16775
banner
  • Rony94
    #2953

    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.19. 21:02:16
  • CalebJoe
    #2952
    Szípek a lányok bár most nálam ebben a részben Yennefer veri Triss-t, Cirinek elég leharcolt feje van.

    jobb klikk kép megnyitás új lapon a teljes mérethez

    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.19. 20:33:45
  • Negritis
    #2951
    nekem nem mérte a játékidőmet
    ami engem zavart elsőre az a "frissítések" és dlc-k indítása volt mert véletlen egy 22gigás backupot is be akartam tenni :D
  • Rony94
    #2950
    Tudom, ezzel egyáltalán nem segítek senkinek sem, de nekem a Galaxy tökéletesen működik. Már egy acsit is megcsináltam és jelzi is rendesen. A kemény 2 és fél óra játékidőmet is lemérte.
  • Madi92
    #2949
    Ott valami gebasz lesz, azért ennél jobban kéne futni egy kicsivel. Kb pariban van a 270x-el, nálam lowon majdnem megvan a 60 fps. Meden 40 körül.
  • rage
    #2948
    De minek a GOG Galaxy? A GOG oldalán a linkekről manuálisan leszeded a játékot meg a patchet, installálod, és kész.
    A GOG Galaxy szerint a játék nálam fent sincs.
    Az egy béta verziós vacak, nincs szükség rá.
  • AnuluWork #2947
    5GBos patch? :)
  • ratgab
    #2946
    7850-el full hd-ban medium beállításokkal úgy néz ki szépen fut...fps-t még nem mértem, de majd most az következik.
  • darkSectorxxx #2945
    Banyek durva, Ultra beállítás csak 100+k-s VGA-val megy normálissan?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.19. 20:13:10
  • PeeTeR
    #2944
    na igen az a 760 nagyon gyenge lancszem :D
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.05.19. 20:11:27
  • darkSectorxxx #2943
    VGA lehúzza rendesen.
    70k-s VGA

    Én is többet várnék a helyedben attól a vGA-tól.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.19. 20:12:54
  • XeroX
    #2942
    Az alanti konfiggal...
    Ultra: 15-18 FPS, High: 20-25 FPS, Medium: 25-35 FPS
    Mediumon kikapcsolva Vsync és szinte minden, sikerült egy stabil 35-38FPS-t produkálnom.
    Felraktam a legújabb nvidia drivert, semmi változás.
    Ultrán játék közben a proci 15% -on, a Memória 22% -on ketyegett.
    A 4 gigás kártyámtól kicsit többre számítottam.
  • darkSectorxxx #2941
    De ennyit lol akkor nekem az 1gigáson el sme indul majd. :D
  • Rony94
    #2940
    Igen, a 4 gigás verziónál. Nekem a 2 gigás van meg és ezek szerint ez sokat számít.
  • Terawatt
    #2939
    lockold 30ra meg vsync? Egyből nem fog droppolni:)
  • darkSectorxxx #2938
    Jobb VGA-t? :D PF....:D
    WHAT?
    A te gépeden Ultra beállításokkal kéne futni.
  • darkSectorxxx #2937
    Ha csaj vagy akkor talán. :D
  • bélanéni #2936
    Lehet ezt nem szeretni?


  • Rony94
    #2935
    Nekem 2 gigás van és high beállításokkal, vsync-el, élsimítás és Hairworks nélkül 30 és 50 FPS között ingadozik. Átlagosan olyan 40 FPS-el megy. Fura az FPS droppolás, de én úgy vagyok vele hogy meg tudok vele barátkozni. Meg majd 1-2 év múlva beszervezek egy jobb videókártyát, addig meg kibírom. Mondjuk még nagyon az elején vagyok, még csak 1 órát játszottam vele és eddig nem ment 30 alá az FPS sose (kivéve az átvezetőket, az 29 FPS-el ment és akadt is, de ahogy elnézem az átvezetők mindenkinek akad). *kop-kop*

    Így első blikkre szerintem jól lett optimalizálva. És akkor ettől már csak jobb lehet, mert ha minden igaz, a fiúk majd még dolgoznak ezen és adni fogják ki folyamatosan a patch-eket, legalább is így az első hetekben biztos.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.19. 19:42:43
  • xido
    #2934
    ugyanez...már az elején,hogy Vesemir elindul és kövessem..mondom fenét,jobbra el és kifosztottama hullákat a csatamezőn :)
  • Negritis
    #2933
    nicns kedvem holnap "dolgozni" :D de sebaj ma itt alszok be a gép előtt :D
  • bélanéni #2932
    Jaja, én is már ott el voltam ájulva, és azóta sem csökkent a színvonal.
  • Negritis
    #2931
    nekem nincs gondom a hangal viszont a játék megvett kilóra :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    első videó + kinéztem az erőd erkélyén :D
  • Terawatt
    #2930
    Lvl 3 és eddig kibafasza. Lóvaglásból egy drowned/vízbefullt(asszem az magyarul) feját úgy lecsaptam mint a szart.
  • bélanéni #2929
    Na csapassuk

    Nekem is halk, de csak az intro videó és a menü, a játék alatt rendben van.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.19. 19:06:46
  • PTW
    #2928
    Kikészít az install, sosem voltam még ennyire türelmetlen :D

  • AnuluWork #2927
    Tökre megértelek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majdnem szétbasztam az előbb a bejárati ajtót a suta fasz rendszerük miatt miután lemezről felvittem ...
  • Avenger
    #2926
    Na én meg túl vagyok az első 2 óra játékon. Durva nagyon. Alapvetően semmit sem csináltam még, csak beértem white orchard-ba és utána bevetettem magam az erdőkbe.
    i5 2400+ gtx 970-el mindent maximumra állítottam amit lehetett és fullHD-ban játszható. Nem mondom, hogy megvan a 40+ fps mindig, de eddig egy röccenést sem láttam.
  • Negritis
    #2925
    nah a játék települt megkajáltam még a better ds3-t kell megint működésre bírni és csapathatom :D
  • wedge31
    #2924
    Ja, nálam is halk volt de szerencsére tudtam kakaót adni neki hangkártya driverel.
  • Jude666
    #2923
    huhhuh kiváncsi vagyok :D
  • Negritis
    #2922
  • erasmus4
    #2921
    Nem tudom mi a faszért kell erőltetni ezt a kurva Gog Galaxyt egy rakás szar az egész. Azt basznám fejbe egy péklapáttal amelyik kitalálta ezt a szutykot, már 2szer szedtem le mindig van valami baja. Vesz az ember eredeti játékot aztán meg baszakodhat hogy egyáltalán elinduljon..........
  • bardocz
    #2920
    Én nem tudom előről kezdjem-e, ott atrtok, hogy a madarat megöltük. Lehet a witcher2 simulation miatt újra kéne kezdeni.
  • darkSectorxxx #2919
    :D
    nem, csak beszámoztam. :D
  • CalebJoe
    #2918
    Még két része kijött a játéknak gyorsak a fiúk.
  • darkSectorxxx #2917
    De elég 1 GB ram neki?
  • Shep
    #2916
    High-on szépen fut, haj kikapcsolva
  • TomStorm
    #2915
    Én is elölről kezdem ha hazaérek este.Tegnap éjjel a beállításokra ment el mert addig nem nyugodtam még a fix 40 fps meg nem lett Hairworks-el:)
  • darkSectorxxx #2914
    Még 2 mozzanat, ami szerintem hangulatos, az az éjszaka.