16775
banner
  • Palinko
    #2793
    nekem AMD Phenom II 965BE van
  • Terawatt
    #2792
    Kicsit korábban kellett volna kezdeni. Én is gondolkoztam rajta, de valahogy nem vitt rá a lélek, hogy w2 act 1et megint letoljam. túl sokszor toltam már le azt a részt. :D Hiába gyönyörű a flotsami mjuzik :)


    Jude állítsd a kontraszton egy kicsit.
  • twi452
    #2791
    na akkor ha hazaérek én is letesztelem ugyanígy csak egy "combos" celeron g1820al megfűszerezve :D
  • Palinko
    #2790
    én nem tudom mit csináltak, de 4giga rammal meg HD5770-el szépen fut, igaz csak a váron futkostam kicsit cirivel. levettem mindent alacsonyra, de lehet nem is kellett volna. már csak a könyveket, meg az első 2 részt kéne letudni újból :D
  • Ra1n
    #2789
    Trollkodik....
    Semmi más nem megy neki csak flém,trollkodás meg minden szarban a negatívum keresgélés.
  • wedge31
    #2788
    Kösz, észre se vettem, bár egyiket se fogom használni jobb szeretek gyalogolni, hajnak meg jó nekem az alap.
  • Micsu
    #2787
    én azt se tudom gebber mit keres itt a topikban, már rég a tört konzolján kéne játszania a játékkal mint ahogy azt megjósolta anno
  • Ra1n
    #2786
    Na ennyit a tesztjükről..... Csak mert nem tudom mi az ultra.:)
    Mint írtam amilyen ostobák belevették a benchmarkba az ingame videót ami 4x-es ubersamplinggal fut.....

  • Shep
    #2785
    Azt ugye tudjátok ,hogy a már megjelent 2 DLC-t (fodrász és temerian páncél) a gog galaxyban külön kell bepipálgatni és akkor letölti?
  • grebber
    #2784
    Eddig 2-ből egyiknél se lehetett semmit. Majd később kiderül.

  • Sith
    #2783
    Kovácsnál lehet szétszedetni, de nem mindegy hogy páncél vagy fegyver kovács szerintem
  • Jude666
    #2782


    nekem ilyen sötétebbecske lett tőle, lehet az mert csak 1080ba játszok, de azokon a képeken minhta más lenne :D
  • dartonite
    #2781
    Nem minden mob dob osszetevoket, ami nagyon furcsa.Ez a grindeles uj formaba ontve:)
  • grebber
    #2780
    Fegyvert ,hogyan lehet szétszedni kell valami skill hozzá?
  • darkSectorxxx #2779
    Oks megadom magam, én 20 éve nyúltam az első pc-mhez apám "irodájában" .........előtte csak piaci játékok voltak.
  • MerlinW
    #2778
  • Ra1n
    #2777
    Az jó mert megint csak kötekedni tudsz,ha nagyon szeretnéd le is videózhatom, a tesztelőknek annyi esze nem volt hogy az ingame jeleneteket kihagyják a "benchmarkból", amik eleve gyérül futnak az ubersampling miatt.:)

