16775
banner
  • jocika
    #3073
    Ez azért furcsa, mert a galaxy is települt, el is indult, csak ép a telepített játékot nem látta, amit vele együtt raktam fel. Mindegy, felraktam a galaxy-val, így látja és indítja. Az első achi-t mire kapja az ember? Nem néztem még meg, csak felraktam.
  • darkSectorxxx #3072
    Akivel közösködöm ps-en, nem húzom le, hogy ő megveszi én meg demó hijján had játszak bele. Inkább kifizetem neki a részem, és nyugodt a lelkiismeretem. Amúgy ha nem lett volna magyar neki sem állok.
  • Nos
    #3071
    Bevallom nem vettem meg, mert féltem, hogy nem bírja a gépem. Azért persze kipróbáltam, hátha. Nagyon jónak tűnik a játék, és túl szépre ki lehet ahhoz húzni, hogy a mostani hardveremmel medium közeli grafikán 25-30 fpssel letoljam. Ennél többet érdemel. Szóval asszem vagy két évet pihen nálam, addig úgyis jön ki sok tartalom.
  • darkSectorxxx #3070
    Ismersz már steam, live-om tele van olyan játékokkal amiket el sem indítottam :) 8770 volt.
  • SzirmosSzisza
    #3069
    Na megvan, később adnak egyet küldetés során.
  • Prof William
    #3068
    Szerintem egész kellemes. Hosszú idő óta az első RPG-s minijáték amit élvezek és érzem a késztetést hogy újra és újra kipróbáljam.

    A lényeg az hogy mindkettőtöknek 10 "lépése" van. 10 alkalommal tehettek le lapot a játéktérre. A játék 3 körig vagy pedig addig tart amíg el nem fogy a 10 lépés.

    Minden kártya bizonyos pontot ér. Ha több pontod van mint az ellenségnek akkor ha véget ér kör vagy elfogynak a lépések akkor nyersz. Persze ezt befolyásolni lehet különböző "hatás" kártyákkal. + több pakli is létezik.

    Nem éri meg mindig azonnal a legerősebb kártyákat bevetni, mert akkor a következő körre már csak a gyengébbek maradnak. Tehát nem éri meg "túlnyerni" magadat egy körben sem. Ezért lehet passzolni maradék lépéseket, ha úgy látod, hogy már behallhatatlan az előnyöd.

    Nagyjából ennyit szűrtem le eddig...
  • Mr Manson
    #3067
    Ez a kártyajáték megint az örültbe visz. Nincs hozzá valahol valami leírás?
  • Sheltem
    #3066
    Jóreggelt!

    Tegnap kipróbáltam a játékot. Nem fogok ömlengeni, mindenki tudja, hogy maga a játék isteni énis kész vagyok tőle :)
    1 dolog zavar.
    Nem tudom megfigyeltétek e már/nálatok így van e(660ti m van), de win7nél ha aero ki van kapcsolva, tehát sima classic win7 theme van akkor van "tearing" ez amikor villódzik a kép, vsync off nál. Bizonyos játékoknál hiába van bekapcsolva (sőt nvidia driverből ráerőltetve) ha nem win7 aero van akkor vsync off.. Legalábbis az én videókártyámmal ez van de neten is olvasom sokhelyen.
    Namost...Éppen ezért 1-2 játék kivételével (cs:go, pinball fx2) mindent Aero theme el játszok mert engem zavar a villódzás (van aki észre se veszi a kis villanó sávot ezt akkor látni ha fordul a kép, tehát pl körbefordulsz gyorsan lóval a tengelyed körül).
    Witcher3 nál pont emiatt van problémám.
    Aero val nincs villódzás, tehát vsync on viszont a paci vágtázásnál ha forgatom a képet, elkezdek fordulni a lóval "nem folyamatos" a kép...
    Win7 classic themenel simán fordul , puha mint a vaj, csak ott meg villódzik..
    Nyilván aeroval fogok játszani csak "kicsit" zavar, hogy "szaggat" (ez mondjuk kicsit erős szó, de nem folyamatos)...
    Volt mégegy ilyen játék amivel szoptam emiatt(Neverwinter online) az hamar a süllyesztőbe került, de az a játék nem érdekelt igazán , tehát nem volt probléma, ezt a játékot viszont mindenképpen végigtolom akár így akár úgy :)

