16775
banner
  • Ra1n
    #3033
    SweetFx. És nem a Gta 5 nem szebb, menj csak ki benne az erdőbe.:)
    Ráadásul gondolom még csak az első helyszínen vagy...:)
  • Mr_no_NaMe
    #3032
    csak nekem tűnik túl egyszínűnek, egy kaptafának az egész? Szép szép, de könyörgöm egy GTA 5 valahogy szebb. Színesebb, élénkebb, nem tudom megfogalmazni. Ez a színvilág, árnyalatvilág nem jön át annyira mint egy GTA 5-é, pedig az szürkés :/
  • darkSectorxxx #3031
    Persze megértelek engem is zavarna csa eddig nem figyeltem fel rá. Ajjaj apránként előjönnek embereknél a furcsaságok.

    Hát idővel tuti jönnek peccsek.
  • Shep
    #3030
    Igen ez, szerintem ez illúzióromboló, persze értem a célt de akkor is. Amúgy ennyi buggal már régen találkoztam játékban, nem komolyak, de sok kis apró hiba, gondolom ezeket majd azért orvosolják.
  • BoneDragon
    #3029
    Pont ugyan itt csináltam képet én is. :D

  • darkSectorxxx #3028
    Ja elhiszem hogy van nagy gaz bizonyos területeken. A megoldás majd az lesz 1-2 gent követen ha a karakterre reagálnak a növények.
  • darkSectorxxx #3027
    Én azt láttam harcnál ad pontokat illetve egyépp dolgokra. De kuvasok pont kell 1 szinthez. Csak példaképpen nekem van 2-300 és kell nemtudom 3000 vagy mennyi.
  • Ra1n
    #3026
    Mocskosul zavaró minden más játékban amiben csak megközelítőleg ennyi objektum van..Például a GTA V-ben amikor az erdőbe mész.
    És még jó hogy amit beraktál videót abban is eltünne az ember a feje búbjáig..De te még nem jártál olyan területen....Az erőkről nem is beszévle....
  • chris0000
    #3025
    még csak próbálgatom és nem léptem szintet.
    az első harcnál sikerült leverni az összes (5) ellenfelet sérülés nélkül halálfutamon,de ebből még nem tudok sok mindent leszűrni.
    shep:#3019
    szerintem én is default v.max csontzene és patakvéren fogom kezdeni.
    csak kiváncsiságból próbáltam a halálfutamot.:)
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2015.05.19. 23:29:31
  • darkSectorxxx #3024
    Vagy mint egy átlag játékban belógna a kamerába és csak akkor tűnne el ha a kamera eléri a tárgyat, más játékokban ez müködik és nem zavaró, azért a karakter nem veszne el a gazban úgy sem. :)
    Még nem jártam olyan területen ahol a gazban a karakter amúgy a feje búbjáig eltakarodna. :D
    Jó ez csak apró dolog, nem vészes, mindenki tudja miért van ez, nem véletlen, vannak játékok ahol a házak fala tűnik el ha belépsz a belsejébe. :)
  • Ra1n
    #3023
    Nyilván jobb lenne ha a kamera összevissza ugrálna hogy ráláss a karakterre, vagy ha szart se látnál belőle a susnyásban amiből a játékban van kismillió....
  • Rony94
    #3022
    Köszi szépen az FPS lockolós tippet, így most stabilan tartja a 30-at és így teljesen élvezhető az egész. :)
  • darkSectorxxx #3021
    Eltünő fák? :D

  • Shep
    #3020
    Öcsém megölöd a kecskéket?
  • Shep
    #3019
    Én játszani szeretnék meg szórakozni szóval csak a 2. ami mondjuk a normalnak felelhet meg.
  • Shep
    #3018
    Én azt már kezdem megszokni, az eltűnő fák viszont még mindig zavarnak.
  • darkSectorxxx #3017
    Elnézést a "g**i" szóért.
  • bardocz
    #3016
    Az a második legnehezebb? Írja is, hogy nem fog töltődni. Szintlépésnél van egy skill, ami elvileg éelterő növelésre van. Az ezen a szinten működik?
  • chris0000
    #3015
    hi.
    ti milyen nehézségen nyomjátok?
    csontzene és patakvér és halálfutam nehézségen nem töltődik az életerő meditáció közben.
  • chris0000
    #3014
    hi.
    ne várj tőle túl sokat.
    nekem msi 770 lightning-om van és általánosba csak a textúra minősége és a felbontás über,minden más magas.hairworks is off.
    képfeljavításba minden be van kapcsolva,de ott nem is vettem észre,h nőne az fps ha kikapcsolok vmit.
    így 35-45 között mozog az fps.
  • Terawatt
    #3013
    stílus még mindig nem az erősséged, egyik nap is rád lett szólva
  • darkSectorxxx #3012
    Srácok 1 biztos!!!!

