16775
banner
  • BoneDragon
    #3193
    Szarabb kép nem volt az összehasonlításhoz?
  • bélanéni #3192
    Szinte semmi különbség nincs. Ha van, az nagyon kevés.
  • darkSectorxxx #3191
    Nem tudom, hogy mik a pontos eltérések.

    Csak PS4 meg PC-n a hajeffektet kivéve minden maxon. :)
    Aztán akit érdekel eldönti magának szabadon.
  • Madi92
    #3190
    PS4en milyen beállításoknak megfelelően fut? Én különbséget nem látok.
  • j0rmungandr
    #3189
    Találkozott már valaki ezzel a buggal(?) ? Még White Orchard-ban felvettem és elolvastam a Spy's notes-t ami be kéne hogy adja a Deserters gold questet de nem teszi, a kulcs is megvan, de semmi nem történik, nem tudom kinyitni, akár hányszor elolvasom nem adja be. Tipp? Vagy ugorjam át ? (Tudom hogy side-quest)
  • darkSectorxxx #3188
    Az szép. :D
  • Shep
    #3187
    Köszi, akkor ütöm őket tovább :)
  • darkSectorxxx #3186
    Akinek több platform van a birtokában, és érdekli melyiken kb hogy néz ki a játék:
    *** annyi hogy más keztyű van rajtuk az nem platform függő eltérés.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.20. 19:21:06
  • Ra1n
    #3185
    Oki akkor nem nálam van a gond,nekem is volt hogy 3-4 órán át semmi,de volt hogy 1 óra alatt kétszer is és csak restart segít mert asztalból semmit nem látok hiába rakom le minimalra.
  • kukubenko66
    #3184
    Értem, köszi az infót.
  • SzirmosSzisza
    #3183
    Fú, 10 ilyen sipítozó hátra ugráló cuccli elég nehéz egyszerre. Főleg, hogy nem nagyon tudok olajozni/italozni se, mert kifagy a játék :D
  • cylonflatus
    #3182
    Igen, az inventoryba kilépve előfordulhat, nálam 4-5 óra alatt 2x csinálta, kb 4h-t játszottam egyhuzamban gond nélkül, aztán egy óra alatt kétszer is. Több fórumon is említette elég sok ember. Majd egy pöcs megoldja.
  • bélanéni #3181
    Elmosogatok aztán gyepa legalább 1 órára
  • bélanéni #3180
    Úgy tudom a játékban ilyen funkció nincs, és egyelőre a GOG Galaxyba se.
    Sokan a Fraps-et használják erre a célra, én ajánlom a "Bandicam" nevű progit, nagyon kis helyet foglal, mindenre tökéletes.
  • kukubenko66
    #3179
    Sziasztok.

    Hogyan tudok képernyőmentést csinálni a játékból ?
    Gondolom a c:\GOG Games\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\screenshots\ mappába kéne kerülniük a képeknek, de hiába nyomom a PrtScreent, nem lesz kép és a játék billentyűzetkiosztásánál sem találtam screenshotra vonatkozó beállítást.
  • Palinko
    #3178
    tuti ezüst kardot húzott, mert az való erre a dögre, nekem tűzsebzésen nincs pont, az életen, regenen, meg a gyors stíluson van 1-1 pont. a tűz alig sebzi, de még mindig az a legjobb. milyen oszlop köré kéne vinnem? nekem nem mászik ki a barlangból, első alkalommal mikor rendesen sebződött elkezdett üldözni, mintha akkor kapcsolt volna be a super élettöltés, aztán meditáltam, mentettem. mintha bug lenne :S nem lehetek ennyire béna
  • Musicking
    #3177
    lvl 4-nél jártam a vérfarkas barlangjában igaz addigra már volt kovácsolt penge is hogy most melyket rántotta elő azt nem tudom (ezüstből az alap witcher kard volt), lvl2 volt a közelharci lvl2 a tűzmágia. Az oszlop szerá képződménykörül meg egyáltalán nem nehéz kifektetni az összes dögöt, a vérfarkasnak az életerejének felét tűzzel lehúztam aztán megsoroztam így nem sokar ért a gyógyulása , olyan 25% körül meg eldőlt mindezt a legnehezebb szinten.
  • bardocz
    #3176
    Majd dobnak. Eleinte nekem sem dobtak. Van a környéken több is, néhny sidequest közelében is van pl.
  • Csokis
    #3175
    The Witcher 3: Wild Hunt Map Companion app

    iOS-re, illetve Android-ra

    "The Witcher 3: Wild Hunt Official Map Companion is the official digital companion for the game. This app contains interactive maps for the entire world of The Witcher 3: Wild Hunt, complete with callouts for all the major important items and quest locations in the game. Locate all the signposts, chests, points of interest, merchants and more! Utilize the app's built-in functionality to track your progress as you complete quests and collect items. Pinch-to-zoom the maps to see the world in greater detail. A great companion to use while playing the game!"


