész, hogy szerintem nem a legokosabb a witcher 3 miatt konzolt venni.
    Ha szerinted a minimum másfélszer annyi képpont és a 30 vs 60 fps "nagyítóval keresős" az egyéni probléma.
    Én még mindig azt mondom, hogy egy normális pc-vel simán konzol szinten, vagy fölötte lehet majd élvezni a 3-at is, anélkül, hogy olyan költségekbe verné magát valaki, mint egy új konzol vásárlása, amire sokszor a játékok is drágábbak.
  • grebber
    #458
    "Ésszerű beállításokkal (többnyire high, 1-2 med, über és cinematic dof off)" -Értem szóval lebutítottad pc-n konzolos szintre .....

    "Azt ugye tudod, hogy egy 770 (értelem szerűen beépítve mondjuk egy 4460-as i5 mellé) egyszerre hugyozza ketté a ps4-et és az xbox one-t?"

    Jól hangzik "papíron". Szerencsére az idő a konzolokat fogja igazolni és minket akik tisztában vagyunk vele miért jó a konzol.
    2 év múlva a földről fogod kaparni az állad milyen grafikát sajtol majd ki ez a szerinted már most elavult rakás szar konzol, miközben 2 év múlva: 1. Kutya sem emlékszik már a GTX 770-re kb semmi nem fog maxon futni vele.Az meg engem nem érdekel hogy nagyítós detektorral keresgélve a pc-n szebb lesz minimálisan.

    De szerencsére ezt a szakadékot látják a fejlesztők is és tesznek érte hogy egyre közelebb kerüljön a pc API szinten a konzolhoz.
  • benőmenő
    #457
    Azt ugye tudod, hogy egy 770 (értelem szerűen beépítve mondjuk egy 4460-as i5 mellé) egyszerre hugyozza ketté a ps4-et és az xbox one-t?
    Mire a most bejelentett exkluzívan tényleg jönnek az még 1-2 év. Már, ha egyáltalán bejönnek és érdekelnek.
    Azokon kívül meg megy a 900p, meg az "optimised for hyper cinematic 30 fps" szánalomság.
    A 2-t direkt felraktam tegnap. Ésszerű beállításokkal (többnyire high, 1-2 med, über és cinematic dof off) elég jól tartotta a 60-at a prológus ostromlós részében. Amikor bevetődtem a harc közepébe lement kb. 50-re, nyugalomban 80-120 között mozgott vsync nélkül.
    Ez egy 5 éves gépen (4 magos phenom2 @ 3,5Ghz, 4gb ram), amibe tavaly raktam be egy 270x-et ~55k-ért (HD4850-et váltott).
    Mindenki nyugodjon le a p*csába! :D
  • MerlinW
    #456
    OFF

    Csak a wirágboltival voltak gondok, a boltival már nem. Még az én VGA-mal is 60-80fps-el ment ultrán.
    Itt a srácnak majdnem ugyanolyan gépe van, mint nekem.
  • grebber
    #455
    Aztán a WD-ból kiindulva kenheted a hajadra :D
  • MerlinW
    #454
    OFF:

    R9 280X majdnem fele annyiba kerül és csak alig 10%-al gyengébb.
  • grebber
    #453
    Úgy van csak értelme villogni pc-n nem tudtad ?
  • wedge31
    #452
    Ha valaki minden szüröt ultrára akar állitani az csak fizessen érte.
  • Shep
    #451
    Hát csak PS4-en nem lesz olyan, ezt ők is megmondták de egyébként igazad van, cseppet húzós azért annak a kártyának az ára.
  • grebber
    #450
    Tippem GTX 770 4GB-os VGA-val nem lesz gondja az 100%
    Csak hát akkor már inkább egy ps4-et vesz az ember...
  • Shep
    #449
    Várni azt mindig lehet, kérdés érdemes-e. Én már nem várok semmit aztán hátha kellemes meglepetés lesz!
  • TomStorm
    #448
    Hát én sokat várok tőle aztán lehet hopp-kopp:)
  • Shep
    #447
    Az a része még tetszett is de én azt hittem egy normális akciójáték lesz, némi lopakodással, látványos akciókkal de úgy fest nem is.
  • Myselor
    #446
    hát talán az de amúgy az meg a legtöbb dolog az AC-ből lett lopva vagy mit mondtak :D
  • Shep
    #445
    Attól azért talán jobb lesz, ha másért nem a harc miatt :)
  • Myselor
    #444
    borzasztóan béna lesz kb bound by flame színtű.először tetszett már egyre kevésbé :)
  • Shep
    #443
    Eddig én vártam, de mióta megnéztem azt az építsünk csapatot videot, azóta már nem igazán érdekel.
  • BoneDragon
    #442
    Az a játék mekkora gagyi lesz, te jó ég...
  • Shep
    #441
    Ennek még az SLI-be kötött Titanok is kevesek lesznek. Azért kíváncsi lennék a fejlesztők milyen gépen tesztelik.
  • Shep
    #440
    Dehogy fog, a Shadow of Mordor sokkal szebb Dark Sector megmondta :DDDDDDDDD
  • a.carkey
    #439
  • TBTPumpa
    #438
    Hivatalos oldalról letölthető!
  • a.carkey
    #437
    Azért ha ez így fog kinézni, tényleg kiveszek pár hét szabit. :)
  • Anonymusx
    #436
    Nem tudjátok hogy a ennek a trailernek a zenéje fent van-e valahol?


    Illetve nem tudtok valami hasonló zenét ajánlani?




  • TBTPumpa
    #435
    Azért nemsemmi, hogy a hivatalos YT csatornán lévő E3 Trailer magyar felirattal is el van látva!
  • Avenger
    #434
    E3 album
    Kíváncsi vagyok milyen gépen fog így kinézni. :D