16775
banner
  • Myselor
    #3273
    igen recept.de azthiszem már az elejétől lehet.
  • torma1
    #3272
    Ezt a kardot hogy lehet csinálni? Mi kell hozzá? Van hozzá recept vagy hogy?
  • Myselor
    #3271
    de ez ad xpt ölések után vagy hogy? :D most nem értem
  • SzirmosSzisza
    #3270
    Hát én vettem egy rudat + 10 port és abból összejött + 1 rúd-
  • Shep
    #3269
    Hát én még csak 5 órát játszottam vele.
  • Myselor
    #3268
    az biztos.én meg is csináltam mindent a legelső helyen.már a másodikon vagyok ugyan de végeláthatatlannak tűnik :D meg hát ugye még sokkal több is lesz.tényleg 100 óra lesz vagy több :D
  • Shep
    #3267
    Amúgy beszarás mennyi tennivaló van már ezen az első helyszínen is.
  • Shep
    #3266
    Aha, köszi szépen.
  • bardocz
    #3265
    Kovácsnál, nyomj egy esc-et, hogy a válogatós menüjébe lépj, ahol lehet javítani, krafotlni, vásárolni, meg bontani.
  • Myselor
    #3264
    a kovácsnál.lehet lapozni pl belépsz a vásárláshoz felül van ilyen cucc.meg biztos gombal is.javítás szétszedés stb
  • Shep
    #3263
    Hogy a búbánatban lehet szétszedni valamit, nem találom a módját és a leírásban sem lelem,
  • Myselor
    #3262
    nincs mit.így a legkönyebb alapanyagot csinálni a fegyverekhez ruhákhoz ^^ sok félét tudok már csinálni de még nemtudom mit csináljak.ezt az xp dolgot nem értem kapunk öléskor is?vagy a fegyvernél az mit jelenthet?mert akkor én is legyártom azt a vipera ezüst kardokat.:)
  • Shep
    #3261
    Na azt nem is néztem még ,de kösz a tippet.
  • Myselor
    #3260
    szedj szét ezüst gyertya tartót :D nekem abból van.van már pár rúd.és egyőbb dolgok szétszedéséből :)
  • Shep
    #3259
    Hol találtál hozzá ezüstöt, mert nekem még 1 db híja van?
  • Myselor
    #3258
    mi ez a bonus experience?nem is kapunk xpt ölésért tudtommal :) amúgy nekem a briliáns van erősebb ennél úgy tudom :)
  • SzirmosSzisza
    #3257
    Na, meglett ez a 2, ezzel lazán levertem a 10 szörnyet egyszerre, ellenben csata után lejjebb vittem a nehézséget, pihentem, majd visszaraktam, fenéért nem tölt vissza a HP pihenés közben :/



  • Prof William
    #3256
    Pont így érzem én is. :)

    Még csak az "oktató" részben vagyok de már most fantasztikus.
  • Rony94
    #3255
    +1

    Valahogy én is így érzek. És az zíher hogy ezek után nyugodt szívvel fogom majd megvenni 27 euróért a kiegészítőket is. :)
  • Negritis
    #3254
    ne legkönnyebben told :D
  • darkSectorxxx #3253
    A griffendél? :)
  • Rony94
    #3252
    Ez még csak a bevezető. Szinte biztosra veszem hogy lesz majd szívósabb griff is. :)
  • Palinko
    #3251
    de akkor a videóban miért ment le olyan könnyen? nekem is először könnyen ment, csak épp nem voltam felkészülve fél hpval mentem be, azt hittem csak vizsgálódás lesz kezdetben stb. szóval amikor elrohantam jött utánnam, visszafordult és olyan nagy iramban elkezdte tölteni az életét. azóta folyamatosan úgy tölti, mintha beakadt volna neki meneküléskor :D most más küldiket csinálok mert felidegesített majd nagyobb levelen megcsinálom. de ha addig is jönnek megoldások, annak is örülni fogok :D
  • bélanéni #3250
    Kioktatnak egyesek hogy mi köze a 60 fps-nek a Witcherhez?
    Már bocs, de ezerszer több, mint a back- és frontbuffer-nek. Na ez jampizás, ami kurvára senkit nem érdekel.
    Senki nem feszít itt a tudásával, ez egy Witcher3 topik.

    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.20. 21:34:21
  • grebber
    #3249
    Erdőbe sétálva én is levertem egy böhöm nagy medvét pedi csak level 1-en boklásztan gurulgatva gyerekjáték eddig minden ellenfél a griff is egy vicc volt.Trailerbe sokkal jobb volt a harc itt meg hamar vége lett :(
  • Ra1n
    #3248
    1. Mint írtam ez nem az a topik.
    2. Nem kell a sok mellékrizsa és szarakodás álá Prohardver Abu. Hiába a csoda api az alacsony hozzáférés. Tech és nyers erő kell. Ezek a konzolok abban édeskevesek,ez a kezdőárukon is meglátszódott. A megjelenés napja óta elavultak egy jobb középkategóriás pc-hez képest és ez a távolság csak nő és nő.

