16775
banner
  • Terawatt
    #3113
    Híres Witcher álca Hideo Kojima mestertől tanulva.

  • Avenger
    #3112
    White orchard-ban a törpe kovács, vagy a nilfgaardi erőd kovácsa vagy a quartermaster csinálja. Érdekes előcsalni a menüt, mert belépsz mondjuk kovácsolni vagy kereskedni, és onnan egy esc-vel kilépsz és bejön még egy választómenü, ahol anélkül lehet választani a szolgáltatásokat, hogy kilépnél a párbeszédbe. Így volt ott a lebontás, azt hiszem párbeszédnél ott sem volt. Amúgy pénzbe került, szóval inkább hagytam is.
  • SzirmosSzisza
    #3111
    Amúgy másnál nem volt olyan, hogy befagyott a játék? Feladatkezelőben nem válaszolt ír.

    (sajna virágbolti verzió van, de elvileg nincs DRM, csak nem raktak bele a ripereke valami gonoszságot :D)
  • SzirmosSzisza
    #3110
    Olyan volt véletlen, már csak sör volt és 5 farkas + 5 ghoul(?) közben benyomtam, nem lett szép vége :D

  • Atilorn
    #3109
    Sziasztok. Ha elindítom a játékot fut rendesen néhány percig, majd nagyon leesik az fps szám, szinte diavetítés. Ha kilépek és újra indítom a játékot ugyan úgy lassú. Ha viszont újra indítom a gépet és elindítom a játékot megint fut rendesen pár percig mielőtt megint szaggatna. A gépem: i5-4460, 4gb ddr3 ram, Radeon r7 200-as széria. Ugyan csak 4 gb ramom van de elvileg másnál fut rendesen ennyivel. Segítsetek, mert már lassan agyvérzést kapok. Nem túlmelegedés, mert ellenőriztem a hőmérsékletet és csak ennél a játéknál fordul elő.
    Utoljára szerkesztette: Atilorn, 2015.05.20. 13:05:40
  • DantesHUN
    #3108
    Ez jó lenne, mert így lenne értelme vissza térni bejárt helyszínekre.
  • grebber
    #3107
    Én kérdeztem már, és azt írták valamelyik kovácsnál.Valaki írhatna helyszínt is mert eddig egy kovácsnál se találtam ilyen opciót :(
  • erasmus4
    #3106
    Az első kis faluban felszedtem, pár küldit a hírdetőtábláról, ami nem adott küldetést csak elolvastam és rajtahagytam hadd tudják meg a parasztok mi a dolguk az új rendben :D. Aztán amikor kísértem vissza a gyújtogató jóembert akkor láttam hogy megint tele van a tábla, szóval igen, pakolnak ki újakat.

  • Prof William
    #3105
    Ha már bomba. Nagyon örülök, hogy a bomba dobást sokkal egyszerűbbé tették. A Witcher 2-ben ha 3 bombát eldobtam annyira körülményes volt. Ezzel itt nem lesz baj, ha jól látom.
  • BoneDragon
    #3104
    Csak úgy...
  • DantesHUN
    #3103
    Olyan vajon lesz -e a játékban, hogy a történet előrehaladtával új megbízások, mellékküldetések nyílnak meg? Tehát, mondjuk Gyümölcskertben, felvettem a hirdetőtábláról a feladatokat, meg is csináltam, majd a főszálban haladva x idő múlva, újra lesznek ott új feladatok?

    Aztán, hol lehet bomba alapanyagot venni? Salétrom, vagy mi kéne.


    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.05.20. 12:33:13
  • Jabar
    #3102
    Lootoltam egy levelet amit el kellene olvasnom de nincs sehol az inventory-ban (eddig a quest részében a táskának ott voltak ha kellett küldetéshez) és így nem engedi kinyitni a ládát mert szerinte nem tudom hol van (mocskos jövedelem küldi).

    Találkoztatok már ilyennel?
  • Prof William
    #3101
    A Temerai armor sett annál a kerekedőnél lesz akit az elején megmentesz. Tőle lehet megvásárolni.

    Monjuk, hogy a beharangozott kb 100 féle armor közé miért kell még egy 101-ik azt nem tudom.

    Hajat és szakállt igazítani meg ott tudsz ahol a játék lehetőséget ad rá.

    A Haj és szakáll igazításnál van lehetőség teljesen megborotválunk Geraltot? A 2-ben lévő sima képű Geralt jobban tetszett.
  • Terawatt
    #3100
    Nem ugyan az, mert több idő mire vissza tudsz vágni. Kilépsz előle már kb egyből tudod pofozni.
  • Azur92
    #3099
    Lehet hogy mar kerdezte valaki, de az elso dlc itemjeit merre talalom? ( jatekon belul)
    Utoljára szerkesztette: Azur92, 2015.05.20. 12:16:47
  • JethroHUN
    #3098
    Néhány tárgyra az van írva, hogy szét lehet bontani alkotóelemire, azt hogyan kell?
  • Prof William
    #3097
    Hm... Akkor lehet megpróbálkozok vele én is. A pont amit nyerek az meg mehet a health regen-re.

    Más.

    Nyílpuskát hol lehet/venni csináltatni? Vagy majd az elsőt sztori szerint kapom meg?

    Amúgy szerintem félregurulni sokkal egyszerűbb/kézhezálóbb mint a kitérés. A hatása pedig ugyanaz.
  • PiszkosFred
    #3096
    Szedd össze az összes gazt és ott az alkímia. Csak egyszer kell legyártanod, utána már csak satu részegen kell lefeküdnöd :)
  • Palinko
    #3095
    első pontomat a regenerációra tettem, nappal királyul tölt
  • grebber
    #3094
    Szintlépésnél én tettem rá van heal regeneráció is.
  • SzirmosSzisza
    #3093
    Én első szinten lenyomtam, csak el kell ugrálni előle.

