16775
banner
  • rage
    #2873


    Amikor a ló megijed, s beszalad a csukott ajtón.
  • Negritis
    #2872
    fasza ... most az élettől is elment a kedvem hirtelen :D
    amúgy ha anélkül elindul a játék akkor kibírom addig :D csak ne legyen critical error :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.19. 15:57:51
  • Negritis
    #2871
    kerestem a patchet de csak torrenten volt fent azt meg nem bántom :D (vagy bénán kerestem :D)

    amúgy agyaltam rajta de most már m1, így se lesz sok sztem :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.19. 15:57:01
  • Maala
    #2870
    Csak kicsit nagyobb,mint a W3-as nvidia driver, szal no para. Holnap reggelre lent lesz neked. :P
  • xido
    #2869
    jaaa..te voltál az,akinek elfeledtem megírni,miért nem kapod le usb-re a melóhelyen a patchet :)

    mondjuk kollega jól mondja,ha van helyed,lehet gyorsabb,ha felmásolod a lemezt a gépre és onnan telepíted
    Utoljára szerkesztette: xido, 2015.05.19. 15:53:24
  • Negritis
    #2868
    asszem le vagy maradva :D jelenleg csak lekorlátozott mobil netem van :D így pl azt se tudom a day1 patch mennyire lesz cinkes :D
    bár elvileg holnap este már jön a szerelő csak nem tudom hogy mennyire lehet hinni ebben :D mert kb 3 hete várom :P
  • Palinko
    #2867
    nem volt hosszú a telepítés. igaz én képfájlból toltam
  • xido
    #2866
    gogon ha beregisztrálod,lehet gyorsabban letöltöd :)
  • Negritis
    #2865
    nah végre hazaestem, de ezt a dvd-ről telepítés sem lesz egyszerű :D
    30tól 500ig írja hogy hány perc :D
  • Evoluti0N
    #2864
    Köszi a részletes magyarázatot. :) Akkor nálam is SSD-re megy majd.
  • AntiHero
    #2863
    Ps4-en így fut. nekem nagyon bejön a játék. Nagyon hangulatos meg azok a zenék :O :)
  • xido
    #2862
    kiegészítő elemek főleg,szerintem majd a tipúsának megfelelő boltokban
  • Avenger
    #2861
    Az adat olvasása egyáltalán nem befolyásolja az élettartamot. Játéknál meg kb az a legnagyobb adatmozgás amíg rámásolod. Napi 10-12 óra üzem úgy, hogy a Windows az SSD-n van meg játék onnan fut, internetezés, stb., nagyon max 10 Gb írást jelent.
  • rage
    #2860
    A két DLC a játékban hol található meg?
  • xido
    #2859
    steam...de akkor mázli :)

    Maala...mennyi lehet a mozgása,ha valaki órákat játszik meg filmet is néz hd-ben?
  • hapi
    #2858
    Mekkora hülyeség hogy alapból borderless windowed-re van állítva a kép teljesképernyő helyett? Nekem kb 10-15 fps-t számított mire észrevettem, főleg hairworks on -nál!
  • Maala
    #2857
    Napi 250 GB adatmozgásra számolják a gyártók az 5 éves garanciális időtartamot.

    Más kérdés, hogy újabban azt csiripelik, hogy ha éjjel-nappal megy az SSD alatt a gép, az károsan hat az élettartamára. :P Ki hitte volna?!
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.05.19. 15:06:23
  • bardocz
    #2856
    Basszus. Talán második végigjátszásra. Kár.
  • Negritis
    #2855
    ha a 2 is regelve volt gog-n akkor onnan megoldja :D
    nekem az is megvan eredetibe és steamen is AA-ban (utóbbit steamgifsten nyertem) de nem tudom hogy a mentésem hogy lesz :D
  • Avenger
    #2854
    Memória mennyiségtől is függhet, de egy hirtelen fordulásnál, jelenet váltásnál, gyors utazásnál valamilyen textúrát véletlenül nem talál meg a memóriában, akkor korlátozó tényező lehet a háttértár olvasási sebessége is.
  • Ra1n
    #2853
    Az SSD élettartamát egy játék írása....:)
    Nem tudom milyen SSD-d van de az élettartamuk már egy 840-es samsungnál is annyi hogy egész évben éjjel nappal pakolgathatnád ideoda rá a gigákat akkor talán "meghalna"....