    ENNYI részemről befetéma.
  • Myselor
    #3247
    ugye hogy megmondtam?:D az első után a második nagyon zárd volt és unalmasnak is mondható.ez meg egyszerűen eszméletlen.abbahagyhatatlan,csak ugye asszonnyal si foglalkozni kell vagy balhé lesz hehe
  • yesname #3246
    Ha nem vagy laikus akkor kérlek a következő 10 percben írd le ide, mi a leggyorsabb, illetve legkényelmesebb módja szövegezésnek Dx11-ben? Mi a back- és frontbuffer? Ezek halál egyszerű dolgok. Mindenki aki nem ismeri az API-kat, a technológiát az laikus. Fingja nincs arról, hogy melyik architektúrából és API-ból mit lehet kihozni. Te nem csak laikus vagy, hanem maximum 16 éves.
  • bélanéni #3245
    Lehet nem leszek túl népeszerű, de a fantasztikus Witcher1 után igen nagy csalódás volt a második epizód. Unalmas, érdektelen, lapos és tele láthatatlan falakkal. A szabadság illúziója sem volt meg. Akinek esetleg az a játék nem tetszett, nyugodtan tegyen egy próbát ezzel! Ég és Föld!
  • darkSectorxxx #3244
    GOTY OF THE YEAR?

    Ez jó. Ez a Game of the Year következő fokozata? :)

    Ezt felírom magamnak. :)
  • TBTPumpa
    #3243
    Csak Game of the Year gyanús?
    Szerintem meg minden idők egyik legjobb RPG-je! Game of the Year ugyanmár, az alap ennél a címnél.

    Ennyire addiktív, szórakoztató, élvezetes, hangulatos, magával ragadó RPG-vel már nagyon, de nagyon rég játszottam. Szépen kidolgozott világ és karakterek (ilyen jól kidolgozott női karaktereket sem láttam más játékban), fantasztikus zenével.
    Emellett olyan érzésem van, mintha egy kész játékkal játszanék. Nincs meg az az "érzés", - mint megannyi játék esetében mostanság - hogy valami hulladék publikus alfa vagy bétaverzióval játszom (köhm Dragon Age Inquisition)...
    Ennek azért nagyon örülök, mert érezni, hogy nem a kocsmában töltötték az időt a srácok a februári elhalasztás után. Emellett pedig jobban is fut, mint eleinte vártam. Persze nem Maximum grafikán, de jóval rosszabbra számítottam az AMD kártya miatt.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.20. 21:28:56
  • bardocz
    #3242
    Alkohol kell hozzá.

    Rony94
    #3241 Game of the year of the year? :D
  • Rony94
    #3241
    Amúgy igen, minél többet játszok ezzel, annál inkább tudatosul bennem hogy ez bizony GOTY of the Year gyanús. :D
  • bélanéni #3240
    Ez a játék abbahagyhatatlan.
    Pedig már abba kéne.
    Valami elképesztő méreteket ölt a térkép.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a Velen - Senki földje kibaszott hangulatos, direkt lassan, ügetve lovagoltam, annyira a plafont verdeste a feeling


    Alkímia: köszi a segítséget, még sosem meditáltam, de ezt követően tényleg 3/3 lett megint a mennyiség. Fura, hogy egyszer kell legyártani, többé nem kell hozzá összetevő csak meditálás? Végülis szimpatikus, csak azt hiszem 1-2-ben nem így volt.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.20. 21:23:17
  • yesname #3239
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyers teljesítményben, számítási kapacitásban körülbelül. De ez csak egy része az egésznek. A többö láncszemből adódnak bizonyos előnyök konzolon, ami miatt ott jóval többet ki lehet hozni ugyanabból a kapacitásból. Ez a különbség DX12 megjelenése után szép lassan csökkeni fog remélhetőleg.
  • TomStorm
    #3238
    Na húzok haza és 2 napig egyfolytában Witcher lesz a program:)
  • Ra1n
    #3237
    Dettó összetudom és csak azt látom amit a tesztekben is írtak. High néhány dolog medium. Ultrához köze nincs. Nem mintha egetrengető különbség lenne a kettő közt.
    És igen EDDIG IS azt hozta egy 660 sőt néha többet és ezután is.:)
    De ez nem konzolwar topik részemről ennyi. És persze én vagyok a laikus...:D Szakadok.:)
  • bardocz
    #3236
    Hihetetlen, a medvét simán leöltem, de a mellette lévő 4 ghoul folyamatosan megszopatott. Miközben a edve lvl6-os, az én meg lvl3, a ghoulok meg lvl2-3-4
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.05.20. 21:17:53
  • Ironman2
    #3235
  • darkSectorxxx #3234
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én ati kártyában úgy tudom egy r7 260 szintjén vannak a konzolok, természetesen a felépítés miatt ez csak jelképes dolog néhány adat alapján.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.20. 21:07:16