16775
banner
  • TBTPumpa
    #8443
    Szomorú, de igaz. Sajnos ezt a mércét, csak a CD Projekt tudja megugorni. Más fejlesztőt nem tudok a piacon, aki képes lenne ilyen szintű cuccot szállítani (BioWare-t nem is érdemes velük egy szinten említeni).
  • Evoluti0N
    #8442
    A szememben megszületett a legjobb modern AAA RPG. Ezentúl nálam a Witcher 3 a mérce.
  • Sheltem
    #8441
    Na megnéztem 1 nap 6 óra a játékidő a játék szerint. Most vagyok túl a báró és a mocsári boszorkányos részen. A héten túlórázok mindennap úgyhogy hanyagolhatom ezt a csodát :( De legalább így tovább tart.
    Egyszerűen nem tudok nem áradozni erről a játékról, az biztos, hogy jódarabig nem kapunk ilyen minőségi cuccot(a 2 kiegészítő meg a fallout 4 talán majd enyhít a dolgon).
  • molnibalage83
    #8440
    Szerintem a W széria úgy kerek, ahogy van. Valamennyire szomorú lennék, ha csak a profithajhászás miatt csinálnának egy újabb részt a szereplők bármelyikével.

    OFF
    Nézd meg, hogy a T2 után milyen mélységeket sikerült elérni szériának...
    ON
  • Count Adyn
    #8439
    Egyébként csinalhatnának egy olyan játékot következőnek aminek valamelyik mágussal kell elboldogulni, kicsit fable-stílus felé eltolt open worlddel faszas lenne:)
  • MerlinW
    #8438
    Karakterlapon C mutatja a játékidőt.
  • Evoluti0N
    #8437
    Élesítést én is alacsonyon használtam. Magason valahogy olyan furán néz ki minden. Túl éles. :D Alacsonyom szerintem is szebb.
  • HeadHunter86
    #8436
    Én kis szünet (1 hónap) után újra elővettem. 39 óránál járok, de még mindig rohadt jó. Sőt, még jobb így egy kis kihagyás után.
    Amúgy én Raptr-al loggoltatom a játékidőt. Az a biztos. :)
    1.08-al mintha jobban, futna és szebb is lenne. Bár az élesítést visszavettem alacsonyra, mert szerintem így természetesebb a látvány.
    Nagyrészt ultrán fut, egy két kivétellel van csak magason.
  • genndy
    #8435
    GoG nem logolja ha hibás. Rengeteg embernél, nálam is az, nem számolja a játékidőt meg kupákat se kapok (nem mintha nagyon érdekelne).

    Bármelyik inventory képernyőn "C", ott lesz alul.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2015.08.11. 10:20:16
  • molnibalage83
    #8434
    A Skyrimmal teljesen igazságtalan összehasonlítani, mert 4 év van köztük. Ez rengeteg. A Skyrim összeségében amúgy a közelében nem volt ennek, legfeljebb grafikailag, de az is csak a tájra vonatkozólag, karakter animáció terén legfelejbb a The Last of Us jön szóba, de ott alig néhány szereplő volt...
  • molnibalage83
    #8433
    A GoG Galaxy vagy a Steam logolja neked. Én a kérdőjeles helyen nagy részére el sem mentem és a hirdető táblák közül is talán 3-4-en vettem fel questeket. Így tarott cirka 80-90 órát. Istenkirály volt. Ha megesz az új gépem, akkor csinálok majd valamit. ;)
  • Sheltem
    #8432
    Játékidőt hol látom ? Save filenál nem láttam ilyesmit.
    Amúgy alapból utolsó előtti fokozaton kezdtem így kihívásból sincs hiány :)
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.08.11. 09:16:14
  • genndy
    #8431
    Ha játékidőt is írtál volna könnyebb dolgunk lenne, de amúgy igen, még csak a főküldi 1/3-ánál tartasz (talán ott sem). Ha kivesézősen csinálod akkor simán 100 óra benne van, szóval van benne tartalom. És akkor még jön a 30-50 órásnak ígért kiegészítő.
    Skyrimes dolog: azért a végén a fojtólidércekből meg ghoulokból meg nekkerekből nagyon elegem volt, 80% csak ezekkel találkozol a kérdőjeles helyeken, az erősebb, változatosabb szörnyek tipikusan küldihez kapcsolódnak. Skellige azért elég erősen Skyrimes a havas tájaival és hegyeivel, 800 óra Skyrim után már kicsit unalmas volt itt is
  • Sheltem
    #8430
    Sziasztok!

