16775
banner
  • Madi92
    #3473
    Apróság, de trófeák nem jelennek meg Gerálton? W2ben tök hangulatos volt, hogy látható volt fizikailag is.
  • zool1981
    #3472
    Igen.Az az érdekes,hogy feltettem az 1.03-as tapaszt,de a gog galaxy még mindig le akar tölteni egy 660 MB-os akármit...Egy picit zavaros nekem ez az egész...
    Utoljára szerkesztette: zool1981, 2015.05.21. 15:35:32
  • Negritis
    #3471
    1.03 kell, ugye?
  • drop
    #3470
    gog.comrol szedjétek a javítást
  • Shep
    #3469
    Most olvasom ,hogy pár nap múlva várható egy patch amivel lehet majd rendesen buherálni az ini-t úgyhogy lesz itt még graf javulás meg fps csökkenés :)
  • Terawatt
    #3468
    Eredeti oldal maintenance alatt van. :D
  • Shep
    #3467
    Felkészültek a srácok :)
  • TomStorm
    #3466
    Le is állt az egész.Server error,minden-.-
  • drop
    #3465
    nekem 260 megás a javítás nektek?
  • zool1981
    #3464
    Egy csöppet túl van terhelve a GOG szervere,úgy látom... Az vajon mitől van,hogy az új patch 270 MB,nekem mégis valami 640 MB-os cuccot szed le?
    Utoljára szerkesztette: zool1981, 2015.05.21. 14:56:46
  • Shep
    #3463
    Majd valaki írja már le, hogy a hajas dolog mennyit gyorsult!
  • Shep
    #3462
    Ahhoz képest, hogy azt mondták már a day 1 patchre sincsen szükség, de azzal már tökéletes lesz :D
  • TomStorm
    #3461
    Igen,ott volt legelőször.Csak nagyon lassan tölti.Sőt meg is áll néha.Biztos rengetegen töltik
  • Terawatt
    #3460
    Ja vágom, van külön ilyen opció. Azt már kivette a csávó 1.1esnél.
  • Prof William
    #3459
    A GOG Galaxy-n is fent van már a patch?
  • Terawatt
    #3458
    Játékban ne használj sharpening-et, mert a sweetfxben már van ilyen. (már ha erre gondolsz, ez okozhat rondaságot)
  • Jude666
    #3457
    igen asszem néztem ,ha jól emlékszem ez adni fog hozzá egy ilyen csúnya filmes grain effektet.
  • Terawatt
    #3456
    Segítség azoknak akik GOG-on nem találnák a DLC-k letöltését. :)

    Jobb oldalt additional content (kép a spoiler alatt)


    Miután megvan bele mész és ott lesz ADDITIONAL CONTENT alatt az elérhető dlc-k.

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.21. 14:34:22
  • Prof William
    #3455
    Akkor remélhetőleg a Teljesképrenyős -k eret nélküli fagyási hiba is orvosolva lett. Vagy lesz...
  • Terawatt
    #3454
    Minor SFX improvements -Blood particles will now properly appear after killing enemies on the water

    Ezt még redditen fikázták is, hogy de bezzek x éves gameplayen ott úszott a vér !! Hairworks fps javításról majd valaki írjon, hogy mit tapasztalt :)
  • TomStorm
    #3453
    Az szép!Köszi mindjárt végez kiváncsi vagyok milyen lesz
  • SzirmosSzisza
    #3452
    Összeszedtem vagy 20 kardot erre darabja 1 arany volt ... :D
  • Mr_no_NaMe
    #3451
    A franc...köszi :D Pedig ajánlotta azt a varázslatot csak annyira fel voltam pörögve, hogy nem jutottam el agyban odáig, hogy kikeressem és azt küldjem rá :D Csak csapkodtam :D Tetszik, hogy mindennek megvan az ellenszere.
  • TDC Geronimo
    #3450
    The Witcher 3: Wild Hunt - Patch 1.03 changelog:
    Improves stability in gameplay and the UI
    Improves performance especially in cutscenes and gameplay
    Fixes grass and foiliage popping that can occur after density parameters change
    Improves Nvidia Hairworks performance
    Boosted texture anisotropy sampling to 16x on Ultra preset
    Sharpen Postprocess settings extended from Off/On to Off/Normal/High
    Improves menu handling
    Improves input responsiveness when using keyboard
    Corrects an issue with stamina regeneration while sprinting
    Fixes a cursor lock issue that sometimes occcurs when scrolling the map
    Generally improves world map focus
    Corrects a bug where player was able to fire bolts at friendly NPCs
    Corrects an issue in dialog selections
    Corrects some missing translations in the UI
    Minor SFX improvements -Blood particles will now properly appear after killing enemies on the water
    Rostan Muggs is back
  • Negritis
    #3449
    fasza remélem anélkül enged tovább játszani ma :D
  • Negritis
    #3448
    a kísértetek alá rakj csapda jelet és húzd bele őket, onnantól laza :D
  • TomStorm
    #3447
    Van új Update olyan 1GB körül.Pontosan nem tudom mert magától kezdte tölteni és most van 600MB-nál.
    Kellene valami patch note
  • Negritis
    #3446
    első területen csináltam egy küldit ami kb erről szólt, a csatamezőn keresni kellett Huszárral a srác testvérét
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk volt hangulata annak is
  • Mr_no_NaMe
    #3445
    Én nem tudom mi van, de az alap színeket nagyon eltalálták, pedig pont én mondtam nagy hangon, hogy nem tetszik. Nem a faszt nem :D

    Amondó vagyok, hogy néhány embernek a sweet fx is azért kell, mert az kicsit MÁS mint az alap...komolyan, némelyik játékban pont azt a színárnyalatot rakják össze sweet fxben mint ami ebben a játékban alapból benne van.

