16775
banner
  • Laza
    #2753
    Na, az experience feltolt nekem itt ultrára is dolgokat, megnézzük :)
  • Jude666
    #2752
    hát nem tudom, megcsináltam lépésről-lépésre, másnak megy?
  • Laza
    #2751
    Azt megnéztem és az nvidia haj nincs bekapcsolva.

    De most zúzom le éppen az legújabb drivert, amit a W3-hoz is ajánlanak, meg nyomok majd egy ideális beállítást az experience-ben, és meglássuk :)
  • Terawatt
    #2750
    To install:
    1. Download Reshade + Sweetfx 2.0 from http://reshade.me/
    2. Open with winrar or anything, and extract all files into your game folder \bin\x64
    3. Delete reshade32.dll
    4. Rename reshade64.dll to dxgi.dll
    5. Download this preset and copy the file in gamefolder \bin\X64\Sweetfx
    6. Go into Sweetfx folder, delete SweetFX_settings and rename this preset to SweetFX_settings.
    7. DONE!

  • bendáj17
    #2749
    Végre megjött már telepítem is fel és mehet a móka :D Várós volt nagyon.
  • darkSectorxxx #2748
    Tudtommal a Ló meg Geralt.
    Azért rebesgettek olyan cuccot valamelyiknél NV vagy AMD hogy az egész játékban az összes karakternek ilyent okoz, de szerintem itt erős lenne még. :)

    Én a bilifejűt nézném meg az elején. :D
  • Jude666
    #2747
    Hu bocsi, hogy játszom az autistát,d jelenleg ott tartok, hogy feltettem (magamtól :D) és most exe hibával leáll a witcher.
    Le tudnád írni szépen lépésről lépsére légy szíves :D
  • Terawatt
    #2746
    Sweetfx shader alapon buherál és csak 1-2 fps különbség lesz.
  • darkSectorxxx #2745
    Mit vegyen le, világosabb lesz a játék tőle. :D
  • Prof William
    #2744
    I5 3-1-3-4Ghz proci
    8 giga ram
    Geforce FTX 960 2DDr

    Én sem tapasztaltam semmilyen akadást high-ultrán. A Hairworks már érezhetően lassította, de majdcsak kibírom ,ha nem láthatom, hogy hogyan fújja Geralt haját real-time-ben a szél. :)

    Mellesleg a Hairworks csak Geraltnak + Állatoknak ad jobb sérót, vagy MINDEN karakternek a játékban? Teszem azt Yennefer haja is űber lesz?

    Az alkeszség meg... Lehet hogy elkeverték a rendelésüket. Geralt meg Vessemir majd hülye lesz szólni, hogy kupica helyett korsót kaptak. :)

    Mellesleg ha jól rémlik Vessmir csak egy "pofa hideg ital pincéből" -el hivatkozik arra hogy inni kéne. Ez tulajdonképpen bármit jelenthet.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.05.19. 10:34:58
  • Terawatt
    #2743
    Ezen nekem is megakadt a szemem. Lehet, hogy "oroszok" és ők így nyomják.
  • bardocz
    #2742
    FPSből mennyit vesz el?
  • darkSectorxxx #2741
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oks de akkor már nem érvényes hogy ne lopj mert balhé lesz, most nem is arra gondoltam hogy a síró kislány verjen meg, hanem hogy riadóztatják a katonákat. :)
  • Ra1n
    #2740
    Semmi baj az irányítással, mondjuk én gamepaddal tolom amin az analóggal tudom szabályozni a sebességét a "menésnek és futásnak"...
    Az animáció pedig gyönyörű-

    A videókban (illetve bejátszásokban) nemrég tudtam meg hogy 4x-es ubersampling van bekapcsolva, tehát olyan mintha 4k-ban menne, ezért akadhat. Ini-ben lehet kikapcsolni.
    A Driver érezhetően segített.
  • wedge31
    #2739
    Szintén gtx960-al játszok high beállitással és pöpecül fut a játék, nem tudom nálad mi lehet a gond...lehet a szörözést bakapcsoltad mert az agyon vágja a játékot.
  • PiszkosFred
    #2738
    Fogalmam sincs, én is csak felraktam őket, és ennyi. Majd ma kiderül, mi merre található, vagy ha szerencsénk van, valaki leírja hamarabb itt.
  • Ra1n
    #2737
    Azért jó látni hogy az első félórában kiderül hogy idült alkoholistákkal van dolgunk a játékban....
    Amkor a kocsmában kér a forma 2 pálinkát.... És jön a kiszolgáló és elénk rak két jókora korsót...Hát...
  • Laza
    #2736
    Úgy szalad, mint aki karót nyelt, a várfalas futásnál olyan gyors volt, hogy lepotyogott, mint megállt volna a létráknál ... persze, mint mindent, ezt is szokni kell, de messze van a tökéletestől.

    A láthatóan nem tükörsima képpel kell inkább kezdenem valamit, mert a kettő együtt sokkal nagyobb probléma.

