16775
banner
  • TomDantes
    #433
    Ki az as kék kicsi lény, vagy gyerek vagy mi? Ilyen fajra, nem emlékszem a regényekből.
  • Avenger
    #432
    Új gameplay részek 0:50-től, akit nem érdekes a szövegelés. :)
  • grebber
    #431
    Szerintem az alap Next Gen szint a WD max grafika lesz tehát egy 4GB-os GTX 770-nek nem lesz gondja semmivel szerintem.
    De majd kiderül mert jön a GTA5, Dragon Age 3, Witcher 3,FC4,AC U ha ezek mennek majd vele maxon akkor az min 1 évig elég lesz majd minden-hez.
    Szóval bőszen várom ezeket a gameket hogy mi is lesz a gépirány.
  • TomDantes
    #430
    Na meg, szeritem legalább a dupláját lehet számolni a Witcher 2 gépigényéhez. Ha nem a háromszorosát.(aminek kellet akkor egy korai 4 magos, 3 giga ram, 1 gigás VGA)
  • wedge31
    #429
    Az engine tökéletesen összehasonlitható.

    Frosbite 3.

    Nekem semmivel se tünik rosszabbnak söt...
  • TomDantes
    #428
    Nagyon szép lesz, de nekem úgy tűnik, a második rész grafikai szintjét hozza, csak eléggé felturbózva.Ami nem baj mert a második rész még ma is szépnek tűnik, viszont cserébe nem volt kicsi a gépigény amikor megjelent, ebből következően ennek se lesz az. Ami viszont feltűnt, töltés nélkül ment be városba, majd be a házba. Na ez a durva. Ha egy így kinéző, ekkora területet egyben betölt, hát kell alá az erős gép az biztos.
  • Shep
    #427
    Tényleg :D
  • benőmenő
    #426
    CPU-ból akár a régebbről megmaradt erősebb core quadok és phenom 2 x4/x6-ok is elevickélnek a mai napig.
    Illetve pc-t általában nem egy az egyben cserél az ember, tehát a gépházat, tápot nem szokás kihajítani, amennyiben normálisat választunk elsőre. Cpu hűtőkhöz is gyártanak foglalatot így csak azt kell megvenni a régihez, ahogy a korább mondjuk 4 GB ramhoz is hozzá lehet pakolni még 4-et, ami így már nem is annyira fájdalmas.
    A többit beszéld meg velük :D
  • benőmenő
    #425
    Igen.
  • grebber
    #424
    Youtube-os kommentekben ott van hogy konzolon Xbox One.
    PC még nincs olyan ami vinné rendesen
  • TomStorm
    #423
    Tehát egy i5 vagy x4/FX(4-6xxx) és GTX 660 vagy R9 270/HD 7850 és 8GB RAM aztán jó szellőzés,hogy ne süljön meg minden,egy minimum 10e.ft-os táp és a többi.
    Nevezzük ezt középkategóriának?
  • a.carkey
    #422
    PC, gondolom egy jobbfajta.
  • a.carkey
    #421
    GTA 3 szint. :)
  • benőmenő
    #420
    Egy desktop, nem irodai 4 magos cpu.
    VGA-ból ződeknél a gtx-ek, pirosaknál az R9, ami már játékra való, tehát az aktuális szériákból a 750 és a 270.
  • Shep
    #419
    Amúgy az nem derült még ki ,hogy ezek a jóemberek milyen gépen futtatták ezt a látványt?
  • Shep
    #418
    Erre mondta Dark Sector, hogy ettől szebb a Shadow of Mordor, hááát persze :DDDDDDDDDD
  • Shep
    #417
    Hát csak a BF-ben van egy "kis" pálya itt meg egy egész élő, rohadt részletes világ és mivel az előző "cső" W3 is elég pocsékul futott szinte mindenkinek, de legalábbis sokkal erősebb gép kellett neki, mint akármlyik BF-nek ezért tutira nem lesz elég egy BF-et jól futtató gép neki.
  • TomStorm
    #416
    Mi nálad egy középkategóriás Processzor és egy VGA?
  • benőmenő
    #415
    Húha, van itt baj :D
    A konzolokat elnézve két kérdés merül fel:
    -mennyire lesz stabil a 30 fps?
    -mekkora kompromisszumokat kell kötniük ezért (ez a legtöbb multiplatformnál med-high beállításoknak felel meg, ill. a felbontásból faragnak)

