16775
banner
  • Moby
    #3433
    De, csak már elfelejettettem :DD
  • DantesHUN
    #3432
    Nem? Adjak helyeket miket nézz meg a térképen 4-es szinten? Megnézném hogy oldod meg . Mondjuk egy kincset őrző 14-16 szint körüli szörny? Csapat szintén hasonló szintű katona?
  • Terawatt
    #3431
    Ezt nem láttad? Azonnal pótold!

  • Moby
    #3430
    MILF_GUARD?
    Jól hangzik!
  • Terawatt
    #3429
    Van egy nagyobb milfguardi tábor ahol nem fogsz tudni mit kezdeni velük.
  • Moby
    #3428
    Négyes vagyok én is, velenben szántok éppen, de eddig nem találkoztam olyannal, akit/akiket különösebb gond lett volna megrakni.
  • Madi92
    #3427
    Hát. Én hasonló gépen, lowra raktam mindent, Textúrák vannak highon, meg egy-két dolog médiumon. Ha te ultrára nyomtál mindent, az kb 24 fps. Lowon sincs több mint 50, szóval érthető, hogy miért.
  • Terawatt
    #3426
    Eddig a kedvenc jelenetem az volt, hogy az elhagyatott harcmezőn ki lootoltam az összes hullát, "megraktam" szerencsétlen lovam 2 tonna rozsdás karddal, majd vissza mentem a kovácshoz beolvasztani őket. :D Fémhulladék gyűjtők büszkék lennének rám. Kár hogy rossz kádat, vagy radiátort nem találtam... :(
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.21. 13:41:01
  • SzirmosSzisza
    #3425
    Na, úgy néz ki azért nem töltött nekem vissza az élet a skill után se, mert elvileg equipelni kéne ... :D
  • SzirmosSzisza
    #3424
    Azt sima felszerelésként tudod viselni és bónuszt ad. Vagy lebontani/eladni tudod.
  • grebber
    #3423
    Én pl 4-es vagyok de már 10-11es emberek ,és mindenféle lények vannak már akikek kb meg se cirogatok a fegyvereimmel.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.21. 13:36:40
  • Moby
    #3422
    Ja hogy az az volt? Hát akkor azon már régen túl vagyok (nem tettem el a lóvét, azért nem rémlett, nyálas jófiút játszok benne így első végigjátszásra :D ).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.05.21. 13:34:29
  • PiszkosFred
    #3421
    Ne is menjen, ez már egy következő generációs RPG (nem a konzolokra gondolok, még mielőtt...), mindenben újat és korszakalkotót kell mutatnia (hál'sten sikerült egyelőre), mert csak így fejlődik ez a műfaj. A Skyrim már "so last year" napjainkban, butaság ahhoz hasonlítani, az a korszak már elmúlt. Majd a TES VI vagy Fallout IV-hez talán, egyszer, valamikor... (meg a DAI-hoz, de az úgy küldted el az anyjába a minap, hogy inkább nem hozom fel példának, hiába tetszett nekem szem.szerint)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.05.21. 13:34:17
  • SzirmosSzisza
    #3420
    Van benne fejlődés? Én 3-as szinten osztottam először pontokat, annyira nem éreztem fontosnak. Ez nem MMO hogy a szintezésre kelljen összpontosítani.
  • bardocz
    #3419
    Mármint később? Mert ott pénzt már kaptam, de griif fej még nálam van.
  • Moby
    #3418
    Na akkor ott még nem tartok. Kösziek! :)
  • Moby
    #3417
    A mellékküldik legalább olyan jók, mint a főküldi. Őrület, de ami eddig szembejött, az mind aprólékosan kidolgozott, nem-alibi jóság volt. Őrültség kihagyni őket. Az ajánlott szintek meg erősen túlzóak, vagy hülyebiztosak, nézőpont kérdése. 3-4 szintekkel alatta gond nélkül csinálgatom őket. Mondjuk most vettem részt egy jelentéktelen 250 órás bloodborne kiképzésen, nem mondom, hogy nem használom fel a tapasztalatokat a harcban :D
  • cherubim06
    #3416
    ROTFL:-)
  • Terawatt
    #3415
    A griff feje a tied lehet, a főküldetés vissza visz téged oda ahol kaptad a megbízást és egy adag pénzt is kapsz mellé.

