16775
banner
  • Negritis
    #3153
    pc-n tolom kontrollerrel és eddig az egyetlen gondom hogy állandóan "fut" Geralt emiatt elég nehéz bepozícionálni az embereket és a gazokat
    de amúgy imádom :D
    az előbbi meg megszokható vagy ha lenne vmi állítás hogy örök futás vagy sem :D
  • Avenger
    #3152
    A gog galaxy-ba betallózáskor nektek nem volt bugos? Betallóztam, lepeccselte megint, majd azt írja, hogy várjak a megjelenésre. Néha próbál egy 0 Mb-s patch-et letölteni, ami nem sikerül neki. Parancsikonnal simán indul, de nem számolja a játékidőt, viszont az acsik működnek.
    Valami ötlet, hogy menjen rendesen? Újra kéne telepíteni, de nincs kedvem. :)
  • SzirmosSzisza
    #3151
    Állítólag a hardveres egér bekapcsolásával nem lesz olyan fura a mozgás.
  • Shep
    #3150
    Na egye fene, legyen ötször :)
  • chris0000
    #3149
    a karakter opcióban nem vmi. elírás van?
    "megnöveli a gyors támadás kritikus találatának esélyét 2%-kal és a gyors támadás kritikus sebzésének "esélyét" 15%-kal"
    "növeli az erős támadás kritikus találatának esélyét 2%-kal és az erős támadás kritikus sebzését 15%-kal" (ez ok)
    kritikus sebzési esély nincs is a játékos statisztikában. C gomb.találati esély van+hozzá kritikus sebzés.
    össze kéne akkor jönnie a kritikus találati esélynek is + a kritikus sebzési esélynek is és akkor kapok+sebzést?:)
    sok szerencsét!:)
    mennyi a kritikus sebzési esélyem alapba?:)
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2015.05.20. 17:17:59
  • darkSectorxxx #3148
    Nekem az utolsó pár mondat tetszik.
  • Ra1n
    #3147
    Kamera távolságra valami mókolás esetleg nincs? Számomra az egyetlen ami annyira nem fekszik,kicsit közelítenék. Főleg hogy amikor telepakoljuk magunkat és úgy mászkálunk ránkközelít a kamera, és baromi állatul néz ki (csak az már kicsit közeli ha harc van)....
  • Sith
    #3146
    van is mihez da 2 3 nem öregbítette a hírnevüket :(
  • Evoluti0N
    #3145
    Szerintem csak ötször.
  • Shep
    #3144
    Hát azt én sem, mert a Divinity OS körberöhögi hatszor.
  • TBTPumpa
    #3143
    Jól tették, ha már nekik nem sikerült közepesnél jobb játékot összehozni ismét a Dragon Age-ből.

    Azt viszont még mindig nem értem, hogy az az alfaverziós szutyok hogyan lett az év (RPG) játéka.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.20. 16:14:38
  • grebber
    #3142
    A Bioware is gratulált a fejlesztőknek
  • chris0000
    #3141
    nekem az fps számlálót nem akarja bekapcsolni,hiába nyomom az alt+f12t.
  • Sheltem
    #3140
    Klassz.:)

    Használ itt valaki Nvidia Inspector-t vsync helyett?
    Tehát limitálja vsync offal az fpst 58-60ra..
    ki akarom ma próbálni hátha megszűnik vele a "screen tearing".
    Elvileg így az input lag is csökken.
    Kíváncsi leszek. Ha hazaértem elmondom majd mire jutottam.
    Valaki próbált már ilyesmit?
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.20. 15:31:27
  • bardocz
    #3139
    Megnéztem most programmal. Elvileg húztam a procit, a vga pörög maxon, a proci azt közel se éri el, szóval akár még erősebb vga-t is ki tudna hajtani.
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.05.20. 15:16:10
  • Shep
    #3138
    Fényerőt hol lehet a játékon belül állítani, mert én nem találtam?
  • MerlinW
    #3137
    Máshol lesz a hiba, nálam eddig semmi gond nem volt sem a driverrel, sem a játékkal.
  • drop
    #3136
    igen elvileg be lehet kapcsolni és több fps marad csak nem tudom működik e nekem vissza kelet tennem a régebbi drivert mert fagyot a játék nvidia 970
  • Spaceghost
    #3135
    Az erőszobroknál van valami kitétel, hogy mikor ad buffot és mikor ad képességpontot? Mert eddig 1 erőszobor volt csak ami adott buffot is és képességpontot is, az összes többi semmit nem csinált csak felfénylett, ha használtam.
  • SaGa Jr
    #3134
    A DDR3 az lassú de nagyon. Abból 2 giga édeskevés. GDDR5-ös memóriájú kártya kéne legalább 2 gigás. AMD-ből nem viccből a minimum a 7870 (R9 270x régi neve). Az 2 giga GDDR5 memóriával van szerelve. Az igazán élvezetes játékhoz még ez is kevés lesz, de legalább már lehet vele elfogadható sebességgel játszani.

