16775
banner
  • TBTPumpa
    #8283
    Hohó. Tervben van egy teljesebb végigjátszás újra, de úgy voltam már vele, hogy bevárom az ingyenes DLC-ket és aztán kezdem el teljesen elölről. Kíváncsi vagyok mi változott május vége óta.

    De ez még csak High beállítás, Ultra-ra is tehetem és még úgy is egész jól fut (Nvidia Hairworks persze kikapcsolva). Érdekes, mert májusban nem bírta ennyire az AMD kártyám még az Ultra értékeket, most meg közel ugyanúgy fut, mint High beállításon. Bár lehet, hogy egy frissebb driver tovább segítene rajta (mert még a 2014 végi Omega Driver van a gépen). Ezek szerint mégsem annyira halálszar kártya ez az R9 280X. Csak a Batman alatt vérzik el.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.28. 12:23:19
  • molnibalage83
    #8282
    A 1.07-et felrakva mintha valami sweet fx szerű változatás lenne. Kicsit "selymesebb" az egész játék kinézete és kicsit sötétebb is.
  • Although
    #8281
    A lényeg nem változott, nem is fog a tartalom az ami megfog és nem ereszt :)
    Ahogy ül Ciri pont ahogy kell ahogy egy nemesi származás ül és Geralt na ő is az ami kell.
    Tudod, hogy van a gyémánt csillog de hamar megszokod amit nem feledsz ha a tartalom jó.
  • Shep
    #8280
    Igen, mert javítottak a textúra minőségen is.
  • TBTPumpa
    #8279
    És tényleg, visszább is állítottam.
    De mintha picit szebb is lenne a játék a májusi rölíz óta.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.27. 21:15:46
  • MerlinW
    #8278
    Van Sharpening beálltás, azzal állíthatod a dolgot.
  • molnibalage83
    #8277
    Az új kivégző mozdulat és Ciri kinézet megy 1.0.7 patch nélkül is?
  • TBTPumpa
    #8276
    Elindítottam a játékot így másfél hónap kihagyással. Meglepődve látom, hogy élesebbek a textúrák. Májusban, amikor képeket lőttem kissé mosottabbak voltak, most meg már szembántóan élesek. De jól néz ki, csak elsőre olyan furcsa. A beállításokhoz nem nyúlt hozzá a patch.
    Most meg ilyen:


