16775
banner
  • Prof William
    #3233
    Na mint kiderült az volt a ludas, hogy ma mielőtt nekikezdtem átállítottam hogy teljes képernyős legyen.

    Visszaállítottam a keret nélküli ablakra (ami szintén teljes képernyősnek néz ki) és hiba megoldódott.
  • Jude666
    #3232
    Márpedig gameplayekhez ez a legjobb szoftver szvsz
    Csak írd be gépeden, h geforce experience- ott lesz a shadowplayed is
  • Myselor
    #3231
    egyébként 2 dolog nem világos nekem.van egy küldetés bajbajutott egyén,bevan zárva egy ketrecbe lovasok örzik ,leütöm őket a kulcs sehol ládába sehol azt mondja ott van valahol a közelbe a kulcs.de nincs.wt? a másik pedig egy olyan hogy lehet fejleszteni a bűvölést vagy mit ,tudjátok betémázni az embernek valamit párbeszédbe.1 küldetésnél azt írja 1szintű nekem,van egy amivel lehetet fejleszteni 3pontot raktam rá.mindenhol lehetett használni azt a jelet de itt nem.hogy kell még fejleszteni?
  • darkSectorxxx #3230
    Néztem én is elég hc.
  • yesname #3229
    Pedig ezt benyaltad, mert tök igaza van... Szinte PC Ultrának felel meg a PS4. Ami különbség van: valamivel kevesebb látótávolság. Ezt viszont nem lehet észrevenni játék közben. Persze kiemelt helyzetekről készült screenshotokon , ahol ez különösen látható észreveszed. Játék közben semmit. Vannak apróbb dolgok, amiket viszont sehogy sem veszel észre, csak ha belezoomolsz a screenshotba 8x-osan. Keresd a hibát. Megtalálod a 10 különbséget? :D:D:D
    Nekem van jó PC-m is a konzol mellett. Szóval élesben is össze tudom vetni a multiplatform játékokat, ha kedvem tartja.
    Természetesen vannak wrappelve írt multiplatform konzol játékok és rosszul megírtak is. Azonban ez nem azt jelenti, amit egy laikus elképzel.
    Mert, hogy az vagy és ezt mindig sikerül bizonyítanod. Sem programozója nem vagy a DirectX-nek, sem PS4-nek, sem a technológiai/API hátteréhez és működéséhez közöd nincs, de azért teljes mellbedobással hiszed azt, hogy egy 660-as kártya ugyanazt kéne hozza, mint egy PS4. Erre inkább semmit se mondok...
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2015.05.20. 21:03:50
  • Jude666
    #3228
    Asszem kelleni fog egy erős alkohol. Ha megvan meditálást követően automatikusan újratöltődik.
  • darkSectorxxx #3227
    Nekem a kérdés nem teljesen világos. :)

    Arra gondolosz hogy egyer csinálsz valamit akkor utána miért nem enged még csinálni?
  • Myselor
    #3226
    hanyas szinten jársz itt?6ot ír.én még nem értem el ide.megvan a küldetés de még nem kezdtem el.még a boszorkányvadászat megy.vagyis az utána lévő.6és fél vagyok
  • Myselor
    #3225
    meditálnod xd feltöltődik.legalábbis normál szintem.amúgy nemtom.és ez nekem is fura volt először
  • SzirmosSzisza
    #3224
    Hát, hiba volt nehezebb fokozaton elkezdeni, kurva idegesítő, hogy kifogy a kaja és nem nagyon lehet utánatölteni + meditáció se ad semmit :/
  • bélanéni #3223
    Nem teljesen világos az alkímia.
    Tárgy készítés nem működik, ha egyszer már elkészítettem olyat.
    Mit kell tennem ha ilyenből 0/3 van?
  • PeeTeR
    #3222
    huncutkodik a csengettyum


    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.05.20. 20:55:07
  • Rony94
    #3221
    Eddig ez a legszebb játék amivel játszottam és azt kell hogy mondjam hogy az arcmimika nagyon élethű. Rendesen élvezet nézni a párbeszédeket is. És most vagyok túl a griff utáni kutatáson. Mikor a vadásszal kellett az erdőben mászkálni és durván elkezdett fújni a szél az éjszakában, a süvítések és a farecsegések......egyszerűen ROHADT HANGULATOS VOLT. Csak maradjon ez végig és csókolom az összes fejlesztőt (khm...a nőkre gondoltam...khm).

    @Ra1n
    Wow, neked tegnap még csak 1 büntetőpontod volt? Mi a szart csináltál? :D
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.20. 20:52:03
  • XeroX
    #3220
    Köszönöm, ezzel a beállítással medium helyett ultrában tudom futtatni 30 fps -el.
    A különbség leírhatatlan, köszönöm még1x hogy belinkelted.
  • darkSectorxxx #3219
    Rengeteg cucc van...az Action-t is dicsérik.
  • bélanéni #3218
    Életemben nem hallottam róla, soha nem készítek videókat és screeneket se.
    Tegnap tettem fel a Bandicam-et, fórumon olvastam, hogy lightweight cucc.
  • Jude666
    #3217
    amúgy nagyjából sikerült beállítani a sweetfx-t :D
    kérdés: te állítgattál valamit a txt fájlban vagy minden alap?
    jó lett a képed, azért kérdem :D
  • Jude666
    #3216
    Bandicam???? jóég :D
    ott a gtx 970-ed remélem Shadowplayjel rögzítesz (amennyiben rögzítesz)
  • darkSectorxxx #3215
    Mondom nem szóltam semmit. Van 2 kép. Nem hazudtam, nem bullshit. Ennyi.
    Nem értem a felháborodás okát, nem mondtam hogy hazudsz, csak azt hogy ez nem kamu kép.
  • Myselor
    #3214
    nem bug nekem is ilyen volt xd nagyon köcsög nekem is elég nehezen ment le a hpja :D
  • Jude666
    #3213
    Bullshotot? Na te is mixer/bartender vagy? :D
  • darkSectorxxx #3212
    :)
    Hogy te vitatkozol, egy szót nem szóltam, van 2 kép, ami homlokegyenest printscreen, semmi fotoshop, nem szóltam semmit, hogy mi szebb vagy mi nem.
    2 kép ennyi, nem is ellenkeztem veled hogy mi high meg mi nem, de ne mond hogy bullshit képek, mert nem azok...nem szoktam hazudni.
  • Ra1n
    #3211
    Szórakozzon veled a franc,mindent megmagyarázol falsul, sem időm sem energiám hülyékkel foglalkozni, arra vannak intézmények,és gyógypedagógia.


