16775
banner
  • Madi92
    #2833
    De jó neked. :D
  • xido
    #2832
    van valami utalás esetleg rá,hogy netán Vernonról nevezte el a lovat vagy csak véletlen? :)
  • rage
    #2831
    Ahhoz képest, hogy a CPU-m nem üti meg a minimumot, maxon is jól fut a játék :)
    Valószínű, inkább VGA és RAM függő - szerencsére.
  • Terawatt
    #2830
    Miért nem próbálsz ki egy másik presetet? :)
  • Shep
    #2829
    Növényekre nincs valami trükk, olyan, mintha felfestették volna őket, nagyon idiótán hat?
  • Prof William
    #2828
    Na ebédidőben nyomtam még egy félórát. Megtámadtak a ghoulok és lovak bepánikoltak. Hangulatos elem. Főleg úgy, hogy amikor véletlenül csata közben Roach(Keszeg) mellé manővereztem engem is úgy felrúgott, hogy csak úgy puffantam. :)

    Hangulatos. :)

    Na csak érjek haza és most kezdem az elejétől, de most már rendesen. :)
  • bardocz
    #2827
    Mennyire durva lenne egy olyan játék, ahol a grafika olyan mint itt, meg a 2-ben az átvezető rajzokon. Marha jól nézne ki.
  • Laza
    #2826
    Érdekes, a képeken és a szobron is a vas kard van kívül, az ezüst belül, míg a játékban pont fordítva van :)
  • MerlinW
    #2825
    Törlöd a fájlokat amiket bemásoltál.
  • Jude666
    #2824
    egyébkétn ki lehet rölöni ezeket a sweetfxeket mert nagyon idegesít amit feltettem
  • Ra1n
    #2823
    Akkor állandóan rezegne.
  • Terawatt
    #2822
    Nagyon frankón néz ki. A nyaklánc rezegni fog ha bullshit folyik a topikban?
  • Ra1n
    #2821
    Rég nem láttam ilyen minőségi pakkot, az artbook egyszerűen gyönyörű, a szobor profi munka. A nyaklánc frankó.
    Csillagos ötös.:)
  • Ra1n
    #2820
    2.

  • Ra1n
    #2819
    A gyüjtői pakk

  • bardocz
    #2818
    GTX970
    Első NVidiam hosszú idő után, megnézem azzal. Tényleg, már videó felvételhez sem kell külön program.
  • Negritis
    #2817
    milyen kártyád van? shadowplay is tudja mutatni ha NVIDIA (nem mondom hogy 600+ kell mer anélkül meg se mozdul alapvetően :D)
  • bardocz
    #2816
    Nekem attól kékhalálozott a gépem, igaz akkor másik vga volt benne.
    4,5 óra után még white orchard környékén vagyok, lvl2-t se léptem még túl :D
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.05.19. 13:33:46
  • twi452
    #2815
    én pl az msi afterburner-t szoktam használni
    azzal is rengeteg adatot ki lehet tenni a képernyőre aztán nézegetni, hogy mi történik :)
  • Terawatt
    #2814
    Van is értelme erre külön tartani egy kártyát? Veszek valami régebbi de még értelmes kártyát bele rakom és hurrá olcsón fps növelés?
  • bardocz
    #2813
    Frapson kívül van valami ami fps-t mutat? 30-nál picit darabos, 60 úgyahogy jó, de mintha ott is urgándozna. Ha látnám, akkor könnyebben tudnám belőni a grafot, tudnám mennyi hiányzik.
  • bardocz
    #2812
    Igen, mostanra sikerült szereznem párat. Nekem eddig nagyon tetszik. Második legnehezebben játszom asszem, broken bones vagy mi a neve, elég sokszor sikerült meghalni. Mondjuk béna is vagyok :D
  • DantesHUN
    #2811
    Nagyon fasza lett a játék, kezdetnek bele is tettem röpke három órát. Na most, volt feltéve videó, az első 1 óráról...én három óra alatt nem jutottam el oda. Csak a legelső faluban néztem körül, és már itt mennyi tartalom van, meg küldetés, sok olyan dolog ami mellett ellehet menni ha rohansz. Pedig megéri, mert már találtam jobb kardot, vértet, stb. Szóval fasza na, csak attól tartok, ez tudják tartani, a végéig? Az egész térképen ezt a színvonalat? Hát nehéz elhinnem.

