16775
banner
  • Rony94
    #672
    Mire fel ez a fajta stílus?
    grebber semmi olyat nem írt amivel kiérdemelte volna ezt az alpáriságot. Már bocs.
  • Although
    #671
    Óriási :D Szebben nem is lehet megfogalmazni az EA logoját :)
  • grebber
    #670
    Tehát a kurva anyját annak is .... amiket írtál egyiknek sem!!!!!!!!!! Akiket szidni kell csakis aki veszi őket és azzá tette a kiegeket amiket most képviselnek..
  • Riddick21
    #669
    Tehát a kurva anyját annak is, aki fizetős DLC-ket ad ki, meg annak is, aki ingyeneseket.
    Értem, zseniális. Ezért jó az internet, az összes kibaszott hülye el tudja mondani a tyúkszaros véleményét.
  • grebber
    #668
    Ahogy leírod poén de mivel vennék és csak ezek a dlc többet hoznának mint másnál egy teljes game bevétele így érhető ki miért ad ki dlc-ket.

    Az hogy ezek nem csinálják láthatóan az ő bajuk mivel rengeteg pénztől elesnek. Ha nekik az jobb hogy + millió dollárok helyett "Ez igen gratulálok ti ingyen adjátok" szöveget kapnak csak akkor meg is érdemlik.
  • Prof William
    #667
    Electronic Arts kiadásban következően nézni a Witcher 3...

    Ime Witcher 3! - Geralt ugyan még nem tud lovagolni és nincs meg az estüstkardja se de 2 egyenként potom 5 dollárba kerülő dlc-ben már enne lesznek ezek.

    Yennefer is csak egy 15 dolcsis DLC kereteiben kerül majd be DE! 3 féle választható ruhája lesz + egy saját fél órás küldetése!

    Új Dandelion dalok fejenként 1 dolláros dlc-k ben!

    Witcher Armor DLC!

    Sex DLC! - Potom 10 dollárét bekerülnek az erotikus jelenetek játékba!

    A poén az hogy ezt simán el tudnám képzelni...
  • Gabe18
    #666
    Igen, ők el tudják mondani. A többi mit tud elmondani? Hogy a DLC áradattal még kétszer megvetetik veled a játékot. Az mennyire "raj" már...
    Inkább meg kéne köszönni nekik, hogy még utolsók között normálisan kiadnak egy játékot.
  • Myselor
    #665
    mert ezek később készülnek el :)
  • grebber
    #664
    E- Pénisz.Így legalább el tudják mondani hogy mi igen MI ingyen adjuk. Miközben más cégek meg visítanak rajtuk mert 3 dlc-vel többet hoznak a konyhára mint az egész Witcher széria.
    De ők megmutatják mennyire rajok....... kb ennyi az oka.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.06. 21:15:01
  • AnuluWork #663
    Az boztos, hogy a legalapabb kiadásuk is mindig tökéletes.
  • Although
    #662
    kellene írni nekik levelet miszerint csinálhatnának addont más karakterekkel való játszásra is. Cirivel is jó lenne vagy valamelyik remek törppel :D mekkora lenne már.
  • Although
    #661
    huh hát nem is tudom, persze megjelenési infok alapján lehetett tudni remek tél elé nézünk de ez így már látótávolságba, több mint nyálcsorgató :)
  • wedge31
    #660
    Vagy inkább egybe adnának ki egy nagyobb kieget mint, így apránként.
  • Rony94
    #659
    Gondolom mert azok még nincsenek készen. Pár DLC elérhető lesz megjelenés napján, aztán sorra adják ki a többit amint elkészülnek velük.
  • Madi92
    #658
    De, ha ingyenes mindenkinek meg stb, akkor miért kell a DLC, miért nincs benne a játékban alapból? Gondlom marketing, meg a játék köztudatban tartása?
  • Kandurex
    #657
    Elképzelhetetlen pénzeket kaszíroznak be a "nagyok" és elképesző pénz sóvárok is mellé...
  • TBTPumpa
    #656
    16 DLC lesz a játékhoz, teljesen ingyen. A lengyelek megint csak bebizonyítják, hogy megérik a pénzüket rendesen! Rendkívül korrektek még mindig! Maximális respect nekik! Az Activision, Ubisoft és EA pedig elmehet gyufáért...


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.11.06. 17:49:00
  • Belkar
    #655
    Elég gyenge eresztés lett ez az új cinematic videó. Az első sokkal jobb volt.