    Természetesen megéri ssd-re rakni, már csak a töltési idő miatt is...Szinte nincs időm elolvasni mit írnak a töltőképen....2-3 mp és game.:)
  • Palinko
    #2852
    és amúgy is úgy volt, hogy nem lesz nagyon töltögetés játék közben.
  • Evoluti0N
    #2851
    Létezik olyan, hogy egy játék azért akadozik, mert HDD-n van? Az SSD nem csak a töltési sebességen segít?
  • xido
    #2850
    érdekes ez a mentés dolog..semmilyen formában nincs már a gépemen..mégis valahonnan felhőből leszedte..
  • Negritis
    #2849
    ME3 is így oldotta meg ha nem volt mentés
    első körben én is mentés nélkül megyek rajta végig aztán kövi körre lesz fullos mentésem (1ből hozva :D)
  • Palinko
    #2848
    vagy akiknek volt reinstall azóta és nem érdekelt a mentés vigyázgatása, mint pl én :D
  • darkSectorxxx #2847
    Megvan milyen skin kell nekem!!!!!!

  • Terawatt
    #2846
    Ezek szerint NEM lehet. :( Elég nagy butaság, hogy amikor feldobta a játék ezt az opciót nem írtak oda valami tooltipet, mert én is simán elmehettem volna mellette ha nem figyelek.

    Szerk.: Semmi save file importálás nincs ebben a részben és az első rész cselekménye szerintem nem igen befolyásolják a harmadik résznek a menetét. Ami fontos azt megkérdezi tőled a játék.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.19. 14:44:41
  • Avenger
    #2845
    Érdekes amúgy, hogy a kézikönyv szerint csak a második rész mentését importálja a játék, de az egyben hozott döntéseket is abból veszi ki? És abban az ominózus world state párbeszédnél az első résszel kapcsolatban lehet beállítani dolgokat?
  • Madi92
    #2844
    Lehet betölteni mentést, ez azoknak jó, akik nem játszottak az előzőekkel.
  • bardocz
    #2843
    Neee, azt hittem mentés kell hozzá. Ezt át lehet állítani?
  • Terawatt
    #2842
    Ahogy mondod. Lesz majd valaki aki megkérdezget tőled pár dolgot. :)
  • Terawatt
    #2841
    Másik kettőt? A preset az a txt file, annak a változtatása nem befolyásolja a hogy te kifagysz vagy sem, HOGYHA 2.0-ás shader verziót választottál.
  • Prof William
    #2840
    Szerintem véletlen.

    Geralt már legelső witcher könyvben is Roach(Keszeg) - nevezi lovát, pedig akkor Vernonnak még se híre se hamva.

    Reméllem lehet majd találkozni Vernonnal és Ioverthel is a játék folyamán...

    A játék elején amikor megkérdezi hogy Witcher 2 mentés szimulácó legyen-e az mit jelen? Valamikor a játék folyamán majd feltesznek pár kérdés, hogy mit csináltam a játékban és az alapján lesz pár változás? gondolom...
  • Terawatt
    #2839
    Biztos rendes srácok ezek a WIld Huntosok *-*
  • Avenger
    #2838
    Én tuti az SSD-re telepítem majd. Sok akadozást lehet elkerülni vele szerintem. Valamint ez nem egy olyan játék amit 6-8 óra alatt végigtol az ember és akkor szinte feleslegesen rövidíti az SSD élettartamát.
  • xido
    #2837
    az ördögbe...ennyi idő alatt nem figyeltem erre..ciki :)
  • nagykispeter
    #2836
    Sziasztok!
    Nekem holnap jön meg,hova érdemesebb telepíteni SSD-re vagy HDD-re?HDD-n esetleg jobban akad e,vagy az SSD életartalmát megrövidíti e nagyobb mértékbe a sok olvasás miatt?
  • Avenger
    #2835
    Roach és Roche, szóval szerintem kizárt. :)
  • Jude666
    #2834
    Próbáltam másik kettőt, egyik se indul el, jó kis exehibával kifagy.
    Írták is hogy nem lehet ki-be kapcsolni az a sweetfx-t, és sötét képernyőjük lesz helyette.
    na szép :(