16775
banner
  • Myselor
    #3393
    azthiszem nincs megoldás a terheltségre csak nagyobb nyeregtáskákkal lehet megoldani majd idővel.nem értem ezt miért felejtették ki belőle hgoy legyen egy ládánk,vagy pakolhatod a ló táskába a cuccaidat a ló elbírja úgyis.de a fogadósnál is jó lenne lerakni a cuccod mint régen ezt most nagyon nem értem .
  • nyirog
    #3392
    lehet az a baja h autosave mentést importáltam és nem manualt? :\
  • Myselor
    #3391
    ezaz ami engem is érdekelne,ez így eléggé frusztráló nekem :)
  • Myselor
    #3390
    hát igen engem is vagy 2x talált el utólag.elsőre eléggé szarakodtam vele betöltöttem aztán sikerült :)
  • Prof William
    #3389
    A nyeregtáska Geralt invertoriját növelik, vagy majd valahogy lehet beléjük pakolni?

    Tegnap rájöttem hogy az Axii-t Keszegre is el lehet lőni, így nem nő annyira pánikszintje. Ez különösen annak fényében jó, hogy ezt a könyvben is használta párszor Geralt a lován...
  • DantesHUN
    #3388
    Ja, rá gondoltam. 7-es szinten végülis sikerült. Addig volt nehéz amíg rá nem jöttem: queen, + félre ugrás, és gyors vágások. Így nem volt vészes.

    Én most mentem ezer pénz fölé, de vannak drága cuccok. Például bombákhoz kell salétrom, sehol nem találtam, venni meg jó drága. A fegyverek meg gyorsan kopnak. De ahhoz képest, délután még 200 koronám se volt, estére ezer fölé ment, szóval nem vészes.
  • Myselor
    #3387
    hmm értem.nem a legjobb megoldás de úgy tűnik nincs más?
  • dartonite
    #3386
    Azt olvastam hogy ha ledobod a foldre valamelyik quick travel pontnal akkor ott fog maradni.
    Elvileg sosem tunik el.
  • Myselor
    #3385
    én nem is vettem még szinte semmit csak egy két alapanyagot és javíttattam.lassan 10vagyok és van 2600 koronám.és amúgy én se gyűjtögetem magamnál ami nem kell csak van 1-2 páncél amit megtartanék ennyi
  • Myselor
    #3384
    a lidérceket eléggé utálom ez az erdei yenni kicsit húzós volt nem is a nehézsége miatt cska nekem nem fekszik ez a lidércölősdi xd
  • DantesHUN
    #3383
    Ládát nem találtam, de én eladok mindent. Kell a pénz, drága a fegyverek javítása is, meg bizonyos alapanyagok is pénzbe kerülnek. A legtöbb cuccnak nincs értelme magammal vinni, mert például minek tartsak meg egy kardot, ami sebez tegyük fel 66-ot, amikor fél óra múlva találok egy másikat, ami meg 68-at?
  • Myselor
    #3382
    de hogy használom?azt hittem arra jó csak hogy megnövelte a teherbírásomat,ha odamegyek a lóhoz nem bírok belepakolni .hogyműködik?
  • Negritis
    #3381
    nyeregtáska?
  • DantesHUN
    #3380
    Aha, oda pont ma készültem. Csak tegnap este közbe jött , egy lidérc, akitől meg kellet menteni egy falut.
  • Myselor
    #3379
    amúgy komolyan nincs megoldás arra hogy lepakoljuk a cuccainkat?felhúz ez a dolog 90 nehézséget bírok el de annyira szűkösen vagyok ami nem kell eladom de pl az alap páncélt ne mszeretném eldobni,vagy eladni.valahol egy láda vagy ilyesmi? a fogadósnál néztem sajna itt nem lehet mint az előzőekben, ha valaki tud valami megoldást pls help
  • Myselor
    #3378
    keira metz mellékszála lesz :)
  • Terawatt
    #3377
    Nyihaha!! Vesemir nagyon zabos lett !

  • zool1981
    #3376
    Ez azért elég "vicces" a GOG részéről,hogy letöltöttem a dlc-t,erre letörli nekem a játékot.Nem igazán értem.Egy kicsit fapados lett ez a megoldás...Hogyan kell telepíteni?
    Utoljára szerkesztette: zool1981, 2015.05.21. 11:31:06
  • Terawatt
    #3375
    "Before I get into the nitty-gritty, know that a big patch with 600 changes - including improvements to graphics and graphical settings - was sent to certification today (Wednesday 20th May), and will take between five and seven days to clear. There will be patch notes covering it all.
    In addition, CD Projekt Red will patch the game to allow editing of .ini files on PC, to push graphical settings even higher. You will be able to tweak grass and vegetation density, post-processing effects such as sharpening, and draw distances. The .ini patch will arrive soon after the other patch. "And we think about some other tricks but we need time," Adam Badowski says."