    Na mostmár, hogy toltam bele rendesen játékidőt mondok véleményt(lvl 11 báró eltűnt családja / jani vonalnál tartok de minden kérdőjelet megcsinálok felveszem az összes contractot, bunyózok, lóversenyezek) .
    Ez a játék eszméletlen :) Nem akarok szidni egyik másik játékot sem de akaratlanul össze kell hasonlítanom pl a skyrimmel. Természetesen isteni játék azis, de lvl 10 ig többféle lénnyel találkoztam mint a skyrimben a játék végéig. A karakterek arcán az utolsó érzelmet is tökéletesen látni, érezni szinte hozzánőnek az emberhez. Minden mellékküldetés olyan igényes mintha főküldetés lenne. Tudom ezt már más is írta de egyszerűen gyönyörű.
    Ami még nagyon tetszik, hogy a skyrimben csomó "ismétlődő hely" van(oblivionban mégtöbb sokszor teljesen ugyanolyan katakombába, bányába megy le az ember).
    Itt nincs 2 egyforma barlang de a tájak változatossága is köröket ver a skyrimre! És mivel méretileg is szép nagy területről van szó, nem lehet azzal takarózni, hogy "jó de a skyrim mekkora?"
    A hangok, zenék...Mindenhol fel van dobva minden, recseg a híd amikor megyek át rajta a lovon, ahogy fúj a szél zúgnak a fák lombjai...és a nem játékos karakterek...megyek el egy őr mellett lóval, fingik egyet és röhög. A kisgyerekek éneklése, ahogy letolja utána a mamájuk őket...csodálatos az egész játék!
    Nyugtassatok meg, hogy még legalább kétszer ennyi idő lesz mire befejezem(fentebb írtam hol tartok).
    Nem tudok ezzel a játékkal betelni...
  • bajgunar
    #8429
    Mert kitömöríti-betömöríti... bla-bla... a file.okat, amikben ki-be cserél frissített file-okat. Ezért igényel 7Gb-ot. De a becsomizott 2Gb-ból, nem fog elővarázsolni 7-et. Ezért kell a hely.
    De fogadni mernék, hogy kiüríted a Temp mappádat. Csinálsz egy tisztítást. Átnézed az Appdata/Roaming mappád is, kitörlöd a már rég letörölt programok maradékait, tuti tudnál még vakarni mellé ~2-3 Gb-ot, és már meg is lenne a szükséges 7!

    Ez az új patch eszméletlen!!!
    Alanti gépemen.. 1200-ba. szinte minden Über-en (csak homályosítás off-on), még Hairworks mellett is (2x aa-val), nem megy 30 fps alá Asus Gpu Tweak Gamer beállítással.
    Eddig kissé lejjebb kellett venni ezt-azt Win 8.1-en. Most felraktam Win 10-et frissen, arra W3 és az 1.08 as folt. Brutál lett.

    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2015.08.10. 13:22:46
  • Negritis
    #8428
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem 2 külön vonal mert tudok olyat aki előbb a bárónál volt én pedig előbb a bosziknál
    régen csináltam de nekem úgy rémlik hogy KM mondja azt hogy vannak banyák a mocsárban és amitt indulunk arra
    bár lehet hogy a Bárót is ő említi erre már végképp nem emlékszem

    a végső harc pedig mikor jön az "inkvizíció" a Báró lányával és a "faluban" védekezünk középen miközbe jön mindenféle jóság
    ezt a részt az fejezi be
  • DonPedro22
    #8427
    most már totál belekeveredtem :)
  • molnibalage83
    #8426
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    KM nagyon kis részben csak a főküldi, hiszen a barlang előt már kiderül, hogy gőze nem volt arról, hogy Ciri egyáltalán visszatért és a barlang után az is kiderül, hogy itt nincs, bár akkor még nem tűnik el az, hogy "keresd meg Velenben" vagy mi a quest neve. Ezután még a báróval elleszel egy darabig. Ez egy vonal, csak két questként jelenik meg a további valódi boszik és a báró vonala miatt. Keire a báró féle vonalnak egy része, nem párhuzamos alternatív irány, mert mindkettőt meg kell csinálni csak a sorrend kb. kötött és Keira vonalnak vagy egy baromi jó sidequest része.

    A végső harc halatt mit értesz?
  • Negritis
    #8425
    közbe eszembe jutott, Kiera Metznél voltál már?
  • Negritis
    #8424
    nem tudom mennyire Spoiler, de okés akkor úgy írom és úgy ugye érthetőbbb
    Velen - Ciri szál van a spoilerben

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    szóval 2 szálon keresed Ciri-t Velenben
    az egyik az hogy a 3 boszorkányt keresed Kiera Metz vonalról indulva
    a másik pedig hogy a Báróhoz mész