    Mindegy igazából ez nem a játék hibája (szerintem) hanem hardware / softwarebeállítás gond.
    Amúgy jól fut a játék leszámítva a lovaglást.
    Water-t feltornáztam highra mediumról (nehogymá ne legyen szép a víz ) textúraminőséget alapból highra rakta, árnyékok vannak low-mediumon meg egy két dolog , hairworks off, de nagyon szépen megy 660ti dc2oc vel(kimentem nyílt terepre, farkasokkal is harcoltam, nem volt gond az fpsel, full folyamatos volt, számügyileg nem néztem hány fps nem érdekel, ha folyamatos, nem verekedős játék/fps skilljáték hogy annyira számítson).
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.20. 09:10:53
  • Terawatt
    #3065
    Találni kell hozzá terveket, mint a páncél/fegyverekhez és utána kovácsnál lehet valszeg. (Találtam már két félét is, de még nem néztem meg)
  • IMYke2.0.0.0
    #3064
    Mégis kidobtál érte ~8-10000 Ft-ot...
    Érdekes. Te dolgod.
  • SzirmosSzisza
    #3063
    Crossbow töltényt tudok csak sajna. Egyáltalán a kovácsnál kéne tudni csináltatni?
  • dartonite
    #3062
    No tegnap beletettem meg jo par orat a jatekba.

    Nem tudom miert allitotta az autodetect hogy shadow, water, es jo par masik csuszka is minimumon legyen mert maxra huzva is ugyanolyan a teljesitmenye, teljesen jo.A noveny poppolas meg is szunt ezzel.Viszont e helyett 3-4 orankent kifagy a jatek.Lehet hogy a vga melegszik tul, vagy csak keveske a 8g ram/virtualis memoria de az egesz gep lefagy, kiloni sem lehet a taskot.Reset megoldja.
    Mindenesetre karpotol az igy mar valoban szemet gyonyorkodteto kornyezet, eghajlati hatasok, vizualis elmeny.

    A jatek pedig khmmm...bbbazzzzmeeeg.
    Elkepeszto, lenyugozo, fenomenalis.Lehetne sorolni a jelzoket naphosszat, de ez tenyleg az az open-world amire pl a DAI-nel is vartam volna.Hatalmas terulet, elo(nek hato) npc-k, helyenkent dinamikusan valtozo helyszinek, state of the art voice acting es hangok...nem is tudom mi az amire panaszkodhatnek.
    A kuldetesek meg teljesen odaszegeznek a kepernyo ele.Tegnap botlottam bele egy olyanba ami egyszerre haboritott fel, lettem tole libaboros, es gyultek szinte konnyek a szemembe a meghatottsagtol ahogy meg volt csinalva.
    Akit erdekel :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a Baron- botchling kuldetese.

    Nekem a Witcher lore nem sokat mondott eddig, mert a masodik reszt nem jatszottam vegig, meguntam mindig par ora utan.Szoval boven akad meglepetes ugy a bestiariumot mint a vilagot illetoen.A 7. szinten jarok, es van olyan kuldetesem amire 33. szintet ir ajanlottkent!Ugyhogy sokaig el leszek vele az egeszen biztos.

    Ami talan a negativumokhoz irhato hogy keptelen vagyok megszokni a harcot billentyuzeten, egyszeruen nincs annyi ujjam hogy normalis utemben toljam a WASD+Q+Z+SHIFT+SPACE+ALT+EGER kombot.Ugyhogy le is vettem a nehezseget, a szerepjatek, dialogus resze szamomra sokkal intenzivebb.A mozgas tovabbra is gaz szerintem, mert a karakter vagy eszement iramban rohan vagy setalgat mint egy kisnyugdijas.Kontroller gondolom megoldana ezeket a gondjaim.

    Mindenesetre aki esetleg habozna hogy beruhazzon e a jatekra, annak batran merem most mar ajanlani.Vitan felul az utobbi evek egyik legjobb jateka amivel jatszottam.
  • cylonflatus
    #3061
    Nem szóltam, nem kell unlockolni. Benéztem.
  • darkSectorxxx #3060
    Ja és mérsékelten vagyok igénytelen. :)
  • Ra1n
    #3059
    Mérsékelt érdelődéssel előrendelni?.....:-)
  • cylonflatus
    #3058
    A nyílpuska használatot unlockoltad? Képességpontot kell rárakni, lehet ezt még nem tetted meg esetleg.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2015.05.20. 08:37:19
  • darkSectorxxx #3057
    Hát nem tartottam lényegesnek lévén hogy a játék iránt mérsékelt érdeklődést mutatok. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3056
    Érdekes, hogy ezt nem említetted sehol.
    Na mindegy. A lényeg az, amit korábban írtam.
  • Avenger
    #3055
    Ti bekapcsolva hagytátok a felfedezetlen POI-k(kérdőjelek a térképen) mutatását? Most White orchard-nál bekapcsolva hagytam, de elég illúzió romboló, hogy egy csomó rejtett dolgot megtalálok így mert a térképen kijelölhetem. Ha kijutok erről a területről akkor szerintem ki is kapcsolom.
  • darkSectorxxx #3054
    Amúgy előtte nem terveztem az igaz, lehet még arra emlékeztél mikor mondtam hogy nekem nem kell.
  • bigmail
    #3053
    Szia!
    Itt egy videó hogy hogyan állítsd be a kártyádat, egy 40 fps-t ki lehet hozni belőle ahogy látom.
    Ha régen figyeltél oroszórán nem jelenthet problémát :)


