16775
banner
  • jarlaxxe
    #2993
    Gusztus dolga nekem az eredeti színvilág jobban bejön.
  • Prof William
    #2992
    Tehát akkor majd az oktató rész után már nem lesz rinya és nyitott lesz az egész világ? De ilyen külön térképek lesznek? Teszem azt nem sétálhatok el a világtérkép egyik végétől a másikig?
  • darkSectorxxx #2991
    Szeretlek én is. :)

    /bcs de csúnya így a játék, nem véletlen vannak azok az effektek a játékban. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.19. 22:22:49
  • Shep
    #2990
    Hülye vagy már megint :D Milyen butítás? Így legalább nem olyan piros minden, sokkal jobban néz így ki.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.19. 22:19:01
  • Shep
    #2989
    Ezt használom de a tonemapnál a saturációt -0,4-re állítottam.
    http://sfx.thelazy.net/games/preset/3701/


    Nézzétek meg Geraltot oldalról mikor sétál, a nyak nélküli gnóm :DDDDDDDDDDD
  • Terawatt
    #2988
  • darkSectorxxx #2987
    Te sosem változol :)

    Kijön egy high-end játék és mindig azon vagy hogy visszabutítsd ilyen kamu modokkal. :)
  • AnuluWork #2986
    Kevés időm volt ma rá, de pénteken szabin. :)

    Mindegy. Gyönyörű lett a játék és kész.
  • Ra1n
    #2985
    Uuu....Meg tudnád adni a sweetfx beállításaid? Avagy hogy mithogy lőttél be vagy honna szedted ha ezt szedted? Ez nagyon komolyan néz így ki.
    Rendesen a színvilága a 2013-as szint.
  • AnuluWork #2984
    No igen! :D
  • Ra1n
    #2983
    Hála a jó égnek nem Skyrim szerű,mert akkor oda lenne a durva változatosság...
  • darkSectorxxx #2982
    Vannak kis területek egy bazinagy térképen, most még rinyál hogy a térkép szélén csak sárkányok vannak, fordulj meg.
  • darkSectorxxx #2981
    Ja hogy van konkrét preorder ajándék. Ház ez van. Hálisten a faszkalap fejlesztők kiadnak demokat manapság.
  • Prof William
    #2980
    Itt is ilyen különálló és bejárható területek lesznek mint a Dragon Age: Inqusionben vagy az egész világ egy nagy egybefüggő nyílt tért lesz mint pl Skyrimbem?

    Mert ha le akarok menni a tékrlptől szól hogy nem mehetek tovább, de az is lehet hogy ez még csak a "oktató" rész miatt van.

    Tényleg jó hogy eddig egy küldetés se volt fekete vagy fehér... Pl.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A töpe kovács esete. Elkaptuk a gyújtogatót, de nilfgardi igazságszolgáltatás felhúzza az első fára és a törpét ezután sem szeretik majd túlzottan. + családja is volt... De ez egy kemény világ...
  • Coradiel
    #2979
    Csak ha tudom, hogy menni fog én is a legelején rendeltem volna elő, a póló miatt :) De lehet, hogy nálam is az lesz, csináltatok magamnak majd egyet :)
  • bélanéni #2978
    Újabb 3 órácskát nyomtam, szenzációs, és 5 óra után kezdődik a játék igazán, eddig tartott a bevezető
    Holnap sok meló vár, ideje nyugovóra térni, pláne hogy tegnap is 4-5 órát aludtam az éjszakai megjelenés miatt
  • TBTPumpa
    #2977
    Steam is megkapta a DLC-ket. Sőt ott is vannak Achievmentek és kártyák is.
    Emellett minden preorder cuccot adtak (Artbook, Játék zenéi FLAC-ban és MP3-ban, Hátterek, Térkép, satöbbi). Nem hittem volna, hogy az 5500 Ft-os Steam-es változat ilyen "gazdag" lesz.
  • darkSectorxxx #2976
    Huh mert most mi a baj Menj és vedd meg. :)
  • darkSectorxxx #2975
    Látványban egyértelműen.
  • Coradiel
    #2974
    Köszönöm a linket, bár nekem egy GTS450-nel és egy C2Q Q6600-zal is számomra elviselhető sebességet tud 1280*1024 ben minden low-on. Meg is lepődtem rajta, most meg verem a fejem a falba, hogy nem rendeltem elő, mert nem fog futni :(
  • CalebJoe
    #2973
    Kíváncsi lennék a Dragon Age rajongók hogy állnak a játékhoz, valahogy úgy éreztem hogy nem éri meg az árát Inquisition, de a videók alapján így is ráver a Witcher szerintem.
  • bardocz
    #2972
    Szerintem nem ad mindegyik küldetést.
  • Shep
    #2971
    Amúgy a ló produkál érdekes dolgokat pl. a falba lazán belesétál.
  • darkSectorxxx #2970
    Van más j is benne! Majd mindjárt mutatom :)
  • Evoluti0N
    #2969
    Ez az új Tony Hawk játék?
  • Shep
    #2968
    Kikapcsoltad a hairworksot?
  • PeeTeR
    #2967
    nagyon ugy nez ki - 760/770 is elverzett meg 4790 mellett is :D
  • Shep
    #2966
    Na most nálam van a gond, vagy a hirdetőtáblán nem minden minden cetlihez tartozik küldetés, mert nálam csak a testvér keresős meg a kutas jött be.
    Nálam ilyen most sweetfx-el, sajnos az msi afterburner ront kicsit a minőségen.

