16775
banner
  • xido
    #8523
    elnyert kártyák helyei megjelölést kapjanak..hogy ne kapjak agybajt,mert véletlenül huszadjára megyek ahhoz a nyomi árushoz,akit már legyőztem...
  • genndy
    #8522
    Ha már modok, én a következőknek örülnék:
    - területek nevei jelenjenek meg a térképen (főleg Skellige szigeteire gondolok, de Velenben is hasznos lenne). S-ben sokszor hivatkoznak csak a tartományra, de a térképen csak a falvak nevei vannak...
    - Gyorsutazós pontok legyenek rögtön elérhetők / még jobb ha felfedezésig csak halványak/szürkék. Jól látszana főleg a játék vége felé hogy mi az a terület amit még egyáltalán nem fedeztem fel
    - Minden küldetés kirakása a térképre opciósan (egy területen szépen sorban végigmenni) / több saját jelölő, különböző színekkel, címkézhetően
    - Felfedezett kérdőjelek szörnyeinek szintjeinek kiírása (ha túl erős elsőre, akkor is lehessen tudni mikor érdemes visszamenni)
  • Shep
    #8521
    Tegnap és tök jó.
  • Evoluti0N
    #8520
    Nem tudom, hogy volt-e már szó róla, de ma kijött a New Game+.
  • genndy
    #8519
    YT-n természetesen van tutorial (Gopher). Amúgy baromi egyszerű: Witcher3 főkönyvtárba egy Mods mappa, és abba bemásolni a modokat, könyvtárhelyesen (tehát a teljes modTriss_DLC_Hair-t). Tádámm. Most próbáltam ki.
  • molnibalage83
    #8518
    Gőzöm sincs. Nyitottam egy topikot, hogy ki tudná ezt megcsinálni, mire benyögték, hogy ilyen már van.
    Ezt kaptam válasznak.


    Más. Ha Yennt választom, akkor az ő szotori vonala egy erotic jelenettel több Kaer Mohrenben és semmi más? Triss vonala akkor sokkal kidolgozottabb?
  • TBTPumpa
    #8517
    Cirihez nincs valami DLC átdolgozás?
  • molnibalage83
    #8516
    Csak azt nem írták le tisztességesen, hogy hogy a rákba kellene használni...
  • molnibalage83
    #8515
    Hoppá, létezik a Triss MOD, amiről csak álmodtam, hogy jó lenne egy ilyen.

    Itt van és a 90 oldalon link is van hozzá. DLC-s frizura, de alap ruci. Link.


    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.08.19. 18:08:19
  • plu604
    #8514
    Eddig se lehetett
  • SzirmosSzisza
    #8513
    Dupla szóközzel eddig se lehetett elugrani ökölharc közben? Marha fura.
  • lalakov
    #8512
    A patch-eknek nem javítania kellene a játékot? Eddig minden tökéletes volt, most meg nem mutatja az egyik küldetés helyét (eddig mutatta) és ha odamegyek, mert még emlékszem hol volt, nincsenek ott a szereplők.
  • genndy
    #8511
    Fejből nem tudom, de GOGról vagy Steamről az extrák/bónuszok között úgy emlékszem van pdf-es térkép is amin be vannak jelölve a területek (hogy magyarul is van-e, azt nem tudom). Vagy a pdf-es kézikönyvben.