    A 2 gigányi ddr3-ad piszok gyorsan betelik és onnantól akadás majd fagyás jön. Ha most még nem is, a sűrűbb területeken lehet majd még bajod belőle.
    Utoljára szerkesztette: SaGa Jr, 2015.05.20. 14:42:24
  • bardocz
    #3133
    Ez nem arra van, hogy bekapcsolva marad, de több fps-t kapsz, mert mondjuk az AA névből ítélve levesz róla valami élsimítást?
  • Atilorn
    #3132
    Úgy tűnik sikerült megoldanom. Az AMD control panelen bekapcsoltam az overdive-ot és a ventit is magasabb fordulatra vettem. Most már fut mint az álom. Mindig elképedem magamon, milyen zseni vagyok :D
  • SzirmosSzisza
    #3131
    Én simán kikapcsoltam Options-ben.
  • drop
    #3130
    probálta valaki ezt ?
  • Avenger
    #3129
    http://www.gamesradar.com/witcher-story-recap/

    Itt is van egy összefoglaló az első két részről.
  • PiszkosFred
    #3128
    Az első két rész sztorijának (és a főszereplőinek) olvass utána wikin vagy máshol, mert nagyon sok a visszatérő szereplő, akiket nem árt, ha ismersz és "érted", hogy mit és miért csinálnak/tak/fognak csinálni! Még akkor is, ha rengeteg plusz infó olvasható a játékban.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.05.20. 14:25:27
  • SzirmosSzisza
    #3127
    Én is hasonlóan voltam, eddig teljesen élvezhető. Kb annyi a változás, hogy most nem a vörös suna után fut, hanem valami fekete után (aztán lehet ezt jobban érteném, ha játszottam volna a 2-vel D:)

    Van egy ilyen meg egy rövid verzió.
  • PTW
    #3126
    Nekem alapból be se volt kapcsolva egyik sem és ugyanúgy fagy (rengeteg emberrel egyetemben).... ez valami memleak ügy lehet,legalábbis cd fórumon ezt emlegetik.

    marad a patchre várás :(
  • SötétBarom
    #3125
    Az első részbe toltam kb 20 órát, aztán meguntam, a másodikra rá sem néztem, ez viszont érdekel. Van szükség "előképzettségre", vagy annyira nem lényeges? Illetve ha mégis, van valami site, ahol esetleg le van írva a sztori?
  • Avenger
    #3124
    Az inventory crash-re azt mondják, hogy az fps limitert kell végtelenre állítani és elvileg megszünteti. Aztán külső control centerből lehet neki adni vsync-et.
  • grebber
    #3123
    De érdekes, hogy efyik kovácsnál se volt még ezekre a kacatokra eladási opció.
    Raklap szart összeszedtem már ,de ha a szétszedés pénz eladnám ,de nem tudom :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.20. 13:57:48
  • DantesHUN
    #3122
    Ezt rendszeresen csinálja.
  • darkSectorxxx #3121
    Igazi fafej. :)
  • bardocz
    #3120
    Nekemis fagyott már ki. Inventoryban nézegettem valami könyvet.
  • bardocz
    #3119
    Csak nekem ez az első olyan játék, ahol az npc-k olyan tempóban haladnak, mint én? Nem hagy le, nem vagyok gyorsabb, nagyon jó. Már az elején feltűnt.
  • Madi92
    #3118
    Szerintem betelik a memóriád. 4Gb az kevés.
  • Shep
    #3117
    Egyszer már nekem is fagyott.
  • Atilorn
    #3116
    Azt hiszem az én kártyám 250-es 2gb ddr3. Ha nem elég neki, akkor miért fut a játék néhány percig tökéletesen?
  • Madi92
    #3115
    Mondjuk ezt nem értem, lowon 50fps megvan vele, szóval gyengébbeken is van esély.
  • SaGa Jr
    #3114
    Lehet a kártyád lesz kevés neki. Pontosan milyen? Úgy tűnik a 2 gigánál kevesebb memóriával gazdálkodó kártyákkal gyakoribban a lassulások és fagyások és az AMD sem hozott még ki friss driver-t, így lehet ez is a baj, ráadásul AMD-ből az elvárt minimum kártyaként a HD 7870 van megjelölve (R9 270x megfelelője). Ha neked csak R7-es kártyád van (250-250x-260-260x) akkor az lehet a probléma, hogy az lesz kevés neki.
    Próbálkoztál már az opciók állítgatásával (hairworks kikapcsol és egyéb opciók levétele/visszavétele)?