16775
banner
  • genndy
    #8202
    Igen és igen, a kérdőjelhez el sem tudsz jutni egyébként (próbáltam a kovácstól, lehetetlen, de mindegy mert nem is a hegyen van).

    Cosplayhez: szerintem ezzel a csajjal már láttam több Yenneferes képet, piszok jó (a hacuka is :) ) Triss is aranyos (igen, tudom, az ott mellette Ciri. De van Trisses cosplay is hasonló minőségben, aranyos csajjal).

    @Shep/AntiHero: nem, Skellige inkább a jó.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2015.07.26. 21:38:05
  • Shep
    #8201
    A legrosszabbat kaptad.
  • AntiHero
    #8200
    Hmmm Játék befejezve. 7 nap 11 óra össz.. Lvl 36. viszont..a vége tényleg ennyi?
    Meg melyik befejezést kaptam?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ciri átment a portálon és a vége monológban azt mondták senki nem halott azóta felőle. A szigeten a nő uralkodik stb..Ja és Arra se emlékszek, hogy most Triss, vagy Yenn-el mitörtént...


  • lalakov
    #8199
  • Skaternorbart
    #8198
    Én már kb. egy hete befejeztem a gamet. 32-es szinten. maradt még néhány kincsvadászat és witcher megbízás is (ha jól emlékszem 2).
    illetve skellige-n kérdőjelek.
    A kiváló macskapácélt(hozzá a macska iskola taktikák képességet használtam) és felszerelést gyűjtöttem össze illetve a kardokba 3-3 nagy rúnakővel erősítettem, a vérzés okozási esélyt így lett 25-25%
    a páncélokra pedig csak nagy quen rúnákat raktam, a játékot csontzene és patakvér szinten nyomtam de így is könnyű volt már egy jó ideje.
    amikor rájöttem hogy az erővétel vagy elővételhez hosszan kell nyomni az e-t, akkor már túl voltam a játék 3/4-én.
    sajnáltam hogy csak egyszer kellett elkészíteni a főzeteket, illetve hiányzott a 2 összetevős szisztéma az első részből, illetve a szabadon rendezhető inventory. így kicsit nehezen találtam meg a cuccokat amiket használni akartam, de ettől eltekintve jó game volt!
  • molnibalage83
    #8197
    Hatalmas.
  • RatBaG #8196
    cosplay
  • Nesuten
    #8195
    nem akarok fehér hajat bassza meg
  • Nesuten
    #8194
    igen ...
  • Nesuten
    #8193
    van a hajó gyomrában is szajré
  • lalakov
    #8192
    Kérdőjelekkel kapcsolatos kérdéseim lennének Skellige-n.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Skellige-n az Ősi kriptába majd főfeladat visz? Van ott két kérdőjel és nem tudok bejutni. Illetve a másik amit nem találok "Híd Trael Troldéba", ettől a ponttól balra a sziklák között, az is fő feladat lesz?
  • Nesuten
    #8191
  • Prof William
    #8190
    Nállam se volt semmi. Sőt nálam megszűnt az a jelenség, hogy 1-1 alkalommal nagy ritkán lefagy...
  • MerlinW
    #8189
    Én tegnap játszottam 5 órát és semmi gond nem volt. Oprendszered, driverek rendben vannak?
  • molnibalage83
    #8188
    Ne használd. Én sem teszem...
  • AnuluWork #8187
    Szarf...ú 1.07! Jön valamikor javító patch? Minden rohadt crash után újrafeltenni a directxet és az msvc, majd kilépni, hogy megjavuljon nem kicsit idegesítő dolog. És KIMONDOTTAN az 1.07 óta csinálja.
  • Negritis
    #8186
    igen mert egy küldetésnél csak a loot és az xp számít más nem ér semmit
  • dubel
    #8185
    A farkas páncélon kívül nem pakoltam föl dlc-ket és arra lennék kíváncsi,hogy hogyan működik. Hol találhatóak meg a játékban,meg figyeli-e,hogy milyen szinten vagyok? Mert ha 15-szintel gyengébb a küldetés akkor semmi értelme.
  • Myselor
    #8184
    akkor csak bénáztál iylen is van :D
  • AnuluWork #8183
    Közben kiderült, hogy volt még a láda mellett még két kis láda a víz alatt, amelyeket nem találtam. Ahogy kifosztottam, eltűnt. Ez is olyan jel akkor, mint a barlangos, amelyikben kis halálfej van. Ki kell pucolni az egészet, hogy beszürküljön.
  • Myselor
    #8182
    bug.előfordul 1-2 ilyen
  • AnuluWork #8181
    Az a terület a legdurvább terület. Az új map meg a tök nyugi lesz.