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.27. 21:02:33
  • Bo6Yo
    #8275
    Szerintem elég pörgős kis játék lett, nekem nagyon tetszett. A közelharc nagyon béna lett, de nem is erről szólt. Nagyon szeretem az összes AC-t, igy kötelezö darab volt.
  • Shep
    #8274
    Na még jó ,hogy vártam az újrakezdéssel.
  • Negritis
    #8273
    agyaltam h megvegyem pont azért köszi :D
  • wedge31
    #8272
    Ha tetszett a Mark of the Ninja akkor jól el leszel vele, nekem bejött ez a stilus, várom a folytatást.
  • TBTPumpa
    #8271
    De csak augusztusban! Írták twitteren, hogy ezzel még ekéznek egy darabig!
  • Negritis
    #8270
    arról vélemény amúgy?
  • Bo6Yo
    #8269
    Sajnos az Assassin's Creed Chronicles China -ban is ez volt, végigvihetted újra két féle módban is, de egyik sem jelentett semmi kihívást. Remélem nem követik az Ubisoft példáját.
  • Evoluti0N
    #8268
    Jah. Az már elég sokat elmondd, hogy tudja, hogyan néz ki valóban.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.27. 20:03:37
  • bardocz
    #8267
    Az ötödik könyvben ha jól emlékszem akkor van, hogy Emhyr keresi Cirit, és odavisznek neki egy lányt, aki nem ő. Később valahol mondja, hogy az igazit bármikor felismerné, ebből sejthető, hogy ő az. Most kezdtem el a hatodik könyvet olvasni angolul, nagyon jó.
  • Negritis
    #8266
    nem hiszem h itt ez lenne a helyzet sajnos
    sőt sztem kihívást se fog jelenteni az NG
  • genndy
    #8265
    Ha jól szintezik hozzá az ellenfeleket akkor nagyon is jó tud lenni.
  • Evoluti0N
    #8264
    A 7. könyv elején még mindig ez a fennállás. Ugyanakkor gondolom, hogy később kiderül, hogy mégsem így történtek a dolgok. #8230 üzenetben van egy Wiki link Emhyrről, ami elmagyarázza a dolgokat. Nem olvastam el, mert a könyvön keresztül szeretném inkább megtudni, hogy mi volt az ezek szerint megjátszott halál oka és hogy miért titkolja valós kilétét, de gondolom, hogy a Wiki-s linken leírja részletesen. Mivel a 7. könyv után nincs több könyv (vagyis van a 8., de az nem ezt a regényfolyamot folytatja, hanem előzmény), így gondolom, hogy itt fog kiderülni a lényeg.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.27. 19:57:03
  • wedge31
    #8263
    Az attól függ, pl a DaS frencsájzban nagyon jól megoldották ezt mert ng+ alatt rengeteg új tartalom nyilik meg amiért érdemes újra végig játszani a játékot.
  • molnibalage83
    #8262
    Tökéletesen értelmetlen feature.
  • Bo6Yo
    #8261
    Más játékokban ez szokott lenni: ha végigvitted a történetet és újat kezdesz, akkor megmarad a régi karaktered és azzal csinálhatsz végig mindent. Ebben mondjuk csak annyi lehet a bökkenő, hogy a pl egy 35-ös karakterrel pár óra alatt átfuthatsz az egész történeten, tehát csak akkor van értelme, ha az ellenfelek kezdőszintje is magasabb.
    Bár, arra is jü, hogy nyugodtan nekivághatsz újra a történetnek anélkül, hogy elvesztenéd a karakteredet, ami majd még jól jöhet az októberi kiegészítésben vagy az azt követőben.
  • wedge31
    #8260
    Valszeg megtarthatod felszerelésed és a kiosztott pontjaidat.
  • AnuluWork #8259
    Ez mit tud?
  • Bo6Yo
    #8258
    Épp ma kérdeztem, hogy van-e ilyen a játékban. Az nagyon jó lenne, vajon mikor érkezik?
  • BryceHUN
    #8257
    Érkezik az utolsó DLC.
  • MerlinW
    #8256
    Ezt a "Fiúk, lányok, kapcsolatok" fórumrészben tárgyaljátok ki pls.
  • Nesuten
    #8255
    én úgy tudom Duny és Pavetta hajótörést szenvednek Szkelige felé tartva
  • lalakov
    #8254
  • csabika1982
    #8253
    Köszi
  • bardocz
    #8252
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem witcherkedni megy :)
  • csabika1982
    #8250
    Sziasztok!

    A végére értem én is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cirihez végig jó fej voltam, megyünk is együtt witcherkedni :) Triss lett a párom, radovid és djikstra pedig halott, azt írjátok 3 befejezés van, gondolom a másik ha köcsög leszeke Cirivel az rossz befejezést hoz magával, de mi vezet a harmadikhoz? nem szeretném ha lelőnétek csak vmi apró utalást ha lehet
  • TBTPumpa
    #8249
    Hagyjad, neki ez okoz örömet. Egyszer lehet gyereknap is a topikban, nemde?
  • molnibalage83
    #8248
    Erre most tényleg ebben a topikban van szükség...?
  • alyr2
    #8247
    igaz nem kell elvinni sehova, csak az aramot eszi:D
  • PeeTeR
    #8246
    jo de legalabb ott van neki Ciri.. neki az is jo
  • alyr2
    #8245
    Hat, a mai lanyokkal nem is nagyon lehet beszelgetni mert ostobak tobbnyire, igy igen csak pinak seggek es mellek..a korombeliek meg mas kategoria, ott van ertelmes..de igen a nok 60% nem mas csak nemiszerv.. de a "kerdesedbol" is latszik hogy igazam volt..nem volt meg reszed hus ver noben..
  • bardocz
    #8244
    Huhúú, köszönöm! Van mit olvasni újra:)
  • Evoluti0N
    #8243
    Az.