16775
banner
  • MerlinW
    #393
    GoG-on "csak" 32€, ha megvan az első két rész.
  • benőmenő
    #392
    Igen az Vesemir, és kapott egy rövid jelenetet is, ahol harcol.
  • LostInTheCrowd
    #391
    A trailer elején az nem Vesemir hangja? Én legalábbis úgy hallom mintha ő lenne. Bár mondjuk akkor már elég öregnek kéne lennie, ha nem halottnak.
  • RiCSi1234
    #390
    Hát a látvánnyal eddig sem volt baj, de ez. Áll leesős. :P
  • wantonly
    #389
    43,99€ :D
  • grebber
    #388
    Mert nincs meg a Witcher 1-2 azért!
  • RiCSi1234
    #387
    én 49 eurót látok.. :O
  • grebber
    #386
    38 euro nem is vészes.
  • RiCSi1234
    #385
    Nem semmi. :D
  • Shep
    #384
    Tudod miért ennyi, mert Paks 2-t is adják mellé, hogy hátha azon nem szaggat majd :)
  • Keveqiah
    #383
    :)
  • BoneDragon
    #382
    Most majdnem magamalápisáltam, ez üt!
  • TBTPumpa
    #381
    Cenega hozza forgalomba idehaza és nem a PlayON. De erről anno már leírtuk a gondolatainkat.
  • ferenc001
    #380
    Szerintem azért ezek nem voltak olyan nagy spoilerek (legalábbis nem nagyobbak, amik az előző kettő játékban benne voltak a könyveket illetően), de ha ez gond nektek, akkor részemről bocs srácok, legközelebb majd spoiler taget használok, vagy valami.
  • Trollface
    #379
    Az utolsó mondat a Witcherre utal.
  • Trollface
    #378
    Ez a múlt , az hogy mi lesz a játékban ezt nem tudhatom még én sem. A novellák a set up-ot viszont meghatározzák ,valószinű a Wild Huntból nem lesznek kedves tündérkék stb.. Aztán a sok emberke meg azt se tudja ki kicsoda milyen szereplő , azért a fejlesztők utalgattak kökeményen a könyvekre ,amúgy meg pont emiatt hogy sokan csak játszogatnak lett elb.szva a Mass Effect ,Dragon Age olyan címen hogy kit érdekelnek az előző részek.
    Van olyan aki az 1-et nem tolta ki ,sőt a kettőt se... ami azért gáz.
  • benőmenő
    #377
    Vagy csak tiszteletben kéne tartani, hogy ez egy játékos topic és van aki a játékokat követi csak.
    Főleg úgy, hogy a cd projekt viszonylag nagy szabadságot enged meg magának a játékadaptációiban.
    És igen gáz, ha valaki spoilerkedik. Jobb helyeken a trónok harca spoilerek miatt csak úgy repkednek a banhammerek, és az anime fórumokon sem tűrik, ha egy mangát olvasó előre lelövi az aktuális harc, vagy story arc végét.
  • Trollface
    #376
    Amúgy a Sword of Destiny egy baromi fontos szereplőre utal akire utaltak a másidik rész végén ,aki remélem megjelenik a háromban. A végzet kardjának két éle van , az egyik tenmagad a másik a... nos hogy mi a másik ehhez olvasni kell a könyvet,hogy mit gondol Geralt és miben van igaza és hogy ki mondja ezt neki először. Remélem a többiek tudják kire gondolok. :)
  • Trollface
    #375
    Igen , igazából hamvas szőke üstöke van.