    Más. Nehezebb lett a játék. Na most a Witcher 2-őt sokadjára igaz, úgy vittem végig meg se öltek egyszer se, harcban. Itt meg, hát ügye, ahogy észre vettem magától vissza se tölt az életerő. Meditálni kell vagy kajálni. És nagy sebzéseket kapunk be. Nem lehet odaállni még a legbénább szörny, vagy átlag Józsi katona elé sem, mert lever. Folyamatosan haszálni kell a kitérést, a védekezést. Nem baj, csak meg kell szokni.

    Az alkímia meg: hát alig van cuccom. Kevés az alkotó elem, és...legelső szinten a Fecske nagyon rövid ideig aktív. A Witcher 2-ben vagy 10 percig is tartott a hatása. Na ez szerintem hülyeség. Fölösleges nehezítés és nincs is értelme. A könyvekben is, nem egy-két percig tart egy főzet hatása. Lehetne több.

    Mindent magasra vettem, nem ultrára és persze a hajbizbasz nincs bekapcsolva, de így nagyon jól fut. Megnézem majd akkor ultrán is, ott mit bír.
  • grebber
    #2810
    Ahogy eddig simán a nv panelen kiválasztja mi számolja a physxet amdvel is müködik.
  • FEARka
    #2809
    Nekem 1x levél olvasása közben fagyott meg.
  • Laza
    #2808
    Tapasztalt már valaki olyat, hogy ha az inventoryban piszkálom a kardot, akkor lefagy?

    Már 2x jártam így ... elsőre mikor először bementem az invbe és ráálltam a vas kardra, lefagyott ... majd most egy órával később folyamatos játék után mikor kivettem a vas kardot meg visszatettem, megint lefagyott :(
  • Terawatt
    #2807
    Haver délelőtti képe a szoborról. Sárga is vagyok :DD
  • Terawatt
    #2806
    "maxed out at 1440p on my [email protected] and Titan X (plus separate GTX 960 for dedicated physx"

    Utolsót valaki elmagyarázná? Hogy csinálta meg,hogy külön melózik neki egy 960as?
  • Negritis
    #2805
    1 órája voltam ott 4en vettünk egymás után TW3at :D
    de a collectort nem láttam, ha kibontottad rakj fel képet ha hazaestem én is csinálok egyet a simáról :D (és mellé teszem a pulcsit is:D)
  • Terawatt
    #2804
    Levetted? Azt nem fel kell, hogy világosabb legyen? Ingame állíts rajta ne a monitoron :) Már verem a seggem a földhöz, hogy mikor lesz vége a munkaidőnek. Valahogy több száz szoftver licenszet össze írogatni nem olyan jó móka mint korábban. #köszgeralt
  • Sith
    #2803
    Ingame lehet nyelvet váltani
  • hqx
    #2802
    A gog-on van magyar install vagy Language pack?
  • Ra1n
    #2801
    Na aki collectors-ért megy...Kocsival menjen.....:D
    Most értem haza a pakkal....Nem kicsi....
  • Jude666
    #2800
    hát levettem 80ra a monitor kontrasztot (ez az alap)
    most se győzött meg, túl sötét számomra
    mind1 váro ma képeket
  • wednes
    #2799
    AMD drivert az új kártyákhoz heggesztik, szerintem az csak akkor fog jönni, ha megjelenik a 3-as széria. Kb 1 hónap...
  • darkSectorxxx #2798
    Hagyd, rendes tag a Grebber, az hogy most vr warezra, és az off téma, saját egyéni dolga.
    Nem árt vele másoknak. :)
  • Madi92
    #2797
    Amd drivert nem kapkodják el, remélem ez +15 fps-t jelent :D
  • Negritis
    #2796
    nah elugrottam a boltba ebédidőbe
    de soká lesz még vége a mai melónak :D
  • deadcode82
    #2795
    Megvettem, feltelepítettem, leszedtem a GOG-ról az 1.01-es patch-et, azt is feltelepítettem és...eltűnt a játék, üres a telepítési mappa...WTF?
  • Palinko
    #2794
    előbb kezdtem, csak nem haladtam vele :D