    EZT IMÁDOM, ÉS MINDEN JÁTÉKBA AKAROM!!!!

    Hogy ki tudjam kapcsolni a geci HUD-ot! Parádés++++++++!!!!!

  • darkSectorxxx #3011
    Dehogy, Shep mester-el vitázni, neem.
    Dehogy én szeretem a MESTER-t ezt ő is tudja. :)
  • darkSectorxxx #3010
    Oks, lehet ezen filózni hogy mikor elég a színekből, vagy hogy miko sok az effekt, vagy alkonyatkor most akkor nagyon sárga vagy nagyon világos vagy piros , de nekem nem tűnt az eredeti irreálisnak.
    Itt viszont furi, de lehet mozgás közben fajább.
  • wedge31
    #3009
    Most ugye nem fogunk neki állni vitatkozni kinek milyen szinösszetétel jön be? állitsa be mindenki magának.
    Nekem a szinekkel semmi bajom, viszont a növények állandó mozgása egyre jobban zavar, biztos van akinek meg ez jön be.
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2015.05.19. 22:43:51
  • cylonflatus
    #3008
    Le a kalappal, baromi jól optimalizált a játék. Nem bírtam ki, hogy ne nézzek bele a demóba, ennek itt a helye a polcon, az előző kettő mellett.
  • SzirmosSzisza
    #3007
    GoG-os verzió mekkora telepítés után?
  • Ra1n
    #3006
    Nincs abban semmi furcsa, nagyjából az az eredeti színvilága a játéknak a 2013-as változatban. Sokkal de sokkal jobb mint ez a kiszínezett eredeti...
  • darkSectorxxx #3005
    Ja biztos van játék amiben nem fest valami jól néhány effekt, esetleg felesleges, itt viszont elég furcsa így amit Shep modolt magának....
    Hiszen te mondtad eltünteti a hibákat.
  • darkSectorxxx #3004
    Na mondtam én, ezért kérdeztelek, a választ tudtam csak tőled akartam hallani, hogy nehogy az legyen hgy befolyásolom a választ. :)
  • Ra1n
    #3003
    Köszönöm!
  • wedge31
    #3002
    Spec a bloom-ot utálom, az csak arra jó, hogy kifényesitse a textura hibákat, élethübb nélküle minden játék, szvsz.
  • Shep
    #3001
    Ha már így rákérdeztél a bloomot sosem bírtam, ahogy a blurokat sem
  • darkSectorxxx #3000
    Mi hogy a mestert kérdezem a munkásásgáról? :P
    Dehogy , eszembe nem jutna megsérteni téged, csak mondom rákérdezek, hogy esetleg a mai effektek, bloom meg hasonlók zavarnak-e vagy nem-e. :)
  • Shep
    #2999
    Akkor minek trollkodsz itt? :)
  • darkSectorxxx #2998
    Hiányzol cuncus.
    Ez akkor is ratyi így, ahogy mondtá előttem, izlés kérdése, van az izlés meg a szar izlés. :D
  • darkSectorxxx #2997
    Hát érdekes mert télleg csúf így...mintha leszedne néhány effektet.
    PS4-en nem is kell nekem ilyen , sem pc-re sehová, meghagyom neked. :D
  • Shep
    #2996
    Egyértelmű, de DS megint trollkodik, biztos hiányzok neki a másik topicból :d
  • Shep
    #2995
    Milyen effektek te, kicsit élesít és fakóbb lesz ennyi, nem mindenkinek jön be a hót vörös vacak. Semmilyen effektet nem vesz el! De hát magyarázhatom én neked a sweetfx-et, olyan mintha a falnak beszélnék. Amúgy meg a szar ps4-eden nincs ilyen szóval ne szójjááá bee! :DDD
  • darkSectorxxx #2994
    Jah nem tudom, nem oktató rész, hanem szerintem a story nyitja meg a világrészeket, hogy ezek majd real-time kapcsolódnak-e ezt nem tudom megmondani, de elvieg akadálya nincs a dolognak, mert nincsen láthatatlan fal vagy megmászhatatlan akadály.