    Imyke figyelj könyvek tudod ez nem spoiler igazából ott van a akönyv bármikor elolvashatod az első 4 kötet magyarul könyvtárakban a többi 3 angolul fenn van a neten pl. Ez olyan mint mikor a Trónok harcánál rinyál a sok ember... Itt is a novellák voltak előbb.. Nem értem a QQ-t.
  • IMYke2.0.0.0
    #374
    Rendben, kénytelen vagyok kivenni a topikot a kedvencekből - rettentő sok már a spoiler a teljes sorozatra nézvést.
  • ferenc001
    #373
    Pont ezt mondom én is. Geralt a mutációk miatt pigmenthiányos, Cirinek viszont ahogy mondtad szőke haja van :D
    Vagy én értettem félre valamit még abban a kommentben amire először válaszoltam? :D
  • Trollface
    #372
    Cintra nöstény oroszlánja is szőke volt. Rá hasonlít.
  • Trollface
    #371
    Az nem fehér haj ,ha olvastad a könyveket tudnod kéne ,hogy szőke csak ilyen atom durván ilyen hidrogén szőke féle ,meg ugye elf vére van. Az ősi vér. Yennefer a fekete hajú szerintem ,de egyébként számomra nem pozitív , még van 3 kötet angolul a gépemen de azt sejtem Yennefer tényleg áruló volt és maga a jelleme se tetszik, én nem ugranék tűzbe és poén hogy pont Emhry az agódó apuka mikor meg akarja khm... hogy legyen gyerekük...
  • TomStorm
    #370
    Nekem a sima bőven elég lesz
  • a.carkey
    #369
    Szerintem nem adják hozzá.

    Eddig itthon két olyan CE jelent meg, ami érdekelt volna, de nem érte meg volna az árát: a Uncharted 3 Explorer Edition, és a Rome 2 CE. Előbbinél az ár volt durva, utóbbinál a CE tartalma volt kevés.

    A többi CEt kb. jól eltalálták.

    De tény, hogy az első két Witcher esetében azért a speckó kiadások normális áron voltak, jól néztek ki.

    VISZONT? korrekt, hogy a sima kiadáshoz is jár majd:

    Unlike the majority of standard editions, Wild Hunt‘s will contain the following:

    - An exclusive CD with the official soundtrack
    - The official, developer-created “Witcher Universe – The Compendium”
    - A beautiful, detailed map of the in-game world
    - A set of unique stickers
    - A stylish, protective sleeve

  • a.carkey
    #368
    Hanem?
  • a.carkey
    #367
    40k HUF lesz itthon. :) Legalább az artbookból mutathattak volna többet. Igazából az az egyedüli ami érdekelne a CEből.
  • ferenc001
    #366
    Igazból Cirit nem vetették alá a mutációknak (főképp nem azoknak amin Geralt esett át), csak képzést kapott, így a fehér haj ilyen szempontból nem lenne indokolt neki :D
  • Hellsing47
    #365
    vagy csak simán megőszült Yennefer
  • Although
    #364
    Vagy Yennefer. Megnézve újra és megállítva ez idősebb, viszont szerintem a fekete hajú Yennefer és mivel Ciri félig varázsló és félig witcher szóval az ősz haj neki dukálna :) De meglátjuk nem biztos hogy minden szereplőt átvesznek a könyvekből. :)
  • benőmenő
    #363
    A gog-os kiadás ha megvan az első kettő már csak 9700 körül van, így kb. a felébe kerül a legtöbb nextgen konzolokra kiadott játéknak.
  • Csokis
    #362
  • wedge31
    #361
    Az új Dragon Age is 14k lesz, megy a felzárkozás a konzolos árakhoz...
  • TBTPumpa
    #360
    Az alap kiadás is 13 000 Ft. Kicsit erős (főleg ahhoz, hogy 2011-ben a Witcher 2 Premium Edition 0day volt 8000 Ft). Bár ugye idehaza már nem a PlayON a forgalmazó.
  • TBTPumpa
    #359
    De legalább lesz Magyar felirat!
  • grebber
    #358
    Hát ha a különleges meglepetés mellé az Witcher 1-2 + az összes könyv akkor megértem a 40k-t semmilyen más esetben nem indokolt
  • Prince23
    #357
    Ezek nem nomrálisak
  • TBTPumpa
    #356
    40 000 Ft a Collector's Edition.

    Na ezt sem vesszük meg...
  • csokikutya
    #355
    az ősz hajú lány Ciri lenne?? :O :O
  • benőmenő
    #354
    Nagy a vívódás a dobozos és a gog szpesül között.
    Egyrészt baromi igényes kiadásokat adnak ki, és zavar, hogy az 1 és a 2 csak gog digitalban van meg. Ugyan akkor a gonosz kis hörcsög folyamatosan sivítozik a fülemben, hogy még nincs meg a neverwinter