16775
banner
  • Prof William
    #8363
    Milyen film?

    Mellesleg a Witcherből (akár a játékból akár a könyvekből) jó színészekkel, megfelelő mennyiségű pénzzel olyan remek sorozatot lehetne forgatni ami lazán kenterbe verné a Trónok Harcát + a többit.

    Minden van benne: véres harcok + háborúk + szerelem + jós sok szex +intrikázás ezerrel + csodás tájak stb... ami egy jó sorozathoz kell...
  • Daermon
    #8362
    Meg mert készül a film :)
  • Negritis
    #8361
    mer a cosplay mellé nem jár színészi tehetség :D
  • xido
    #8360
    de ha ilyen brutál fotók erejéig tök jó helyszínek és modellek vannak,miért nem fedezi még fel senki illetékes,hogy modern kori sorozat is készüljön?:))
  • molnibalage83
    #8359
    Odabaszós.
  • Myselor
    #8358






  • uraharasan
    #8357
    Most már van és működik :D köszi szépen! Pedig ez már a 2. végigjátszásom, ezek szerint eddig mindig volt nálam :D
  • Negritis
    #8356
    effektíve én sose gyártottam lootból jött elég
  • molnibalage83
    #8355
    Amit még kérdezni akartam, hogy az alkahest gyártásnak mi értelme van...? Alkohol kell hozzá, mikor bármilyen alkohol feltölt. Talán, ha egy olyan más poti van, amihez alkahest kell...
  • Negritis
    #8354
    alkohol van nálad?
  • uraharasan
    #8353
    Üdv mindenkinek, lenne egy kérdésem egy ideje a fecske meg más főzet sem töltődik vissza meditáció után, miért lehet ez? :( eddig jó volt ( Ciri alternatív kinézetét raktam fel csak de nem hiszem ,hogy ez befolyásolná :(
  • bardocz
    #8352
    White gull kell mindegyikhez alapanyagnak, és a white gull alapanyagai azok, amik viszonylag ritkák, szerintem csak 1-2-t találtam, a többit vettem inkább. Superior swallowhoz kell az egyik ha jól emlékszem.
  • molnibalage83
    #8351
    A játék végén volt három olyan nevű alkotóelem kraftolható volt nálam, ami az első részben a speciális poti mixeből jött. Albeldo, Ruberdo és még valami. Tényleg igen ritka cucc kellett hozzá, egyet tudtam csinálni.
  • MerlinW
    #8350
    dimetriumrúd biztos loot-olható, lemez kraftolható, albedp nem tudom micsoda.
  • bardocz
    #8349
    Egyedül az albedo az, amit szerintem nem lehet találni ezek közül, de a többi nekem úgy rémlik, hogy volt eldobálva. Viszont mind craftolható.
  • Evoluti0N
    #8348
    Craftolj. Először rudat, abból lemezt. Találni nem fogsz sehol se. Meg szerintem venni se.
  • Soldiers
    #8347
    Srácok ezeket az összetevőket keresem de sehol sem találom ezeket hátha tudtok segíteni
    Albedo, dimetriumrúd (ezüst kard medve)
    Dimetrium lemez
  • RatBaG #8346
    http://forums.cdprojektred.com/threads/54899-Patch-1-08-Notes?p=1870752#post1870752
  • genndy
    #8345
    Tényleg ha már olvasás: nem tud valaki valami jó módszert kinyerni a végigjátszott játékból a karakterekre meg szörnyekre meg küldetésekre vonatkozó szövegeket? Menet közben kihagytam, de most olyan szívesen elolvasgatnám hogy mi történt, anélkül hogy csak ezért elindítgassam a játékot.
  • Voltan
    #8344
    Hát, tényleg csak akkor éri meg, ha sokat olvasol. Akkor viszont zseniális. Én nagyon szeretem.
  • bardocz
    #8343
    Gondolkoztam már hasonlón, egyetemi jegyzetek olvasgatása is, de ha szereztem egy bsc diplomát nélküle, talán túlélem már a hátralévőt Annyit meg nem olvasok általában, azt a keveset meg megveszem.
  • Evoluti0N
    #8342
    Kindle. ;) Erősen ajánlom.
  • bardocz
    #8341
    Evoluti0N
    #8242

    Monitorról nem olyan jó olvasni, de a semminél mindenképp jobb :) Szerintem elég jól sikerült ez az angol fordítás, most kezdtem el a hetedik könyvet.
  • csabika1982
    #8340
    Sziasztok!

    A végére értem a könyvnek is, eszméletlen jó volt, nem lehetett lerakni. Jaj de soká lesz a következő könyv
  • bardocz
    #8339
    Igen, meg ott a radroach sok fallout után :) Arra gondoltam, hogy ennek is van ezer fajtája, és cockroach már azon belül van.
  • xido
    #8338
    én azért használatban a teljes "cockroach" kifejezést hallottam legtöbbször a csótányra..bár náluk fura,hogy jönnek össze külön is értelmes tőszavakból egy teljesen másik :)
  • bardocz
    #8337
    Lengyelnél nálam nem ad fel többet, csak angolnál. Ezért gondoltam, hogy az eredetiben is csak csótány. Mondjuk a képkeresőt megnézve, az csak halakat ad ki kb:)
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.07.31. 14:58:36
  • alyr2
    #8336
    Gúgliba ha rakatyintassz a forditott szora lead egy listat a tobbi "rokon" ertelmu szorol(tobbi jelentes)
  • bardocz
    #8335
    Én csak google fordítóba dobtam be, az meg csak a csótányt dobta ki, nem tudtam, hogy ezt is jelenti.
  • DantesHUN
    #8334
    Itten is van ne

    Roach. Hát az ottan olyan hal félének tűnik. Persze, a fordításhoz is mint mindenhez, no meg a focihoz minden magyar ért.
  • genndy
    #8333
    Nincs fordítói hiba, angolul és lengyelül is keszeg. A Płoć meg a Roach ezt is jelenti a csótányon kívül (wiki szerint legalábbis, ami ki is hangsúlyozza, hogy nem a rovarról, hanem a halról van szó).
  • bardocz
    #8332
    Köszi, akkor ők is csótánynak hívják. Itt engem nem zavar a fordítói hiba, keszeg jobban hangzik.
  • koschwarz
    #8331
    Roach.
  • ferenc001
    #8330
    Płotka, ami ha minden igaz, a Płoć kicsinyítő képzővel ellátott verziója.
  • bardocz
    #8329
    Eredetiben mi a neve a lónak? Lengyelre gondolok. Mert magyarul meg Keszegnek hívja az összes lovát.
  • RatBaG #8328
    ő még mindig "Roche".
  • molnibalage83
    #8327
    Először azt hittem, hogy a fickó lesz. vaz... :)
  • RatBaG #8326
    Roach...
    http://imgur.com/gallery/nvDG5a2
  • Különc
    #8325
    Azért van értelme, mert sokan végig akarják újra játszani, de nem lvl 1-ről hanem mondjuk 25-35-ről, nálad default nagyobb szintű mobokkal, több/jobb loottal és egyéb tweakekkel a játékmenethez
  • AnuluWork #8324