    A harcban van valami pláne? Csapkodok gurulok és előbb utóbb meghal mindenki. Volt egy lidérc akit nagyon nehezen csaptam szét, tizenötöket sebeztem rajta ezüstkarddal és vagy 5 percig küzdöttem vele...került is vagy 3 kiló nyárson sütött csirkecombba :D

    A bestiárium nagyon jó :D Az egész játék nagyon jó. Hosszú idők után szerintem ez lesz az a játék amit végre teljesen végig fogok játszani és nem unom meg a felénél..
  • Terawatt
    #3444
    Nagyon hangulatos fáklyával mászkálni. :) Első területen a kriptában elkezdtem kézzel meggyújtogatni az összeset és az utolsó pár darabnál jöttem rá, hogy nekem is van saját.

    Jude ezt láttad? Sweetfx preset: 1.000 Times Better v1.2 . Ki is fogom majd próbálni.
  • Musicking
    #3443
    Nem véletlenül vannak benne az ereklye kategóriás tárgyak , a pl egy lvl 6os 'ereklyés' karddal és megfelelő olajjal nem lehetetlen legyűrni a 15ös ellenfeleket sem, pláne ha van rajta 2-3 foglalat is valami erősebb rúnákkal. Akinek nehézsége akad az gyúrjon rá a gyűjtögetős küldetésekre és nem árt minden helyet alaposan átvizsgálni ereklyék vagy speckó tervrajzok után.
    A fejlődési rendszerrel nincs semmi gond, végülis miért fejlődnél ha alig csinálsz valamit ez nem szerencsére a casual kategória.
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.21. 14:06:19
  • DantesHUN
    #3442
    De küldetést az mondok: Az eltűnt fivér. 33-as szinttől ajánlott...de hátha nem is nehéz.
  • Jude666
    #3441
    hát az jó ha alig látsz, én azért keresem a sweetfx-eket hogy kicsit sötétebb legyen az éjszaka.
    esete 11kor olyan mintha reggel 6 lenne
  • SzirmosSzisza
    #3440
    Első falu alatt a híd környékén volt 1 fasza tábor 5-6 katonával + 12-es vezérrel.
  • Mr_no_NaMe
    #3439
    Hát, az a helyzet, hogy minden rosszat vissza kell szívjak amit a játékról mondtam. Elkezdtem játszani és olyan 3-4 órát simán beleöltem elsőre. Jól optimalizált, megoldottam azt a kis fps dropot is ami volt.

    A történet jó, a szövegek jók, tetszik, hogy nem kell állandóan harcolni, tetszik a nyomozósdi is. A grafika gyönyörű és lélegzetállító. Megy le a nap, vörös az egész ég, az erdő szélén lecsaptam pár lidércet és bementem az erdőbe. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy tök sötét van, és alig látok valamit a növényzettől, és nem a nap ment le, csak eltakarta a növényzet a fényt :D Szinte para az erdőben mászkálni. Mindenhol van valami, fullra van töltve a terület. Tényleg. oda megyek ahova akarok, és ahol mászkálok az kajakra van töltve tartalommal. Nagyon tetszik! Le a kalappal. A 3. rész pont azt adta meg amit az 1-2ből hiányoltam.
  • DantesHUN
    #3438
    Az baj, közbe rá jöttem nem tudok így koordinátákat adni, és hogy pontosan hol...hát tudja a nyavaja, Velen kezdő falutól nem is nagyon közel, de annyira nem is messze már volt igen erős szörny. De amúgy egyszerű: ha lenyomsz egy csapat banditát, akik pirosak, vagy szörnyet, na az komoly dolog. Ilyeneket keress.
  • Moby
    #3437
    Sajnos megint végignéztem. Sikítva hempregek a földön :DDDDD
  • Terawatt
    #3436
    redditről:

    "Everyone knows that only the protagonist of the RPG can actually open crates, so if you don't take that stuff it's just going to rot!
    I was really amused when Geralt killed a bunch of bandits for looting. No hypocrisy there, Mr. Wolf, no sirree.."

    Aki nem értené:

    "Mindenki tudja, hogy egyedül az RPG-k főhőse nyithatja ki a ládákat, szóval ha te nem viszed el akkor a cuccok ott fognak megrohadni benne! Szórakozottan néztem amint Geralt kinyírt egy adag banditát fosztogatásért. Semmi képmutatás Farkas uram....semmiii"

    Reddit egy gyöngyszem ilyenkor amikor megjelenik egy játék.
  • Moby
    #3435
    Dobd a helyet:) Platinatrofim van bloodborne-ból, nem ijedek meg könnyen :D
  • bardocz
    #3434
    White orchardnál a tó alján lévő kincs? Valami 10es drownerek őrzik. És a víz alatt, nyílpuskával nem tudok mit kezdeni. Borzasztó a célzás. Nagyon darabos.