    Mindjárt letöltöm a legújabb drivert, hátha az segít.
  • Terawatt
    #2735
    Azután pedig kövesd az instrukciókat Jude:

    Download Reshade + Sweetfx 2.0 Beta here: http://reshade.me/ Follow the instructions to install reshade then copy the preset into the corresponding SweetFX directory in the game folder. Scroll lock to enable/disable Print screen for screenshots Works on Win 8.1 :) If automatic detection fails then simply copy the sweetfx folder, sweet.fx , reshade.fx and reshade64.dll to the game exe folder and rename reshade64.dll to dxgi.dll then copy my preset into the sweetfx folder. Be sure to delete the original Sweetfx_settings file and rename my one to Sweetfx_settings.


    Nézegetem még a többi képet is ennél a presetnél és eszméletlen. Az a színvilág amit csinál sokkal reálisabban néz ki. Eredeti is tetszik, de ez így brutál.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.19. 10:28:40
  • Jude666
    #2734
    kipróbáltam EZT de sajnos elkúrta (win7-t használok)
  • MerlinW
    #2733
    Egy órát játszottam a játékkal, nekem semmi gondom nem volt az irányítással. A harcrendszer meg szvsz baromi jó lett. A semmi extra kinézetre meg nem tudok mit mondani. Mármint high-ultrán gyönyörű és hangulatbomba a képi világ.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.19. 10:24:21
  • MerlinW
    #2732
    Rákattintasz a Preset : The Witcher 3 - SS linkre majd download. Sweetfx-et meg értelemszerűen a Downloads linken éred el.
  • Laza
    #2731
    Huhh, hát valamit kezdenem kell a beállításokkal, mert GTX960 4GB-on alapból nincs minden felnyomva, mégis érezhetően szar a frame, pedig egyáltalán semmi extra kinézete nincs a játéknak ...... sőt, a bevezető után ott a fánál konkrétan kiesik a szemem olyan homály minden ...

    A szar frame, és a botrányosan szar irányítás - túl gyors kamera ... de ami a legrosszabb, hogy túl gyors a karakter - mellett élvezhetetlen .........
  • Prof William
    #2730
    Így már világos! Kösz szépen a gyors választ!

    Mellesleg basszus minek néztem bele reggel? Most sokkal de SOKKAL nehezebb a várakozás!
  • rage
    #2729
    Hetente jön majd kettő, terv szerint
  • Prof William
    #2728
    Gondolom
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    balhé lesz ha az őrök kiszúrnak. parasztoknak nem biztos, hogy megérné belekötni egy Geralt szerű csókába. :)


    A magyar fordítás is jó volt a szűk óra alatt. Tetszik, hogy elég sokat átemeltek a könyvekből. Szerencsére a Witcherből nem lett vaják, de többi kifejezés klappol eddig.
  • Jude666
    #2727
    amugy ezt merre lehet letölteni?
  • Terawatt
    #2726
    SweetFx comparison Jobboldali a sweetfxelt.
  • darkSectorxxx #2725
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdekes, amikor belépek a tanyákra, írja hogy ne fosztogassak mert balhé lesz, hát ennek ellenére minden házat szó nélkül kifosztottam, és semmi. :D

    A katonákkal viszont nem éri meg szórakozni. :D
    Szinte semmit nem sebzek nekik.
  • UUUU
    #2724
    Ha nem lett volna még.

  • kiserik
    #2723
    Azt amit én
  • Prof William
    #2722
    Igen ezt meg is tettem. De mi van maradék 14 DLC-vel? Vagy ezek majd szép lassan bizonyos időközönként jönnek majd ki?
  • darkSectorxxx #2721
    Jah hát a hype miatt többet vártam. :)
  • Evoluti0N
    #2720
    Az elvárásaidhoz képest. :D
  • nfrequency
    #2719
    A két DLC-t hogyan tudom használni? Se az armort nem látom az inventory-ban és a hair packkal sem tudok mit kezdeni. A játék eredeti természetesen.
  • PiszkosFred
    #2718
    Lépj be a gog oldalára, és már ott lesz 2 letölthető DLC, egy páncél és egy hair pack. (Temerian Armor Set 25 MB / Beard and Hairstyle Set for Geralt 19 MB) Letöltöd, install és kész is. Galaxyban nem találtam arra lehetőséget - egyelőre (de lehet én voltam már bamba hajnalban) -, hogy ott adjam hozzá, így marad a manuális megoldás.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.05.19. 09:39:48
  • Shep
    #2717
    amiről szerintem példát vehetne minden fejlesztő (rengeteg ilyen van de most csak egyet írok), hogy éjjel mikor próbálgattam a beállításokat minden azonnal megtörtént, nem kellett újraindítani, fél perceket várni, semmi.
  • Avenger
    #2716
    Na meg is jött a csomag, már csak haza kéne menni melóból. :D Póló, poszter és fém tok is jutott, bár előrendeltem már egy ideje, szóval nem csoda. :)
  • nfrequency
    #2715
    Ott a pont, el sem tudnám képzelni a bill+egeres irányítást. Multiplayer FPS-sel nem játszom, talán ott elengedhetetlen.
  • Ra1n
    #2714
    Én azzal tolom hátradőlve...Messze élvezetesebb mint bill+egérrel szarakodni .