    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.19. 21:38:24
  • SzirmosSzisza
    #2965
    http://gfycat.com/CompetentPopularDarwinsfox
  • TBTPumpa
    #2964
    Igen, bámulatosan néz ki Yen.
    A többiekhez még nem volt szerencsém.
    És valóban, nagyon rendben van a játék minden szempontból!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.19. 21:31:03
  • wedge31
    #2963
    A játék menüjében.
  • zool1981
    #2962
    Kérdés(ha volt már bocsi,de nincsen kedvem visszanézni a kommenteket.Egész nap melóztam,alig vártam hogy este legyen):GOG-os verzióhoz magyar feliratot hogyan tudok varázsolni?
  • CalebJoe
    #2961
    Nyald meg az ultrám
  • Fpocok
    #2960
    Jó fiú CDR megengedi, hogy az első indulástól elnyomhassuk logókat :D
  • darkSectorxxx #2959
    Elvileg maxon olyannak kéne lenni a játéknak mint a főmenüben a háttér.
  • darkSectorxxx #2958
    Nekem:

    1366x768
    Full minden LOW vagy OFF és 20-25 fps. :)
  • Prof William
    #2957
    Na közel 3 óra játék után...

    Ez valami fergeteges! Ultrán egyszer sem röccent meg.

    A küldetések meg iszonyat hangulatosak. Eddig a legutolsó melléküldetés is mind hangulatilag, mind rendezésileg ott volt a szeren. Ha minden mellék küldetés ilyen lesz mint ezek akkor esküszöm eldobom az agyamat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl a Kutas küldetés, ahogy lassan minden kiderült + amit már eddig megtudunk a faluról az is klappolt. Meg a emberkeresős küldetés...


    Ezen felül pedig a játék legutolsó porcikájából is süt a nagybetűs HANGULAT! ÉS ez még csak a bevezető!

    Ha tartják ezt a minőséget akkor ez lesz az év játéka... Minimum... :)
  • CalebJoe
    #2956
    Mc Hammer easter egg
  • cylonflatus
    #2955
    Simán megy 1GB-os kártyán is. Ok, nem ultrán kell próbálkozni vele, nálam egész szépen fut, mondjuk sok helyen nem voltam még. i5, 16Gb, N650Ti 1Gb. Fps-t nem mértem, de 30 alá biztos nem esik, mivel szemre folyamatos a mozgás. Innentől mondjuk nem is érdekel, hogy 42, vagy 58 az fps, lássam folyamatosnak és kész. Hónap elején veszek új vga-t (N960 2Gb). Addig nem is haladok előre a történetben, csak tesztelgetem, amúgy is khm, demó verzióval játszok.
  • SzirmosSzisza
    #2954
    Nem is kell hozzá ....