16775
banner
  • SzirmosSzisza
    #2913
    Na, valaki próbálta 750 ti közeli kártyával? Megy?
  • Voltan
    #2912
    Nálad hogy fut? Csak mert nekem is 770 van, négy gigás
  • Maala
    #2911
    De azt is csak akkor, ha el van indítva a játék!
  • darkSectorxxx #2910
    Csak?
  • Shep
    #2909
    Nektek is csak 1 giga videomemóriát használ High-on?
  • Rony94
    #2908
    Csak nálam halk a játék? Direkt megnéztem, a hangkeverőnél csutkára van állítva és csak ennél halk, más játéknál minden rendben.
  • bélanéni #2907
    Nálam is gond volt a GOG Galaxy-val, az első telepítéssel.
    Én abban látom a problémát, hogy amikor kiválasztod telepítésre a játékot, nem kérdez rá, hova akarod telepíteni.
    Csak akkor lehet módosítani a telepítési cél mappát, amikor már elkezdte letölteni. Én nem tudom már mit csináltam, de az lett a végeredmény, hogy a Play gomb szürke maradt akkor is, amikor már rég mehetett volna a játék.
    Uninstalláltam a játékot GOG Galaxy-n belül, uninstalláltam az egész GOG Galaxy-t, majd újratelepítettem. Szerencsére a Downloads\witcher3_wild_hunt mappa ott maradt, onnan manuálisan telepítettem a játékot + a Patch-et, ezt követően indítva a GOG Galaxy-t, már ott volt a telepített játékok között, és így tökéletesen elindult és működik. Nekem ez így jobban bejön, automata patchelés, meg egyéb dolgok miatt.
  • erasmus4
    #2906
    Hazaértek melóból nyomnám, indítom a Galaxit erre nem tudja patchelni, az előtöltött játékot, most szedhetem újra, ráadásul alig jön gondolom egy csomóan jártak úgy mint én....
    Utoljára szerkesztette: erasmus4, 2015.05.19. 17:05:30
  • Terawatt
    #2905
    Woho megvan a kicsikém, holnap melóban feszítek majd a pólóval :D Jude megcsinálom a sweetfxet mindjárt azt egy adag játék után estefelé írok hogy mivan. :)
  • Steve Q
    #2904
    Ingyen DLC-k a gog-os Witcher 3-hoz

    Már csak a játék hiányzik a gyűjteményből. :)
  • wedge31
    #2903
    Én mappából inditom a játékot, remélem ebböl nem lesz semmi hátrányom de feleslegesen nem futtatok még egy klienst igy van van három másik.
  • Negritis
    #2902
    hát ezt a galaxyt szokni kell :D
  • fabiadi
    #2901
    Igen leszedtem, telepítettem csak a játékon belül nem kaptam meg, nem találom.
  • bélanéni #2900
    Azt hiszem a 2-ből az az egyik megjelent DLC. GOG Galaxy-n keresztül le lehet tölteni.
    Én is azt hiszem nem túl sokára folytatom a kalandot.
  • fabiadi
    #2899
    Nem tudja valaki hogy a temeriai páncélt hol vagy hogyan lehet megszerezni? Választ előre is köszi.
  • fabiadi
    #2898
    Nem tudja valaki hogy a temeriai páncélt hol vagy hogyan lehet megszerezni? Választ előre is köszi.
  • Negritis
    #2897
    nah sajnos nem indul el day1 patch nélkül mer a gog.comon nem aktív a play gomb
    viszont úgy döntöttem hogy dögöljön meg a szomszéd lova is céges mobilnettel megoldom :D
    modnjuk vicces hogy a lumia 635ről osztom a netet s4 minire amiről küldöm usb-vel az asztali gépemre :D
  • Maala
    #2896
    Hasonlítgass, hogy mi a bottlenecked.
  • bardocz
    #2895
    Nem, még nem kellett semmihez húzni. Vagy a vag vagy a ram fogyott el eddig.
  • MerlinW
    #2894
    Nem, pont pariban vannak.
  • Sheltem
    #2893
    Még annyit írj légyszi, hogy a proci húzva van, vagy 3.3on megy ?
    Többiektől bocsánat az offért utolsó ilyen kérdésem volt.
  • bardocz
    #2892
    Minden high és ultra, post processben minden be van kapcsolva, így nyílt terepen 60fps stabilan, házak között leesik 45-re kb. Hairworks ki van már kapcsolva.
  • Sheltem
    #2891
    Jól értem, hogy i5 2500k -d van és 970es vga mellé?
    Ha igen nagyon érdekelne hogy fut milyen beállítással a játék neked(milyen felbontáson), ugyanis nekem i7 [email protected] van ami ugyanaz mint a te procid nem húzva szinte minden teszt szerint.
    Szóval érdekelne mit nyernék a 970essel ha megmaradna ugyanaz a procim.
  • Shep
    #2890
    Az lehet.
  • dartonite
    #2889
    Mikor vettem a vga-t, direkt rakerdeztem erre.Azt mondtak hogy nem lesz bottleneck mert eleg a proci hogy rendesen meghajtsa.
  • bardocz
    #2888
    Erre nem is gondoltam, köszi, kipróbálom.
  • Negritis
    #2887
    sztem csak konzolra nincs, legalábbis úgy rémlik
  • ratgab
    #2886
    Amit egyszer legyártassz már nem kell elvileg újra legyártani, csak ahogy a kolléga mondta. Rámeditálsz és ennyi.
  • ratgab
    #2885
  • CalebJoe
    #2884
    Amikor elfogyott a 3 thunderbolt meditáltam egyet és visszatöltődött.
  • Prof William
    #2883
    Ezek a Witcher lovak nem semmi képzést kaphattak...

    Na szerencsére mindjárt vége a melónak, szóval hamarosan most már hivatalosan is elkezdem a kalandot.
  • Shep
    #2882
    Egyébként nem úgy volt, hogy nem lesz a 2-ből importálás? Mondjuk abból a vagy 100 mentésből nem is tudom ,hogy jót választottam-e ki :)
  • nagykispeter
    #2881
    Köszi!
  • Sith
    #2880
    Nekem volt Witcher 2 mentés importálásom az elején (és emlékeim szerint nem kérdezett semmit hogy kivel mi történt)
    Egyébként valóban marha jó lett a játék, a hangulata engem bőven kárpótol a hülyeségek miatt.
  • bardocz
    #2879
    Nem hiszem, nekem is i5 2500k van, és a vga maxon pörög. De majd csinálok egy mérést inkább, hogy biztos legyek benne.
  • ratgab
    #2878
    Nem kevés annak a gtx 970-nek az az I5 2,5k?
  • Shep
    #2877
    Bugok azért akadnak bőven, kedvencem mikor leszálláskor átesik a lovon. Árnyékok is darabosak néhol, úgyhogy elkél ide még pár patch azért. Viszont a játék olyan, mint egy igazi kalandregény.
  • bardocz
    #2876
    Alkímiát nem értem. Csináltam swallowot, elfogyott, 0/3-at ír. De mégsem enged újat csinálni, azt mondja már van. Ki kell dobni a 0/3-ast, vagy mit kéne csinálni?
  • Negritis
    #2875
    köszi, de most már mind1 :D
    tényleg bízok benne hogy addig nem okoz gondot hogy nem rakom fel amíg meglesz a upc, ha meg igen kibírom
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.19. 16:10:47
  • Terawatt
    #2874
    Day 1 a play witcher 3 oldalon fent van