    De nyilván fogalmam sincs mi az az ultra beállítás.:)
  • darkSectorxxx #2776
    Ja akkor tőled olvastam. :D
  • wedge31
    #2775
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    86-ba kezdtem egy spectrummal.
  • MerlinW
    #2774
    Én ezt szajkózom évek óta:) Játékra totál felesleges i7-et venni. Nem is arra valók.
  • wedge31
    #2773
    Persze az nálam is alapból kikapcsolás sorsára jutott, meg a motion blur is, amugy tü éles a kép és nagyon szép az összhatás nekem nem is kell ennél a high szintnél jobb, meg ha kellene se kapnák...
  • bardocz
    #2772
    Drawner agy kéne swallow készítéshez. Kettőt is megöltem, de nem tudok lootolni belőlük semmit. Kéne hozzá csinálni még valamit?
  • darkSectorxxx #2771
    Ebből látszik hogy a mai játékokhoz i7 felesleges még.
  • darkSectorxxx #2770
    Tudom régi motoros vagy de miért több mint 20 éve nyomod az ipart? :)
  • MerlinW
    #2769
    Nálam is 50-60 között futott (minden maxon, tegnapi driver-el).
  • Terawatt
    #2768
    Búza amúgy is sárga nem? Lehet állítani igen, a SweetFX_Settings fájlban, de azzal keményen el fogsz szarakodni, ha nem értesz hozzá, így nem ajánlom. ITTEN van még Preset, nézz szét hátha valamelyik jobban megtetszik. :)
  • Jude666
    #2767
    Amugy ezt lehet valahogy manuális állitgani, mert ugyanolyan sárgásak a bokrok+búza, szal nem lett sweetfixesebb, csak kicsit kontrasztosabb/sötétebb
  • Laza
    #2766
    Engem meg ez a kép elmosás zavar de nagyon ... az Elmosódást már kikapcsoltam, de szerintem a Mélységélességet is ki fogom, mert olyan, mintha szerencsétlen gyengén látó lenne :)
  • Jude666
    #2765
    Hmmm nem tudom hogyan valahogy működésre bírtam :)
    Viszont sok különbséget nem látok, talán mintha sötétebbek lennének a színek.
  • wedge31
    #2764
    Totál tengeri beteg leszek attól, hogy állandóan minden növény hullámzik, mozog, rezeg körülöttem...
  • grebber
    #2763
    Az jó, légy szíves akkor küldd el a géped a tesztelőknek mert ők 970-el utlrán hairworks nélkül a 45 fps-t sem érték el nem hogy a stabil 60-at.
    Vagy egyszerűen fogalmad sincs mi az ultra beállítás :D
  • Terawatt
    #2762
    6 perce válaszolt a preset készítője:

    Delete all the sweetfx/reshade files from your directory and follow the manual installation instructions in the description below.
    Also please ensure steam overlay is disabled (if using steam) and programs such as msi Afterburner are closed as they can conflict with sweetfx.

    Manual install instructions: 1. Go to www.reshade.me and download the Reshade + Sweetfx 2.0 pack 2. Unzip and copy the sweetfx folder, reshade64.dll, reshade.fx and sweetfx.fx files to the witcher exe directory in The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64 3. Rename reshade64.dll to dxgi.dll 4. Delete SweetFX_Settings file in the sweetfx folder. 5. Download my settings here 6. Rename the settings file to SweetFX_Settings and copy it into the sweetfx folder in the game directory.
  • Terawatt
    #2761
    Haza értem melóból első dolgom az lesz, hogy én is megcsinálom. Scroll lockra egyik comment azt írta,hogy bugos itt és ha nagyon érdekel ak ülönbség akkor külső configból kell ki be kapcsolni ami macerásabb. Ha látod hogy rárakta és nem sárga szín egymás hegyén hátán a játék akkor müxik és légy boldog :D
  • Jude666
    #2760
    nyomtam egy scroll lockot, el is indult, de újrainditottam és most újra szar :(
    nem értem ezt
  • wedge31
    #2759
    Ezt egy olyan embernek mondod aki már akkor tolta zx spectrumon amikor te még spárgán húztad a billit?...
    Sajnos tökéletesen tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal.
  • darkSectorxxx #2758
    Rengetek összetevő van ami okozhat eltérést, driverek, rendszer, akár egy alkatrész....
  • Laza
    #2757
    Na, most sokkal jobban fut ... meg most kikapcsoltam az Elmosódást, és máris élesebb lett a játék, nem olyan fos homálytenger, mint előtte ... látom a karakterem arcát :)
  • Jude666
    #2756
    nahát ezt én se értem
  • Maala
    #2755
    Melyik file-ban kell keresgélni? :)

    Megvan azt hiszem. /bin/config/base/visuals.ini

    Bár ez csak a videók alatti szaggatást oldja meg.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.05.19. 10:58:00
  • Maala
    #2754
    Done, mint utána indíthatom a Witchert, vagy Done, mint utána indítsam a reshade setup . exet? :)