16775
banner
  • Palinko
    #3313
    nekem 17 óra és 7 pontot kaptam :D el is akadtam most valahol, családi ügyek küldi lvl 6 os. az olvassa tovább aki már előrehaladt, megvan a lány stb.

    szóval miután megtaláltam a lányt és beszéltem a báróval is, mondja nézzek utánna a veleni nyomoknak és keressem meg a feleséget is, csak már fogalmam nincs merre vitt a szellem és hol kéne keresnem a nyomokat, quest marker természetesen nincs

    hogy oldhatom meg?
  • Terawatt
    #3312
    8 óra van már a játékban nálam és eddig tényleg kevés pontokat kaptam, de szerintem a place of power-ök szaporodni fognak.
  • Palinko
    #3311
    remélem én is találok valami hasonlót, mellékküldetések powa :D
  • xido
    #3310
    az a 2 tucat kis település ha kifullad azokból a 3 házas szutykokból,ami szét van szórva,akkor nagyon pipa leszek :)
  • Madi92
    #3309
    Stalker jut eszembe erről. Ott is az volt először, hogy nyílt lesz a zona, aztán nem.
    Én is abban a hitben éltem, hogy az egészet begarázdálkodhatjuk.
  • xido
    #3308
    én is azt reméltem,hogy végre két nagy terület között én döntöm el,merre megyek,amolyan Skyrim módra...aztán pislogtam,hogy még mindig a világvége sárkányokkal riogatnak...kicsit így visszásnak érzem azt a picsanagy térképpel való vagánykodást..
  • Myselor
    #3307
    igen.felannak osztva.de egy-egy "kis"területen is el lehet veszni :D napokig csinálsz egyet.legalábbis a második hely ilyen vagy 2 nap mire ki fullozom majd :o vagy több
  • Madi92
    #3306
    Térképen akkor nem lehet szabadon kószálni? Csak a "kis" területeken belül?
  • Myselor
    #3305
    alig lehet abbahagyni ezt a játékot komolyan :D de nagyon élvezem,ez a hamupipőkés küldetés nagyon ütött :D jókat mosolyogtam én elég lassan haladok a történettel mert igyekszem midnen melléküldetést megcsinálni és időnként 1-1 fő-t 9es vagyok és a level6 story küldetések vannak.tényleg túl lehet őket fejlődni szépen :D a cuccok kezdenek jók lenni jó recepteket is találtam nagyon élvezetes a játék annyira jók a küldetések hogy hihetetlen. csak már aludni kéne meg minden szóval reggel folytatom:)
  • Jude666
    #3304
    egyre jobb ez a shadowplay -.-
    kezdi megint:asztali felvételként menti a videót, az meg persze röcög mint állat
  • Ra1n
    #3303
    Le mertem adni a szavazatomat a Pcars házigazdára véleménnyel egybefűzve. És paff....Az ok pedig: " ELÉG".

    Nocomment.:)
  • nyirog
    #3302
    ha új játéknál kiválasztom a witcher 2 mentésem akkor is be fog jönni a kém, vagy komornyik mikor geralt szakállát vágják és végig fogja kérdezni a fontosabb pontokat? Szinte biztos vagyok benne, h mikor új játékot kezdtem akkor kiválasztottam, hogy importálja a mentésem és azért nem értem, hogy miért kérdezi meg ezeket a játék, vagy esetleg utólag változtathatok pár fontosabb döntésen mint pl letho él - e vagy hal???
  • Musicking
    #3301
    lvl37-es kard és az alapanyagokból kiindulva ez még csak felszínt karcolgatja tehát biztos van táposabb is.
  • Palinko
    #3300
    na te is eljutottál a szenvedéshez :D eddig ez a játék legrosszabb küldije, érdekes aztán másik vérfarkast majd könnyű lesz kinyírni máshol, de most nem spoilerezem el.

    egyébként a játék egyik hibája, hogy kevés pontot ad szintlépéskor, mert egyszerűen kétlem hogy ki lesz így maxolva,
  • Terawatt
    #3299
    Nem néztem, hogy van-e már róla bejegyzés. Medvére akkor kaptam amikor levertem egyet, de köszi a tippet meg fogom lesni. :)

    Off: nagyon gyűjtöd a büntetőpontokat, osztogatják mint a cukrot?
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.21. 00:56:09
  • Ra1n
    #3298
    A bestárium nagy segítség MINDEN ellenfélnél. ;)
  • Fecoo96
    #3297
    Na, hát csinálgatom azt a lvl25ös külit :DD lvl4esen!! és mivel elég sok mellékülikből áll, így az mindíg egy kis küli, de ezekért 8!!!! XP-t kapok! :D Hát.... ez elég fair... és persze minden embernek 1 ütés vagyok...
  • bardocz
    #3296
    Közbe visszanéztem, és valóban.
  • SzirmosSzisza
    #3295
    Elvileg az, de nem én linkeltem.
  • bardocz
    #3294
    Ez az amit még korábban linkeltél konfig fájlos dolog?
  • Terawatt
    #3293
    Jön a gigamega optimizáló catalyst, hogy releváns információ a 7950? :D 2x olyan mintha tésztát őszre festették volna
  • SzirmosSzisza
    #3292
    2x :D