    Utoljára szerkesztette: Csokis, 2015.05.20. 18:27:42
  • Shep
    #3174
    Hol lehet fojtólidérc agyat találni, mert lidércet találtam a folyóparton párat de nem adott belőle agyat, a fecske főzethez meg kellene?
  • bélanéni #3173
    Nekem 5 óra alatt egyszer sem fagyott, mindent elolvastam eddig, bestiárium, szereplők, levelek...
  • Myselor
    #3172
    dehogy.egyetlen olajam sincs még.már mindent találtam szinte de ahhoz hozzávalókat nem.venni kell jó eséllyel.már 6os vagyok pedig :)
  • Ra1n
    #3171
    Másnak is fagy be néha könyvet olvasva,menüben,karakterképen,stb?
  • rage
    #3170
    S azóta meglett? :)
  • Myselor
    #3169
    nekem is ez volt.nem is értettem :)
  • bardocz
    #3168
    Zseniális, a megtisztított serpenyő nagyobb sokkot kelt a nőben, mint a hulla a házban :DD
  • rage
    #3167
    Nekem azt írta, most, hogy már van olaj az inventorymban, kenjem a kardra.
    Csak épp sehol sem találom az olajat az inventoryban :)
  • Myselor
    #3166
    nem használtam ,könnyen megöltem tűzzel és a kardommal de azért óvatosan mert enragel a második körben :)
  • Negritis
    #3165
    a serpenyős küldi omg :D
    ez a játék pár óra alatt olyan hangulatot csinált amit régóta semmi :D
    (Xulima, Xenoblade és DA:O volt ilyen kb rpg-ben nekem :D)
  • Palinko
    #3164
    LOL már elátkozott, kísértet meg nekrofág olaj van semmi bestia olaj ami kéne a vérfarkas ellen. de nem értem mikor először mentem miért ment le az élete azóta meg miért tölt neki vissza mint a fene. próbáltam visszaállítani közepes nehézségre, hiába tölt.
  • Palinko
    #3163
    és használtál olajat? az jó ötlet lehet, mert a sima farkas ellen az kell. még nem próbáltam, mert nincs inventoryban :D de elkezdem összegyűjteni még jönnek a válaszok, hogy ki hogy ölte meg a vérfarkast.
  • SzirmosSzisza
    #3162
    Valami olajat nem próbáltál lötykölni a fegyveredre? Amúgy én most lettem lvl 4 és még csak most értem be a városba :D
  • Myselor
    #3161
    a sikító szerintem genyóbb volt :D ez egyből megdöglött nekem
  • Rony94
    #3160
    Az alap billentyű beállításokban a 'bal control-al' lehet váltani futás és séta között. Nézd meg a beállításokban, hátha mutatja a kontrollernél is.

    Btw. még mindig 1-es szintű vagyok (9 nyavalyás XP kéne még a szintlépéshez) és egy 2-3 fős fojtólidérc csapat (3-as szintűek) simán szétkapnak. Beszarás mennyire számít ez a 2 szintkülönbség. :D
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.20. 17:50:09
  • Palinko
    #3159
    nem tudom először mikor bementem oda, simán ment le az élete, de gyenge voltam. de muszáj 4 lvl el elvállalni ezt a 7 es küldit mert nincs más. gondoltam sebaj majd leveszem a nehézséget, erre akkor meg tölti az életet mint a fene :D bestiáriumomban sem szerepel fogalmam nincs mit kéne vele csinálnom, talán tűz sebzés segít meg ezüst kard ofc
  • darkSectorxxx #3158
    Jaja írtam is, alkonyat és éjjel felé 22:00 óra, hangulatos. :)
  • Terawatt
    #3157
    Nekem is ő fog jönni...előre félek akkor.
  • Negritis
    #3156
    alkonyodik, nekem meg az állam leesett hirtelen :D
  • Palinko
    #3155
    mi a fene ez a vérfarkasos dolog? jobban tölti az életét mint bármi.... feléig sem tudom leütni
  • Avenger
    #3154
    Amúgy azért fura az irányítás, mert nem maximális sebességgel indul Geralt, meg nem egyből áll meg, meg nem helyben fordul. Szokni kell az biztos. Könnyű elnézni az íveket sprintelés közben. :)