    Utoljára szerkesztette: bigmail, 2015.05.20. 07:35:19
  • darkSectorxxx #3052
    Elő volt rendelve, már kb 1 hete asszem. :)
    PC-n csak kíváncsíságképpen néztem rá.
  • IMYke2.0.0.0
    #3051
    Mert hirtelen megvetted PS4-re?
  • darkSectorxxx #3050
    Ez ps videó volt nem pc-n. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3049
    * A fejlesztők nyilvánvalóan azt tartották szem előtt, hogy a FŐSZEREPLŐ minden körülmények között látszódjék.
    Próbáld ki mondjuk az "Assassin's Creed (1)"-et, a városban harcolva, és "Counter" támadással megölni egy ellenfelet... véletlenszerűen előfordul, hogy az animációt szépen kitakarja a város egy-egy objektuma - beleértve a receficés növényzettől kezdve egy kordén át átláthatatlan falig bármit...

    Ráadásul, a te gépen hiába veszel fel mindent "Ultrára" (tegyük fel és a videó kedvéért), az nem ugyanaz (mert a szoftver nem kap olyan hardvert), mintha kórájhét+970/980+SSD+sok RAM mellett tennéd...
    Szóval, ez a videó inkább erősen csúsztatásnak tűnik.

    Teszem hozzá: még akkor is, ha erős gépeken is megmarad ez a jelenség, mert: *
  • AnuluWork #3048
    Here, here. :D
  • Jude666
    #3047
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    :D most is én balfaszkodtam el. Lesz a helyen később egy küldi :D
    ejj de jó hogy "beteg" vagyok :DD
  • Jude666
    #3046
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megvan ugye ez a nehaleni szeme nevű cucc, ezzel hogy lehet szétkapni az illuziókat? látom benne van az inventoryba, de esetleg valamelyik slotba kéne tenni?
  • Jude666
    #3045
    újratettem az experiencet, most már jó
  • SzirmosSzisza
    #3044
    Nyílpuskát, hogy lehet kraftolni? Kovács nem tudja, pedig mintha írta voln a játék h lehet már.
  • chris0000
    #3043
    nekem megy,próbáltam.
    alt-f9 és mennie kéne...
  • chris0000
    #3042
    szerintem a kettőt külön kezeli,hiába a gog-hez tartozik ez a galaxy kliens.
    én aktíváltam nvidia oldalon,telepítettem a galaxy klienst,előtöltöttem és vártam,h aktív legyen a play gomb.
    semmi gondom nincs vele,galaxyból indítom mindig.achivmentet is adott már.
    láttam,h a 4 gigás fájlokat is le lehetett szedni,de vhogy az nem tűnt jó ötletnek.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2015.05.20. 01:55:49
  • chris0000
    #3041
    mármint halálfutamon?egyébként játék közben is lehet állítani a nehézségi szinten,u.h. túl nagy baj nem lehet.
    kérdés,h ha már vki elkezdte egy szinten,tartja-e magát ahhoz.:)
    shep:#3019
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2015.05.20. 01:42:04
  • Jude666
    #3040
    amugy ti tudtok shadowplayel gameplayt felvenni?
    egyszerűen nem látod a kezelőfelületet, az se segít már ha asztalról indítom a felvetelt.
    Egyszerűen nem akar felvenni witcher gameplayjt :(
  • xido
    #3039
    amúgy..végre valahára a 3.részbe csak belekerült,hogy tudjon ugorni és mászni a csávó :)
  • jocika
    #3038
    Most akkor ez hogy van? Feltelepítettem a lemezekről, de nem tudom elindítani a gog galaxy-val. Ott csak az install gomb jelenik meg és elkezdi letölteni. Most töltsem le még egyszer? Külön exe-vel(a könyvtárából) meg elindul.
  • CalebJoe
    #3037
    A boszi néni szépen bemutatkozott.

  • Gabe18
    #3036
    Nagyon jó.
    Végre feltelepül, rá akarom küldeni a 2 DLC-t, erre kitörli az egész telepített játékot.
    Valaki már írta hogy ugyanígy járt, de most nem találom.
    Éljen a GoG akármi szutyok rendszer, marhára hiányzott.
  • Myselor
    #3035
    nekem nincs problémám vele mivel nem veszek semmit.most van 1k-m és egy pár száz átváltható pénzecském.de nem láttam máég értelmét hogy költsek igazából :) egyébként a dlc páncél a játékon belül ingyenes?és hol található meg?:)
  • Sith
    #3034
    Srácok csak nekem van folytonos pénz problémám? Esetleg megoldási javaslat? (lopni, betörni, ész nélkül lootolni nem szoktam)