    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.05.20. 20:31:28
  • Ra1n
    #3210
    Az a szép hogy bullshotokkal győzködi a népet miközben a legtöbb tesztben de még a szarrátömörített youtube videókban is látható a különbség és le is írták szépen hogy cirka high beállítások némi mediummmal. :)
    De Ő mást lát...Csak a szokásos.....Hónapokkal ezelött is lenyomtam vele egy kisebb vitát konzol vs pc témában,totálisan felesleges és meddő téma,mert pc-hez szakértelme nulla,az asztalán nem ül konfig összehasonlításnak és totálisan elvakult konzolfan....
    Mind1 OFF off...
  • darkSectorxxx #3209
    Oks, mondom én soha nem szoktam hazudni, az a kép pc-n ultra beállítás, kivéve a haj effekt.
    Szóval nem szóltam semmit, mindenki eldönti maga te is irhatsz bármit, de egy biztos ez nem kamu kép.
    Innentől mondom, ha ügyes vagy rajzolj nekem valami szépet itt eskü rányomatom egy polomra. :D
    De ne buzis képet. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.20. 20:30:17
  • Palinko
    #3208
    de nekem már 10 órám bennevan, emígy sem a final boss ez :D 4 lvl esen simán le kéne gyűrnöd én meg vagyok 5, csak valami nagyon beakadt és nem tudom hogy lehetne dobni a questet hogy újra felvehessem. vagy valami megoldás.
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.20. 20:30:45
  • torma1
    #3207
    Azt tudja valaki, hogy az áthozott W2-tő mentések mit befolyásolnak? Mivel lesz több?
  • bardocz
    #3206
    Baszki, én 8 óra után ott tartok, hogy végeztem a griffinnel, és be kéne mennema fogadóba, igaz újrakezdtem. De még most is inkább felfedezem a környéket.
  • PeeTeR
    #3205
    ez a ps4 tulajok lelkenek jo amit leszarunk mert PC.
  • Palinko
    #3204
    pl ennek az ürgének miért nem tölt a werewolf olyan gyorsan életet? nálam valami nagyon bebugzott.



    nekem 53 életet tölt vissza fél-1 másodpercenként :DDD
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.20. 20:28:31
  • Ra1n
    #3203
    Mint írtam bullshotot én is tudok gyártani 1 perc alatt.:)
    Ha az ultra pc-n annyi lenne mint a ps4,akkor elég lenne egy Gtx 660 hozzá ahogy az lenni szokott (ps4 szint).
    Pont.
  • darkSectorxxx #3202
    Valami fasza tájképet nem tudsz rajzolni inkább? :)
  • darkSectorxxx #3201
    Mondom tökmindegy médium, high , low, ultra.
    Az a lényeg hogy mit látok.
  • Ra1n
    #3200
    Bullshot.
    Ilyet én is kreálok neked 1 perc alatt.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.05.20. 20:22:27
  • Ra1n
    #3199
    Ps4-en minden maxon egy francot,hány tesztnek kell leírni hogy medium-high beállítás a konzol....
    A bullshotok meg köszi nem kellenek .:)

    High textúrák high effektek medium lod és látótáv, AA nuku. Cirka ez a Ps4 változat.
  • PeeTeR
    #3198
    sehol semmi crash.. nem lehet, hogy egy megadott szint utan kezdi? marmint ahogy elersz egy tortenetszalat es/vagy szintet - kapsz egy itemet, tokom tudja...
  • drop
    #3197
    ez nem jó? olvasd el hátha segít
    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.05.20. 20:12:03
  • Prof William
    #3196
    Nekem. Tegnap vagy 4 órát játszottam vele és teljesen oké volt de ma olyan 5-10 percenként lefagy. Főleg a karakter/könyv stb helyen de legutóbb a "szabadban" is. Ha belül fagy meg akkor megy szépen megy a zene, csak nem mozdul semmi, ha meg odakint akkor a zene is eltorzul.

    Mi lehet a baj?

    De ahogy elnézem nem vagyunk egyedül...

    http://www.reddit.com/r/witcher/comments/36hcpg/witcher_3_crashing_frequently/
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.05.20. 20:09:21
  • darkSectorxxx #3195
    Ez nem google képkereső.
  • Palinko
    #3194
    mivaaaaan? 5% ot nem vesz le a vérfarkas életéből a tűzsebzésem, ami 2 másodperc alatt fullra tölt, ez tuti bug lesz. nem abortolhatom a questet és újra felvenni?