    Ellenben élet visszatöltésre van valami olcsó móka? Meditáció nem ad életet, szobát meg nem tudtam bérelni fogadóban. Sok kaja meg rohadt drága, ha elfogy a farkas hús meg társai.
  • Prof William
    #3092
    Viszont csecsébe valami durva szörny védi őket. Pl a temetőben valami lidérc jött elő, ami - ha nem rohanok el - simán feltörölte volna a bátor witcheremmel a padlót.
  • Negritis
    #3091
    Elejen leszalltam lorol erfobe ozcsorda
    atom feeling :)
  • Palinko
    #3090
    fényerőt/gammát nem tudok növelni?
  • Shep
    #3089
    Aha, akkor lehet már a 2-ben is adott csak nem emlékszem rá?
  • PTW
    #3088
    ezzel tökéletesen tisztában vagyok, pont ezért kérdezem. Nem azt, hoyg utólag meg tudom e változtatni, hanem azt hogy mi az alapértelmezett felállás.

    Ha hasonlít ahhoz amit én választanék = boldogság, ha nem= újrakezdés
    Utoljára szerkesztette: PTW, 2015.05.20. 11:00:36
  • ratgab
    #3087
    + 1 képességpontot adnak. Adott erőhöz ad ideiglenes bónuszt, tehát részben jól írtad.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.05.20. 10:57:40
  • Shep
    #3086
    Akkor megváltoztatták? 2-ben még úgy volt ahogy írtam.
  • SzirmosSzisza
    #3085
    Őőő, odamész, lenyomva tartod az E-t és kapsz egy ability pontot. Én nem nagyon találtam sütésre opciót, de nyersen is megeszi.
  • Shep
    #3084
    Erőszobrok, pont arra amire a nevük is utal, ideiglenesen plusz erővel/képességgel ruháznak fel, pl erősebb lesz a sebzésed, regenerálódás stb.
  • Terawatt
    #3083
    Nem tudod utólag vissza állítani, így újra kell kezdened, hogyha szeretnéd a döntéseid érvényesíteni.
  • grebber
    #3082
    Pff ezer éve nem toltam egyik Witchert se és kb full debil vagyok.

    Az erőszobrok mire jók mit lehet velük csinálni? Van ezermillió nyers húsom meg lehet őket sütni?
  • PTW
    #3081
    Szükségem lenne egy kis segítségre:

    Naivan nekiestem tegnap a játéknak new game-nél a "simulate saves off" opciót kiválasztva, gondolván, ha on-ra állítom az biztos azt jelenti, hoyg a játék megcsinálja magának a 2 ből származó döntéseket "szimulálja" - ez volt legalábbis az én elméletem, mivel egy 2 soros tooltipet nehéz lett volan már odaírni, hogy valójában melyik opció mit is jelent -

    Persze boldogan játszottam végig egész white orchardot kb 5 óra játék alatt, amikor szembesültem vele, hoyg sikerült a rosszat kiváalsztani, sehol a kérdések, amivel feleveníthetnénk döntéseinket.

    Lényeg a lényeg; tudja valaki mi a default world state, milyen döntéseket vesz alapértelmezettnek a játék?

    Nagyon nem szeretném újrakezdeni emiatt, de ha gyökeresen eltér attól ahoygan én a 2-t nyomtam, akkor kénytelen leszek.
  • MerlinW
    #3080
    A játék konrétan mindent leír. Annál egyszerűben nem lehet:) A kártyákat felpakolod az asztalra úgy hogy a te sereged legyen az erősebb. Ha több kártyát teszel le mint kéne, vagy rosszul választasz nem marad lapod a következő körre. Tehát egy kis stratégia és tervezés kell hozzá. Ahogy a játék írja is, vannak esetek, mikor célszerű hagyni nyerni az ellenfelet 1-1 körben, hogy a következőben több lappal / előnnyel indulj.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.20. 10:37:10
  • cherubim06
    #3079
    Egy nagyon alapos tweak-guide: http://forums.cdprojektred.com/threads/36088-A-compendium-of-tweaks-and-fixes-for-the-PC-version
  • jocika
    #3078
    Ok, köszi.
  • ratgab
    #3077
    Én inkább már ott is kikapcsolom. Inkább bebarangolom a területet és felfedezem csak úgy.
  • PiszkosFred
    #3076
    Nagy valószínűséggel az "5 ellenfél gyilok bekapott 0 sebzéssel" (Kill 5 foes in a fight without taking damage (except for Toxicity) and without using the Quen Sign.) szerzed meg, vagy a farkasokkal harcolva a legelején, vagy az első faluba menet ha a lóról leszállsz és a folyóparton pofozkodsz a lidércekkel.
  • jocika
    #3075
    Milyen videokártya passzol a folyamatos futáshoz? Csak az számít, hogy 4GB-os legyen, vagy valami egyéb is? 670GTX TOP-on (Asus) über beállításon kicsit röcög, de nem vészes. Egy komolyabb harcnál majd kíváncsi leszek; valószínű, majd vissza kell venni egy kicsit.
  • Maala
    #3074
    Persze, hogy nem látja. Steamben is utolag kell betallozni a mar feltelepitett pl. Gogos gameket. Ahogy galaxyban is. Tallozas utan meg mehet fel a dlc.