16775
banner
  • AnuluWork #8323
    Ez mekkora baromság volt! :D

  • MrAndree
    #8322
    Most ami így kapásból eszembe jut az a mass effect, vagy anno a jade empireben is volt.
  • Negritis
    #8321
    pl a jrpg-k 90%ban is benne van
    amúgy sztem ez kicsit ázsiai találmány és a Souls széria tette "menővé"

    meg a rogue-like játékok is erre alapulnak talán
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.07.30. 16:25:16
  • molnibalage83
    #8320
    Akkor én azokat nem ismerem. Nem volt a Gothic szériában, nem volt az NWN szériában és egyik más RPG-vel sem amivel játszottam.
  • MrAndree
    #8319
    Ezer plusz egy történet alapú rpgben volt new game+.
  • molnibalage83
    #8318
    És ez mit ad hozzá a történethez? Semmit. Ez nem Diablo, hála istennek. Történet alapú RPG, ahol alapvetően ellentétes az egésszel. Elhiszem, hogy ennek vannak olyanok, akik örülnek, de telejesen irreleváns szerintem.
  • RatBaG #8317
    akkor meg miért okoskodsz, ha fingod sincs az egészről?
    a második részben ott volt a new game +, meg a dark mode, amiben külön, csak ott megszerezhető loot is volt.
  • molnibalage83
    #8316
    Ezt sem tudtam, hogy a 2. részben volt. Ott még értelmetlenebb az egész, mert nem open world...
  • Különc
    #8315
    Nem az, kettőben is jó volt, itt is az lesz
  • alyr2
    #8314
    Tegnap belőttem driverböl a herwörkszöt...ugy 10 FPS ment a levesbe, de lagalabb minden ugynezett ki mint elotte..bar geralt haja kicsit szöszösebb lett talan, kutyak farkasok medvek nem valtoztak szerintem. Szoval tudok herwörksz nélkül élni
  • Voltan
    #8313
    Talán segít néhányatoknak, akinek gtx 7xx kártyája van, ha még nem tettétek meg, próbáljátok ki ezt a 353.06 drivert, Kepler kártyákra van optimalizálva, nálam dobott a sebességen érezhetően.
    Asszem a gtx 6xx szériára is jó, és elvileg más játékoknál is érezhető a hatása.

    Remélem, javít pöppet.
  • TBTPumpa
    #8312
    v1.03 (május végi verzió):


    v1.07 (július végi verzió):


    Keresd meg a különbségeket!

    Geralt és Ciri a császár előtt (azért ilyen alaposan kidolgozott textúrákat sem látni minden játékban):
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.29. 19:18:19
  • AnuluWork #8311
    "A 35-ös szintű, nagyon szépen kidolgozott" He? 35ös? Nem vettem észre, hogy 35ös lenne.
  • alyr2
    #8310
    Pl a 7xx szeria mar nem elvez tamogatast..igy aki azzal rendelkezik jol megszivta vehet 9 szeriat vagy vehet AMD-t ha nem tetszik neki a rendszer..Amugy meg a 280x jobb mint a GTX770..Nekem is 40-55 fos van ultran a hajas bundas kikapcsolassal. De ki fogom probalni bekapcsolva amd driverben belovom 8x ra ugy valoszinu kevesebb lesz de 40 ala nem hiszem hogy lemegy
  • bardocz
    #8309
    Van valami, amit a 9-es széria sokkal gyorsabban számol mint a hetes ha jól emlékszem, az nvidia mindenkit megszopatott, akinek nem 9-es gtx van kb.
  • Voltan
    #8308
    A 960 az esetek többségében gyengébb a 770-nél, amennyire tudom.

    Az R 280- al meg nagyjából egálban van a 770, nem?

    No mindegy még tweakelek vele egy kicsit, meglássuk.
  • Nesuten
    #8307
    A kárty a kevés
    innen kezdődik GTX780 - és ez kell neki GTX960/70 ha minden igaz
  • Evoluti0N
    #8306
    Ez akkor fura. A te konfigodon mennie kéne szépen ultrán. Hairworks nélkül főleg.
  • Voltan
    #8305
    i7 4770 - 16 giga ram, ez biztos nem probléma :)
  • Evoluti0N
    #8304
    Milyen proci mellett? Az se mindegy.
  • TBTPumpa
    #8303
    A 16 ingyenes DLC
  • Voltan
    #8302
    Azt meg hogy? Nálam 4 gigás GTX 770-en ultrán 23-27 körüli FPS-eket szokott produkálni a hajas dolog kikapcsolva... :S
  • Prof William
    #8301
    Na vége megkaptam a endinget is. A dolgok nagy része kimaxolva és a világ nagy része felfedezve.

    Mivel az elején a számláló nem volt túl jó nem tudom pontosan de vagy 150 óra biztos benne volt ebben a játékban.

    Emberek ez egy szédületes játék volt! anno promókat nézve sokszor gondoltam arra, hogy "Ez már túl szép ahhoz hogy igaz legyen" de a valóság rám cáfolt. Rég láttam ilyen gyönyörűen kivitelezett és élettel megtöltött világot.

    A karakterek minősége is remek volt. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor találkoztam túlságosan is hasonló emberekkel + hangszínészek is kitettek magukért.

    Remekekek voltak az utalások t + ahogy a könyvek hangulatát átemelték a játékba.

    Szerintem remekül optimalizált volt. Egyszer sem tapasztaltam akadást.

    Egy szó mint száz nálla mez az év(ha nem az évek) játéka volt és a 2 kiegészítő kijövetele után 100% egy második végigjátszás.
  • RatBaG #8300
  • Negritis
    #8299
    The Witcher ‏@witchergame júl. 27.

    NG+, the final FREE DLC, is on the way! Stay tuned. Won’t happen this week - we need a bit more time to finish it.

    twitterről utolsó infó
  • Shep
    #8298
    Kár, pedig azt hittem a héten már lehet nyomni.
  • Pardon82
    #8297
    az az, a carapace lesz az :) köszi a segítséget!
  • Negritis
    #8296
    angolul nem tudom hogy a carapace vagy a hide ami releváns neked, de íme 2 link

    carapace
    hide sztem a carapace lesz az de a kép majd segít
  • Pardon82
    #8295
    ok. de melyik szörnyet kell megölni ahhoz, hogy hozzájussak szörnypáncélhoz?
  • TBTPumpa
    #8294
    Ciri ples:



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.28. 21:44:54
  • Negritis
    #8293
    igen, és lehet le is kell bontani elemeire utána
  • Pardon82
    #8292
    Szörnypáncélt hol lehet szerezni? Vagy melyik szörnyet kell megölni hozzá?
  • genndy
    #8291
    Mjad csak valamikor augusztusban. Azért a szintezésen gondolom dolgozniuk kell.
  • Nesuten
    #8290
    Kössz !!!

    Pitypang
  • Shep
    #8289
    Mikor jön a NG+ DLC?
  • S1M0N
    #8288
    Kökörcsin!

    És Dandelion, nem Dandalion.
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2015.07.28. 20:33:32
  • Nesuten
    #8287
    A könyvben mi is a neve Dandelion -nak ????
  • Nesuten
    #8286
    Dandalion = Pitypang = Árnyéklovag
  • genndy
    #8285
    R9 280X csak High? Miért nem hagyod hogy dolgozzon? Nekem simán megy minden Ultra-val is, most bekapcsoltam a HairWorksöt is és megvan a stabil 30 fps, mert én megelégszek annyival is, nekem sima.
  • Shep
    #8284
    A Batman csak Merlinnek fut jól, de hát az ő gépe valami csoda, mert nála soha nincsen semmi gond :)