    Namost pc-n az emberek 90+%-a nem fogja 1080p alá rakni, illetve nem a 30 frém lesz a cél. Egy stabil 30-hoz reményeim szerint elég lesz egy közepes gép (4 magos proci, középkategóriás vga). Gondolom ide is erősen ajánlott lesz a 8GB RAM és egy ssd. Utóbbi kettő ~40k befektetés és lassan megkerülhetetlen.
  • The Protector
    #414
    Itt a true next gen.Csak kár,hogy nincs gépem amin majd futtathassam.Anno a witcher 2 is 0day volt nekem,a elsőt meg a tescoban 1000ft ért vettem meg:)

    Szerintem amúgy embertelen gépigénye lesz neki,nekem ez a játék mondjuk system seller egy next gen konzolnál.
  • a.carkey
    #413
    Picit jobb változatban.
  • MerlinW
    #412
    Hülyeség a két játékot összehasonlítani, hiszen semmi köz egymáshoz. Az egyik sandbox rpg környezetszimulációval, míg a másik egy kis területen játszódó lövölde betonkörnyezetben.
  • MerlinW
    #411
    Én nem játszottam velük, de láttam őket futás közben és a BF3 és BF4 k*va jól néznek ki, pedig nem is maxon voltak a beállítások.
  • pikman
    #410
    Jelen pillanatban a frosbite motornál nincs szebb, ha ez nálad nem látszot sajnos kaki a géped.
  • grebber
    #409
    Battlefield? Ember az soha nem volt szép.....

    Maxhoz 10000000% hogy kell a GTX 770 ide is.
  • wedge31
    #408
    Szép a graf de nem szebb mint a Battlefield, az meg simán ment a gépemen, ugyhogy nem lesz itt gond, szvsz.
  • TomStorm
    #407
    PS4,X1.Problem solved
  • Evoluti0N
    #406
    Egyszerű. Konzolt kék venni.
  • Shep
    #405
    Elképzelni sem tudom milyen gépigénye lesz ennek, ill de, marhára nem fog futni szinte semmin :d
  • bazsidiver
    #404
  • bazsidiver
    #403
    20 perces witcher 3 gameplayt fognak streamelni fél óra múlva az IGN-N
  • TomStorm
    #402
    Epic:)
  • a.carkey
    #401
  • wedge31
    #400
    The Witcher 3: Wild Hunt - New Gameplay - E3 2014

  • Shep
    #399
    Akkor itt meglesz az igazi cheltenhami cross country fíling? :)
  • TomStorm
    #398
    Horse Racing(cross-platform) minigame/ingame:

  • Although
    #397
    Ami igazán meglepett ebben a regényben az olyasmi ami régen volt. A csapat alapú rpg-k fénykorában és ez a fickó a legjobb akit láttam. Életre keltette a világot és az origins is izgalmasabb lett így elolvasva. Nem a szuperhősök világa, sajnos ma már nem sok lesz a skyrimek és a marvel világában ez eltűnni látszik, pedig sokkal jobb. Félek a witcher is egyre inkább szuper hős lesz pedig a regénybe nem az.
  • Although
    #396
    OFF. Naa. A Dragon Agenek van előzmény könyve a A Hívás, és azzal nagyon helyére kerül minden. Ráadásul ott az előzmény könyvet is, az írta aki az origins-t illetve most a harmadik részt. David Gaider. Az is össze volt rakva rendesen. És nem aggódok, nagyon mert David Gaider nagyon jó író szintén. A hívás
  • grebber
    #395
    Steam-en tegnap elnéztek valamit mert ott is 35 euro volt ebbe a koncepcióba.
    De most nézem már "észhez" tértek és 44 euro :( No nem mintha ennyit kiadtam volna érte.
  • LostInTheCrowd
    #394
    Tényleg.:) Elkerülte a figyelmemet. Ez jó hír viszont, hogy a régi arcok visszatérnek.