    edit: ad valami bónuszt elvileg ha kirakod (az a haszna), nézd meg mert fejből nemtudom.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.21. 13:29:02
  • grebber
    #3414
    Ahogy nézem itt nem megy olyan egyszerűen a játék mint Skyrim, Gothic stb játékoknál.
    Írdatlan lassú a fejlődés és ha haladsz a főküldiben a mellékeket hanyagolva majd azokba belemászva esélye sincs az embernek :(
  • Moby
    #3413
    Há izé, én itt tolom bent az irdában most is (kicsit most lazítás van), aztán én vagyok a góré :DD

    De ha már itt járok: valamit elnéztem, és a griff fejét el/oda lehetett volna adni valakinek? Nem gond, elfér a nyereg mellett, csak felmerült bennem mikor/hol látom hasznát :)
  • Terawatt
    #3412
    Skyrim utalás Gwent-ben
  • Negritis
    #3411
    tegnap céges előadások voltak és ott feszítettem a pólóban :D
    így kell ismerkedni könnyen :D
  • SzirmosSzisza
    #3410
    Le kell csúszni a sziklafalon, ha lehet. Meg nekem volt, hogy valahogy lebukfencezett és nem sebeződött.
  • Terawatt
    #3409
    Witcheres pólóban is feszítettem ráadásul :D nagyon jó arc mindenkinek ilyen főnököt kívánok :D
  • Myselor
    #3408
    neked még a főnököd is ezzel tolja?el lehettek munka időbe trécseltek xd hehe
  • Terawatt
    #3407
    Főnökkel dumáltam tegnap, és mesélte hogy kiállt ingame az erkélyre és elkezdte nézegetni, hogy melyik gomb mit csinál..megnyomja az egyik gombot a kontrolleren, hmmm üt egyet, nyom egy másikat és leugrott a szakadékba A nagy hős, derekára tekert törülközővel kiugrik az erkélyről Visítottam amikor mesélte és ő is jót pusztult rajta :D
  • Myselor
    #3406
    te nagyon hülye vagy,sírok rajtad :D
  • Myselor
    #3405
    ezt már én is megfigyeltem, a videókba leugrik a tetőröl :D itt meg a lépcsőn leugrottam és negyed hp ugrott xd
  • DantesHUN
    #3404
    Ha már lábszár törés. Geralt ha leugrik magasról megsérül. Eleve fura ez, mert a könyvekben igencsak ugrál magasról is..mindegy. De olyan helyzetben is megsérül, ahonnan én is leugranék sérülés nélkül. Vagy valami gomb, amivel úgy ugrik le, hogy nem töri össze magát annyira?
  • Terawatt
    #3403
    Remélem valami patchben behozzák vagy ilyesmi (max modoljuk majd ha kijön a tool), mert tényleg vicces. Nem lehet olyan sok idő implementálni (persze utólag bepakolni a világba lehet nem kis feladat, kivéve ha a meglévő tűzhelyekre rá tudják húzni, hogy gyerekek most minden ilyen objektum tudja ezt az E-gombra panel sütés akármi.
  • bardocz
    #3402
    Pont ez a nehezítés. Vagy neked már sikerült egy lábszártörést kimeditálnod? Naugye. Mondjuk az almalé sem segít rajta, ez is igaz...
  • SzirmosSzisza
    #3401
    Azért logikát nem kell ebben keresni. Pl nehezebb nehézségi fokozaton nem tölt a meditáció életet, kicsin meg igen. Ezt nehéz megmagyarázni ingame :D
  • Myselor
    #3400
    a legnagyobb bajom a játékkal hogy alig bírok leállni vele,mióta megjenet 5órát alszom ,lesz ez még kevesebb is érzem xd
  • Myselor
    #3399
    hát igen,tegnap egy sültkrumpli mentette meg az életem pl
  • bardocz
    #3398
    Harc közben eleve az evés elég abszurd. De néha muszáj.
  • Myselor
    #3397
    hmm,mondjuk így is gondolhatjukbár harc közben gondolom nem fog husit sütni ha bekap egy falatot de na :D végülis szerepjáték képzeljük csak így el és máris rendben van :D
  • bardocz
    #3396
    És ha automatikusan megsüti, csak ynersként tárolja? Belenyúl a táskába, kiveszi, és amíg a szájáhz emeli megsül.
  • Myselor
    #3395
    na igen ezt is akartam kérdezni még hogy meglehet e sütni vagy mi a picsa,nem vitt rá a lélek hogy nyers húst etessek vele :D de ezek után nem fog érdekelni,bírja xd
  • dartonite
    #3394
    Nincs mas megoldas.Az sem vilagos miert zabal a hirhedt szornyvadasz nyers hust amikor egy kezmozdulatra kepes tuzet krealni es erdoket felperzselni.