  • Terawatt
    #3291
    Ha nem statban fog korlátozni akkor jöhet, mert szeretem a kihívásokat, de ez így tré. Persze mondhatom, hogy majd vissza jövök, de akkor meg már a kihívás nem lesz meg. Már kiléptem, de majd utána nézek, hogy hogy tudnám DOT-olni. (Igni annyira random, hogy mikor okoz égést, hogy így is háromszor meghaltam, mire beadta "időben" a dot-ot amivel le tudtam sebezni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy legközelebb inkább azt mondom, hogy edd meg a kurvát, mert megérdemli. Ő meg nem árt senkinek így, hogy elvonul a világtól.
  • CalebJoe
    #3290
    Pedig később olyan kemény mini meg nagy bossok lesznek hogy a vérfarkas hozzájuk képest kezdő, nyugtató beszedése ajánlott lesz.
  • Terawatt
    #3289
    lvl 4 vagyok és a szörny is zöld (asszem), de akkor is bullshit, hogy statok miatt lekorlátol egy ilyen egyszerű küldetésnél, mert amúgy meg úgy agyon verem, hogy még a queen se kell.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kéne valami bomba vagy más amivel véreztetni tudom, mert az talán megfogja a regenjét és agyom tudom verni...hm...
  • bardocz
    #3288
    Nilfgardiak területe mellett a folyóban lévő kérdőjelhez is eljutottál? Én csak átúsztam mellette, azt ottani drownereknek 1hit vagyok.
  • CalebJoe
    #3287
    Talán gyenge vagy még hozzá.
  • Terawatt
    #3286
    Grindelni kell az első területen a vaddisznókat ala south park wow episode és akkor tudsz haladni. [viccelek] Szintek száma mindegy szerintem amíg zöld, mert úgy meg lehet csinálni. Gondolom a nehézség belövése miatt lett így.
  • Fecoo96
    #3285
    Na sziasztok.

    Nos, a játék gyönyörű. Tetszenek benne az NPC-k, ahogy viselkednek, a szörnyek. A küldetések, ahogy az első részben a törp kovács beszél :P
    És úgy lényegében magába szippantott rendesen.
    Ami nem tetszik: Vannak határok. Pedig arrol volt szó, hogy nem lesznek. Na de sebaj, tudom, töltőképernyős elválasztás de attol még veszít egy picit! az egészből. Nem tudom ki hogy van vele, de én a 3. nehézségi fokozaton játszok és mindent megcsináltam az első helyen. Legalábbis nem maradtak kérdőjelek, kész külik stb. szóval a második részre olyan lvl4 majdnem lvl5-ösen mentem. kalandozgatok.... felveszek egy külit... nézem: ajánlott szint: lvl25 nos... oké mondom... persze már előtte is érdekes volt hogy 1es 2es szinten lvl 5-7es mobokat csapkodok de azért ez a lvl25ös küli megérintett. Gondoltam megkérdezlek titeket, hogy hogy vagytok vele. Persze nem zavar, attól ugyanúgy végigkockulom az éjszakát mert most van rá időm :P
  • Terawatt
    #3284
    Ez a vérfarkas küldetés egy merő retkes bullshit. 3. nehézségi fokozaton akkora a regen, hogy mire levertem negyed hpra, hogy megöljem jött a kis beszélgetés aztán INSTANT belém vert kettőt, amit éppen hogy túléltem és regenerálódott tovább, majd kinyírt mert mindenem elfogyott ő meg már megint 60%on volt(és tovább). Ezt hogy a szarba gondolták a készítők?
  • AnuluWork #3283
    Nagyon magába szippant ez a játék. Már alig várom a hétvégét, hogy tényleg legyen időm rá.

    Addig is:

  • Jude666
    #3282
    van Velenben egy bandita camp, ott egy fogoly
    hogy szabadítom ki? hol a kulcs?
  • Shep
    #3281
    Hát igen de a küldetésekért sem ad olyan hú de sokat, bár gondolom azért a Griffért majd többet ad.
  • Rony94
    #3280
    Akkor fordítva kérdezem: Miért kellett Roche-nak nevezni Vernon-t? :D
  • Jude666
    #3279
    könyvben is így hívják?
  • Prof William
    #3278
    Ez még könyvekből van.

    Már a legelső könyvben is Roachnak nevezte a lovát. :)
  • Rony94
    #3277
    Öléssel egyszerűen nem lehet szintet lépni. Egy ellenfél leölése kemény 1-2 XP-t ér. Úgy tűnik csak is küldetésekért jár a sok XP, így aki nagyon ki akarja maxolni Geralt-ot, annak arra kell törekednie hogy megkeresse és megcsinálja a lehető legtöbb küldetést/mellékküldetést.

    Más téma:
    Miért pont Roach-nak kellett elnevezni a lovat? Mindig Vernon Roche jut eszembe róla.
  • Shep
    #3276
    Az már jó én még mindig csak 2. :)
  • CalebJoe
    #3275
    Jelenleg 11-es szintű vagyok most már kezdenek jobb cuccokat árulni de az ellenfelek is keményednek, olyan mint a szotyizás nehéz abbahagyni.

    Régi ismerősök meg csöcsök.
  • Shep
    #3274
    Egy mellékküldetés során tudod megszerezni hozzá a leírást. A dezertőröket kell elintézni az erdőben.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.20. 22:49:48