    összefügg a 2 de szerintem ez 2 külön szál alapvetően, ami a végső harcnál kapcsolódik össze
  • molnibalage83
    #8423
    Kettő? Én egynek éreztem. Melyik kettőre utalsz? Spoilerbe válaszolj kérlek.
  • Negritis
    #8422
    főküldetés az is a Ciri keresésének 2 útja van Velenben az egyik ez a másik a báró
  • DonPedro22
    #8421
    kinél tudom felvenni?
  • DonPedro22
    #8420
    mindig használtam...
  • Negritis
    #8419
    a báró feleségéhez azt javaslom hogy csináld a Witches of the Wild vonalat
  • Sheltem
    #8418
    Használod a witcher érzékedet? Az kell ilyenkor mindig szinte.
  • DonPedro22
    #8417
    Hogy kell megcsinálni azt a küldit, mikor azt írja, hogy menjek vissza és vizsgáljam meg a maradék nyomokat Velenbe és keressem meg a Báró feleségét? ( igen nemrég kezdtem a játékot )
    Nem találok semmiféle nyomot és azt se tudom hol keressem, amik voltak már megtaláltam de maradék nyom...?
  • RatBaG #8416
    micsoda buksza, khm... bruxa.

  • molnibalage83
    #8415
    Lásd lenetebb, kicsomagolva. Mint az előző patch. Nem értem a szörnyűlködés okát. Ez manapság teljesen átlagos méretű patch...
  • jocika
    #8414
    Jézus, mekkora ez javítás?!! A galaxy azt írja 7.5 Gb...
  • cylonflatus
    #8413
    Semmi hátrányod nem lesz belőle a későbbiekben. De ez egy szerepjáték, úgy döntesz ahogy akarsz. Amúgy van mentés is a világon, junovámszejn
  • cylonflatus
    #8412
    Az 1. 8 még most jön lefele, kíváncsi vagyok, hogy az installja után a ládát cipelő karakterek némelyike még mindig egy nemlétező lépcsőn akarja fölkínlódni magát...
  • Sheltem
    #8411
    Minden porcikáját imádom a witcher3nak de ez a patchelés...
    Ha a witcher3 a D meghajtómon van, a windows dokumentumok mappája is, valamint a pagefile.sys is akkor miért akarja, hogy a C meghajtón ahol a windows van legyen 7gb szabad hely...Emiatt(is) ragadtam le az 1.6nál.
    Tudom egyéni szoc probléma, meg hogy lehetek olyan hülye, hogy a windows mappámon "csak" 5gb hely van, de eddig soha nem volt probléma.
    Na mindegy emiatt nem rakom újra a win-t majd max kétszer játszom végig egyszer 1.6al egyszer meg majd az aktuális patchhel :)
    A dlc-k 90% a felment 1.6 al is hálistennek.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.08.08. 10:45:00
  • rage
    #8410
    Kb 2 giga a patch, csak a telepítés során kell legyen annyi szabad hely.
  • MerlinW
    #8409
    7,2GB... elmennek a....
  • bardocz
    #8408
    Azért nem teljesen. A hetedik könyv végétől már az első játék eltér valamennyire. Most így hirtelen nem is tudom, hogy az mégis mivel kezdődik? Visznek az erdőben kaer morhenbe egy kocsin, de még nem tudom, hogy mitől is kerültünk oda? Ez lenne az, amikor a wild hunttól megszabadulunk? Majd ha végigviszem talán megértem. De amúgy arra értettem, hogy a hetedik könyv a történet lezárása, a Season of Storms már csak visszatekingetés leírás alapján, az első könyv idejébe. Amúgy akik olvasták a könyvet nem tudom észrevették-e, de van benne egy Percival nevű félszerzet, az hogy az első játékban ott a plakátja Vizimában egy dolog, viszont a harmadikban meg a zene nagy részét egy Percival nevű zenekarral csinálták, akik meg a könyv miatt nevezték el így magukat.


    Evoluti0N
    #8407 Wikipedián az első könyv idejére írják.
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.08.07. 21:56:49
  • Evoluti0N
    #8407
    Igen. A 8. előzmény. Nem tudom pontosan, hogy mikor játszódik, de valahol a 7. előtt és az 1. után. Talán az első kettő között. Nem tudom. Meg azt hiszem, hogy ez szintén ilyen novella jellegű, mint az első kettő. Lehet, hogy tévedek.
  • Prof William
    #8406
    Most már úgyis tudjuk hogy mi lesz az igazi vége, hiszen a Witcher 1-2-3 a könyveket folytatja.
  • Count Adyn
    #8405
    Igen. Nekemis vegyes érzéseim vannak a végéről, de az oda vezető út marha jó:)
  • bardocz
    #8404
    De a történet vége a hetedik nem? Nem tudom ti hogy vagytok vele, én egy picit mást vártam a végétől. De ez csak tényleg a legvégére vonatkozik. A brennai csata leírása valami eszméletlen jó lett, de maguk a párbajok is, a trónok harcában lévő ilyen jellegű jelenetek szerintem sokkal sokkal gyengébbek.