    Forrás
  • drop
    #3374
    ha kikérdez akkor nem importáltad a mentést ha nem kérdez akkor igen nem tudom mit nem lehet érteni ezen
  • DantesHUN
    #3373
    Szerintem tévedsz, pont fordítva van. Ha importáltad a mentéseket, minek kérdezgetne meg arról, hogy mi volt a 2. részben? Azért kérdezget végig, mert nem importáltál, és így lehet beállítani a döntéseket, akinek nincs mentése a 2. részből.
  • nyirog
    #3372
    tehát ha borotválkozásnál jönnek kikérdezgetni akkor használta fel a játék a W2-es mentésem? o.O
  • DantesHUN
    #3371
    Különben nem is értem Yennefer mit féltékenykedik. Nincs rá túl sok oka, hiába hogy Geralt együtt volt Triss-el is, Yennefer se a hűség mintaképe.
  • Terawatt
    #3370
    Második részben, így is úgy is kavarsz Trissel, szóval szerintem ezen nem múlik. Ha a borotválkozásnál nem jött kikérdezgetni téged, akkor tuti nem állítottad be.
  • Negritis
    #3369
    nem, nekem anélkül is mondta ezt :D
  • nyirog
    #3368
    elvileg ha azt mondja akkor importálta, bevallom mikor olvastam a leírást a kártyajátékot küldetésnél ott írta h geraltnak új játék kellett mert kockapókerban már ő volt a legjobb, gondoltam h ez amiatt lehet mert az előző két játékban fullra megcsináltam mind :)
  • bendáj17
    #3367
    Vízimába lesz
  • nyirog
    #3366
    yenefer mikor utalt triss-re? akkor lehet odáig eljátszom és ha nem mondja akkor újra kezdem a játékot :)
    Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.05.21. 11:15:11
  • bendáj17
    #3365
    Szerintem is így van tőlem nem kérdeztek semmit, viszont Yenneferrel való beszélgetéskor mondta hogy tudja a Trisses dolgot :D Természetesen importáltam a mentésemet.
  • nyirog
    #3364
    kész, elvesztem.... :D most már tényleg nem tudom, pedig biztos rányomtam az importálásra...
  • DantesHUN
    #3363
    Hogy mi? Ne zavarj össze, nem úgy van: ha Nem importálod a mentéseket, akkor kérdezget arról hogy mik történtek a II. részben? Ha importáltad , nem kérdezget.
  • DantesHUN
    #3362
    Utalás akkor van, ha Vizimában kérdezget-e róla a komornyik.
  • Terawatt
    #3361
    Akkor mégsem tetted meg :)

    #3357
    Az első rész eseményei nem igazán fontosak a 3ra nézve. Kb semennyire.
  • nyirog
    #3360
    fura...., akkor végképp nem értem, nincs valami jel, vagy vmi utalás a játék első 2 pályáján ami csak akkor jelenik meg ha importált mentéssel kezdtem?
  • DantesHUN
    #3359
    Én importáltam a mentéseket, és nem kérdezett semmit, csak a meghajlással basztatott a komornyik.
  • nyirog
    #3358
    valaki nem tudja erre a választ? :\
  • Negritis
    #3357
    ma reggel lettem ezen túl, viszont ahogy nézem csak a 2 eseményeiről van szó az 1 nem számított ami hirtelen meglepett
  • Terawatt
    #3356
    A játék elején kérdezte, hogy akarod-e a döntéseid átvinni. White Orchard után rögtön jönni fog egy ember aki kikérdezget, hogy mi történt vele akkoriban. Ha a játék elején nem választottad ki az opciót, akkor később nem fog menni.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.21. 10:41:22
  • Swarczi
    #3355
    Sziasztok, tegnap végre volt időm belekezdeni a játékba(rögtön el is ment hipp-hopp 5 óra :) ). Egy olyan kérdésem lenne hogy valamiből ki lehet deríteni hogy sikeres volt a mentésimport? Mert ugye a 2ben az elején extra cuccal, arannyal, xp-vel kezdtünk, itt viszont kicsit furcsa hogy alapcuccokban, 1-es szinten flangálunk. BTW eddig a a főszállal nem haladtam semmit de eszméletlenül beszippantott az atmoszféra :)
  • Terawatt
    #3354
    Szintben valszeg nem ugyanakkorák.