    Remélem csinál majd valaki olyan modot amin ezek a térképen is megjelennek. Skelligénél is baromi zavaró volt amikor csak a területre utalgatnak de az a térképen már nem látszik, csak a városnevek.
  • BandiPeti
    #8510
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem hogy a Görbedombokat hol találom mert egy menekült mondta nekem miután megmentettem a seggét a katonáktól hogy ott egy hős sírja van és tele van arannyal.
  • blackcalibra
    #8509
    Mindent elolvasok természetesen. Kegyetlen jók ezek az írások, vétek veszni hagyni őket.
    Amúgy szeretek mindent megnézni, felszedegetni, főleg ezekkel a kacatokkal van tele a padlás, de pár dolog csak véletlenül került be a cuccaim közé, a pipát például sosem vettem fel direkt, ezért is kérdeztem, hogy mi legyen ezekkel, de így akkor pattintom tovább valakinek.
  • genndy
    #8508
    Én eladtam minden ilyet, elég alap összetevőkből állnak, nem vettem észre hogy bármi különleges lenne bennük, amit máshogy nem lehet megszerezni. A pénzeket Novigradban Vivaldinál tudod átváltani (érdemes is, mert úgyis mindenhol csak a koronát fogadják el). Ami meg olyan hogy kell az úgyis eladhatatlanul ott lesz a küldetéstárgyak között.
    Könyveket meg olvasd el és utána add el, 1.07 patch óta szépen kiszürkíti azokat amiket már olvastál (de olvasd el őket, mert a bestiárium bejegyzések fontosak!).
  • molnibalage83
    #8507
    Ha mindenhonnan lootolsz, akkor a craft rendszernek semmi értelme. Mindenből hegyekben áll majd a cucc. Ha úgy játszol, hogy csak a "pusztából" szedsz össze dolgokat, akkor lehet jelentősége alapanyag kinyerésnél, de ott sem sok.
  • blackcalibra
    #8506
    Üdv!
    Az inventorin belül az "egyéb tárgyak" kellenek valamire?
    Gondolok itt leginkább a pipára, kötéllétrára, tányérra, ilyenekre.
    Szétkapni még nem kaptam szét egyet sem, hagyjam meg erre a célra őket, egyáltalán kinyerhető belőlük olyan dolog, amit egyébként nem találni máshogy, vagy majd feltétlenül kelleni fog?
    A másik a könyvek.
    Azokat érdemes meghagyni, vagy mehetnek eladásra?
  • xalyy
    #8505
    Jól összerakott trailer, de a zene ami alatta fut semmi köze sincs a witcherhez, ez ide rossz kombináció volt. Ja és igen az eredeti soundtrackhez hasonlítva meg se közelíti azt.
    Nehéz lett volna a sountrackből valamit összevágogatni :p
  • bardocz
    #8504
    Még, hogy ez a játék gépigényes. Az első részben a kereskedőnegyedben 40 fps körül ugrál nekem gtx970 mellett :DD
  • molnibalage83
    #8503
    Azért mondtam, hogy placeholder. :) Ki kell derítemen a folyó nevét, de lehet, hogy lecserélem az egészet. A felirat is magyar lesz (csak jó magyar fontot találni nehéz) és a YT alatt angol szöveget kap majd az a rész, ahol én adok hozzá feliratot. Ezt csak gyorsan lerendereltem és feltettem megnézni, hogy a brightness és más dolgok mennyire klappolnak, hogy a továbbiakban milyen beállítással dolgozzak.
  • genndy
    #8502
    Igen. Amin a 2 végén átkelnek az a Yaruga (pont előtte mondja a narrátor).
  • bardocz
    #8501
    A Pontart azt pont nem lépték még át, nem? Azok a területek maradtak Redania alatt.
  • TBTPumpa
    #8500
    Nexus-on nézegettem a képeket, aztán láttam, hogy van egy ilyen is. Gondoltam megosztom!

    De amúgy az feltűnt, hogy Ciri lábai vastagabbak lesznek az alternatív DLC esetén. A klasszikus megjelenés esetén viszont vékonyabbak.
  • molnibalage83
    #8499
    BSG-ből vett intro alap. Minden X rész után változót tervezek. ;)
    A szöveg csak placeholder, texútra és miegymás is megy majd hozzá.


    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.08.16. 00:39:04
  • Sheltem
    #8498
    Jelentéktelen 11 órát játszottam ma a Witcher 3al. Utoljára nem emlékszem mivel játszottam egyhuzomban ennyit de nem az elmúlt 5 évben volt...
  • Although
    #8497
    Még mindig ez a legjobb video, volt kis időm és néztem párat.
    Ha valaki még nem játszott vele és gondolkodik rajta. Ez segít dönteni. Harmadszor is linkelve :)
  • MerlinW
    #8496
    Ez kezd beteges lenni:)
  • TBTPumpa
    #8495
    Dat assz:
  • Daermon
    #8494
    Tudom ezért írtam úgy, hogy a szakálla :)
  • Evoluti0N
    #8493
    A teljes borotválás esetén visszanő. Valamint akkor is, ha nem borotválod le teljesen, hanem csak lenyírod rövidre. Ha valamilyen szakállformát választasz, ahol nem az egész szakálla marad meg, azt nem tudom. Habár, ahogy a többiek hozzászólását olvasom, ilyenkor nem nő vissza ki.
  • molnibalage83
    #8492
    Csak a szakállvágás nő vissza. Minden más frizura váltásnál teljesen statiik Geralt fizimiskája.
  • Daermon
    #8491
    Dehogy. Ha rövidre vágod akkor is megnő a szakálla.
  • Prof William
    #8490
    Akkor nem semmi szőrgátló krémjei lehetnek a borbélyoknak.

    Biztos valami speckó elf recept...
  • genndy
    #8489
    Csak a teljes borotválás után nő vissza.
  • Prof William
    #8488
    Ez nálam is pont így volt. :)

    Mellesleg csak a teljes borotválás után nő vissza a szakállunk? Ha beállítunk egy szakálstílust, akkor is elszakállasodik Geralt?
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.08.15. 08:32:30
  • xido
    #8487
    Na majd a modderek..bár a cutscene-be az nem fog belenyúlni :)
  • molnibalage83
    #8486
    Triss-nél néha érrdemes átváltani az alternatívra, amikor megfelel az ünnepélyesebb kivitel, bár az meg kicsit kihívó pl. tudjuk ki temetésén. Kár, hogy nem lehet csak a DLC frizurát az alap ruhához tenni.
  • Evoluti0N
    #8485
    Nah, úgy értettem, hogy Geralt növesztett szakállt és Yen felhozta a témát. :D
  • AnuluWork #8484
    Fordítva, nem? Akire te gondolsz az Conchita Wurst néven fut. :)