    Ezt meg meg se közelíti.
  • Rony94
    #654
    Esküszöm, majdnem azt hittem Shani albérletén levő öregasszonynál hogy lesz valami. Nagyon rámászott Geralt-ra.
  • Myselor
    #653
    nekem ő a kedvencem már most *-*
  • Palinko
    #652
    Lehet a gilfekre bukik.
  • xido
    #651
    bántad,hogy a téglaégető nyanyáról (Veska/Vaska) nem készült erotikus kártya,ugye? :D
  • Rony94
    #650
    Igen, már az első részben is igazán csinos hölgyek bukkannak fel néha. Az egyfogú öregasszonyoknál csak lestem. :)
  • TBTPumpa
    #649
    Vörös hajú szépség, de azért Ciri sem rossz!



    Itt legalább csinosak a női karakterek is, nem úgy mint a Dragon Age Inquisition-ben.
  • Rony94
    #648
    Triss.....Triss forever! <3
  • Stockbauer33 #647
  • TBTPumpa
    #646
    Szerintem is faja. Nem kell epicnek lennie, hisz csak Opening videó, ami csak "előrevezeti" a történetet. Ezt tökéletesen hozza ez a videó. Yennefer pedig nagyon szexi!
  • bélanéni #645
    Vicces, hogy az a faszi, akivel összeütközik 1:05-nél, szerintem az az, akit Geralt a Killing Monsters video-ban a nyakában egy kötéllel és a lába alatt egy vödörrel lógva hagy a fán. Úgy tűnik a csaj, akit ki akartak végezni, megkegyelmezett neki. Hacsak ez az intro időben nem előbb van, de amilyen rémült a faszi és menekül, szerintem ez nem sokkal utána lehet.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2014.10.24. 20:17:45
  • bélanéni #644
    Szerintem meg pusztán kurva jól megcsinálták, a zene is ütős alatta.
    Miért kell túldramatizálni? Semmi se jó faszom. Ha valami középszerű vagy gyökér intro lenne, akkor mindenki fennakadna, hogy mi ez a fos. Ha meg kurva jó, mint jelen esetben, akkor kutyát se érdekel. A játék minőségét nem befolyásolja, pusztán hangulatfokozó, szórakoztató. Ennyi.

    Nekem W1 az utóbbi 10 év Top3 játékai közt benne van. Direkt tetszett a 3 kameranézet, minden szituációban megvolt a megfelelő. A W2 számomra csalódás volt, mert technikailag stb... csilivilibb volt, de kiveszett az első rész lelke belőle. Remélem W3 hangulatra olyan lesz, mint ezek a nyitó képsorok
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2014.10.24. 20:07:40
  • Rony94
    #643
    Szerintem nem is volt tervben hogy túlszárnyalja a Sword of Destiny trailer-t. Sima hangulatfokozó az egész. És szerintem a célját el is érte, ettől csak még jobban várom a februárt. :)
  • xido
    #642
    A cinematikkal mindig az volt a bajom,hogy túllőnek az ingame élményen
    Sose fogom elfelejteni-holott szeretem Geralt kalandjait-,amit az első rész cinematikja okozott...hú,meg há,aztán nem hogy háztetőn nem tudott mászkálni csóri,de izometrikus nézetben volt ajánlott játszani...meg az rpg-k többsége,mikor az ember valami vad tps-t várna,erre kap körökre osztott poroszkálást...én ilyenkor kicsit átvertnek érzem magam :)
  • BoneDragon
    #641
    Semmi extra, az első trailerre sokkal jobban ráizgultam. Vártam, hogy legyen valami fúdeodabaszós rész a végén, de nuku...
  • Sith
    #640
    Engem ezek kötnek le inkább mint az ingame videók, a gameplayt majd személyesen :)
  • wedge31
    #639
    Hát ettöl nem áll a cerkám...engem már csak a gameplay izgat.
  • Rony94
    #638
    Engem meg a ingame-ekkel hagyjanak békén! A gameplay-t majd megtapasztalom én magam, februárban. A cinematic videókkal meg csak a hangulatot fokozzák tovább. :)
  • grebber
    #637
    Hogy ezek mennyire nem tudnak engem érdekelniEgy 2 másodperces ingame anyagok többre tartok.
  • bélanéni #636
    Azt a k**** 7szentségit. Ez odab*szott. Mi lesz itt.
  • TBTPumpa
    #635
  • Sith
    #634
    Már csak 02:50
  • bélanéni #633
    Még 5 óra.