    Más.

    Tudnátok itt segíteni?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Járom a veleni részeket, pipálva a kérdőjeleket. De itt nem tűnik el a kard jel, pedig megszereztem a víz alatt a láda tartalmát. Egy piros witcher jel van a hajó kabinjának a falán a víz alatt. Megvizsgálom, és semmi. Bug vagy fícsör? :D




  • Evoluti0N
    #8180
    Lehet, hogy leegyszerűsítem a dolgot, de szerintem csupán egy kis változatosságot akartak ezzel hozni a fejlesztők. Ne legyen, már minden random emberi ellenfél bandita, hanem akkor néhányt nevezzenek kalóznak, dezertőrnek, kannibálnak, miközben a funkciójuk ugyanaz, mint a banditáknak, hogy megöld őket. :D
  • Prof William
    #8179
    Velen.

    Mondjuk végül is ami ott van lazán elképzelhető, hogy vannak akik a kannnibalizmusban látják a megoldást.
  • AnuluWork #8178
    Melyik térkép?
  • molnibalage83
    #8177
    Én nem találtam semmit, egyszerűen azok voltak.
  • Prof William
    #8176
    Egy a térkép egy részén útonállóknak elég sok tábora van.

    Viszont nem útonállók, hanem "Kannibálok" a nevük. Elég sok van belőlük a táboraik meg kész mészárszékek.

    Már csak elvből kinyírtam mindet, de van valami sztori velük? Vagy valami utalás, hogy miért adták olyan sokan kannibalizmusra a fejüket arrafelé?
  • molnibalage83
    #8175
    Jó ez a hardcore stílus. Egy 4-es víziszörny banda lenyomásához kell két bomba, az állóképesség tápololó ital is. Így valóban van értelme a benne levő cuccoknak, legalábbis egyelőre, alacsony szintűként.
  • molnibalage83
    #8174
    Az első helyszínen hol vannak a bombák? Nem vettem el semmi házból semmit, minden kérdőjel letudva, így viszont nem robbantható fel két szörnyfészek...

    Azért kicsit más legnehezebb szinten így tolni, de még így is simán volt nyersanyag jobb kardra és vértre, egyedül drótot kellett venni. Viszont nem restelek minden kis hülyeség után, mert csak így maximális az alholok kihasználása.
  • ArmaGeddonfo
    #8173
    Denincsen ott O.o:O
  • AnuluWork #8172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy oszlop mellett.
  • ArmaGeddonfo
    #8171
    van kis gondom
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bolondok aranya csinálom és nem találom ott barlangba malacot :I
  • AnuluWork #8170
    A Fool's Goldos questnél ezt a ládát nem bírtam kinyitni, pedig 1x, nem tudom milyen pozícióban voltam felkínálta.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Van benne valami fontos? Ez a DLCs quest.


    Más.

    Azt monda Geralt: Fejezzük ezt be! Nos, befejeztük ...

  • Tibbbor
    #8169
    Nem tudom, volt-e már...

    Witcher 3 paródia
  • dubel
    #8168
    A játék elején jó sokszor megizzasztott pár kérdőjelnél lévő szörnyeteg,meg witcher küldetés, a végén meg úgy átszaladtam,hogy meg sem nagyon tudtak mozdulni az ellenfelek. 35-ös szintet sikerült elérnem és a lényeg aminek nagyon örülök,hogy
  • molnibalage83
    #8167
    A Gothic 3 már ilyen NPC és fő kifejlettel bírt, de nem volt ennyire részletes. Az alap ugyanez volt. A három fő befejezés mellett az NPC-k sorsa is más volt, csak nem ennyire. A W III azér különleges, mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Radovid annak ellenére, hogy mellékes a főszálra is hat.


    BTW elkezdtem legnehezebb szinten úgy, hogy csak a pusztábol lootolok. Hát, eddig így elég kemény, de sokkal izgalmasabbnak tűnik és értelmet nyernek a kérdőjelek is.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.24. 21:41:02
  • Evoluti0N
    #8166
    Köszi. Tetszik ez a megoldás. Így kéne minél több játékban/RPG-ben. Nem a végén van 3 opció (igen, rólad beszélek Mass Effect 3), amiből választasz, hanem több, az egész játék folyamán hozott döntések befolyásolják a végét. Ilyen egy jó játék, amiben döntések vannak. Legyen az RPG vagy más döntés orientált játék.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.24. 21:29:12
  • NeoMaN
    #8165
    witcher 3 eladó
    4.000.-
    privizz
  • molnibalage83
    #8164
  • TBTPumpa
    #8163
    Dat bőrnaci:


    Dat alternatív külső: